עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (474)
אלוהים  (364)
ספרים  (302)
המשיח  (211)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (96)
גאולה  (87)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
ישוע  (48)
האל  (45)
ריקודי הלל  (45)
אמת  (43)
שירי קודש  (40)
קול של אלוהים  (34)
אמונה באלוהים  (33)
הבשורה  (32)
דבר אלוהים  (29)
ישועה  (28)
אחרית הימים  (27)
משיח  (23)
דרך החיים  (22)
מקהלה  (22)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (17)
ציות  (14)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
שיפוט  (13)
כתבי הקודש  (12)
רוח הקודש  (10)
התגלמות בבשר ודם  (9)
יעד  (9)
תפילה  (9)
הכרת אלוהים  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
שירים חדשים  (8)
כנסייה  (7)
אמונה  (6)
מזמור  (6)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
אהבתו של אלוהים  (4)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
עדות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
אהבה לאלוהים  (3)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
חכמה  (3)
יהוה  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
רצון האל  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
טיהור האדם  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
להתפלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
ללכת אחרי  (1)
מבורך  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מושיע  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
ריבונות  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפארת לאל  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

האמירה השבעים

07/01/2019 16:39
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםהאמירה השבעים


אך ורק בזכות חסדי ורחמיי התעלומה שלי מתגלה ומתבטאת באופן גלוי, והיא אינה חבויה עוד. ועוד יותר בזכות חסדי ורחמיי, דבריי מופיעים בקרב בני האדם ואינם חבויים עוד. אני אוהב את כל אלה שמשקיעים ומקדישים את עצמם למעני בכנות. אני שונא את כל אלה שנולדו מקרבי אך אינם מכירים אותי ואף מתנגדים לי. לא אנטוש אף אדם שהוא בעדי בכנות, אלא אכפיל את ברכותיו. את כפויי הטובה אעניש כפליים, לא אחוס עליהם ולא אקל עמם. במלכותי אין הונאה ומרמה ואין ארציות – במילים אחרות, אין צחנת מתים, והכול הוא יושר וצדק, טוהר ופתיחות. אין הסתתרות והסוואה – הכול רענן, הכול הוא הנאה וטוהר מידות. אם אדם ממשיך לשאת את צחנת המתים, אין ספק שהוא אינו יכול להישאר במלכותי – מוט הברזל שלי ימשול בו. כל התעלומות האינסופיות מאז ראשיתו של הזמן ועד היום מתגלות במלואן לכם – אלה שנופלים בנחלתי באחרית הימים – האם אינכם חשים שהתברכתם? יום הגילוי הפתוח מהווה אף יותר את היום שבו יהיה לכם חלק בשלטוני.


רק אנשים שבחרתי והועדתי מראש יכולים באמת למשול כמלכים, ואסור שיהיה מעורב בכך רצון אנושי כלשהו. אם מישהו יעז ליטול חלק בכך, יהיה עליו לחוות את מהלומת ידי, והוא יהיה מושא לאשי המשתוללת; זהו פן אחר של צדקתי ומלכותיותי. כבר אמרתי שאני מושל בכל הדברים, שאני האל החכם שאוחז בסמכות מלאה, שאיני מתייחס בסלחנות לאיש ושאין בי רחמים או רגשות אישיים. אני מתייחס לכולם במידת הצדק וההגינות ובמלכותיות (לא משנה עד כמה אדם הוא רהוט – לא אשחרר אותו), ובינתיים אני מאפשר לכולם לראות טוב יותר את הפלא שבמעשיי ואת משמעותם. אני מעניש כל מיני מעשים של רוחות רעות בזה אחר זה, ואני משליך אותן בזו אחר זו אל הבור חסר התחתית. את העבודה הזאת סיימתי לפני תחילתו של הזמן ולא הותרתי להן מעמד כלשהו או מקום כלשהו לעשות בו את עבודתן. כל נבחריי, אלה שהועדתי מראש ובחרתי, אינם יכולים להיות אחוזי דיבוק בידי רוחות רעות בשום נקודת זמן – הם קדושים תמיד. את אלה שלא הועדתי מראש ובחרתי אני מפנה אל השטן ואיני מתיר להם להישאר. צדקתי ומלכותיותי מעורבות בכל היבטי הצווים המנהליים שלי. לא אשחרר אפילו אחד מאלה שעליהם השטן עובד, אלא אשליך את כולם יחד עם גופם אל השאול, כי אני שונא את השטן. בשום פנים לא אחוס על השטן, אלא אשמיד אותו כליל ולא אתן לו שום הזדמנות לעשות את עבודתו. אלה שהשטן השחית במידה מסוימת (אלו שהאסון יכה בהם) הגיעו למצבם הזה באמצעות ההסדר החכם שקבעתי במו ידיי. אל תחשבו שזה קרה בשל אכזריותו של השטן – דעו שאני הוא האל הכול יכול המושל בכל הדברים ביקום! מבחינתי אין בעיות שאינן ניתנות לפתרון, ועל אחת כמה וכמה אין דבר שלא ניתן להגשימו ואין דבר שלא ניתן לאמרו. אסור לבני האדם לנהוג כאילו היו יועציי. היזהרו שלא אכה אתכם ארצה בידי ואשליך אתכם אל השאול. אני אומר לכם! אלה שמשתפים עמי פעולה כיום באופן פרו-אקטיבי הם החכמים מכולם – הם נמנעים מאובדן ומכאב השיפוט. כל זה נקבע בהסדריי – קבעתי את הכול מראש. אל תעירו הערות טיפשיות, אל תדברו גבוהה-גבוהה, אל תחשבו שאתם כאלה נפלאים. האם את כל זה לא קבעתי מראש? אין לכם בושה, אתם המתיימרים להיות יועציי! אינכם מכירים את שיעור קומתכם האמיתי – הוא כה קטן שזה פאתטי! ולמרות זאת אתם מתייחסים לכך בקלות ראש ואינכם מבינים את עצמכם. שוב ושוב אתם מתעלמים מדבריי וגורמים לכך שמאמציי המרובים יהיו לשווא – כמעט אינכם מקדישים מחשבה לכך שאלו הם חסדיי ורחמיי. אתם מעדיפים להפגין את פיקחותכם שוב ושוב. אתם זוכרים את זה? אילו ייסורים ראויים לאלה שמחשיבים עצמם לחכמים? אתם אדישים לדבריי ואף אינכם נאמנים להם או חורטים אותם על לוח ליבכם, ואתם עושים כך וכך ומעמידים פנים שהכול נעשה בשמי. עושי-רשע! מתי תוכלו להתחשב בליבי באופן מלא? אינכם מתחשבים בליבי, ולכן איני עושה לכם עוול בכנותי אתכם עושי-רשע – התיאור מתאים לכם באופן מושלם!


היום אני מראה לכם בזה אחר זה דברים שפעם היו חבויים. התנין הגדול האדום כאש מושלך אל הבור חסר התחתית ומושמד כליל, כי אין שום טעם להמשיך ולהחזיק בו – הוא אינו יכול לשרת את המשיח. מכאן ואילך לא יהיה עוד זכר לאותו דבר אדום – עליו להתכלות בהדרגה עד שיתאיין. אני עושה את מה שאני אומר: בכך תושלם עבודתי. סלקו את התפיסות האנושיות – עשיתי את כל מה שאמרתי. כל מי שמנסה להתחכם מביא על עצמו הרס ובוז ואינו רוצה לחיות. אם כן, אשביע את רצונכם ובהחלט לא אמשיך להחזיק באנשים כאלה. מכאן ואילך מצוינותה של האוכלוסייה תגדל, וכל אלה שאינם משתפים עמי פעולה באורח פרו-אקטיבי ייסחפו אל האין. אלה שהשביעו את רצוני הם אלה שאביא לידי שלמות – לא אשליך ולו אחד מהם. אין כל סתירה בדבריי. אלה שאינם משתפים עמי פעולה באורח פרו-אקטיבי יסבלו ייסורים נוספים, אך בסופו של דבר בהחלט אושיע אותם. כשזה יקרה, חייהם יהיו שונים לגמרי בהיקפם. האם ברצונכם להיות בני אדם כאלה? קומו ושתפו עמי פעולה! בהחלט לא אתייחס באופן עלוב לאלה שישקיעו עצמם בכנות למעני. אתם שמקדישים עצמכם בכנות למעני – עליכם ארעיף את כל ברכותיי. הגישו לי את עצמכם באופן מלא! מה שאתם אוכלים, מה שאתם לובשים ועתידכם – כל אלה נתונים בידיי ואני אסדר את הכול יפה למען הנאתכם הבלתי-מוגבלת שלא יהיה לה קץ, שכן אמרתי: "אתם שמשקיעים למעני בכנות – אין ספק שאברך אתכם בברכות גדולות". כל הברכות ניתנות לכל אדם שמשקיע עצמו למעני בכנות.


המשך לקרוא


עוד


האל הכול יכול - ביאת המשיח

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון