עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (441)
אלוהים  (355)
ספרים  (278)
המשיח  (201)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (112)
מזמורים  (96)
גאולה  (77)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
האל  (45)
ישוע  (45)
ריקודי הלל  (44)
אמת  (34)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (32)
שירי קודש  (30)
אחרית הימים  (27)
ישועה  (26)
משיח  (23)
אמונה באלוהים  (21)
מקהלה  (21)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
דרך החיים  (13)
כתבי הקודש  (11)
יעד  (9)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
תפילה  (8)
כנסייה  (7)
שירים חדשים  (7)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ציות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
דבר אלוהים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
אמונה  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
חכמה  (2)
יהוה  (2)
רוח הקודש  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
הכרת אלוהים  (1)
ותחייתו  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמור  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
רצון האל  (1)
שיפוט  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

האהאמירה השבעים ושתיים

19/01/2019 18:28
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםהאמירה השבעים ושתיים


אתם חייבים להסתמך עליי כדי שאסיר כל פגם או חיסרון ברגע שתגלו אותו. אל תתעכבו. אחרת, עבודתה של רוח הקודש תהיה יותר מדי רחוקה מכם, ואתם תפגרו הרחק מאחור. תוכלו לבצע את העבודה שהפקדתי בידיכם רק אם תתקרבו לעתים קרובות, תתפללו ותשתפו בפניי. אחרת, לא תוכלו להשיג שום תוצאה, והכל יהיה לשווא. עבודתי כיום היא לא כפי שהיא הייתה בעבר. היקף החיים של בני האדם שאני אוהב לא דומה בכלל להיקף חייהם בעבר. הם כולם מבינים את דבריי בבירור, ויש להם תובנות מעמיקות לגביהם. זה ההיבט הברור ביותר מאליו. הוא מסוגל יותר מכל לשקף את הפלא של עבודתי. קצב עבודתי האיץ, ועבודתי בהחלט שונה מהעבר. בני האדם מתקשים לדמיין זאת, ויתרה מזאת, הם לא מסוגלים להעלות זאת על הדעת. שום דבר אינו מסתורי עבורכם עוד. במקום זאת, הכל מתגלה ומתגשם. הכל שקוף, הכל משוחרר, ומעבר לכך, הכל חופשי. אף אדם, אירוע או דבר, ואף מרחב או גיאוגרפיה לא יגבילו בשום אופן את בני האדם שאני אוהב. בני האדם האלה יתעלו על השלטון שכופה הסביבה והם יעלו מהבשר והדם. זו השלמת עבודתי האדירה. לא יישאר שום דבר. הכל יסתיים לחלוטין.


האמירה שהעבודה האדירה הושלמה מתייחסת לכל הבנים הבכורים ולכל בני האדם שאני אוהב. מכאן והלאה, אף אדם, אירוע או דבר לא ישלטו בכם. אתם תנדדו בין האומות השונות בתבל ותחצו את היקום כולו, כך שתשאירו עקבות בכל מקום. אל תתייחסו לכך כאל דבר מרוחק. זה דבר שיתגשם בקרוב לנגד עיניכם. מה שאני עושה יופקד בידכם, ובמקומות שרגליי ידרכו יופיעו עקבותיכם. זו באמת המשמעות האמיתית של כך שאני ואתם נמלוך כמלכים ביחד. האם תהיתם מדוע הגילוי שאני מעניק הופך ליותר ויותר בהיר וברור מאליו, מבלי שהוא נסתר כהוא זה? מדוע נשאתי את העדות הרמה ביותר, ומדוע סיפרתי לכם על כל התעלומות ואמרתי לכם את כל הדברים? הסיבה לכך היא רק העבודה שהוזכרה לעיל. עם זאת, עבודתכם מתקדמת לאט מדי כעת. אתם לא מסוגלים לעמוד בקצב של צעדיי, אתם לא יכולים לשתף איתי פעולה היטב, ובינתיים, אתם עדיין לא מסוגלים להגשים את רצוני. אני חייב לאמן אתכם באופן נמרץ יותר, להאיץ את השלמתי אתכם, מה שיאפשר לכם לְרַצות את לבי בהקדם האפשרי.


הדבר הברור ביותר כעת הוא שהתגבשה לגמרי קבוצת הבנים הבכורים, שאישרתי את כולם, שאפילו הועדתי ובחרתי מאז בריאת העולם, ואשר קידמתי בעצמי בזה אחר זה. אין מקום לאף התחשבות אנושית בכל, וזה לא נתון לשליטתכם. אל תהיו גאוותנים. מדובר רק באדיבות ובחמלה שלי. בעיניי, הכל כבר התבצע. העניין הוא רק שעיניכם מטושטשות מדי, ואפילו כעת אתם לא מסוגלים לראות בבירור את הפלא של מעשיי. אתם לא תופסים או מבינים בבירור את כול היכולת שלי, החוכמה שלי, כל פעולותיי וכל דבריי ומעשיי. לפיכך, אני מדבר בבירור. למען בניי, יקיריי, אני מוכן לשלם כל מחיר, אני מוכן לעמול, ואני מוכן להשקיע מאמצים. האם אתם מכירים אותי דרך דבריי? האם אתם צריכים שאומר זאת בבהירות רבה יותר? אל תהיו מופקרים עוד. התחשבו בלבי! כעת, לאחר שתעלומה כה אדירה התגלתה לכם, מה יש לכם לומר? האם עדיין יש לכם תלונות כלשהן? אם לא תשלמו את המחיר ותעבדו קשה, האם תוכלו להיות ראויים כל המאמצים שאני משקיע?


בני האדם כיום לא יכולים לשלוט בעצמם. אם לא אתמוך באדם מסוים, הוא לא יהיה מסוגל לאהוב אותי, אפילו אם הוא ירצה. לעומת זאת, בני האדם שהועדתי ובחרתי לא יהיו מסוגלים להימלט, אפילו אם הם ירצו. לא משנה לאן הם יפנו – הם לא יהיו מסוגלים להימלט מכף ידי. כזו היא המלכותיות שלי, ויתרה מזאת, כזה הוא המשפט שלי. כל בני האדם חייבים להתנהל בהתאם לתוכנית שלי ובהתאם לרצוני. הכל לגמרי מכאן ואילך חוזר לידיי ונמצא מעבר לשליטתו שלו. אני שולט לגמרי בכל ומסדיר הכל. אם אדם ישתתף במידה מועטה, אני לא ארפה ממנו בקלות. החל מהיום, אני מניח לכל בני האדם להתחיל להכיר אותי – האל האמיתי היחיד שברא הכל, שבא אל בני האדם ואשר אותו הם דחו והכפישו, ששולט בכל ומסדיר הכל, המלך שמושל במלכות, האל עצמו שמנהל את היקום, ויתרה מזאת, האל ששולט בחיים ובמוות של בני האנוש ואשר מחזיק במפתח לשאול. אני אניח לכל בני האדם (מבוגרים וילדים כאחד, בין אם יש להם רוח ובין אם לא, וגם אם הם שוטים או מוגבלים וכו') להכיר אותי. אני לא פוטר אף אחד מהעבודה הזו. זו העבודה החמורה ביותר, עבודה שהכנתי היטב, ועבודה שמתבצעת החל מרגע זה. מה שאני עושה ייעשה. פקחו את עיניכם הרוחניות, היפטרו מהתפיסות שלכם והכירו בכך שאני האל האמיתי היחיד שמנהל את התבל! אני לא נסתר מאף אחד, ואני מחיל את הצווים המנהלתיים שלי על כולם.


הניחו בצד את כל הדברים שלכם עצמכם. הדברים שאתם מקבלים ממני הם משמעותיים יותר ובעלי ערך רב יותר, הלא כן? יש הבדל תהומי בינם לבין הזבל שלכם, הלא כן? אל תתמהמהו – ותרו על כל הדברים חסרי התועלת! מוחלט כעת אם מתקבלות ברכות או פורענות. עכשיו הוא הרגע המהותי. זהו אפילו הרגע המכריע. האם אתם מסוגלים לראות זאת?


המשך לקרוא


עוד


האל הכול יכול - ביאת המשיח

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון