עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (474)
אלוהים  (364)
ספרים  (302)
המשיח  (207)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (96)
גאולה  (87)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
ישוע  (48)
האל  (45)
ריקודי הלל  (44)
אמת  (40)
שירי קודש  (40)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (32)
אמונה באלוהים  (31)
אחרית הימים  (27)
ישועה  (26)
דבר אלוהים  (24)
משיח  (23)
דרך החיים  (22)
מקהלה  (22)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (12)
יעד  (9)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
שירים חדשים  (8)
תפילה  (8)
התגלמות בבשר ודם  (7)
כנסייה  (7)
ציות  (7)
רוח הקודש  (7)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
הכרת אלוהים  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
שיפוט  (5)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
מזמור  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
אמונה  (3)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
חכמה  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
אהבתו של אלוהים  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
יהוה  (2)
רצון האל  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אהבה לאלוהים  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
ותחייתו  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
להתפלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
עדות  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפארת לאל  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

האמירה השבעים ושבע

21/02/2019 15:26
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםחוסר ודאות לגבי דבריי שוות ערך לגישה של הכחשת מעשיי. כלומר דבריי יצאו בפרץ מבני, אך אתם לא מייחסים להם חשיבות. אתם יותר מדי קלי דעת! מילים רבות יצאו בפרץ מבני, אך אתם ספקנים, ואתם לא בטוחים בדברים האלה. אתם עיוורים! אתם לא מבינים את המטרה של כל דבר ודבר שעשיתי. כל הדברים שאני מבטא דרך בני הם דבריי שלי, הלא כן? יש דברים מסוימים שאני לא מוכן לומר ישירות, ולכן אני מדבר דרך בני. אולם מדוע אתם כה מגוחכים ומתעקשים לדבר איתי ישירות? אתם לא מבינים אותי, ותמיד יש לכם ספקות לגבי פעולותיי ומעשיי! הרי אמרתי זאת בעבר, הלא כן? כל מהלך וכל פעולה ומעשה שלי הם נכונים, ואסור לבני האדם לבחון אותם בדקדקנות. הסירו את ידיכם המטונפות! אני רוצה לומר לכם: כל בני האדם שאני משתמש בהם נועדו מראש לפני שבראתי את העולם, ואני גם מאשר אותם כיום. אתם תמיד משקיעים מאמצים בדברים כאלה, בוחנים בדקדקנות את האדם שאני ובוחנים בדקדקנות את מעשיי. יש לכולכם מנטליות של סוחרים. אם זה יקרה שוב, אין ספק שידי תכה אתכם אפיים ארצה. מה שאני אומר הוא זה: אל תפקפקו בי, וכן אל תנתחו את הדברים שעשיתי או תחשבו עליהם. יתרה מזאת, על תתערבו בדברים כאלה. הסיבה לכך היא שהדברים קשורים לצווים המנהליים שלי. זה לא עניין של מה בכך!


נצלו את הזמן לעשות את כל מה שהנחיתי. אני אומר זאת שוב, גם כאזהרה: זרים עומדים לנהור אל סין. זו האמת לאמיתה! אני יודע שרוב בני האדם מפקפקים בזה ולא ודאיים, ולכן אני מזכיר לכם פעם אחר פעם כדי שתוכלו לשאוף לצמיחה בחייכם ותְרַצו את רצוני בהקדם. החל מרגע זה, המצב הבינלאומי יהפוך ליותר ויותר מתוח, ומדינות שונות יתחילו לקרוס מבפנים. לא יהיו עוד ימים שמחים בסין. כלומר עובדים ישבתו, סטודנטים יפרשו מלימודיהם, אנשי עסקים ייטשו את השווקים ומפעלים ייסגרו ולא יוכלו לשרוד. צוותים יתחילו להכין מימון לבריחה (הדבר משרת גם את תוכנית הניהול שלי), ויתרה מזאת, מנהיגים מהממשל המרכזי בכל הדרגים דואגים להווה אך לא לעתיד, מכיוון שהם כולם עסוקים בעבודת הכנה (זה ישרת את השלב הבא). הבינו זאת בבירור! זה דבר שנוגע לתבל כולה, ולא רק לסין, מכיוון שעבודתי מכוונת כלפי העולם כולו, אך היא גם נעשית למען הפיכת קבוצת הבנים הברוכים למלכים. האם אתם מבינים זאת בבירור? מהרו וחפשו! לא אתנכל לכם. אני אניח לכם לחוות הנאה כאוות נפשכם.


פעולותיי מופלאות. כשיהיו אסונות עצומים בעולם, כשכל הרשעים והשליטים יענשו – או, ליתר דיוק, כשהרשעים מחוץ לשמי יסבלו – אני אתחיל להעניק לכם את ברכותיי. זו המשמעות הפנימית של המילים "אסור לכם לסבול את הכאב או את המצוקות של האסונות" שאותן אמרתי פעם אחר פעם בעבר. האם אתם מבינים זאת? האמירה "הזמן הזה" מתייחסת לזמן שבו דבריי בוקעים מפי. עבודתה של רוח הקודש מהירה מאוד. אני לא אתעכב או אבזבז דקה או שנייה, אלא אפעל בהתאם לדבריי ברגע שהן יבוטאו. אם אני אומר שהיום אני מסלק מישהו או מתעב מישהו, זה יהיה סופו של האדם הזה בן-רגע. כלומר רוח הקודש שלי תצא ממנו מיד והוא יהפוך למת מהלך, אדם חסר תועלת. ייתכן שהוא עדיין ינשום, ילך וידבר, וייתכן שהוא עדיין יתפלל אלי, אך הוא לעולם לא יבין שעזבתי אותו. הם בני אדם חסרי תועלת באופן טיפוסי. זה לגמרי אמיתי ונכון!


דבריי מייצגים אותי, עצמי. זכרו זאת! אל תפקפקו. אתם חייבים להיות ודאים לחלוטין. זה עניין של חיים ומוות! זה דבר נורא! ברגע שדבריי נאמרים, מה שאני רוצה לעשות מתגשם. כל הדברים האלה חייבים להיאמר דרך בני. מי מביניכם הרהר בעניין הזה ברצינות? כיצד עוד ניתן להסביר זאת? אל תפחדו או תתביישו תמיד. האם אני באמת מישהו שלא מתחשב ברגשותיהם של אחרים? האם אשליך הצדה כבדרך אגב את בני האדם שאני מאשר? כל מה שאני עושה נעשה לפי עקרונות מסוימים. לא אקרע את הברית שאני עצמי כרתי. לא אפריע לתוכנית שלי עצמי. אני לא תמים כמוכם. עבודתי היא דבר נהדר. היא דבר שאף בן אנוש לא יכול לעשות. אמרתי שאני צודק ושאני אהבה למי שאוהב אותי. האם אתם מאמינים שזה נכון? עדיין יש לכם חששות! מדוע אתם עדיין מפחדים אם מצפונכם נקי לגבי הכל? הסיבה לכך היא שכבלתם את עצמכם. בניי! הזכרתי לכם פעמים רבות לא להיות עצובים ולא להזיל דמעות, ואני לא אשליך אתכם הצדה. האם אתם עדיין לא מסוגלים לבטוח בי? אני אאחז בכם ולא ארפה מכם. אני תמיד אחבק אתכם באהבתי. אני אשגיח עליכם, אגן עליכם, ובכל דבר, אעניק לכם גילויים ותובנות כדי להראות לכם שאני אביכם, תמיכתכם. אני יודע שאתם תמיד תוהים כיצד אתם יכולים להקל את העול על כתפי אביכם. זה העול שנתתי לכם. אל תיפטרו ממנו במשיכת כתפיים! כמה בני אדם יכולים להיות נאמנים לי כיום? אני מקווה שתוכלו להאיץ את למידתכם ולצמוח במהירות כדי לְרַצות את לבי. האב עמל למען הבן יום וליל, ולכן הבן צריך גם להתחשב בתוכנית הניהול של הבן בכל דקה ובכל שנייה. זה שיתוף הפעולה הפעיל איתי שנהגתי לדבר עליו בעבר.


אני עשיתי את כל זה. אני אעניק עול לבני האדם שאני משתמש בהם כיום ואתן להם חוכמה, כדי שמה שהם יעשו יהיה בהתאם לרצוני, וכדי שמלכותי תתגשם ויופיעו שמיים וארץ חדשים. בני האדם שאני לא משתמש בהם הם ההיפך הגמור. הם תמיד המומים, הם ישנים אחרי שהם אוכלים, והם אוכלים אחרי שהם ישנים, מבלי לדעת כלל מה פירושו של עול. לבני האדם האלה חסרה עבודתה של רוח הקודש, וצריך לטהר את הכנסייה מהם בהקדם האפשרי. כעת אדון איתכם בכמה עניינים בנוגע לחזיונות: הכנסייה היא תנאי מקדים למלכות. בני האדם יכולים להיכנס למלכות ברגע שהכנסייה נבנית עד כמה מסוימת. איש לא יכול להיכנס למכות ישירות (אלא אם הבטחתי לו). הכנסייה היא השלב הראשון, ואילו המלכות היא מטרת תוכנית הניהול שלי. הכל יתגבש ברגע שבני האדם ייכנסו למלכות ולא יהיה עוד דבר לפחד ממנו. כעת, רק בניי הבכורים ואני נכנסנו למלכות והתחלנו למשול בכל האומות ובכל העמים. כלומר המלכות מתחילה ללבוש צורה, וכל אלה שיהיו מלכים או בני אדם הוכרזו בפומבי. אירועים עתידיים ידווחו לכם באופן הדרגתי ולפי הסדר. אסור להם להיות חרדים או דאגנים מדי. האם אתם זוכרים כל מילה שאמרתי לכם? אם באמת תפעלו למעני, אדבר אליכם בכנות. באשר לבני האדם שמנהיגים מרמה וערמומיות, גם אני אשטה בהם ואגרום להם לראות בבירור מיהו זה שייהרס בכך!


המשך לקרוא


עוד


האל הכול יכול - ביאת המשיח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון