עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (474)
אלוהים  (364)
ספרים  (302)
המשיח  (211)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (96)
גאולה  (87)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
ישוע  (48)
האל  (45)
ריקודי הלל  (45)
אמת  (43)
שירי קודש  (40)
קול של אלוהים  (34)
אמונה באלוהים  (33)
הבשורה  (32)
דבר אלוהים  (29)
ישועה  (28)
אחרית הימים  (27)
משיח  (23)
דרך החיים  (22)
מקהלה  (22)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (17)
ציות  (14)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
שיפוט  (13)
כתבי הקודש  (12)
רוח הקודש  (10)
התגלמות בבשר ודם  (9)
יעד  (9)
תפילה  (9)
הכרת אלוהים  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
שירים חדשים  (8)
כנסייה  (7)
אמונה  (6)
מזמור  (6)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
אהבתו של אלוהים  (4)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
עדות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
אהבה לאלוהים  (3)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
חכמה  (3)
יהוה  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
רצון האל  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
טיהור האדם  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
להתפלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
ללכת אחרי  (1)
מבורך  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מושיע  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
ריבונות  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפארת לאל  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

האמירה השבעים ושלוש

27/01/2019 15:18
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםדבריי מתגשמים מיד כאשר הם נאמרים; הם לעולם אינם משתנים והם נכונים לחלוטין. זכרו זאת! יש לחשוב בתשומת לב רבה על כל מילה וכל משפט שיוצאים מפי. נקטו במשנה זהירות, כדי שלא תחוו אובדן ושמנת חלקכם לא תהיה רק שיפוטי, חרון אפי ושריפתי. עבודתי מתקדמת כעת במהירות רבה, אך היא אינה חסרת עידון. היא עדינה במידה מסוימת, וכמעט שלא ניתן לראותה בעין העירומה, ואדם אינו יכול לגעת בה בידיו. היא עדינה במיוחד. דבריי לעולם אינם ריקים מתוכן, וכולם אמת. עליכם להאמין שכל מילה ומילה היא אמיתית ומדויקת. אל תהיו רשלנים – זהו הרגע המכריע! ברגע הזה יוכרע אם מנת חלקכם תהיה ברכות או מזל רע. ההבדל הוא של שמיים וארץ. ההכרעה בשאלה האם תלכו לגן העדן או אל השאול נמצאת בשליטתי המוחלטת. אלה שהולכים אל השאול עסוקים במאבק הגסיסה האחרון שלהם. אלה שההולכים לגן העדן חווים את המנה האחרונה של הסבל שנקבע עבורם ומשקיעים עבורי את ההשקעה האחרונה, וכל מה שהם יעשו בעתיד יהיה ליהנות ולשבח, ללא כל הדברים הטפלים שטורדים את בני האדם (נישואין, עבודה, עושר מרגיז, מעמד וכן הלאה). אך באשר להולכים אל השאול – סבלם יימשך לנצח (הדברים מתייחסים לרוחם, לנשמתם ולגופם), והם לעולם לא יחמקו מידי המענישה. שני הצדדים האלה מנוגדים זה לזה כמו אש ומים. הם לא מתערבבים זה עם זה: אלו שיסבלו ממזל רע ימשיכו לסבול ממזל רע, בעוד שהברוכים ייהנו, וליבם ישבע אושר.


אני שולט בכל האירועים ובכל הדברים, ואין צורך להזכיר שאתם – בניי, אהוביי – שייכים לי אף יותר. אתם התגבשותה של תוכנית הניהול בת ששת אלפי השנים שלי, אוצרותיי. נעים לי לראות את כל אלה שאני אוהב היות שהם מהווים ביטוי שלי, ואני בז לכל אלה שאני שונא מבלי שאף אביט בהם מכיוון שהם צאצאי השטן ומכיוון שהם שייכים לו. היום על כולם לבחון את עצמם: אם כוונותיכם נכונות ואתם באמת אוהבים אותי, אין ספק שאוהב אתכם. עליכם לאהבני באמת ובתמים, ואסור לכם לרמותני! אני האל שבוחן את פנים ליבם של בני האדם! אם כוונותיכם פסולות ואתם קרים ובוגדניים כלפיי, אין ספק שאתעב אתכם, ואין ספק שלא בחרתי בכם ולא הועדתיכם מראש. פשוט חכו ללכת אל הגיהינום! ייתכן שאחרים לא יוכלו לראות את הדברים האלה, אך רק אתם ואני – האל שבוחן לב וכליות – יודעים זאת. הדברים ייחשפו במועד מסוים. האנשים הכנים אינם צריכים לחוש חרדה, וחסרי הכנות אינם צריכים לחשוש. כל זה הוא חלק מתוכניתי החכמה.


המשימה היא דחופה וכבדה, והיא דורשת מכם להשקיע למעני פעם אחת אחרונה כדי להשלים את העבודה הסופית הזאת. דרישותיי אינן גבוהות: אני רק צריך שתוכלו לתאם עמי בצורה טובה מאוד, שתשביעו את רצוני בכל דבר ועניין, שתפעלו על פי הכוונתי שנמצאת בקרבכם. אל תהיו עיוורים; אני רוצה שתהיה לכם מטרה ושתחושו את כוונותיי מכל ההיבטים ובכל נושא. זה מפני שכלפיכם איני אל נסתר עוד. עניין זה צריך להיות לכם מאוד ברור כדי שתבינו את כוונותיי. תוך זמן קצר מאוד לא רק שתפגשו בזרים המחפשים את דרך האמת – מה שחשוב אף יותר הוא שצריכה להיות לכם היכולת לרעות אותם. זוהי כוונתי הדחופה. זה לא ילך אם אינכם יכולים לראות זאת. אך עליכם להאמין בכול-יכולתי. כל עוד אנשים פועלים כשורה, אין ספק שאכשיר אותם ואהפוך אותם לחיילים טובים. את הכול ארגנתי כהלכה. עליכם לשאוף לסבול למעני. זהו הרגע המכריע. אל תחמיצו אותו! לא אזכור דברים מעברכם. עליכם להתפלל אליי ולהתחנן בפניי לעתים קרובות; אני אעניק לכם מידה מספקת של חסד כדי שתוכלו ליהנות ממנו ולהשתמש בו. חסדים וברכות אינם זהים. כעת אתם נהנים מחסדיי, ומבחינתי הדבר אינו ראוי לאזכור, ואילו ברכותיי הן הדבר שממנו תיהנו לנצח בעתיד. מדובר בברכות שאנשים לא חשבו עליהן ושהם אינם מסוגלים לדמיין. זו הסיבה שאני אומר שאתם ברוכים – מדובר בברכות שבני אדם לא נהנו מהן מאז הבריאה.


כבר חשפתי בפניכם את כל כולי. אני מקווה רק שתוכלו להתחשב בליבי, לחשוב למעני ולהתחשב בי בכל דבר ועניין, כדי שתמיד אראה את פניכם המחויכים. מכאן ואילך, אלה שיזכו במעמד של 'בן בכור' הם אנשים שימשלו כמלכים לצדי. אף אח לא יציק להם, ואני לא אייסר אותם ולא אטפל בהם, מכיוון שזהו העיקרון שלאורו אני פועל: חברי קבוצת הבנים הבכורים הם אנשים שמנת חלקם הייתה זלזול והצקות מאחרים, אנשים שסבלו את כל תהפוכות החיים (כבר טיפלתי בהם ושברתי אותם מראש, וכבר הבאתי אותם לידי שלמות מראש). האנשים האלה כבר נהנו יחד איתי מראש מהברכות שאותן הם ראויים לקבל. אני צודק ולעולם איני נושא פנים לאיש.


המשך לקרוא


עוד


האל הכול יכול - ביאת המשיח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון