עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

האמירה השבעים ושש

15/02/2019 18:13
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםכל אמירותיי הן ביטויים לרצוני. מי יכול להתחשב בעול שאני נושא? מי יכול להבין את כוונתי? האם שקלתם בדעתכם כל אחת מהשאלות שהעליתי בפניכם? איזו רשלנות! כיצד אתם מעזים להפריע לתוכניותיי? כל כך ברברי מצדכם! אם תימשך העבודה הזאת של הרוחות הרעות, אשליך אותן מייד אל מותן בבור חסר התחתית! כבר מזמן ראיתי בבירור את מעשיהן השונים של הרוחות הרעות. ואנשים שרוחות רעות משתמשות בהם (בעלי הכוונות הרעות, המשתוקקים לתענוגות בשרים או לעושר, המהללים את עצמם, המשבשים את חיי הכנסייה ועוד) כבר נבחנו על ידי – כל אחד מהם. אל תשערו שהכול יהיה בסדר לאחר שתגורשנה הרוחות הרעות. תרשו לי לומר לכם! מכאן ואילך, אפטר מהאנשים הללו בזה אחר זה, ולעולם לא אשתמש בהם! במילים אחרות, לא אשתמש באף אדם שרוחות רעות השחיתוהו – אנשים כאלה ייבעטו החוצה! אל תחשבו שאין לי רגשות! דעו זאת! אני האל הקדוש ולא אשכון במקדש מטונף! אני משתמש רק באנשים ישרים וחכמים שנאמנים לי לחלוטין ושמסוגלים להתחשב בעול שאני נושא. זה מפני שהועדתי אנשים כאלה מראש. אף רוח רעה אינה עובדת בקרבם – כלל וכלל לא. תרשו לי להבהיר דבר אחד: מכאן ואילך, רוחות רעות עובדות בקרבם של כל אלה שרוח הקודש אינה עובדת בקרבם. אחזור על כך: איני רוצה ולו אדם אחד שרוחות רעות עובדות בקרבו. כולם יושלכו אל השאול יחד עם גופם הגשמי!


בעבר הקלתי מעט בדרישותיי כלפיכם, אך בענייני הבשרים נהגתם באופן מופקר. מהיום והלאה, לא ארשה לכם להמשיך בדרך הזאת. אם דבריכם ומעשיכם לא יביאוני לידי ביטוי מכל הבחינות או אם הם לא ימצאו חן בעיניי ולו במקצת, בהחלט לא אקל עמכם. אם לא אעשה כן, אתם תמיד תצחקו ותתבדחו, תתפוצצו מצחוק בצורה משולחת רסן. כשאתם פועלים באופן לא נכון, האינכם חשים שנטשתי אתכם? היות שאתם יודעים זאת, מדוע אתם ממשיכים לנהוג בהפקרות? האם אתם עדיין ממתינים למגע ידי השופטת? מהיום ואילך, אעניש מייד את כל מי שלא יפעל לפי כוונתי ולו לרגע אחד. אם תשבו יחד ותרכלו, אני אעזוב אתכם. אל תדברו אם אינכם מעניקים צידה רוחנית. איני אומר זאת כדי לרסן אתכם – כוונתי היא שהיות שעבודתי פעלה והתקדמה עד לשלב שבו היא נמצאת כעת, אני אמשיך הלאה על פי תוכניתי. אם תשבו ביחד ותדברו על העניינים הרוחניים שבחיים, אהיה אתכם ולא אתן לאף אחד מכם יחס רע. אם תפצו את פיכם, אעניק לכם את המילים המתאימות. עליכם להעריך את ליבי לאורם של דבריי. איני אומר לכם להעמיד פני אילמים ואיני אומר לכם לעסוק בשיחות חולין.


מדוע אני חוזר ואומר שלא נותר זמן רב ושיומי, יום האלוהים, לא יתעכב עוד? האם חשבתם על כך בתשומת לב? האם אתם מבינים באמת את משמעות דבריי? במילים אחרות, אני עובד מאז שהתחלתי לדבר. כל אחד ואחד מכם היה מושא לעבודתי, ולא אף אדם במיוחד; יותר מכך, לא אף אחד אחר. הדבר היחידי שמטריד את שלוותכם הוא שלא תיהנו מברכות, אך אינכם חושבים על חייכם. כאלה טיפשים אתם! ממש מעוררי רחמים! אינכם מתחשבים כלל בעול שאני נושא!


כל מאמציי השקדניים והמחיר ששילמתי היו למענכם. אם אינכם מגלים התחשבות בעול שאני נושא, לא עמדתם בציפיותיי מכם. כל האומות מחכות לכם כדי שתמשלו, וכל העמים מחכים לכך שתאחזו ברסן השלטון. את הכול העברתי לידיכם. כיום, כל אלה שבשלטון החלו לוותר על תפקידם ולקרוס – הם פשוט ממתינים לכך שאחרוץ את משפטי עליהם. ראו זאת בבירור! העולם מתפרק כעת, ואילו מלכותי נבנית בהצלחה. בניי הופיעו, ובניי הבכורים מושלים לצדי כמלכים – הם שולטים באומות ובעמים שונים. אל תחשבו שזהו עניין מעורפל: זו האמת הפשוטה. הלא כן? ברגע שתתפללו ותפצירו בי, אני אפעל מייד ואעניש את הרודפים אתכם, אטפל במי שמפריע לכם, אשמיד את מי שאתם שונאים ואנהל את אותם אנשים, אירועים ודברים שמשרתים אתכם. כבר אמרתי את זה פעמים רבות: לא אביא ישועה לכל אחד שמשרת את המשיח (היינו לכל מי שמשרת את בני). כשמישהו עושה שירות למען בני, זה לא אומר שהוא אדם טוב – זו רק תוצאה של עוצמתי הגדולה ומעשיי הנפלאים. אל תייחסו חשיבות רבה מדי לאנושות. אנשים כאלה בהחלט אינם נהנים מעבודתה של רוח הקודש ואינם מבינים כלל עניינים שברוח. לא תהיה בהם שום תועלת לאחר שאסיים עמם. זכרו זאת! אני מאשר לכם את זה. אל תגששו באפלה בפראות, מבינים?


ישנם פחות ופחות אנשים, אך החברים מזדככים יותר ויותר. זוהי עבודתי, תוכנית הניהול שלי, ומעבר לכך, חוכמתי וכול-יכולתי. זהו התיאום בין אנושיותי הרגילה לאלוהותי השלמה. אתם רואים זאת בבירור? האם אתם באמת מבינים את הנקודה הזאת? באמצעות אלוהותי אני אגשים את כל מה שדיברתי עליו מתוך אנושיותי הרגילה – דבר אחר דבר. זו הסיבה שאני חוזר ואומר שדבריי יתרחשו ללא כל כפל-משמעות; הדברים יהיו ברורים מאוד וגלויים לעין. כל מה שאני אומר יתגשם בפועל ובהחלט לא ייעשה באופן רשלני. איני אומר מילים בעלמא ואיני עושה טעויות. כל מי שמעז למדוד אותי יישפט ובהחלט לא יוכל לחמוק מכף ידי. ברגע שדבריי נאמרים, מי מעז להתנגד? מי מעז לרמותני או להסתיר ממני משהו? אמרתי זאת בעבר: אני אל חכם. אני משתמש באנושיותי הרגילה כדי לחשוף את כל האנשים ואת ההתנהגות השטנית, לחשוף את בעלי הכוונות הרעות – את אלה שפועלים בצורה אחת בנוכחותי ובצורה אחרת מאחורי גבי, אלה שמתנגדים אליי, אלה שאינם נאמנים לי, אלה שמשתוקקים לכסף, אלה שאינם מתחשבים בעול שאני נושא, אלה שעוסקים בהטעיה ובנוכלות מול אחיהם ואחיותיהם, אלה שמדברים דברי חלקות כדי לשמח אנשים, אלה שאינם מסוגלים להיות מתואמים עם אחיהם ואחיותיהם בפה אחד, בלב אחד ובעצה אחת. בשל אנושיותי הרגילה, כל כך הרבה אנשים מתנגדים לי בסתר ועוסקים ברמייה ובנוכלות – הם מניחים שאנושיותי הרגילה אינה יודעת. כל כך הרבה אנשים מקדישים תשומת-לב מיוחדת לאנושיותי הרגילה, נותנים לי דברים טובים לאכול ולשתות, משרתים אותי כמו משרתים ואומרים לי את אשר על ליבם, אך לאורך כל הדרך הם מתנהגים בצורה שונה לגמרי מאחורי גבי. בני אנוש עיוורים! פשוט אינכם מכירים אותי – האל שמתבונן לעומק ליבו של האדם. אפילו עכשיו עדיין אינכם מכירים אותי; אתם חושבים שאיני מודע לכוונותיכם. חשבו על זה: כמה אנשים הביאו על עצמם הרס בגלל אנושיותי הרגילה? התעוררו! תפסיקו לרמות אותי. עליכם להניח לפניי את כל התנהלותכם והתנהגותכם, כל מילה וכל מעשה שלכם, ולקבל את בדיקתי המדוקדקת של הדברים הללו.


המשך לקרוא


עוד


האל הכול יכול - ביאת המשיח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

חיפוש
ארכיון