עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

האמירה השמונים ואחת

16/03/2019 18:31
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםהו, העידן הישן, הרע והנואף הזה! אני אבלע אותך! הר ציון! קום והלל אותי! למען השלמת תוכנית הניהול שלי ולמען השלמת עבודתי האדירה, מי מעז לא לקום ולהריע? מי מעז לא לקום ולזנק בצהלה ללא הפסק? אני אמית את בני האדם האלה. אני מחיל צדק על כולם, ללא שמץ של חמלה או נדיבות, ובקור רוח. כל בני האדם! קמו כדי להלל אותי, והעניקו לי כבוד! כל הכבוד אינסופי, מעולם ועד עולם, קיים בזכותי ויוסד בידיי. מי יעז לקחת כבוד לעצמו? מי יעז להתייחס לכבודי כאל דבר חומרי? אני אקטול כל מי שיעז לעשות זאת! הו, בני אנוש אכזריים! יצרתי אתכם ותמכתי בכם, והובלתי אתכם עד כה, אך אתם לא יודעים עליי שום דבר, ואתם לא אוהבים אותי כלל. איך אוכל שוב לגלות לכם רחמים? איך אוכל להושיע אתכם? אני יכול רק לטפל בכם בחרון אפי! אני אגמול לכם בהשמדה, ואגמול לכם בייסורי נצח. זה צדק. זו הדרך היחידה.


מלכותי יציבה ומוצקה. היא לעולם לא תקרוס, אלא שהיא תתקיים לנצח! בניי, בניי הבכורים ואנשיי יזכו ממני לברכות לעולמי עולמים! מי שלא יבין עניינים רוחניים ולא יקבל התגלות מרוח הקודש, יסולק ממלכותי במוקדם או במאוחר. הוא לא יעזוב ביוזמתו, אלא שמטה הברזל שלי ומלכותי יגרשו אותו, ויתרה מזאת, אבעט בו החוצה ברגלי. בני האדם שרוחות רעות דבקו בהם בעבר (מרגע לידתם) יתגלו כעת. אני אגרש אתכם! האם אתם עדיין זוכרים מה אמרתי? אני – האל הקדוש שאין בו רבב – לא שוכן במקדש מלוכלך ומזוהם. בני האדם שרוחות רעות דבקו בהם יודעים זאת בעצמם, ואני לא צריך להבהיר זאת. לא הועדתי אתכם! אתם השטן הישן, אך אתם רוצים להסתנן אל מלכותי! בשום אופן לא! אני אומר לכם! היום אבהיר זאת בפניכם היטב. בבני האדם שבחרתי בעת בריאת האנושות השרשתי את הטיב והטבע שלי. לפיכך, הם נאמנים רק לי כיום, הם יכולים לשאת עול למען הכנסייה, והם מוכנים להשקיע מאמצים למעני ולהעלות את כל הווייתם כקורבן מנחה למעני. לפיכך, השטן השחית במידה מסוימת את בני האדם שלא בחרתי, והם לא ניחנים כלל בטיב שלי ובטבע שלי. אתם חושבים שדבריי סותרים אלה את אלה, אך האמירה "הועדתי ובחרתי אתכם, אך אתם נושאים את השלכות מעשיכם" מתייחסת לשטן. אני רוצה להסביר כעת נקודה אחת: כיום, בני האדם שיכולים לקום ולקחת לידיהם את המסכות של הכנסיות, לרעות את הכנסיות, להתחשב בעול שלי, ולמלא תפקידים מיוחדים – אף אחד מהם לא משרת את המשיח. כל בני האדם האלה הועדו ונבחרו. אני אומר לכם זאת כדי שלא תדאגו יתר על המידע ותעכבו את התקדמות חייכם. כמה בני אדם יכולים לזכות במעמד של בנים ברוכים? האם ייתכן שזה דבר שקל להשיג כמו תעודה? בלתי אפשרי! אלמלא הייתי הופך אתכם למושלמים, השטן מזמן היה משחית אתכם במידה מסוימת. זו הסיבה לכך שהדגשתי שוב ושוב שתמיד אדאג לבני האדם הנאמנים אליי, אגן עליהם ואמנע מהם להיפגע ולסבול. בני האדם שלא הועדתי הם אלה שרוחות רעות דבקו בהם, אלה המטושטשים, רפי השכל, המעוכבים רוחנית, והם לא יכולים לרעות את הכנסיות (כלומר אלה בני האדם שמתלהבים אך לא מבינים בבירור את החזיונות). יש להסיר אותם במהירה מפניי, ויפה שעה אחת קודם, כדי שלא אגעל ואתכעס למראה פניכם. אם תסתלקו במהירות, תקבלו פחות ייסורים, אך ככל שייקח לכם זמן רב יותר, כך תקבלו ייסורים קשים יותר. האם אתם מבינים? אל תהיו כה חסרי בושה! אתם מושחתים ומשולחי רסן, אגביים ורשלנים, ואתם לא יודעים כלל כמה שאתם אשפה! אתם עיוורים!


אני בוחר בקפידה את כל בעלי הסמכויות במלכות שלי, והם כולם עברו מבחנים חוזרים ונשנים. איש לא יכול להביס אותם. הענקתי להם כוח כדי שהם לעולם לא ייפלו או ירדו מדרך הישר. הם זכו באישור שלי. מהיום והלאה, הצבועים יחשפו את פרצופם האמיתי, והם יהיו מסוגלים לעשות כל מיני דברים מבישים, אך בסופו של דבר, הם לא יימלטו מהיד שלי, שממיטה ייסורים על השטן ומעלה אותו בלהבות. המקדש שלי היה קדוש וללא רבב. הכל עדות עליי, ביטוי שלי וכבוד לשמי. זה המשכן הנצחי שלי ומושא אהבתי הנצחית. אני מרבה ללטף אותו ביד של אהבה, לנחם אותו בשפה של אהבה, להשגיח עליו בעיניים של אהבה ולחבק אותו בחיק של אהבה, כדי שהוא לא ייפול בפח של הרשעים וכדי שהשטן לא יוליך אותו שולל. כיום, בני האדם שמשרתים אותי אך לא זוכים בישועה ישמשו אותי בפעם האחרונה. מדוע אני ממהר להשליך החוצה את הדברים האלה מהמלכות שלי? מדוע אני חייב לסלק אותם מפניי? אני שונא אותם עד לשד עצמותיהם! מדוע אני לא מושיע אותם? מדוע אני מתעב אותם? מדוע אני חייב להמית אותם? מדוע אני חייב להשמיד אותם? (אף אחד מהם לא יכול להישאר בפניי, כולל האפר שלהם.) מדוע? התנין הגדול האדום כאש, הנחש הקדמוני והשטן הישן שואפים אפילו לספוג את מלכותי! חשבו שוב! כולם יעלו חרס, וכולם יהפכו לאפר!


אני אשמיד את העידן הזה, אשנה אותו למלכותי, ואחיה ואהנה לנצח נצחים עם אהוביי. הדברים הטמאים האלה לא צריכים לחשוב שהם יכולים להישאר במלכותי. האם אתם חושבים שאתם יכולים לדוג במים עכורים? חשבו שוב! אתם לא יודעים שהכל נבחן בעיניי! אתם לא יודעים שידיי מסדירות הכל! אל תחשבו שאתם כה מכובדים! כל אחד מכם צריך לתפוס את מקומו הראוי. אל תעמידו פנים שאתם צנועים (הדבר מתייחס לברוכים), ואל תרעדו או תפחדו (הדבר מתייחס למוכי הפורענות). אם כן, כולם צריכים לדעת זאת בעצמם בתוך לבם. אפילו אם לא אציין את שמכם, אתם עדיין צריכים להיות בטוחים, מפני שהפניתי את דבריי לכל אדם ואדם. בין שנבחרתם או לא, דבריי מופנים לכל המצבים הנוכחיים שלכם. כלומר אם אתם נמנים על הנבחרים שלי, אני מדבר על מצבם של הנבחרים על סמך מה שאתם מציגים. במקרה של בני האדם שלא בחרתי בהם, אני גם מדבר בהתאם למצבם. לפיכך, דבריי נאמרו עד שלב מסוים. כל אדם צריך לחוש בכך באופן הולם. אל תשלו את עצמכם! אל תפחדו! מפני שמספר בני האדם מוגבל למתי מעט, הונאה לא תעבוד! בחרתי בכל מי שאני אומר שהוא נבחר, וגם אם תעמידו פנים, ללא הטיב שלי, אתם תיכשלו. משום שאני מקיים הבטחות, אני לא מפריע כבדרך אגב לתוכניות שלי עצמי. אני עושה את כל מה שאני רוצה לעשות, מפני שכל מה שאני עושה הוא נכון, ומשום שאני עליון וייחודי. האם זה ברור לכם? האם אתם מבינים?


כעת, לאחר קריאת דבריי, בני האדם שעושים מעשים רעים ואשר מושחתים ורמאים מתאמצים כדי לשאוף להתקדם. מאמצי השאיפה שלהם סובייקטיביים. הם רוצים לשלם רק מחיר מועט כדי להשתחל כתולעים אל תוך מלכותי. חשבו שוב! (אין לבני האדם האלה שום סיכוי, מפני שלא הענקתי להם הזדמנות להכות על חטא.) אני שומר על השער למלכותי. האם אתם סבורים שבני אדם יכולים להיכנס למלכותי כאוות נפשם? האם אתם סבורים שמלכותי פשוט תקבל אשפה מכל סוג? שמלכותי תקבל כל זבל חסר ערך? אתם טועים! כיום, בני האדם במלכות הם אלה שמולכים ביחד איתי. טיפחתי אותם בקפידה. זה לא דבר שניתן להשיג רק משום שרוצים אותו – אני חיי לאשר אתכם. וזה לא דבר שנידון עם אף אחד, אלא דבר שאני מסדיר בעצמי. מה שאני אומר קובע. התעלומות שלי מתגלות למי שאני אוהב. הרשעים, כלומר אלה שלא בחרתי, לא זכים לקבל אותן. אפילו אם הם ישמעו אותן, הם לא יבינו, מפני שהשטן כיסה את עיניהם והשתלט על לבם, מה שהרס את כל הווייתם. מדע נאמר שפעולותיי מדהימות וחכמות, ומדוע נאמר שאני מגייס הכל לשרת אותי? אני אתן לשטן את כל מי שלא הועדתי ובחרתי, כדי שהוא יעניש וישחית את בני האדם האלה. לא אנקוט שום פעולה. אני עד כדי כך חכם! מי אי-פעם חשב על כך? ללא כל מאמץ, עבודתי האדירה הושלמה, הלא כן?


עוד


חיפוש אחר עקבות האל - הברק ממזרח

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

חיפוש
ארכיון