עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

האמירה השבעים ושמונה

27/02/2019 15:28
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםכבר אמרתי שאני הוא זה שעושה את העבודה ולא אדם כלשהו. אצלי הכול רגוע ומלא אושר, אך אצלכם הדברים הם שונים, וכל מה שאתם עושים הוא קשה ביותר. אני בהחלט אגשים כל דבר שאני מאשר ואביא לידי שלמות כל אדם שאני מאשר. בני אדם – אל תתערבו בעבודתי! הדברים היחידים שצריכים להעסיק אתכם הם ללכת בעקבותיי, לעשות את מה שאני אוהב, לדחות את כל מה שאני שונא, להיחלץ מן החטא ולהטיל עצמכם אל חיבוקי האוהב. איני מתרברב בפניכם ואיני מגזים. זוהי אכן האמת. אם אני אומר שאני מתעתד להשמיד את העולם, זה אומר שבזמן שאתם ממצמצים בעיניכם מצמוץ אחד העולם יהפוך לאפר. לעתים קרובות אתם חרדים מדי ומוסיפים על העול המוטל עליכם – יש בכם פחד עמוק שאני אומר דברים בעלמא, ולכן אתם מתרוצצים כדי "למצוא דרך מוצא" עבורי. עיוורים! טיפשים! אינכם יודעים אפילו מהו ערככם ואתם מנסים לשמש לי כיועצים. האם אתם ראויים? תתבוננו היטב במראה!


תרשו לי לומר לכם! יש לייסר את הביישנים בשל ביישנותם, ואילו בעלי האמונה העילאית יזכו בברכות בזכות אמונתם. ליתר דיוק, הנקודה הקריטית ביותר עכשיו היא "אמונה". בטרם נחשפו הברכות שתהיינה מנת חלקכם, עליכם להשקיע עבורי את כל כולכם בעת הזאת. הביטויים "להתברך" ו-"לסבול אסון גדול" מתייחסים להיבט הזה. בניי! האם דבריי עדיין חקוקים על לוח ליבכם? "לאלה שמשקיעים עבורי בכנות – אני בהחלט אברך אתכם בברכות עצומות". האם אתם באמת מבינים היום את המשמעות הגלומה בדברים האלו? איני אומר דברים בעלמא: מכאן ואילך, דבר לא יהיה חבוי. במילים אחרות, הדברים שהיו חבויים בדבריי בעבר ייאמרו לכם כעת בזה אחר זה, ודבר לא יהיה נסתר. יתרה מכך, כל מילה תכלול את המשמעות האמיתית שלי, כמו כן יהיה לי קל, לא קשה, לחשוף את כל האנשים, האירועים והדברים שהוסתרו מפניי. בכל מה שאני עושה קיים ההיבט של אנושיותי הרגילה, אך גם ההיבט של אלוהותי המוחלטת. האם אתם באמת מבינים את הדברים הללו בבירור? זו הסיבה שאני חוזר ואומר: אל תמהרו מדי. לא קשה לי לחשוף אדם או דבר, ותמיד יש זמן לכך. האין אלו פני הדברים? צורתם האמיתית של כמה אנשים נחשפה בפניי כרוחו של שועל, כלב או זאב? כל אחד חושף את צורתו האמיתית במועד ספציפי שאני קבעתי, כי כל מה שאני עושה הוא חלק מתוכניתי. אתם חייבים להבין את הנקודה הזאת בבירור!


האם אתם באמת מבינים למה מכוונת האמירה: "המועד אינו רחוק כל כך"? בעבר תמיד חשבתם שמדובר ביומי, יום האלוהים, אך כולכם פירשתם את דבריי על פי תפיסותיכם. תרשו לי לומר לכם! מעתה ואילך, כל מי שייתן לדבריי פרשנות שגויה הוא בהכרח אדם אבסורדי! כשאמרתי "המועד אינו רחוק כל כך", הכוונה הייתה לימים שבהם תיהנו מברכות – היינו, הימים שבהם כל הרוחות הרעות תושמדנה ותיבעטנה החוצה מן הכנסייה שלי, כל הדרכים האנושיות לעשיית דברים תידחינה. יתרה מזאת, האמירה מתייחסת לימים שבהם כל האסונות הגדולים יפקדו את העולם. זכרו זאת! מדובר ב"כל האסונות הגדולים", ואל תבינו את זה יותר בצורה לא נכונה. האסונות הגדולים שלי יפקדו את כל העולם בבת אחת, מידיי. אלה שזכו בשמי יבורכו ובהחלט לא יסבלו מהם. אתם עדיין זוכרים? ברור לכם מה שאמרתי? המועד שבו אני מדבר הוא המועד שבו אני מתחיל לעבוד (האסונות הגדולים מתרחשים ברגע הזה). אינכם מבינים באמת את כוונותיי. האם אתם מבינים מדוע אני מציב בפניכם כאלה דרישות חד משמעיות ואיני נוהג בכם כלל ביד רכה? כשהמצב הבינלאומי מתוח והאוחזים (כביכול) ברסן השלטון בסין עורכים את כל ההכנות, זהו גם המועד שבו פצצת זמן עומדת להתפוצץ. האנשים המחפשים את דרך האמת בשבע האומות יציפו בייאושם את סין כמו מים הפורצים את הסכרים, מבלי להתחשב בעלות. ישנם כאלה שבחרתי בהם, אחרים נועדו לעשות עבורי שירות, אך אין ביניהם אף בן בכור. אני גרמתי לכך! הדבר נעשה כאשר בראתי את העולם. היפטרו מתפיסותיכם האנושיות. אל תחשבו שאני מדבר שטויות! מה שאני חושב הוא מה שעשיתי. תוכניתי היא גם דבר שכבר הגשמתי. האם זה ברור לכם?


כל הדברים נמצאים במחשבותיי ובתוכניתי. בני! בחרתי בך לטובתך, ויותר מכך – מפני שאני אוהב אותך. כל מי שיעז להמרות את פי במחשבתו או לטפח קנאה בליבו, ימות כאשר אקלל ואשרוף אותו. הדבר קשור לצווים המנהליים של מלכותי, מכיוון שכיום המלכות כבר נוצרה. אך בני, עליך לנקוט זהירות ואסור לך להתייחס לכך כאל הון כזה או אחר. עליך להתחשב בליבו של אבא (אלוהים) ובתוך כך להעריך את מאמציו הקפדניים של אבא. מתוך זה על בני להבין איזה סוג של אדם אני אוהב ביותר, איזה סוג של אדם אני אוהב במקום השני, איזה סוג של אדם אני שונא ביותר ואיזה סוג של אדם אני מתעב. אל תמשיך להלחיץ את עצמך. אני קבעתי והסדרתי מראש את טבעך. הוא מהווה גילוי של היבט אחד של טבעי האלוהי. סלק את חששותיך! איני נושא בקרבי שנאה כלפיך. כיצד עליי לומר זאת? האינך מבין עדיין? האם פחדך עדיין מצר את צעדיך? מי נאמן, מי חדור להט, מי ישר, מי רמאי – אני יודע את כל זה, שכן כפי שכבר אמרתי, אני מכיר את מצבם של הקדושים כאת כף ידי.


בעיניי, הכול כבר מזמן הוגשם ונחשף (אני האל שבוחן את ליבם וכליותיהם של בני האדם – זה נועד רק כדי להראות לך את ההיבט של אנושיותי הרגילה, זה הכול), אך מבחינתך הדברים נסתרים וטרם הוגשמו. כל זה מפני שאינך מכיר אותי. הכול בידיי, הכול נמצא תחת רגליי ועיניי בוחנות את כל הדברים; מי יכול לחמוק משיפוטי? כל הטמאים, אלה שיש להם דברים להסתיר, אלה ששופטים מאחורי גבי, אלה שבליבם שוכנת ההתנגדות וכן הלאה – כל האנשים שאיני רואה בהם ערך רב חייבים לכרוע ברך בפניי ולפרוק את עולּם. ייתכן שלאחר שישמעו זאת, יהיו אנשים שיקבלו מעט מוטיבציה, ואילו אחרים לא יאמינו שהדברים רציניים. תרשו לי להזהירכם! כדאי לחכמים לחזור בתשובה! אם אתה טיפש, פשוט תמתין! נראה מי יסבול באסונות הגדולים בבוא העת!


השמיים הם עדיין השמיים המקוריים, והארץ היא עדיין הארץ המקורית, אך בעיניי השמיים והארץ כבר השתנו והם אינם השמיים והארץ שהם היו פעם. למה הכוונה במילה "שמיים"? ידוע לך? ולמה הכוונה בביטוי "השמיים של היום"? למה הכוונה בביטוי "שמי העבר"? תרשו לי לומר לכם את זה: הביטוי "שמי העבר" מתייחס לאל שהאמנתם בו אך שאיש לא ראה, וזה היה האל שאנשים האמינו בו בכנות אמיתית (מכיוון שלא יכלו לראותו), ואילו הביטוי "השמיים של היום" מתייחס לאנושיותי הרגילה וגם לאלוהותי המלאה – היינו האל המעשי בכבודו ובעצמו. זהו אותו האל, ואם כן, מדוע אני אומר שאני הוא השמיים החדשים? כל זה מופנה כלפי התפיסות האנושיות. הביטוי "הארץ של היום" מתייחס למקום שבו אתם נמצאים. בארץ של העבר לא היה מקום אחד קדוש, ואילו למקומות שאליהם אתם הולכים היום נקבע מעמד מיוחד של מקומות קדושים, ולכן אני אומר שזוהי ארץ חדשה. המילה "חדש" מתייחסת כאן למושג "קדוש". השמיים החדשים והארץ החדשה כבר התממשו באופן מלא. האם זה ברור לכם? אני אגלה לכם את כל התעלומות, עמוד אחרי עמוד. היו סבלניים, ותעלומות גדולות אף יותר תיחשפנה בפניכם!


המשך לקרוא


עוד


האל הכול יכול - ביאת המשיח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

חיפוש
ארכיון