עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (474)
אלוהים  (364)
ספרים  (302)
המשיח  (207)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (96)
גאולה  (87)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
ישוע  (48)
האל  (45)
ריקודי הלל  (44)
אמת  (40)
שירי קודש  (40)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (32)
אמונה באלוהים  (31)
אחרית הימים  (27)
ישועה  (26)
דבר אלוהים  (24)
משיח  (23)
דרך החיים  (22)
מקהלה  (22)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (12)
יעד  (9)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
שירים חדשים  (8)
תפילה  (8)
התגלמות בבשר ודם  (7)
כנסייה  (7)
ציות  (7)
רוח הקודש  (7)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
הכרת אלוהים  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
שיפוט  (5)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
מזמור  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
אמונה  (3)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
חכמה  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
אהבתו של אלוהים  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
יהוה  (2)
רצון האל  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אהבה לאלוהים  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
ותחייתו  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
להתפלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
עדות  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפארת לאל  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

האמירה השבעים וארבע

03/02/2019 16:16
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםברוכים הם בני האדם שקראו את דברי ומאמינים שהוא יתגשם – אני לא אתעלל בכם, אלא אגשים את מה שאתם מאמינים בו. זו ברכתי שבאה עליכם. דברי חודר אל הסודות הנסתרים בכל אדם. לכולם יש פצעים אנושים, ואני הרופא הטוב שמרפא אותם – פשוט התייצבו בפניי. מדוע אמרתי שבעתיד לא יהיו עוד עצב או דמעות? זו הסיבה לכך. בתוכי, הכל מושג, אך בבני האדם, כל הדברים מושחתים וחסרי תוחלת, והכל מוליך שולל את בני האנוש. בפניי, תקבלו את כל הדברים, ותראו את כל הברכות שלא תוכלו אפילו להעלות על דעתכם, ותיהנו מהן. בני האדם שלא מתייצבים בפניי הם בהחלט מרדנים, ואין ספק שהם אלה שמתנגדים אליי. בהחלט לא אחוס עליהם בקלות. אני אטיל על בני אדם כאלה ייסורים קשים. זכרו זאת! בני האדם שיתייצבו בפניי יותר יזכו ממני ליותר, אך יהיה זה חסד בלבד. לאחר מכן, הם יקבלו ברכות אדירות אף יותר.


מאז בריאת העולם, התחלתי להועיד ולבחור את קבוצת בני האדם הזו, כלומר אתכם כיום. אני הסדרתי בעצמי את המזג שלכם, האיכות שלכם, המראה שלכם, שיעור הקומה שלכם, המשפחה שנולדתם אליה, עבודתכם ונישואיכם, כל כולכם, ואפילו צבע השיער, צבע העור שלכם ומועד לידתכם. אני מסדיר אפילו את הדברים שאתם עושים ואת כל בני האדם שאתם פוגשים מדי יום, ועל אחת כמה וכמה, אני הסדרתי את התייצבותכם בפניי כיום. אל תלקו בסערת רגשות. עליכם להתקדם ברוגע. הדבר שאני מאפשר לכם ליהנות ממנו כיום הוא נתח שמגיע לכם, ואני הועדתי לכם אותו כשבראתי את העולם. בני האדם כולם כה קיצוניים – או שהם עקשנים מדי או לגמרי חסרי בושה. הם לא מסוגלים להתנהל בהתאם לתוכנית שלי ולהסדרים שלי. אל תעשו זאת עוד. בתוכי, הכל משוחרר. אל תכבלו את עצמכם, מכיוון שיהיה אובדן בחייכם. זכרו זאת!


האמינו שהכל מצוי בידיי. מה שחשבתם בעבר לתעלומה נחשף בגלוי כיום. הוא כבר לא נסתר (מכיוון שאמרתי שבעתיד, שום דבר לא יישאר נסתר). בני האדם קצרי רוח לעתים קרובות. הם יותר מדי חרדים להשלים את דבר מה, והם לא מתחשבים במה שעל לבי. אני מאמן אתכם כדי שתוכלו לחלוק את העול שלי ולנהל את משק הבית שלי. אני רוצה שתצמחו מהר, כדי שתהיו מסוגלים להוביל את האחים הצעירים מכם, על מנת שאנחנו, האב והבנים, נוכל להתאחד בקרוב ולא להיפרד לעולם. זה יגשים את משאת נפשי. התעלומה כבר נחשפה לכל בני האדם, ודבר לא נשאר נסתר: אני – האל השלם עצמו שיש לו גם אנושיות רגילה וגם אלוהיות גמורה – נחשפתי לנגד עיניכם כיום. כל הווייתי (לבושי, המראה החיצוני שלי וצורת גופי) הם ביטוי מושלם של אלוהים עצמו, וזו דמותו של האל שבני האדם דמיינו מאז בריאת העולם אך איש מעולם לא ראה. הסיבה לכך שמעשיי טובים כמו דבריי היא שהאנושיות הרגילה שלי והאלוהיות הגמורה שלי משלימות זו את זו, והדבר מאפשר גם לכל בני האדם להבין שכוח כה עצום נוכח באדם רגיל. אלה מכם שבאמת מאמינים בי עושים זאת משום שהענקתי לכם לב אמיתי כדי לאפשר לכם לאהוב אותי. כשאני מטפל בכם, אני שופך אור עליכם והופך אתכם לנאורים, וכך אני מאפשר לכם להכיר אותי. לפיכך, בלי קשר לאופן שבו אני מטפל בכם, אתם לא תברחו. במקום זאת, אתם תשתכנעו יותר ויותר לגביי. כשאתם חלשים, גם זה הסדר שלי, מה שמאפשר לכם להבין שברגע שתעזבו אותי, תמותו ותקמלו. מכך אתם יכולים להבין שאני חייכם. כשתתחזקו אחרי שהייתם חלשים, הדבר יאפשר לכם להבין שחולשה או חוזקה הם לא דברים שתלויים בכם, אלא שהם תלויים רק בי.


כל התעלומות נחשפות לגמרי. בפעילויות העתידיות שלכם, אעניק לכם את ההוראות שלי אחת-אחת. לא אהיה מעורפל. אהיה מפורש לחלוטין, ואפילו אדבר אליכם ישירות כדי שלא תצטרכו להרהר בכך בעצמכם, פן תפריעו לניהול שלי. זו הסיבה שאני מדגיש שוב ושוב שבהמשך, לא יהיה שום דבר נסתר.


המשך לקרוא


עוד


האל הכול יכול - ביאת המשיח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון