עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 88

20/04/2019 14:10
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםפרק 88


בני האדם פשוט לא יכולים לעלות על דעתם את המידה שבה הואץ קצב צעדיי: פלא שהאדם לא תופס זאת. מאז בריאת העולם, צעדי המשיכו, ועבודתי לעולם לא נעצרה. התבל כולה משתנה מיום ליום, ובני האדם משתנים ללא-הרף. כל זאת היא עבודה שלי, וכל זה הוא חלק מהתוכנית שלי, ויתרה מזאת, כל זה הוא חלק מהניהול שלי – אף אדם לא יודע את הדברים האלה או מבין אותם. רק כשאני עצמי מספר לכם, ורק כשאני מתקשר איתכם פנים אל פנים, אתם יודעים זאת קצת. אחרת, אף אחד לא מכיר את המתווה ששרטטתי לתוכנית הניהול שלי. כזו היא עוצמתי העצומה, וכאלה הם מעשיי המופלאים שאף אחד לא יכול לשנות אותם. לפיכך, מה שאני אומר כיום יוצא לפועל, וזו עובדה שפשוט לא יכולה להשתנות. בתפיסות האנושיות, אף אחד לא מכיר אותי כלל – הכל רק פטפוטים חסרי פשר! אל תחשבו שנמאס לכם או שאתם מלאים עד אפס מקום! אני אומֵר לכם: עדיין יש לכם הרבה לאן להתקדם! את יודעים רק מעט מתוכנית הניהול הכוללת שלי, ולכן אתם חייבים להקשיב לי ולעשות כדבריי. פעלו בהתאם לרצוני בכל דבר, ואין ספק שתזכו בברכה שלי. כל מי שמאמין יכול לקבל, ואילו כל מי שלא מאמין יקבל את ה"כלום" שהוא דמיין שהגשמתי בו. זה הצדק שלי, ויתרה מזאת, אלה המלכותיות, חרון האף והייסורים שלי – אני לא חס על לבו או דעתו של אף אחד, ואני לא חס על כל צעד של אף אחד.


למשמע דבריי, רוב בני האדם פוחדים ורועדים בפרצוף מודאג. האם עשיתי לכם עוול? האם ייתכן שאתם לא נמנים על ילדיו של התנין הגדול האדום כאש? אתם מעמידים פנים שאתם טובים! אתם מעמידים פנים שאתם בניי הבכורים! האם אתם חושבים שאני עיוור? האם אתם חושבים שאני לא יכול להבחין בין בני אדם שונים? אני האל שבוחן את לב לבם של בני האדם: זה מה שאני אומר לבניי וזה גם מה שאני אומר לכם, ילדיו של התנין הגדול האדום כאש. אני רואה הכל בבירור, ללא כל שגיאה. איך ייתכן שלא אדע מה לעשות? הדבר ברור לי כשמש! מדוע אני אומר שאני אלוהים עצמו, שברא את כל הדברים בתבל? מדוע אני אומר שאני האל שבוחן את לב לבם של בני האדם? אני מודע היטב למצבו כל אדם. האם אתם חושבים שאני לא יודע מה לעשות או מה לומר? זה לא צריך להדאיג אתכם – היזהרו שלא אהרוג אתכם. כך תחוו אובדן. הצווים המנהליים שלי לא סלחניים. האם אתם מבנים? כל מה שנאמר לעיל הוא חלק מהצווים המנהליים שלי. החל מהיום שבו אני מספר לכם, אם יהיו הפרות נוספות, יהיה תגמול, מפני שבעבר לא הבנתם.


כעת, אני מכריז בפניכם את הצווים המנהליים (והם תקפים מיום הכרזתם, ומקצים ייסורים שונים לבני אדם שונים):


אני מקיים הבטחות, והכל מצוי בידיי: כל מי שיפקפק בי ייהרג לבטח. אין מקום לאף שיקול. בני האדם האלה יחוסלו מיד, והם יסלקו את האהבה מלבי. (הדבר מאשר שבני האדם שנהרגים חייבים שלא להיות חברים במלכות שלי וחייבים להיות צאצאים של השטן.)


כבנים הבכורים, עליכם לשמור על מעמדכם, למלא את חובותיכם היטב ולא להיות חטטנים. עליכם להעלות את עצמכם כקורבן מנחה למען תוכנית הניהול שלי, ובכל מקום שתלכו אליו, עליכם לשאת עליי עדות טובה ולהעניק כבוד לשמי. אל תעשו דברי מבישים, אלא הוו אות ומופת לבניי ולאנשיי. אל תהיו משולחי רסן אפילו לרגע: אתם חייבים להופיע תמיד בפני כולם בזהות של הבנים הבכורים, ואסור לכם להתרפס – עליכם להיות בעלי ביטחון וגאווה. אני דורש מכם להעניק כבוד לשמי ולא לבייש אותו. לכל אחד מהבנים הבכורים יש תפקיד משלו, ואף אחד מהם לא יכול לעשות הכל. זו האחריות שהענקתי לכם, ואסור לכם להשתמט ממנה. בנוסף, עליכם להקדיש את עצמכם למילוי החובות שהטלתי עליכם בלב שלם, בדעת שלמה ובכל הכוח.


לאחר מכן, ברחבי התבל, החובה של רעיית כל בניי וכל אנשיי תופקד בידי הבנים הבכורים שלי, וכל מי שלא יוכל למלא אותה בלב שלם ובדעת שלמה יסבול ייסורים. זה הצדק שלי – אני לא אחוס אפילו על בניי הבכורים, ואני לא אקל עליהם.


אם מישהו מבין בניי או מבין אנשיי ילעג לאחד מבניי הבכורים ויפגע בו, אני אעניש את האדם הזה בחומרה, מפני שבניי הבכורים מייצגים אותי עצמי, וכל מה שבני האדם עושים להם, הם גם עושים לי. זה הצו המנהלי החמור ביותר שלי. אני דורש מבניי הבכורים להחיל את הצדק שלי בהתאם לרצונם נגד כל אחד מבניי ומאנשיי שיפר את הצו הזה.


אני נוטש בהדרגה כל אדם שמתייחס אליי בקלות דעת – כל מי שמתמקד רק באוכל שלי, בלבוש שלי, ובשינה שלי, כל מי שמטפל רק בעניינים החיצוניים שלי ולא מתחשב בעול שלי, וכל מי שלא מקפיד למלא את תפקידו כראוי. דברים אלה מכוונים לכל מי שיש לו אוזניים.


כל מי שמסיים לשרת אותי חייב לסגת בצייתנות ולא להיות חטטן. היזהרו, משום שאחרת, אטפל בכם. (זה דבר נוסף.)


בניי הבכורים ירימו את מטה הברזל מעתה ואילך ויתחילו להשתמש בסמכות שלי כדי למשול בכל האומות ובכל העמים, לצעוד בקרב כל האומות וכל העמים, והוציא לפועל את המשפט, הצדק והמלכותיות שלי בקרב כל האומות וכל העמים. בניי ואנשיי יפחדו ממני, יהללו אותי, יריעו לי ויעניקו לי כבוד ללא הפסקה, מפני שתוכנית הניהול שלי מתגשמת ובניי הבכורים יכולים למלוך איתי.


זה חלק מהצווים המנהליים שלי, ולאחר מכן, אדבר איתכם בהתאם לרמת ההתקדמות של עבודתי. מהצווים המנהליים לעיל אתם רואים את הקצב שבו אני עושה את עבודתי, ואתם רואים את השלב שבו עבודתי נמצאת. זה האישור שלי.


כבר שפטתי את השטן, מפני שדבר לא יסכל את רצוני, ומפני שבניי הבכורים זוכים בכבוד ביחד איתי. בנוסף, כבר החלתי את הצדק מהמלכותיות שלי על העולם ועל כל מה ששייך לשטן. אני לא נוקף אצבע או מתייחס לשטן כלל (מפני שהוא ראוי לדבר איתי). אני פשוט ממשיך לעשות את מה שאני רוצה לעשות. עבודתי מתקדמת באופן חלק, שלב אחר שלב, ושום דבר לא מסכל את רצוני על פני האדמה. הדבר בייש את השטן עד רמה מסוימת, והוא הושמד לחלוטין, אך הדבר לא הגשים את רצוני. אני גם מניח לבניי הבכורים להוציא לפועל את הצווים המנהליים שלי עליהם. מצד אחד, מה שאני מאפשר לשטן לראות הוא חרון האף שאני חש אליו. מצד שני, אני מאפשר לו לראות את הכבוד שלי (לראות שבניי הבכורים נושאים את העדות המהדהדת ביותר על השפלתו של השטן). אני לא מעניש את השטן באופן אישי, אלא מאפשר לבניי הבכורים להוציא לפועל את הצדק והמלכותיות שלי. מפני שבעבר התעללתי בבניי, רדפתי את בניי ודיכאתי את בניי, כיום, לאחר שהשטן מסיים את שירותו, אני מאפשר לבניי הבכורים והבשלים לטפל בו. לשטן אין שום יכולת למנוע את נפילתו. השיתוק של כל האומות בעולם הוא העדות הטובה ביותר. ההיאבקות בין בני אדם שונים והמלחמות בין מדינות שונות הם הביטויים הנראים לעין של קריסת מלכותו של השטן. העובדה שכלל לא עשיתי בפניכם אותות ומופתים נועדה להשפיל את השטן ולהעניק כבוד לשמי באופן הדרגתי. כשהשטן מחוסל כליל, אני מתחיל לגלות את עוצמתי: מה אני אומר מתממש, והדברים העל-טבעיים שלא תואמים את התפיסות האנושיות יתגשמו (הדבר מתייחס לברכות שיבואו בקרוב). מפני שאני האל החי עצמו ומפני שאין לי כללים, אני מדבר בהתאם לשינויים בתוכנית הניהול שלי. לפיכך, מה שאמרתי בעבר לא בהכרח נכון בהווה. אל תיצמדו לתפיסות שלכם עצמכם! אני לא אל שמציית לכללים. איתי, הכל חופשי, נשגב ומשוחרר לחלוטין. ייתכן שמה שנאמר אתמול אינו בתוקף היום, או שאני משליך אותו הצדה היום (אך הצווים המנהליים שלי לעולם לא משתנים מרגע הכרזתם). אלה השלבים בתוכנית הניהול שלי. אל תיצמדו לכללים. בכל יום, יש אור חדש וגילויים חדשים, וזו התוכנית שלי. בכל יום, האור שלי יתגלה בכם וקולי ישתחרר לתבל. מבינים? זו חובתכם, וזו האחריות שהפקדתי בידיכם. אסור לכם להזניח אותה אפילו לרגע. אני משתמש עד הסוף בבני האדם שאני מאשר, וזה לעולם לא ישתנה. מפני שאני האל הכול יכול, אני יודע איזה מין אדם צריך לעשות כל דבר ואיזה מין אדם מסוגל לעשות כל דבר. זו כול היכולת שלי.


מקור: כנסיית האל הכול יכול


עוד


חיפוש אחר עקבות האל - הברק ממזרח

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון