עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (474)
אלוהים  (365)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (96)
גאולה  (87)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (46)
האל  (45)
שירי קודש  (40)
אמונה באלוהים  (35)
דבר אלוהים  (35)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
משיח  (23)
דרך החיים  (22)
מקהלה  (22)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (17)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
אמונה  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (12)
רוח הקודש  (11)
תפילה  (11)
הכרת אלוהים  (10)
התגלמות בבשר ודם  (10)
עדות  (10)
יעד  (9)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
שירים חדשים  (8)
כנסייה  (7)
רצון האל  (7)
אהבה  (6)
החיים  (6)
מזמור  (6)
שמיים  (6)
אהבת אלוהים  (5)
אהבתו של אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
המנון  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
אהבה לאלוהים  (4)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
השבח לאל  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
מושיע  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
ללכת אחרי  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מוסיקה לחיים  (3)
מזמורי הלל  (3)
סרטי בשורה  (3)
Faith  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
בקש את מלכות אלוהים  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה של ישוע  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
ריבונות  (2)
שיר פולחן  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
אהבתו של  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
עוצמתו של אלוהים  (1)
צדק  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפארת לאל  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

האמירה העשרים

15/08/2018 09:34
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, מנוחה, המשיחעבודתה של רוח הקודש מתקדמת במהירות ומביאה אתכם למישור חדש לחלוטין, שבו מציאות חיי המלכות מופיעה בפניכם. דברים שאומרת רוח הקודש חשפו ישירות את העומק שבלבכם, וכתוצאה מכך, תמונה אחר תמונה מופיעה בפניכם. כל מי שרעב וצמא לצדק וכל מי שמתכוון להישמע לאלוהים, יישאר לבטח בציון, ויישאר בירושלים החדשה. בני האדם האלה יזכו לבטח בכבוד ותהילה ביחד איתי, והם יחלקו ברכות יפהפיות ביחד איתי. כעת, יש כמה תעלומות של העולם הרוחני שעדיין לא התגלו, מכיוון שעיניכם הרוחניות לא פקוחות. כל הדברים מופלאים לגמרי; ונסים ונפלאות, דברים שבני האדם אפילו לא חשבו עליהם מעולם, יתגשמו אט-אט. האל הכול יכול יחשו, את הנסים האדירים ביותר שלו כדי שקצבי התבל וכל האומות והעמים יוכלו לראות אותם במו עיניהם, ולראות בהם איפה שוכנים המלכותיות, הצדק וכול היכולת. היום ממשמש ובא! עכשיו הוא רגע קריטי במיוחד – האם אתם פורשים או שמא אתם מתמידים עד הסוף ולעולם לא נסוגים? אל תביטו באף אדם, עניין או דבר, אל תביטו בעולם או בבני זוגכם, ילדיכם או בחששות שלכם לגבי החיים. פשוט הביטו באהבתי וברחמיי, ראו מה שילמתי כדי לזכות בכם ומה אני, והדברים האלה יספקו לכם עידוד מספק.


הזמן כל כך קרוב, והרצון שלי חייב להתגשם בהקדם. לא אזנח את בני האדם שמאוגדים תחת שמי, אלא אכניס את כולכם לכבודי. אולם אפשר לראות שעכשיו הוא רגע מכריע. אם מישהו לא יכול לעשות את הצעד הבא, הרי שהוא יקונן על כך בכל שארית חייו ויתחרט על כך כשיהיה מאוחר מדי. כעת שיעור הקומה שלכם עובר מבחן מעשי כדי לבדוק אם הכנסייה יכולה להיבנות ואם אתם יכולים להישמע זה לזה. מההיבט הזה, הציות שלכם הוא בהחלט ציות בררני – גם אם אתם מסוגלים להישמע לאדם אחד, אתם מתקשים להישמע לאדם אחר. בהחלט אין שום דרך שבה תוכלו להיות צייתנים כשאתם מסתמכים על תפיסות אנושיות. עם זאת, מחשבותיו של אלוהים תמיד מתעלות על אלה של האדם! המשיח נשמע למוות ומת על הצלב. המשיח לא אמר שום דבר לגבי שום מצב או סיבה. כל עוד זה היה רצונו של אביו, הוא נשמע לו ברצון. הציות הנוכחי שלכם מוגבל מדי. אני אומר לכולכם, ציות הוא לא ציות לבני אדם כלפי חוץ אלא ציות לחיים הפנימיים וציות לאלוהים עצמו. דבריי מתחדשים ומשנים אתכם מבפנים. אחרת, מי היה נשמע למי? אתם כולכם ממרים את פי הזולת. אתם חייבים להקדיש זמן כדי לברר מהו ציות וכיצד תוכלו לחיות חיי ציות. אתם חייבים להתייצב בפניי לעתים קרובות יותר ולשתף את העניין הזה. וכך תבינו אותו בהדרגה, וכתוצאה מכך, תרפו מהתפיסות והבחירות בתוככם. בני האדם מתקשים להבין לעומק את הדרך הזו שבה אני עושה דברים. השאלה היא לא כמה בני האדם טובים ומסוגלים – אני משתמש בבני האדם הבורים ביותר ובעלי החשיבות הפחותה ביותר כדי לחשוף את כול יכולתו של אלוהים, ובו בזמן אני משתמש בהם כדי להפריך את התפיסות, הדעות והבחירות של בני אדם מסוימים. מעשיו של אלוהים כל כך מופלאים, והם מתעלים על השערותיהם של בני האדם!


אם אתם באמת רוצים לשאת עליי עדות, אתם חייבים לקבל את האמת באופן טהור ולא באופן שגוי. אתם חייבים להתמקד יותר בהנהגת דבריי ולשאוף שחייכם יבשילו במהירות. אל תשאפו לדברים חסרי ערך. אין להם תועלת להתקדמות חייכם. אתם יכולים להיבנות רק לאחר שהבשלתם, ורק אז אתם יכולים להיכנס למלכות – אין בכך צל של ספק. אני עדיין רוצה לדבר אליכם עוד קצת. נתתי לכם הרבה דברים, אך עד כמה אתם מבינים באמת? כמה ממה שאני אומר הפך למציאות חייכם? כמה ממה שאני אומר אתם מביאים לידי ביטוי? אל תדלו מים עם סל מבמבוק – לא תזכו בכלום בסופו של דבר, ותזכו רק בריקנות. בני אדם אחרים זכו בתועלות אמיתיות בקלות רבה. מה איתכם? האם אתם יכולים להביס את השטן אם אתם לא חמושים ולא נושאים כלי נשק? אתם חייבים לחיות בהסתמכות רבה יותר על דבריי, ואלה כלי הנשק הטובים ביותר להגנה עצמית. עליכם לשים לב: אל תיקחו את דבריי כרכושכם. אם אתם לא מכירים אותם, אם אתם לא מחפשים אותם, ואם אתם לא מנסים לברר אותם או לשתף אותם איתי, אלא שאתם מרוצים מעצמכם ומרוכזים בעצמכם, הרי שתחוו אובדן. עליכם ללמד את הלקח מהבחינה הזו, ואתם חייבים להניח את עצמכם בצד ולשאוב כוח מהיתרונות של אחרים כדי לפצות על החסרונות שלכם עצמכם. פשוט אל תעשו כאוות נפשכם. הזמן לא מחכה לאיש. חייהם של האחים והחיות צומחים מדי יום, הם חווים שינוי, והם כולם מתחדשים מדי יום. כוחם של האחים והאחיות גובר, וזה דבר נפלא! אוצו אל קו הסיום. אף אחד לא יוכל לטפל באף אחד אחר, אלא רק להקדיש מאמצים סובייקטיביים כדי לשתף איתי פעולה. אין ספק שבני האדם שיש להם חזיונות, שיש להם דרך להתקדם הלאה, שלא מתייאשים ושתמיד מביטים קדימה ינחלו לבטח בניצחון. זהו רגע מכריע. הקפידו שלא לאבד תקווה או להתייאש. אתם חייבים להביט קדימה בכל דבר ולא להביט לאחור, להקריב את הכל וליטוש את כל התסבוכות, ולעסוק בחיפוש בכל כוחכם. כל עוד נשמה באפכם, התמידו עד הסוף. רק זה יהיה ראוי לשבח.


עוד


חיפוש אחר עקבות האל - הברק ממזרח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון