עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 87

12/04/2019 10:10
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםפרק 87


אתם חייבים להאיץ את הקצב שלכם ולעשות את מה שאני רוצה לעשות. זו הכוונה הלהוטה שלי עבורכם. האם ייתכן שבשלב הזה, אתם עדיין לא מבינים את פירוש דבריי? האם ייתכן שאתם עדיין לא יודעים מה כוונתי? אני מדבר בבירור רב יותר ויותר ואני אומר יותר ויותר, אך האם לא השקעתם את המאמץ לנסות לפענח את פירוש דבריי? השטן, אל תדמיין שאתה יכול להשמיד את התוכנית שלי! בני האדם שמשרתים את השטן, כלומר צאצאי השטן (הדבר מתייחס לבני האדם שהשטן דבק בהם. כשהשטן דבק בבני אדם, אין ספק שחייהם הם כחייו של השטן, ולכן נאמר שהם צאצאי השטן), מתחננים לרחמים לרגליי, בוכים וחורקים שיניים, אך לא אעשה דבר טיפשי כל כך! האם אני יכול לסלוח לשטן? האם אני יכול להעניק ישועה לשטן? זה בלתי אפשרי! אני עושה את מה שאני אומר ולעולם לא מתחרט!


כל מה שאני אומר מתממש, הלא כן? אולם אתם בכל זאת לעולם לא בוטחים בי, ואתם מפקפקים בדבריי וחושבים שאני מתבדח. זה באמת מגוחך. אני אלוהים עצמו! האם אתם מבנים? אני אלוהים עצמו! אם אין לי שום חוכמה ושום עוצמה, האם אני יכול פשוט לדבר כרצוני? אולם אתם בכל זאת לא בוטחים בי. הדגשתי בפניכם חזור והדגש, ואמרתי לכם חזור ואמור. מדוע רובכם עדיין לא מאמינים? מדוע עדיין יש לכם ספקות? מדוע אתם נצמדים לתפיסות שלכם עד המוות? האם הן יכולות להושיע אתכם? אני עושה את מה שאני אומר. אמרתי לכם מספר פעמים: התייחסו לדבריי כנכונים ואל תפקפקו בהם. האם התייחסתם לדבריי ברצינות? לבדכם, אתם לא יכולים לעשות שום דבר, אך אתם לא יכולים להאמין במה שאני עושה. מה אפשר לומר על אדם כזה? בבוטות, אפשר לומר שנדמה שמעולם לא בראתי אתכם, כלומר אתם לא כשירים מכל בחינה להיות עושי שירות שלי. כולם חייבים להאמין לדבריי! כולם חייבים לעבור את המבחן – לא אניח לאף אחד להתחמק. כמובן, אמירה זו לא חלה על המאמינים. אין ספק שבני האדם שמאמינים לדבריי יקבלו את הברכה שלי, שתוענק בהתאם לאמונתכם ותתגשם בכם. הבנים הבכורים שלי! כעת, אני מתחיל להעניק לכם את כל הברכות שלי. אתם תתחילו להשליך מעליכם לאט-לאט את כל הכבלים הבזויים של הבשר: נישואין, משפחה, אכילה, לבוש, שינה, כל אסונות הטבע (רוח, שמש, גשם, סופות קשות, האומללות של שלג, וכל הדברים האחרים שאתם שונאים). אתם תנדדו בים, ביבשה ובאוויר מבלי להיות מושפעים מהמגבלות של המרחב, הזמן או הגיאוגרפיה, תיהנו לכם בחיבוק האוהב שלי, ותהיו אחראים על הכל תחת הטיפול האוהב שלי.


מי לא גאה בבנים הבכורים שהשלמתי? מי לא ישבח את שמי למען בניי הבכורים? מדוע אני רוצה כעת לגלות לכם תעלומות כה רבות? מדוע לא בעבר אלא כיום? גם זו תעלומה בפני עצמה. האם אתם יודעים זאת? מדוע לא אמרתי בעבר שסין היא אומה שקיללתי? ומדוע לא גיליתי את אלה שמשרתים אותי? כיום, אני גם אומֵר לכם כך: כיום, לדעתי, הכל הושג – אני אומר זאת ביחס לבניי הבכורים. (מפני שכיום, בניי הבכורים מולכים לצדי, ולא רק מתגבשים אלא ממש מולכים ביחד איתי. כעת כל מי שרוח הקודש עובדת בו מולך איתי לבטח, וזה מתגלה כעת, לא אתמול ולא מחר.) כיום, אני מגלה את כל התעלומות באנושיות רגילה, מפני שבני האדם האלה שאני רוצה לגלות התגלו, וזו החוכמה שלי. עבודתי התקדמה עד השלב הזה: כלומר בשלב הזה, אני חייב ליישם את התוכנית של הצווים המנהליים שהחלטתי לגביהם בשביל השלב הזה. לפיכך, אני רק מעניק את החותם הראוי לבניי הבכורים, לבניי, לאנשיי ולעושי השירות, מפני שיש לי סמכות, ואני אשפוט ואמשול עם מטה הברזל. מי מעז שלא לשרת אותי בצייתנות? מי מעז להתלונן בפניי? מי מעז לומר שאני לא אל הצדק? אני יודע. האופי השטני שלכם נחשף בפניי לפני זמן רב: אתם מקנאים בכל מי שאני טוב אליו ואתם שונאים את בני האדם האלה. זה לחלוטין טבעו של השטן! אני טוב לבניי – האם אתם מעזים לומר שאני לא צודק? אני יכול לגרש אתכם לחלוטין. למרבה המזל, אתם משרתים אותי ועכשיו לא הזמן. אחרת, הייתי מסלק אתכם!


אתם מהסוג של השטן! הפסיקו להיות פראיים! אל תדברו עוד! אל תפעלו עוד! עבודתי כבר התחילה להתבצע בבניי ואנשיי הנבחרים, והיא כבר מתפשטת בכל האומות, בכל הפלגים, בכל הזרמים, ובכל הרבדים בחברה מחוץ לסין. מדוע בני האדם שמשרתים אותי תמיד חסומים מבחינה רוחנית? מדוע הם לעולם לא מבינים עניינים רוחניים? מדוע הרוח שלי לעולם לא עובדת בבני האדם האלה? באופן כללי, אני פשוט לא יכול להשקיע יותר מדי מאמצים בבני האדם שלא הועדתי מראש ולא בחרתי בהם. כל הסבל שלי בעבר וכל הדאגה והמאמץ הקפדניים שלי הוקדשו לבניי הבכורים ולחלק קטן מבניי ואנשיי, ויתרה מזאת, הם הושקעו גם להשלים באופן חלק את עבודתי העתידית, כדי שדבר לא יסכל את רצוני. מפני שאני האל החכם עצמו, הסדרתי כל שלב כראוי. אני לא מתאמץ לשמר שום אדם (הדבר מכוון לבני האדם שלא בחרתי בהם ולא הועדתי אותם מראש), ואני לא מכה אפיים ארצה שום אדם כבדרך אגב (הדבר מכוון לבני האדם שבחרתי והועדתי): זה הצו המנהלי שלי, שאיש לא יכול לשנות! לבני האדם שאני שונא, אני אכזרי; על בני האדם שאני אוהב אני משגיח ומגן. לפיכך, אני עושה את מה שאני אומר (מי שאני בוחר נבחר, מי שאני מועיד מועד – אלה העניינים שהסדרתי לפני הבריאה).


מי יכול לשנות את לבי? מלבד העובדה שאני פועל לפי התוכניות שאני עורך כרצוני, מי מעז לפעול בחופזה ולא להישמע להוראות שלי? יש צווים מנהליים, ומי מעז להסיר ממני אפילו אחד מהם? כולם צריכים לציית לפקודותיי. יש כאלה שאומרים: האדם הזה סבל כל כך הרבה, והוא כן ומתחשב בלבי, לבו של אלוהים, באופן טהור, אך מדוע הוא לא נבחר? גם זה צו מנהלי שלי. אם אני אומר שמישהו כלבבי, האדם הזה כלבבי, ואני אוהב אותו; אם אני אומר שמישהו הוא ילד של השטן, אני שונא את האדם הזה. אל תתרפסו בפני אף אחד! האם אתם באמת יכולים לרדת לסוף דעתו? אני מחליט את כל הדברים האלה. בן הוא תמיד בן, והשטן הוא תמיד השטן. כלומר, אופיו של האדם לא משתנה. אלא אם אני גורם לבני האדם להשתנות, הם כולם דבקים לבני האדם מסוגם והם לא מסוגלים להשתנות לעולם!


אני מגלה לכם את התעלומות שלי כשעבודתי מתקדמת. כיום, לאיזה שלב התקדמה העבודה שלי? האם אתם באמת יודעים? האם באמת תצעדו בעקבות הרוח שלי ותעשו את כל מה שאני עושה ותאמרו את מה שאני אומר? מדוע אני אומר שסין היא אומה שקיללתי? ראשית, בראתי את העם הסיני של היום בצלמי ובדמותי. לא הייתה להם רוח, ובהתחלה, השטן השחית אותם, ואי-אפשר היה להושיע אותם. לכן, כעסתי על בני האדם האלה וקיללתי אותם. אני שונא את בני האדם האלה יותר מכל, ואני מזדעם כששמם מוזכר, מפני שהם ילדיו של התנין הגדול האדום כאש. מכך, אפשר להיזכר בתקופה שבה מדינות העולם סיפחו את סין. המצב נותר בעינו כיום, והכל נובע מהקללה שלי – השיפוט העוצמתי במיוחד שלי נגד התנין הגדול האדום כאש. לבסוף, יצרתי סוג נוסף של בני אדם, שמתוכם הועדתי מראש את בניי הבכורים, את בניי, את אנשיי ואת אלה שמשרתים אותי. לכן, הסדרתי מזמן את מה שאני עושה היום. מדוע בעלי הסמכות בסין רודפים אתכם ומדכאים אתכם פעם אחר פעם? הסיבה לכך היא שהתנין הגדול האדום כאש לא מרוצה מהקללה שלי, ושהוא מתנגד אליי. אולם בדיוק תחת דיכוי ואיום כאלה אני משלים את בניי הבכורים, כדי לצאת בהתקפת נגד במאבק בתנין הגדול האדום כאש ובילדיו. לאחר מכן, אני מסדיר אותם. לאחר שהאזנתכם לדבריי, האם אתם באמת מבינים את חשיבות העובדה שאני מאפשר לכם למלוך איתי? כשאני אומר שהתנין הגדול האדום כאש הושלך מטה לחלוטין אל מותו, זו גם העת שבה בניי הבכורים מולכים איתי. הרדיפה של התנין הגדול האדום כאש את הבנים הבכורים משרתת אותי היטב, וכשבניי יגדלו ויוכלו לנהל את ענייני ביתי, המשרתים המרושעים (עושי השירות) יושלכו הצדה. מפני שבניי הבכורים ימלכו איתי ויגשימו את כוונותיי, אני אדחוף את עושי השירות בזה אחר זה אל תוך אדם האש והגופרית: בכל מחיר, הם חייבים להסתלק! אני מודע לחלוטין לכך שבני האדם מהסוג של השטן רוצים גם ליהנות מהברכות שלי, ושהם לא רוצים לשוב לתחומו של השטן, אך הצווים המנהליים שלי שכל בני האדם מצייתים להם חייבים לצאת לפועל, ואין יוצא מן הכלל. לאחר מכן, אומר לכם את הצווים המנהליים שלי בזה אחר זה, פן תפגעו בי.


עוד


חיפוש אחר עקבות האל - הברק ממזרח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון