עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 82

22/03/2019 15:48
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהים

פרק 82


כולם נבעתים לשמע דבריי. כולם נמלאים חרדה. ממה אתם מפחדים? אני לא עומד להרוג אתכם! זה מפני שאתם חשים אשמים ושאתם מבועתים פן תתגלו. מה שאתם עושים מאחורי גבי הוא טיפשי וממש חסר ערך. זה גורם לי לשנוא אתכם כל כך, שיוקדת בי החרטה על שלא זרקתי את אלה שלא בחרתי וייעדתי מראש אל הבור חסר התחתית כדי שיתנפצו לרסיסים. אך יש לי תוכנית משלי ומטרות משלי. אחוס על חייכם לעת עתה ולא אעיף אתכם החוצה בבעיטה עד שיושלם השירות שאתם מגישים לי. איני רוצה לראות ברואים כאלה – הם כתם על שמי! אתם יודעים את זה? אתם מבינים? חדלי-אישים חסרי ערך! תבינו את זה בבירור! כשמשתמשים בכם להפקת תועלת אני הוא זה שעושה זאת, וכשאין משתמשים בכם להפקת תועלת זה גם בגללי. אני מתזמר הכול, ובידיי הכול צייתני ומסודר. כל מי שמעז לזוז כשזה לא תורו, יוכה ארצה מידית בידיי. לעתים קרובות אני אומר "יוכה ארצה" – אתם חושבים שאני באמת עושה את זה במו ידיי? אני לא צריך לעשות את זה! אני לא פועל בצורה כל כך מגושמת כמו שהאנושות מתארת לעצמה. מה הכוונה של האמירה "הכול נוסד ומושלם באמצעות דבריי"? הכול מושלם מבלי שאני אפילו נוקף אצבע. אתם מבינים את המשמעות האמיתית של דבריי?


לעולם לא אושיע אף אחד מאלה שעושים עבורי שירות. אין להם כל חלק במלכותי. זה מפני שהאנשים האלה רק מעסיקים עצמם בעניינים חיצוניים ואינם מוציאים לפועל את רצוני. למרות שאני משתמש בהם עכשיו, למעשה הם האנשים שאני שונא ומתעב ביותר. היום אני אוהב את כל מי שמסוגל למלא אחר רצוני, את כל מי שיכול להפגין התחשבות בעול שאני נושא ואת כל מי שמסוגל לתת את כולו עבורי בלב שלם וכנה – את עיניהם של אלה אאיר ללא הרף ולא אתן להם להתרחק ממני. אני נוהג לומר כך: "אני בהחלט אברך בברכות אדירות את אלה שמשקיעים עבורי בכנות". למה הכוונה במילה "אברך"? אתם יודעים? ביחס לעבודתה העכשווית של רוח הקודש, המילה מציינת את העול שאני מוסר לכם. עולם וליבם הכנה של שכל אלה שמסוגלים לשאת בנטל למען הכנסייה, שמגישים את עצמם למעני בכנות, הם ברכה ממני, אלוהים. מלבד זאת, הגילויים שלי למענם אף הם ברכה ממני. זה מפני שלא בחרתי ולא הועדתי מראש את אלה שאינם נושאים כעת בנטל; קללותיי כבר נחתו עליהם. במילים אחרות, לאלה שהועדתי מראש ובחרתי יש חלק בהיבטים החיוביים של מה שאמרתי, ואילו אלה שלא בחרתי ולא הועדתי מראש יקבלו רק חלק מההיבטים השליליים של מה שדיברתי עליו. ככל שדבריי נאמרים יותר, הם מובנים יותר. ככל שדבריי נאמרים יותר, הם נעשים ברורים יותר. כל אחד מהרמאים המנוולים שאותם לא הועדתי כבר ספג ממני קללות לפני בריאת העולם. מדוע נאמר שאני תכננתי כראוי את השנה, החודש, היום ואפילו את השעה, הדקה והשנייה שבו נולדתם? אני כבר קבעתי מזמן ומראש מי יקבל מעמד של בנים בכורים. הם בבת עיני; כבר מזמן קבעתי שהם בעלי ערך רב, וכבר מזמן יש להם מקום בליבי. לכל מילה שאני אומר יש משקל והיא נושאת את רעיונותיי. בני האדם לא נחשבים! מלבד אותם מתי-מעט שאני אוהב, בעלי המעמד של בנים בכורים, מה מועטים הם אלה שמפגינים התחשבות ברצוני? מה שווים בניי? מה שווים אנשיי? בעבר, המונח "בניי" היה כינוי לבניי הבכורים. אך אלה מבין בניי ואנשיי שאין להם בושה חשבו שזהו תואר כבוד המיועד אליהם. אל תתחזו ללא בושה לבניי הבכורים. אתם ראויים למעמד כזה? כיום היחידים שאומתו הם אלה שהוצבו בעמדות חשובות בנוכחותי. הם זכו למעמד של בנים בכורים. כבר יש להם חלק בכס מלכותי, בכתרי, בתפארתי ובמלכותי. ארגנתי את הכול בקפידה. כל אלה שמקבלים את מעמד הבנים הבכורים היום כבר חוו כאב רב, רדיפה וצרות – למשל מה שהם עברו בחיק משפחותיהם מאז לידתם, סיכוייהם העתידים, עבודתם, נישואיהם וכן הלאה. בנים בכורים אלה לא זכו במעמד הזה מבלי לשלם מחיר כלשהו. הם כבר עברו את כל היבטי החיים: טובים, רעים ומצבי ביניים. לכל אלה שאנשי העולם רחשו להם בעבר כבוד רב, אלה שיושבים בביתם בנוחות, אין שום ייצוג בקרב הבנים הבכורים. הם אינם ראויים להיות הבנים הבכורים. הם מביישים את שמי, ואני בשום אופן לא רוצה אותם. גם לבניי ולאנשיי שאותם בחרתי יש שם טוב בעולם, אך הם נופלים בהרבה מבניי הבכורים. אני משתמש כעת באי-אילו אנשים, אך רבים מהם אינם ראויים אפילו להיות אנשיי. הם מושא לנשיית עולם, ונעשה בהם שימוש כדי להגיש לי שירות לזמן-מה, לא לשימוש ארוך-טווח. בלבי כבר קבעתי מי יהיו אלו שישרתוני לטווח ארוך. במילים אחרות, אלה שנתתי להם עמדה חשובה הם אלה שאני אוהב, והתחלתי להשתמש בהם כבר מזמן. זאת אומרת, תפקידם כבר נקבע. באשר לאלה שאני מתעב, בשלב הנוכחי נעשה בהם רק שימוש זמני. כשהזרים יבואו, הבנים הבכורים ייחשפו בפניכם בבירור.


כיום אני דורש מכם להתבגר במהירות ולהפגין התחשבות בעול המוטל עליי. זהו אינו עול מופרז, ואני אדרוש מכם לעשות רק את מה שאתם מסוגלים לו. אני מכיר את שיעור הקומה שלכם, ואני יודע אילו תפקידים אתם מסוגלים למלא. אני יודע את כל זה, ואני מבין את הדברים האלה. אני פשוט רוצה שבניי יתכחשו לעצמם מרצון ובאמת יצליחו לאהוב את מה שאני אוהב, לשנוא את מה שאני שונא, לעשות את מה שאני עושה ולומר את מה שאני אומר. אל תתנו למרחב, לגיאוגרפיה, לזמן או לאדם כלשהו לשלוט בכם. הלוואי שרוחכם תהיה חופשיה בכל מקום ושכל אחד מכם יהיה מסוגל לעמוד במקומם של הבנים הבכורים. מי מגיש לי היום את כל ישותו? מי משקיע את זמנו עבורי בנאמנות? מי עומד על רגליו עבורי יומם ולילה? מי מנהל עבורי את ענייני משק הבית שלי? מי מפחית מן העול שעל כתפיי? האין הם בניי? כל שאני עושה הוא להביא את בניי לידי שלמות ולשרת אותם, אתם מבינים? הכול למען בניי הבכורים, ואני לא עושה שגיאות. אל תחשבו שאני שופט אנשים שלא כהלכה. אל תחשבו שאני מזלזל בכם. אל תחשבו שאיני משתמש מספיק בכישרונות אדירים. אל תחשבו שאני שוגה בכך שאיני מועיד אתכם מראש. האמת היא שאינכם ראויים לכך! אתם יודעים? עכשיו אאשר למענכם כמה דברים: כל מי שמעורר את חמתי לעתים קרובות, מי שמהווה לעתים קרובות מטרה לביקורתי או לטיפולי, הוא בהחלט מטרה לשנאתי. אלו בהחלט ימותו – הדבר נחקק באבן. כבר אמרתי שלא אטפל עוד בבניי הבכורים, משום שהללו כבר עברו את מבחניי המחמירים וזכו באישור ממני. כל מי שאביט בו בארשת פנים קודרת יעמוד בפני סכנה. אתם לא מפחדים? רבים ימותו ברגע שהמילים תצאנה מפי, אך יהיו כאלה שישמרו על גופם הגשמי – רק רוחם תגווע. הסימן הברור ביותר לכך הוא שעבודתה של רוח הקודש נעדרת מקרבם ושדבר אינו מרסן אותם (השטן כבר השחית אותם במידה מסוימת). כל אימת שגופם הגשמי מושמד, זה נעשה בתכנון מתאים מצדי ובזמן שאותו קבעתי במדויק. מותם הרוחני אינו יכול לעשות עבורי שירות גדול; בגופם הגשמי אשתמש כדי להראות את הפלא שבמעשיי. זה ישכנע אנשים, והם יאמרו הלל ללא הרף. לא יהיה אדם אחד שלא תהיה לו יראת כבוד כלפיי או שלא יפחד מפניי. לא אקל ראש באף פרט: כולם חיים או מתים בגללי, ואיש אינו יכול לעזוב עד שיבצע את השירות שלו למעני. אפילו השטן אינו יכול לסגת אל הבור חסר התחתית עד שיבצע את השירות שלו למעני. כל צעד שאני נוקט בו הוא יציב, בוטח ועומד על קרקע איתנה. איני נוקט באף צעד שטחי ולו במידה מועטה.


מי יעז להשוות עצמו אליי? מי יעז להתנגד לי? אכה אתכם ארצה מיד! לא אותיר עקבות, וגופכם הגשמי יושמד – זה דבר מוחלט. אני אוציא את זה לפועל מיד כאשר אומר זאת, ולא תהיה דרך חזרה. העולם מתפורר מיום ליום. האנושות גוועת מיום ליום. ממלכתי מתעצבת מיום ליום. בניי הבכורים מתבגרים מיום ליום. זעמי גדל מיום ליום. הייסורים שאני ממיט נעשים קשים יותר מיום ליום, ודבריי נעשים קשים יותר מיום ליום. אתם עדיין מחכים לכך שהשפה שבה אני משתמש בדברי אליכם תתרכך, שנימת דבריי תהיה קלילה יותר – חשבו שוב! זה תלוי במי שאני מתייחס אליו. כלפי אלה שאני אוהב אני מדבר בעדינות ותמיד מנחם אותם. כלפיכם אני רק יכול להיות נוקשה וביקורתי, ולזאת אני מוסיף ייסורים וחמת זעם. באין יודעין, המצב בכל אחת ממדינות העולם נעשה יותר ויותר מתוח. הן קורסות מיום ליום, שוקעות בכאוס מיום ליום. ראשיהן של כל המדינות מקווים לזכות בכוח בסופו של דבר. הם אינם מצפים לכך, אך ייסוריי כבר מכים בהם. הם שואפים לתפוס את כוחי, אך הם רק חולמים! אפילו מנהיג האו"ם חייב להתחנן בפניי למחילה. המעשים הרעים שהוא עשה הם רבים. זה הזמן לייסורים. איני חס עליו בקלות ראש. כל בעלי השררה חייבים להסיר את כתריהם. רק לי מגיע לשלוט בכל הדברים. הכול תלוי בי. הכול תלוי בי, ואין צורך להזכיר כמה זרים. אני אכה ארצה מיד את אלה שבוחנים אותי בדקדקנות, מכיוון שעבודתי כבר עברה דרך כה ארוכה. מדי יום ישנו גילוי חדש, מדי יום מופיע אור חדש. הכול נעשה שלם יותר ויותר. יומו האחרון של השטן מתקרב יותר ויותר, והוא נעשה ברור יותר מאי פעם בעבר.עוד


חיפוש אחר עקבות האל - הברק ממזרח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

חיפוש
ארכיון