עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (441)
אלוהים  (355)
ספרים  (278)
המשיח  (201)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (112)
מזמורים  (96)
גאולה  (77)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
האל  (45)
ישוע  (45)
ריקודי הלל  (44)
אמת  (34)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (32)
שירי קודש  (30)
אחרית הימים  (27)
ישועה  (26)
משיח  (23)
אמונה באלוהים  (21)
מקהלה  (21)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
דרך החיים  (13)
כתבי הקודש  (11)
יעד  (9)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
תפילה  (8)
כנסייה  (7)
שירים חדשים  (7)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ציות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
דבר אלוהים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
אמונה  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
חכמה  (2)
יהוה  (2)
רוח הקודש  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
הכרת אלוהים  (1)
ותחייתו  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמור  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
רצון האל  (1)
שיפוט  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 83

27/03/2019 14:40
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםאתם לא יודעים שאני האל הכול יכול, ואתם לא יודעים שכל העניינים והדברים נתונים לשליטתי! מה פירוש הדבר שאני יוצר ומשלים הכל? הברכות או ביש המזל שכל אדם מקבל תלויים בהגשמה שלי ובמעשיי. מה האדם יכול לעשות? מה האדם יכול להשיג במחשבה? בעידן האחרון הזה, בעידן המושחת הזה, בעולם החשוך הזה שהשטן השחית כל כך, כמה מעטים מוצאים חן בעיניי? אני קובע את חייהם של כולם, היום, אתמול או בעתיד הלא רחוק. אני מכריע במחי יד את השאלות אם אתם מקבלים ברכות או סובלים מפורענות, ואם אני אוהב אתכם או שונא אתכם. מי מכם מעז לטעון שאתם קובעים את הקצב שלכם, ושהגורל שלכם נמצא בשליטתכם? מי מעז לעשות זאת? מי מעז להתנגד כל כך? מי מעז לא לפחד ממני? מי ממרה את פי בלב לבו? מי מעז לפעול כאוות נפשו? אני אמיט ייסורים על בני האדם האלה בו ברגע, ובהחלט לא ארחם עוד על האנושות ולא אושיע אותה. הזמן הזה, כלומר הזמן שבו תקבלו את שמי, הוא הזמן האחרון שבו אגלה רחמים לאנושות. במילים אחרות, בחרתי בני אנוש מסוימים שאפילו אם הברכות שלהם אינן נצחיות, הם נהנו הרבה מחסדי. לפיכך, אפילו אם לא הועדתי אתכם לברכות נצחיות, אני לא מתנכל לכם, ומצבכם טוב בהרבה מזה של בני האדם שחווים פורענות ישירה.


אין ספק שהמשפט שלי כבר הגיע לנקודת שיא ולשטח חסר תקדים. המשפט שלי לא פוסח על איש, וכעת זהו משפט מלא חמה. בעבר, היה זה משפט מלכותי, בשונה מאוד מהיום. בעבר, בני האנוש לא התחילה לחוש מעט פחד עד שהם נתקלו במקרה שבו התקיים משפט. כעת, אם הם שומעים אפילו מילה אחת, הם מפחדים עד אובדן עשתונות. יש כאלה שאפילו מפחדים כשאני פותח את פי. אם קולי נשמע, כשאני מתחיל לדבר, הם מפוחדים עד כדי כך שהם לא יודעים מה לעשות, והם רוצים לזלוג אל חור בקרקע בו-ברגע ולהסתתר בפינה החשוכה ביותר. בני אדם כאלה לא יכולים לזכות בישועה מפני שרוחות רעות דבקו בהם. כשאשפוט את התנין הגדול האדום כאש, הנחש הקדמוני, הוא יהיה חששן, ואפילו יפחד שבני האדם יראו אותו. הוא בהחלט צאצא של השטן שנולד בחשיכה.


בעבר, השתמשתי לעתים קרובות במילים "הועדה ובחירה". מה פירושן בדיוק? כיצד אני מועיד ובוחר? מדוע שאדם מסוים לא ייועד וייבחר? כיצד יש להבין זאת? כל הדברים האלה דורשים הסבר ברור ממני, והם כולם דורשים ממני לדבר ישירות. אם הדבר מתגלה בכם, בני אדם אטומים כאלה יסברו בטעות שמדובר במחשבה שנובעת מהשטן! אני אושמץ שלא בצדק! עכשיו אדבר בבוטות ולא אסתיר דבר: כשבראתי את כל הדברים, קודם כך יצרתי את החומרים האלה למען האנושות – פרחים, דשא, אילנות, עץ, הרים, נהרות, אגמים, היבשה והים, כל סוגי החרקים, הציפורים, בעלי החיים, שחלקם נועדו למאכל אדם וחלקם נועדו למראה עינו. באזורים שונים, נבראו סוגים שונים של דגן למען האנושות. רק אחרי שבראתי את כל אלה, התחלתי לברוא את האנושות. יש שני סוגים של בני אדם: הסוג הראשון הוא בני האדם שבחרתי והועדתי, והסוג השני ניחן בטיב של השטן. הסוג הזה נוצר לפני שבראתי את העולם, אך השטן השחית אותו לגמרי, ולכן נטשתי אותו. לאחר מכן, בראתי בני אדם מהסוג שבחרתי והועדתי, שכל אחד מהם התאפיין בתכונות שלי במידות שונות. לפיכך, בני האדם שאני בוחר כיום ניחנים כל אחד בתכונות שלי במידות שונות. על אף שהשטן השחית אותם, הם עדיין שייכים לי. כל שלב הוא חלק מתוכנית הניהול שלי. תכננתי מבעוד מועד שבני האדם הכנים ימשלו במלכות. בני האדם המושחתים והרמאים לא יכלים להיות כנים בשום אופן, מפני שהם צאצאי השטן, מפני שהשטן שולט בהם, ומפני שהם תמיד משרתי השטן שמקשיבים לפקודתו. עם זאת, הכל נעשה כדי להגשים את רצוני. הבהרתי זאת כדי למנוע את הניחושים שלכם. אני אדאג לבני האדם שאני הופך למושלמים, ואגן עליהם. באשר לבני האדם שאני מתעב, לאחר ששירותם יסתיים, הם יסתלקו מביתי. כשבני האדם האלה מוזכרים, אני מזדעם. כשהם מוזכרים, אני רוצה מאוד לטפל בהם תכף ומיד, אך אני מאופק במעשיי. אני שקול במעשיי ובדבריי. אני יכול לדכא את העולם בהתקף זעם, אך למעט אלה שהועדתי. לאחר שאני נרגע, אני יכול להחזיק את העולם בכף ידי, כלומר לשלוט בכל. כשאראה שהעולם הושחת עד כמה כזו ולא אוכל לשאת זאת, מיד אשמיד אותו. יהיה די רק במילה אחת מפי, הלא כן?


אני האל המעשי עצמו. אני לא עושה אותות ומופתים על-טבעיים, אך כל מקום מתמלא במעשיי המופלאים. הדרך שלפנינו תהפוך למזהירה עוד יותר, באופן שאין דומה לו. כשאני חושף כל שלב, אני מציג בפניכם כך את תוכנית הניהול שלי. כלומר לאחר מכן, הגילויים יהיו רבים אף יותר וברורים יותר ויותר. אפילו במלכות אלף השנים, בעתיד הלא רחוק מאוד, אתם חייבים להתקדם בהתאם לגילוי שלי והקצב שלי. הכל לבש צורה, הכל נערך, ברכות אין-קץ ממתינות למבורכים. ייסורי אין-קץ ממתינים לנענשים. התעלומות שלי רבות מדי עבורכם. המילים הכי פשוטות עבורי יכולות להיות הקשות ביותר עבורכם. לפיכך, אני אומר עוד ועוד, מפני שאתם מבינים כל כך מעט, ואתם צריכים שאסביר מילה-מילה. עם זאת, אל תדאגו יותר מדי – אני אדבר אליכם בהתאם לעבודתי.


עוד


חיפוש אחר עקבות האל - הברק ממזרח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון