עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (441)
אלוהים  (355)
ספרים  (278)
המשיח  (201)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (112)
מזמורים  (96)
גאולה  (77)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
האל  (45)
ישוע  (45)
ריקודי הלל  (44)
אמת  (34)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (32)
שירי קודש  (30)
אחרית הימים  (27)
ישועה  (26)
משיח  (23)
אמונה באלוהים  (21)
מקהלה  (21)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
דרך החיים  (13)
כתבי הקודש  (11)
יעד  (9)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
תפילה  (8)
כנסייה  (7)
שירים חדשים  (7)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ציות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
דבר אלוהים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
אמונה  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
חכמה  (2)
יהוה  (2)
רוח הקודש  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
הכרת אלוהים  (1)
ותחייתו  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמור  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
רצון האל  (1)
שיפוט  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

האמירה השבעים ותשע

06/03/2019 17:02
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםהאמירה השבעים ותשע


עיוורים! בורים! ערימת אשפה חסרת ערך! אתם מפרידים את האנושיות הרגילה שלי מהאלוהיות הגמורה שלי! אתם לא חושבים שזה חטא נגדי? יתרה מזאת, זה דבר שקשה לסלוח עליו! האל המעשי בא אליכם כיום, אך אתם מכירים רק צד אחד שלי, שהוא האנושיות הרגילה שלי, ולא ראיתם כלל את הצד שלי שהוא אלוהי לחלוטין. האם אתם חושבים שאני לא יודע מי ניסה לרמות אותי מאחורי גבי? אני לא מותח עליכם ביקורת כעת, אלא רק בודק לאיזו רמה אתם יכולים להגיע ומה תהיה התוצאה הסופית שלכם. אמרתי אלפי מילים ואתם עשיתם דברים רעים רבים. מדוע אתם שוב ושוב מנסים לרמות אותי? היזהרו שלא לאבד את חייכם! אם תעוררו את כעסי עד רמה מסוימת, לא אגלה לכם שום רחמים, ואסלק אתכם. לא אתבונן בטיבכם בעבר, בשאלה אם הייתם נאמנים או קנאים, בשאלה כמה התרוצצתם, או בשאלה כמה השקעתם למעני – לא אבחן את הדברים האלה כלל. אתם צריכים רק להתגרות בי כעת, ואני אשליך אתכם אל בור התהום. מי עדיין מעז לרמות אותי? זכרו זאת! ועתה ואילך, כשאכעס, בלי קשר לשאלה אם מי אהיה, אטהר אתכם תכף ומיד כדי שלא יהיו בעיות עתידיות וכדי שלא אהיה חייב לראות אתכם שוב. אם תתריסו נגדי, מיד אמיט עליכם ייסורים – האם תזכרו זאת? בני האדם החכמים יכו על חטא תכף ומיד.


כיום, כלומר כעת, אני מלא חמה. כולכם צריכים להיות נאמנים אליי ולהעלות את כל הווייתכם כקורבן מנחה למעני. לא יכולים להיות עוד עיכובים. אם לא תקשיבו לדבריי, אושיט את ידי ואכה אתכם אפיים ארצה. כך אני גורם לכולם להכיר אותי. כיום, אני מלא חמה ומלכותי לכולם (זה חמור יותר מהמשפט שלי). אמרתי כל כך הרבה מילים, אך לא הגבתם כלל. האם אתם באמת כל כך רפי שכל? נכון שאתם לא כל כך רפי שכל? השטן הישן בתוככם הוא זה שעושה את מעשי הקונדס האלה – האם אתם מבינים זאת בבירור? מהרו והובילו שינוי מהקצה אל הקצה! כיום, עבודתה של רוח הקודש התקדמה עד השלב הזה – האם לא ראיתם זאת? שמי יופץ מבית לבית בכל האומות ולכל עבר, ומבוגרים וילדים כאחד יצעקו בשמי ברחבי התבל. זו האמת לאמיתה. אני האל הייחודי עצמו, ויתרה מזאת, אני דמותו האחת והיחידה של אלוהים, ואני כל בשרו ודמו, ויתרה מזאת, אני התגלמותו הגמורה של אלוהים. כל מי שיעז לא לירוא אותי, כל מי שיעז להתנגד אליי בעיניו, וכל מי שיעז לומר דברי התנגדות נגדי, ימות לבטח מהקללות והחמה שלי (יהיו קללות כתוצאה מהחמה שלי). בנוסף, כל מי שיעז לא להיות נאמן אליי או לא לאהוב אותי כאב, וכל מי שיעז לנסות לשטות בי ימות לבטח כתוצאה מהשנאה שלי. הצדק, המלכותיות והמשפט שלי ישרדו לעולמי עולמים. בהתחלה, הייתי אוהב ורחום, אך זה לא טבעה של האלוהיות הגמורה שלי. צדק, מלכותיות ומשפט הם רק הטבע שלי – האל המלא עצמו. במהלך עידן החסד, הייתי אוהב ורחום. מפני שהעבודה הייתה צריכה להסתיים, התאפיינתי בנדיבות ורחמים, אך לאחר מכן, לא היה כל צורך בנדיבות ורחמים (לא היו מאז נדיבות ורחמים). הכל צדק, מלכותיות ומשפט, וזה הטבע השלם של האנושיות הרגילה שלי ושל האלוהיות הגמורה שלי.


בני האדם שלא מכירים אותי יקמלו בבור התהום, ובני האדם שבטוחים לגביי יחיו לנצח, ואדאג להם ואגן עליהם באהבה. אני אומר מילה אחת והתבל כולה רועדת מקצה לקצה – מי יכול לשמוע את דבריי ולא לרעוד מרוב פחד? מי לא יכול לפתח לב שירא אותי? מי לא יכול להכיר את הצדק והמלכותיות של מעשיי? ומי לא יכול לראות כול היכולת והחוכמה שבמעשיי? כל מי שלא ישמור על עצמו ימות ללא ספק. זאת משום שמי שלא שומר על עצמו מתריס נגדי ולא מכיר אותי, והוא הארכי-מלאך והאכזרי ביותר. בדקו את עצמכם – מי שהוא אכזרי, צדקן, יהיר ושחצן הוא בהחלט מושא לשנאתי והוא בהחלט ירד לטמיון!


אני מכריז כעת את הצווים המנהליים של מלכותי: כל הדברים נמצאים תחת השיפוט שלי, כל הדברים כלולים בצדק שלי, כל הדברים כלולים במלכותיות שלי, ואני מנהיג צדק לכולם. בני האדם שאומרים שהם מאמינים בי אך אשר סותרים אותי בלבם, או אלה שלבם נטש אותי, יסולקו, אך כל אחד יסולק בזמן המתאים לו. בני האדם שמדברים עליי בעוקצנות אך באופן שבני האדם לא מבחינים בו, ימותו מיד (הם ימותו ברוח, בגוף ובנפש). באשר לבני האדם שמדכאים את אהוביי או מפנים עורף לאהוביי, חרון אפי ישפוט אותם תכף ומיד. במילים אחרות, אני אתן לאהוביי לשפוט את בני האדם שיש להם לב שמקנא באהוביי וחושבים שאני לא צודק. כל בני האדם המחונכים, הפשוטים והכנים (לרבות אלה שחסרה להם חוכמה) וכל מי נחוש להיות ישר איתי, יישארו במלכותי. בני האדם שלא עברו אימונים, כלומר בני האדם הכנים שחסרים להם חוכמה ותובנה, יזכו לעוצמה במלכותי. אולם הם גם עברו טיפול ושבירה. לא נכון לומר שהם לא עברו אימון בשום אופן, אלא שבאמצעות הדברים האלה, אני אגלה לכולם את כול היכולת והחוכמה שלי. אני אסלק את בני האדם שעדיין מפקפקים בי כעת – אני לא רוצה אף אחד מהם (אני בז לבני האדם שעדיין מפקפקים בי בזמן כזה). באמצעות המעשים שאני עושה ברחבי התבל כולה, אני אגלה לבני אדם כנים את נפלאות פעולותיי, ובכך אפתח את החוכמה, התובנה וההבחנה שלהם, ואני אשמיד רמאים בן-רגע בזכות מעשיי המופלאים. כל הבנים הבכורים שהיו הראשונים לקבל את שמי (כלומר בני האדם הקדושים והכנים שאין בהם כל דופי) יהיו הראשונים להיכנס למלכות ולמשול בכל האומות ובכל העמים ביחד איתי, למלוך כמלכים במלכות ולשפוט ביחד את כל האומות ואת כל העמים (כלומר הבנים הבכורים של המלכות, ולא אף אחד אחר). אלה מבין כל האומות וכל העמים שנשפטו והכו על חטא ייכנסו למלכותי ויהפכו לאנשיי, ואילו בני האדם העקשנים שלא היכו על חטא יושלכו אל בור התהום (ויקמלו בו לעולמים). משפט המלכות יהיה המשפט האחרון, וכך אטהר את העולם באופן יסודי. לא יהיו עוד עוולות, צער, דמעות או אנחות, ויתרה מזאת, לא יהיה עוד עולם. הכל יהיה ביטוי של המשיח, והכל יהיה מלכות המשיח. כבוד כזה! כבוד כזה!


המשך לקרוא


עוד


האל הכול יכול - ביאת המשיח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון