עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (474)
אלוהים  (364)
ספרים  (302)
המשיח  (211)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (96)
גאולה  (87)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
ישוע  (48)
האל  (45)
ריקודי הלל  (45)
אמת  (44)
שירי קודש  (40)
קול של אלוהים  (34)
אמונה באלוהים  (33)
הבשורה  (32)
דבר אלוהים  (30)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
משיח  (23)
דרך החיים  (22)
מקהלה  (22)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (17)
ציות  (14)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
שיפוט  (13)
כתבי הקודש  (12)
רוח הקודש  (10)
התגלמות בבשר ודם  (9)
יעד  (9)
תפילה  (9)
הכרת אלוהים  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
שירים חדשים  (8)
כנסייה  (7)
אמונה  (6)
מזמור  (6)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
אהבתו של אלוהים  (4)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
עדות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
אהבה לאלוהים  (3)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
חכמה  (3)
יהוה  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
רצון האל  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
טיהור האדם  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
להתפלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
ללכת אחרי  (1)
מבורך  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מושיע  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
ריבונות  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפארת לאל  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

מבוא

12/07/2018 10:47
שבחו את אלוהים
ספרים, המשיח, ישועה, האמת"אמירותיו של אלוהים לתבל כולה" הן אמירות שהמשיח ביטא שבהן הוא משתמש בזהות של אלוהים עצמו. הן בוטאו בתקופה שבין 20 בפברואר 1992 ו-1 ביוני 1992, והן מונות בסך הכל ארבעים ושבע אמירות. בחלק הזה של אמירותיו, אלוהים מבטא את דבריו מנקודת המבט של רוח האל. האופן שבו הוא מדבר אינו ניתן להשגה של האנושות שנבראה. יתרה מזאת, אוצר המילים והסגנון של דבריו יפהפה ומרגש, ואף יצירה ספרותית אנושית לא תוכל להחליף אותם. המילים שבהן הוא חושף את האדם הן מדויקות ולא ניתנות לערעור, והן גורמות לכל בני האדם להישמע לו. כמו חרב חדה, המילים שבהן הוא שופט את האדם חותכות בני האדם עד לעומק נשמתם, ואפילו מותירות אותם ללא מקום מסתור. המילים שבהן הוא מנחם את בני האדם נושאות רחמים ואדיבות, הן חמימות כמו חיבוק אוהב של אם, והן גורמות לבני האדם להרגיש בטוחים יותר מאי-פעם. המאפיין האדיר ביותר של האמירות האלה הוא שבמהלך השלב הזה, אלוהים לא מדבר באמצעות זהותו של יהוה או ישוע המשיח, ולא באמצעות זהותו של המשיח של אחרית הימים. במקום זאת, הוא משתמש בזהותו הטבעית – הבורא. הוא מדבר אל כל חסידיו בהווה ולכל חסידיו העתידיים והוא מלמד את כולם. אפשר לומר שזו הפעם הראשונה מאז הבריאה שאלוהים פונה לאנושות כולה. אלוהים לא דיבר בעבר אל האנושות שנבראה בכזה פירוט ובכזו שיטתיות. כמובן, זו הייתה גם הפעם הראשונה שבה הוא דיבר אל האנושות כל כך הרבה ולמשך זמן כה רב. לא היה לכך כל תקדים. בנוסף לכך, האמירות האלה היו הטקסט הראשון שאלוהים ביטא בקרב האנושות שבו הוא חשף את בני האדם, הנחה אותם, שפט אותם ודיבר אליהם מלב אל לב. אלה גם היו האמירות הראשונות שבהן אלוהים אפשר לבני האדם להכיר את עקבות רגליו, את המקום שבו הוא שוכן, את טבעו של אלוהים, את מה ששייך לאלוהים מה שאלוהים הינו, את מחשבותיו של אלוהים ואת דאגתו לאנושות. אפשר לומר שאלה היו האמירות הראשונות שאלוהים אי-פעם אמר לאנושות מהרקיע השלישי מאז הבריאה, ושזו הפעם הראשונה שבה אלוהים השתמש בזהותו הטבעית כדי להופיע ולבטא את קולו לאנושות בתוך דבריו.


האמירות עמוקות ובלתי נתפסות. לא קל להבין אותן ולא ניתן לתפוס את מקורם ותכליתם של דברי האל. לפיכך, המשיח הוסיף הסבר לאחר כל אמירה בשימוש בשפה שקל לאדם לתפוס, כדי להביא בהירות לעיקרן של האמירות. דבר זה, בשילוב האמירות עצמן, מקל על כולם להבין את דברי האל ולהכיר אותם. הפכנו את הדברים האלה לנספח של "אמירותיו של אלוהים לתבל כולה". בהם, המשיח מספק הסברים באמצעות הניסוחים הקלים ביותר להבנה. השילוב של השניים הוא חיבור מושלם של אלוהיות ואלוהים באנושיותו. על אף שאלוהים מדבר על עצמו בגוף שלישי בנספח, איש לא יכול להכחיש שאלוהים ביטא את הדברים האלה באופן אישי, מכיוון שאף בן אנוש לא יכול להסביר את דבריו של אלוהים בבירור. רק אלוהים עצמו יכול להנהיר את מקורם ותכליתם של דבריו. לפיכך, על אף שאלוהים מדבר באמצעים רבים, כוונותיה של עבודתו לעולם לא משתנות, וכך גם לא משתנה מטרת תוכניתו.


על אף ש"אמירותיו של אלוהים לתבל כולה" נחתמות באמירה שבה אלוהים נפרד מהאדם, למעשה, זה היה הרגע שבו עבודת הכיבוש והישועה של אלוהים בקרב בני האדם והעבודה שבה הוא הופך את בני האדם למושלמים נחשפו באופן רשמי. לפיכך, ראוי יותר שנתייחס ל"אמירותיו של אלוהים לתבל כולה" כנבואה על עבודתו של אלוהים באחרית הימים. זאת משום שרק אחרי השלב הזה, בר האנוש בהתגלמותו כבשר ודם החל באופן רשמי לעבוד ולדבר באמצעות זהותו של המשיח, ללכת בין הכנסיות, לספק חיים, להשקות ולרעות את כל עמו – וזה מה שהוביל לרבות מהאמירות ב"דבריו של בר האנוש בהתגלמותו כשהוא הלך בכנסיות".


מתוך 'הדבר מופיע בבשר'


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון