עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

האמירה השלושים

31/08/2018 10:53
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, מנוחה, המשיח, הבשורה


בקרב בני האדם, סיכמתי פעם את מרדנותו וחולשתו של האדם, ולכן, הבנתי את חולשתו והפכתי לבקיא במרדנותו. לפני שהגעתי לשבת בקרב בני האדם, הבנתי זה מכבר את האושר והצער בקרב בני האדם – ומשום כך, אני מסוגל לעשות דברים שהאדם לא יכול לעשות ולומר דברים שהאדם לא יכול לומר, ואני עושה זאת בקלות רבה כל כך. האין זה ההבדל ביני לבין האדם? והאין זה הבדל ניכר? האם ייתכן שבני אדם שהם בשר ודם יוכלו לבצע את עבודתי? האם ייתכן שאני שייך לאותו סוג ששייכים אליו יצירים נבראים? בני האדם דירגו אותי בסוג דומה לשלהם – האין זה משום שהם לא מכירים אותי? מדוע במקום לרומם את עצמי בקרב בני האדם, עליי להצטנע? מדוע האנושות ממשיכה לגנות אותי? מדוע האנושות לא מסוגלת לקרוא בשמי? יש צער עז בלבי, אך כיצד בני האדם יכולים לדעת? איך הם יכולים לראות? העובדה שבני האדם לעולם לא מתייחסים בדברים שמדאיגים אודי כדברים בעלי חשיבות עליונה בחייהם הפכה אותם למעורפלים ומבולבלים, כאילו הם זה עתה נטלו גלולת שינה. כשאני קורא להם, הם פשוט ממשיכים לחלום, ואיש מעולם לא היה מודע למעשיי. כיום, רוב בני האדם עדיין ישנים עמוק. רק כשנשמע המנון המלכות, הם פותחים את עיניהם המנומנמות ומרגישים מעט מרה שחורה בלבם. כשהמטה שלי מכרה בקרב בני האדם, הם עדיין מקדישים לי רק[א] מעט תשומת לב, כאילו גורלם חסר ערך כמו החול שבים. על אף שלרובם יש מודעות מסוימת, הם בכל זאת לא יודעים לאן הגיעו צעדיי. זאת משום שהם לא מבינים את לבי, ולכן הם מעולם לא היו מסוגלים להשתחרר מכבלי השטן. אני נע מעל כל הדברים וחי בקרב כל הדברים, ובו בזמן, אני מואר בזרקור בלבם של כל בני האדם. מהסיבה הזו, בני האדם רואים בי שונה, במחשבה שאני יוצא מהכלל, או שאני בלתי נתפס. כתוצאה מכך, אמונם בי מתחזק מדי יום ביומו. אני נשען לאחור ברקיע השלישי ומשקיף על כל בני האדם והדברים בתבל. כשאני ישן, בני האדם משתתקים בפחד עז להפריע את מנוחתי. כשאני ער, הם מיד נהיים ערניים, כאילו הם עושים את העבודה של להסב לי אושר במפורש. האין זו גישתם של בני האדם על פני האדמה כלפיי? מי מקרב בני האדם היום רואה אותי בשמיים ובארץ כאחד? מי לא מוקיר את דמותי שבשמיים? ומי לא מזלזל בדמותי שבארץ? ומדוע האדם תמיד קורע אותי לגזרים? מדוע יש לאדם תמיד שתי גישות שונות כלפיי? האם אלוהים בהתגלמותו כבשר ודם בארץ אינו אותו אלוהים שמושל על הכל בשמיים? האם דמותי שבשמיים לא נמצאת כעת בארץ? מדוע בני האדם רואים אותי אבל לא מכירים אותי? מדוע יש מרחק כזה גדול בין השמיים והארץ? האם הדברים האלה לא שווים העמקה רבה יותר של האדם?


כשאני עושה את עבודתי, ובמהלך הזמנים שבהם אני מבטא את קולי, בני האדם תמיד רוצים להוסיף לכך "חומרי טעם וריח", כאילו חוש הריח שלהם יותר חד משלי, כאילו הם מעדיפים טעם חזק, וכאילו אני לא מודע לצרכיו של האדם, ולכן אני "מטריד" את האדם" כדי "להוסיף" לעבודתי. אני לא לעמעם במכוון את החיוביות של האדם, אלא מבקש מהם לטהר את עצמם על סמך הכרתם אותי. משום שהם לקויים מדי, אני מציע להם להשקיע מאמצים רבים יותר בחיפוי על הליקויים שלהם כדי לְרַצות את לבי. בני האדם פעם הכירו אותי בתפיסותיהם, אך הם כלל לא היו מודעים לכך, ולכן הוקרתם הייתה כמו התייחסות אל חול כאל זהב. כשהזכרתי להם, הם נפטרו רק מחלק מזה, אך במקום להחליף את החלק שהם נפטרו ממנו בדברים עשויים כסף וזהב, הם המשיכו ליהנות מהחלק שעדיין נותר בידיהם, וכתוצאה מכך, הם תמיד צנועים וסבלנים בפניי. הם לא מסוגלים להיות תואמים לי, משום שיש להם תפיסות רבות מדי. לפיכך, גמרתי בדעתי לתפוס את כל מה שיש לאדם ולהשליך זאת הרחק, כדי שכולם יוכלו לחיות איתי וכבר לא בנפרד ממני. משום עבודתי, האדם לא מבין את רצוני. יש כאלה שסבורים שאני אחתום את עבודתי בפעם השנייה ואשליך אותם אל הגיהינום. יש כאלה שסבורים שאני מתחיל בשיטה חדשה של דיבור, ורובם רועדים מפחד: הם מפחדים עד עמקי נשמתם שאני אסיים את עבודתי ואעזוב אותם ולא אותיר להם מקום מפלט, והם מפחדים עד מאוד שאני שוב אטוש אותם. בני האדם תמיד משתמשים בתפיסות ישנות כדי למדוד את עבודתי החדשה. אני אומר שבני האדם מעולם לא תפסו את השיטה שבה אני עובד – האם הם יוכלו להעיד על עצמכם כראוי הפעם? התפיסות הישנות של בני האדם הן כלי הנשק שמפריעים לעבודתי, הלא כן? כשאני מדבר אל בני האדם, הם תמיד נמנעים מליישר מבט, בפחד עז שעיניי ינוחו עליהם. לכן, הם מרכינים ראש, כאילו הם עוברים ביקורת שלי – זה נגרם מהתפיסות שלהם, הלא כן? מדוע הצטנעתי עד היום, אך אף אחד לא הבחין בכך מעולם? האם עליי להשתחוות בפני האדם? באתי מהשמיים אל הארץ, ירדתי ממעל אל מקום נסתר, ובאתי אל קרב בני האדם וגיליתי להם את כל מה שיש לי ואת כל מי שאני. דבריי כנים וישרים, סבלנים ונדיבים, אך מי אי-פעם ראה מה אני ומה יש לי? האני אני עדיין נסתר מהאדם? מדוע כל כך קשה לי לפגוש את האדם? האם משום שבני האדם עסוקים מדי בעבודתם? האם משום שאני מזניח את חובותיי, ומשום שבני האדם ממוקדים בעיסוק בהשגת הצלחה?


בדעתם של בני האדם, אלוהים הוא אלוהים, ולא קל לבוא איתו במגע, ואילו האדם הוא האדם, והוא לא אמור להפוך למופקר בקלות רבה. עם זאת, מעשיהם של בני האדם בכל זאת לא יכולים לבוא בפניי. האם ייתכן שהדרישות שאני מציב גבוהות מדי? האם ייתכן שהאדם חלש מדי? מדוע בני האדם תמיד מביטים מרחוק ברף שאני מציב? האם בני האדם באמת לא יכולים לעמוד בו? דרישותיי מחושבות לפני אופיים של בני האדם, ולכן הן לעולם לא חורגות משיעור קומתו של האדם. אף על פי כן, בני האדם בכל זאת לא מסוגלים לעמוד ברף שאני דורש. אינספור פעמים נזנחתי בין בני האדם. אינספור פעמים בני אדם הביטו בי בעיניים לועגות, כאילו גופי מכוסה בקוצים ומתועב בעיניהם. לכן, בני האדם מתעבים אותי וסבורים שאין לי ערך. האדם דוחף אותי כך לכאן ולשם. אינספור פעמים, בני אדם הביאו אותי הביתה תמורת מחיר נמוך, ואינספור פעמים, הם מכרו אותי במחיר גבוה, וזו הסיבה לכך שאני מוצא את עצמי במצבי הנוכחי. נדמה שבני האדם עדיין רוחשים עליי מזימות. רובם עדיין רוצים למכור אותי ברווח של מאות מיליוני דולרים, משום שהאדם מעולם לא הוקיר אותי. נדמה שהפכתי לגורם ביניים בין בני אדם, לנשק גרעיני שבו הם משתמשים כדי להילחם זה בזה, או להסכם שנחתם ביניהם – וכתוצאה מכך, לסיכומו של עניין, אין לי כל ערך בלבו של האדם, ואני פריט ביתי שניתן לוותר עליו. אולם אני לא מגנה את האדם משום כך. אני אך ורק מושיע את האדם, ותמיד הייתי רחום עם האדם.


בני האדם סבורים שאני אחוש הקלה כשאשליך בני אדם אל הגיהינום, כאילו אני עושה עסקה מיוחדת עם הגיהינום, כאילו אני איזושהי מחלקה המתמחה במכירת בני אדם, כאילו אני מומחה בהולכת שולל וכאילו אמכור אותם לכל המרבה במחיר ברגע שהם יהיו בידיי. פיהם של בני האדם לא אומר זאת, אל בלבם, זה מה שהם חושבים. על אף שהם כולם אוהבים אותי, הם עושים זאת בסתר. האם שילמתי מחיר כה גבוה והשקעתי כל כך הרבה תמורת כמות האהבה הזעומה הזו מהם? בני האדם הם רמאים, והם תמיד מעמידים פנים שהם קורבנות הרמייה. אני הוא זה שתמים מדי: ברגע שהם מוצאים את נקודת התורפה הזו, הם שוב ושוב מרמים אותי. הדברים שבפי אין פירושם שאני אמית בני אדם או אדביק תוויות אקראיות עליהם – הם המציאות של האדם. אולי חלק מדבריי "מגזימים", ואם כך הדבר, אני יכול רק "להתחנן" שבני האדם ימחלו לי. משום שאני לא "מיומן" בשפת האדם, הרבה ממה שאני אומר לא מסוגל לעמוד בדרישותיהם של בני האדם. אולי חלק מדבריי פוגעים בלבם של בני האדם, ואם כן, אני יכול רק "להתחנן" בפניהם שיהיו סובלניים. משום שאני לא בקיא בתורת החיים של האדם, ומשום שאני לא מדבר היטב, רבים מדבריי מכאיבים לבני האדם. אולי חלק מהדברים מתייחסים לשורש מחלתם של בני האדם וחושפים את חוליים, ולכן אני מייעץ לכם ליטול מעט מהתרופה שהכנתי לכם, מפני שאין לי כל כוונה לפגוע בכם ואין לתרופה הזו תופעות לוואי. אולי חלק מדבריי לא נשמעים "מציאותיים", אבל אני "מתחנן" בפני בני האדם שלא להיכנס לפאניקה. ידיי ורגליי לא "זריזות" ולכן דבריי עדיין לא יצאו לפועל. אני דורש מבני האדם להיות "מאופקים" איתי. האם הדברים האלה עוזרים לאדם? אני מקווה שבני האדם יכולים להשיג דבר מה מהדברים האלה, כדי שהדברים שלי לא יהיו תמיד לשווא!


9 באפריל, 1992


הערות שוליים:


א. הטקסט המקורי משמיט את המילה "רק."עוד


חיפוש אחר עקבות האל - הברק ממזרח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

חיפוש
ארכיון