עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

מהו מקורו של הברק ממזרח?

24/02/2019 15:39
שבחו את אלוהים
אלוהים, המשיח, Faith, יהוה, שמייםמהו מקורו של הברק ממזרח?רוב המאמינים בישוע אדוננו המשיח שומעים על הברק ממזרח מהכמרים, הבכירים או הדרשנים שהם מכירים, אך למעשה איש אינו יודע מהו מקורו של הברק ממזרח. כשמדובר במקורו של הברק ממזרח, לכל אחד דעה משלו: יש המאמינים שמדובר רק בפלג חדש בנצרות, בעוד אחרים מגנים זאת כ"כפירה" או כ"כת מרושעת". אנשים מחזיקים ברעיונות המופרכים הללו מפני שאינם מכירים את עבודתו של אלוהים.


עבודתו של אלוהים לעולם מתקדמת. האדם אינו מזהה את העיקרון לפיו עבודתו של אלוהים היא תמיד חדשה ולעולם אינה ישנה, ואינו מבין שמטרת עבודתו של אלוהים היא להושיע את האדם. יתרה מזאת, לאדם טבע שטני יהיר ועקשן. לכן בכל פעם שאלוהים מתחיל בעבודה חדשה, הוא תמיד נתקל בחילול הקודש, ברדיפות ובהאשמות מצד העולם הדתי הנצמד בעקשנות לדרכים הישנות. על ראשם של אלו המקבלים את עבודתו החדשה של אלוהים ומפיצים את דרך האמת נערמות האשמות חסרות שחר מסוגים שונים, והם זוכים לשמות גנאי. בברית החדשה שבכתבי הקודש מתועדת האמת הזאת: כדי להציל את בני האדם מסכנת הענישה שרבצה עליהם כי לא השכילו לשמור על החוק, אלוהים התגלם כבשר ודם והחל במלאכת הגאולה בעידן החסד. באותם ימים, כאשר ישוע אדוננו עשה את עבודתו ביהודה וחולל ניסים רבים – ריפא חולים וגירש שדים – הוא הרעיף שפע של חסדים על בני האדם והביע אמיתות רבות. הוא עשה מספיק כדי להוכיח שהוא היה באמת ובתמים אלוהים עצמו, שהוא היה המשיח כפי שנאמר בנבואות. אך הכוהנים הגדולים, הסופרים והפרושים היהודיים לא האמינו שהוא היה המשיח שלו הם המתינו מזה זמן רב. לכן הם השמיצו אותו, שפטו אותו לכף חובה והוקיעו את עבודתו של ישוע אדוננו בטענה שהיא "כפירה" וכי מדובר ב"כת". ישוע אדוננו גדל בנצרת ושם החל בעבודתו, ומשום כך העניקו לו ולכל חסידיו את הכינוי "כת הנוצרים", והאשימו את השליח פאולוס בכך שהוא מנהיג הכת (ראה מעשי השליחים כ"ד 5). מה אנו למדים מכך? אחינו ואחיותינו המאמינים באלוהים יודעים שעבודתו של ישוע אדוננו ביהודה נעשתה אך ורק בהתאם לתוכנית הניהול של אלוהים עצמו, ומטרתה הייתה לפתוח בעידן החסד ולהתחיל בעבודה החדשה של גאולת האדם. יהא זה יהודי או גוי, קנאי או צדוקי, כל מי שבאמת היה צמא לדרך האמת וחיפש אותה, יכול היה לזכות בכפרה לעוונותיו בכך שנעשה חסידו של ישוע אדוננו, האל האמיתי היחיד. אלוהים מעולם לא הזדקק לפלגים, ארגונים או כתות ואף לא ייסד כאלה, בוודאי שלא את "כת הנוצרים" הזאת. לפיכך, הכפירה הזאת או "כת הנוצרים" הזאת, היא למעשה שמועה שהומצאה כדי לתקוף ולהפליל את ישוע אדוננו ולהוקיע את עבודתו – שמועה שהומצאה על ידי הכוהנים הגדולים, הסופרים והפרושים ש"שירתו" את יהוה אלוהים בבית המקדש. בסופו של דבר, נכלוליותם של אותם "משרתי האל" ושליטתם בעם היהודי הן שגרמו לבני העם ללכת בדרכם, לצלוב את ישוע אדוננו, לפגוע בכך בטבעו של אלוהים ולהביא על עצמם את עונשו של אלוהים – אלפיים שנות חורבן לעם ישראל.


באופן דומה, אלוהים התגלם שוב כבשר ודם באחרית הימים והביע את האמת במטרה לשפוט ולייסר את האנושות המושחתת, וזאת כדי לאפשר לבני האדם לחמוק מאותו מעגל של עשיית חטאים, התוודות עליהם ועשיית חטאים נוספים, וכן להשיל מעליהם לחלוטין את טבעו המושחת של השטן, להיפטר מטבעם החוטא, להגיע למעלת קדושה ולזכות באמת בישועתו של אלוהים. באמצעות עבודתו החדשה, אלוהים מטהר ומושיע את בני האדם מן היסוד. באמצעות השפיטה, הייסורים, הניסיונות והזיכוך שבדבריו של אלוהים, האחים והאחיות המקבלים את בשורתו של אלוהים באחרית הימים והמתעדכנים בעבודתו החדשה רואים בבירור שהאל הכול יכול, שמוסר את האמיתות הללו באחרית הימים, הוא ישוע אדוננו בשובו. הם שמחים ומהללים אותו מעומק לבבם, היות שהם חשים בעומק הווייתם את הגדולה האדירה שבהתקדמותם לעבר ישועתו. לכן, כדי לגמול לאלוהים על עבודתו ולאפשר לאנשים רבים אף יותר לצעוד בעקבות אלוהים ולשוב אל בית האלוהים, הם יוצאים ומספרים את החדשות הטובות לכל מי שהמתינו בכיליון עיניים לשובו של ישוע אדוננו. האחים והאחיות מספרים להם שישוע אדוננו כבר התגלם שוב כבשר ודם ושב אל העולם, אל סין שבמזרח, ובכך הוא חתם את עידן החסד והחל את עידן המלכות. אלוהים החל בעבודה חדשה, נעלה יותר, של שפיטת האדם וטיהורו. האחים והאחיות מספרים להם שאלוהים הגשים עתה את הכתוב בפרק כ"ד פסוק 27 בבשורה על פי מתי: "כי כברק היוצא ממזרח ומאיר עד מערב, כך יהיה גם בואו של בר האנוש". האמת שהביא עמו אלוהים הפעם נעלה אף יותר מזו שבעבר – אלוהים חושף את פשר תעלומות עבודתו מימי הבריאה ועד אחרית הימים, ומעניק לבני האדם את כל האמיתות הנוגעות לטיהורם ולישועתם. האחים והאחיות המאמינים באלוהים באמת באים אל האור בהמוניהם. ובאחרית הימים, עת הקציר של אלוהים היא קצרה, המהירות גבוהה, וכברק משמיים, תוך עשר שנים בקושי, בשורת המלכות של אלוהים התפשטה ברחבי סין היבשתית ועתה היא מתפשטת לכל הארצות והאזורים העולם. אך למול עבודתו החדשה של אלוהים, שאינה תואמת את תפיסותיו של האדם, אותם שחצנים צדקניים מכתות דתיות שונות נצמדים בעיקשות לדרכים הישנות. אלו שאינם יכולים להתקדם יחד עם עבודתו החדשה של אלוהים, אינם מבקשים את דרך האמת ואינם חוקרים אותה – הם מעוררים מהומה אודות הנבואה מכתבי הקודש, אותה מספרים האחים והאחיות שהיו עדים לעבודתו של אלוהים באחרית הימים. הם מעלים האשמות פרועות, שופטים ומשמיצים את כנסיית האל הכול יכול בכנותם אותה "כת הברק ממזרח". הם נוהגים מכל הבחינות בדיוק כמו שהחוגים הדתיים ביהדות נהגו לפניהם כאשר התקיפו, הלעיזו והוקיעו את תלמידיו ושליחיו של ישוע אדוננו כ"כת הנוצרים". ראו כיצד הם מסוגלים להתנגד לעבודתו של אלוהים באחרית הימים ולתקוף אותה כך, כיצד הם מסוגלים למנוע מאנשים ללכת בעקבות אלוהים ולהישמע לעבודתו; האין זה בדיוק האופן שבו התנגדו הפרושים למשיח והוקיעו אותו בעבר? האם מהותן של פעולות אלו אינה בפשטות שנאת האמת וחילול רוח הקודש?


אלמלא אמר האל הכול יכול את דברו וחשף את פשר התעלומות, לעולם לא היינו מבינים באמת את משמעותה של הנבואה: "כי כברק היוצא ממזרח ומאיר עד מערב". האל הכול יכול אומר: "כשכל בני האדם ישימו לב, כשכל הדברים יתחדשו ויקומו לתחייה, כשכל בני האדם יישמעו לאלוהים ללא נקיפות מצפון, וכשהם יהיו מוכנים לשאת על כתפיהם את תחומי האחריות הכבדים של עולו של אלוהים – זה הרגע שבו הברק ממזרח מופיע, מאיר ממזרח למערב, ומבעית את כל פני האדמה עם בואו של האור. ובאותו הרגע, אלוהים שוב מתחיל את חייו החדשים. ...פירוש הדבר הוא שבמזרח העולם, מהרגע שהעדות על אלוהים עצמו מתחילה ועד הרגע שבו הוא מתחיל לעבוד, וכן עד הרגע שבו האלוהיות מתחילה להחיל את ריבונותה בכל רחבי הארץ, זו אלומת האור הבוהקת של הברק ממזרח, שמאירה לעד אל התבל כולה. הרגע שבו מדינות העולם הופכות למלכות המשיח הוא גם הרגע שבו התבל כולה מוארת. עכשיו הוא הזמן שבו מופיע הברק ממזרח: אלוהים בהתגלמותו כבשר ודם מתחיל לעבוד, ויתרה מזאת, הוא מתחיל לדבר ישירות באלוהיות. אפשר לומר שהזמן שבו אלוהים מתחיל לדבר על פני האדמה הוא הזמן שבו מופיע הברק ממזרח. ליתר דיוק, הזמן שבו המים החיים זורמים מכס המלכות – כאשר מתחילות האמירות מכס המלכות – הוא בדיוק הזמן שבו מתחילות באופן רשמי האמירות של שבע רוחות האל" ('פירושים לאמירה השתים עשרה' ב'הדבר מופיע בבשר'). "אני עושה את עבודתי בכל קצוות תבל, וקריסות רועמות נשמעות שוב ושוב במזרח ומרעידות את כל העדות והכתות. קולי הוא זה שהביא את כל בני האדם אל ההווה. אני אגרום לכל בני האדם להיכבש בידי קולי, ליפול לזרם הזה ולהישמע לי, מפני שכבר לפני זמן רב עקרתי את כבודי מהעולם כולו וגיליתי אותו מחדש במזרח. מי לא משתוקק לראות את כבודי? מי לא מחכה בקוצר רוח לשובי? מי אינו צמא להופעתי המחודשת? מי לא עורג לחביבותי? מי לא יבוא אל האור? מי לא ייראה את העושר של ארץ כנען? מי לא משתוקק לשובו של הגואל? מי לא מעריץ את האל הכול יכול והאדיר? על קולי להתפשט על כל פני האדמה. אני רוצה לומר דברים נוספים לעמי הנבחר. כמו הרעמים הגדולים שמרעידים הרים ונהרות, אני נושא את דבריי אל התבל כולה ואל האנושות. לכן מוצא פי הופך לאוצרו של האדם, וכל בני האדם מוקירים את דבריי. הברק מבזיק מהמזרח עד למערב. דבריי הם דברים שהאדם שונא לוותר עליהם והוא אינו מסוגל לתפוס את משמעותם. אולם יתרה מכך, האדם שמח בהם. כמו תינוק בן יומו, כל בני האדם שמחים ועליזים, וחוגגים את בואי. בזכות לקולי, אביא את כל בני האדם בפניי. מכאן ואילך, אכנס באופן רשמי בקרב בני האדם כדי שיבואו לעבוד אותי. הכבוד השופע ממני ודבריי גורמים לכל בני האדם לבוא אליי ולראות שהברק מבזיק מהמזרח... זאת משום שקמתי לתחייה זה מכבר, התרחקתי מבני האדם, ואחר כך הופעתי מחדש באופן מכובד. אני הוא זה שעבדו אותו עוד לפני עידנים רבים מספור, ואני הוא התינוק שבני ישראל זנחו לפני עידנים רבים מספור. יתר על כן, אני האל הכול יכול ורב הכבוד של העידן הנוכחי!" ('רעש שבעת הרעמים – הנבואה שבשורת המלכות תתפשט בכל קצוות תבל' ב'הדבר מופיע בבשר') מדבריו של האל הכול יכול אנו למדים שעבודתו של אלוהים ודבריו באחרית הימים הם הברק הזוהר מהמזרח. ה"ברק" הוא האור הגדול, היינו דבר אלוהים, הדרך שבה אלוהים שופט ומייסר באחרית הימים. הביטוי "יוצא ממזרח" משמעו מגיע מסין, ואילו "מאיר עד מערב" משמעו מגיע אל המערב. לבסוף, המשפט "כך יהיה גם בואו של בר האנוש" מתייחס להתגלמותו של אלוהים כבשר ודם ולהתגלותו הראשונה בסין שבמזרח, שם הוא מתחיל בעבודתו. בסין אלוהים יוצר קבוצה של אנשים שבאמת מכירים את אלוהים, והם 'המתגברים' המופיעים בנבואה מספר ההתגלות. לאחר מכן, בשורת אחרית הימים תופץ אל המערב באמצעות אותם אנשים, כדי שכולם יוכלו לזכות בישועתו של אלוהים באחרית הימים. כעת הדבר הוגשם – זוהי עובדה שכל אחד יכול להבחין בה! הברק ממזרח (היינו, עבודת השפיטה של אלוהים בסין באחרית הימים) יכול לאפשר לנו לקבל את כל האהבה והישועה שאלוהים מעניק לבני האדם, וכן לאפשר לנו להכיר את פניו האמיתיים של אלוהים, והוא יוצר אצלנו יראת אלוהים ועבודת אלוהים אמיתית. בדיוק כמו ברק, דברי האלוהים מעניקים אור ותקווה לבני האדם. כל מי שמקבל את הברק ממזרח – עבודתו של אלוהים באחרית הימים – מסוגל להעיד על כך.


עכשיו, כשאתם קוראים את הדברים, אני מאמין שיש בידכם תשובה ברורה לשאלה, מהו מקורו של הברק ממזרח. אלוהים הוא בורא השמיים, הארץ וכל הדברים. היות שהשטן השחית את בני האדם, אלוהים החל בעבודת הושעת האדם. אלוהים רוצה שכל בני האדם ביקום יחזו במעשיו ושכל הדתות תתאחדנה ותעבודנה את הבורא. לאחר מכן, אלוהים יאפשר לכל אלה שבאמת מייחלים להופעתו של אלוהים וצועדים בעקבותיו להיטהר ולזכות בישועה. אלוהים ייקח את האנשים הללו, שהם כלבבו, אל הממלכה כדי שינוחו עמו שם. על כל אחד ואחת מאחינו ואחיותינו, המאמינים באמת באלוהים והמצפים בשקיקה לשובו של ישוע אדוננו, להניח בצד את תפיסותיהם הדתיות וללמוד את דרך האמת. אל תתייחסו לשמועות הנובעות מהתנגדות עיוורת לדרך האמת, שכן בסופו של דבר הן תגרומנה לאובדן ישועתו של אלוהים באחרית הימים. עלינו להתקדם יחד עם השלבים שבעבודתו של אלוהים ולצעוד בעקבותיו מבלי לסטות. רק כך נוכל לזכות בישועתו בסופו של דבר, ורק כך אלוהים יביא אותנו אל מלכותו.


לעיון נוסף


הברק ממזרח - אור הישועה


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

חיפוש
ארכיון