עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (48)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (46)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
אמונה באלוהים  (37)
דבר אלוהים  (35)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (23)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
אמונה  (16)
האל הכול יכול  (16)
הכרת אלוהים  (15)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
רוח הקודש  (11)
התגלמות בבשר ודם  (10)
עדות  (10)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
החיים  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
אהבתו של אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
המנון  (5)
השבח לאל  (5)
מוסיקה לחיים  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
אור  (4)
בקש את מלכות אלוהים  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
שיר פולחן  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הביאה השנייה של ישוע  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
ריבונות  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
אהבתו של  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים  (1)
הכרת קולו של אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מהי תפילה  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואה מכתבי הקודש  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
צדק  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפארת לאל  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 89

28/04/2019 16:43
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםפרק 89


לא קל לעלות בקנה אחד עם הכוונות שלי בכל מעשיכם. אתם לא צריכים לאלץ את עצמכם להעמיד פנים. במקום זאת, השאלה המכריעה היא אם הענקתי לכם את האיכות שלי לפני שבראתי את העולם, והתשובה תלויה בי. זה לא דבר שבני האדם יכולים לעשות. אני אוהַב את בני האדם שאני אוהֵב, ואין ספק שכל מי שאני אומר שהוא בן בכור הוא אכן בן בכור – זו עובדה ודאית. ייתכן שאתם רוצים להעמיד פנים, אך זה יהיה לשווא! האם אתם חושבים שאני לא מזהה אתכם? האם מספיק להתנהג יפה בפניי? האם הדבר עד כדי כך פשוט? בשום אופן לא. חייבים להיות לכם הבטחתי וההועדה שלי מראש. האם אתם חושבים שאני לא יודע מה אתם עושים מאחורי גבי? אתם מושחתים! שובו במהירה לאגם האש והגופרית לאחר שתסיימו לשרת אותי! אני נגעל, אני מתמלא בתיעוב כשאני רואה אתכם. כל בני האדם שמשרתים אותי לא משקיעים מאמצים למעני, הם כולם מושחתים ומשולחי רסן, והם לא מפענחים את כוונותיי. לאחר שאתם מסיימים לשרת אותי, הסתלקו מפניי! אחרת אגרש אתכם! בני האדם האלה לא יכולים להישאר בביתי (כלומר בכנסייה) אפילו רגע אחד נוסף. הם חייבים לצאת מכאן כדי לא להמיט חרפה על שמי ולהרוס את שמי הטוב. בני האדם האלה הם כולם צאצאים של התנין הגדול האדום כאש – התנין הגדול האדום כאש שלח אותם להפריע לניהול שלי. הם מתמחים בהונאה כדי להפריע לעבודתי. בניי! אתם חייבים להבין זאת בבירור! אל תתקשרו עם בני האדם האלה. כשתראו בני אדם כאלה, התרחקו מהם במהירות כדי להימנע מנפילה בפח שלהם ומפגיעה בחייכם! אני מתעב יותר מכל את בני האדם שמדברים ברשלנות, שפועלים ללא מחשבה, שרק מתבדחים וצוחקים, ואשר מפטפטים פטפוטי סרק. אני לא רוצה אף אחד מבני האדם האלה – הם כולם מהסוג של השטן! הם מתגרים בי ללא כל סיבה – מה הם? הם מדברים שטויות ועושים שטויות – האם אין להם בושה? בפועל, בני אדם כאלה נושאים את הערך הנמוך ביותר. זיהיתי את טיבם לפני זמן רב, ונטשתי אותם לפני זמן רב. אחרת, מדוע הם מדברים שטויות פעם אחר פעם מבלי שאני מטיל עליהם משמעת? הם באמת הצאצאים של התנין הגדול האדום כאש! כעת, התחלתי להסיר את הדברים האלה בזה אחר זה. האם אני יכול להשתמש בצאצאיו של השטן כבניי הבכורים, כבניי וכאנשיי? אם כך, אהיה מבולבל, הלא כן? בשום אופן לא אעשה זאת. האם אתם מבינים זאת בבירור?


אני הסדרתי בידיי החכמות כל דבר שאתם נתקלים בו כיום, בין שהוא טוב או רע. אני תזמרתי ושלטתי בכל הדברים. זה בהחלט לא דבר שהאנושות יכולה לעשות. יש כאלה שעדיין מזיעים בכפות ידיהם בדאגה לגביי. הם ממש לא צריכים לדאוג! הם מזניחים את המשימה העיקרית שלהם, והם לא נוכחים ברוח, אך הם בכל זאת רוצים לצמוח בחייהם – הם מקווים לשווא! הם לא קצרי רוח כלל וכלל, אלא שהם רוצים לְרַצות את כוונותיי! אתם דואגים בשמי, אך אני לא דואג. ממה אתם דואגים? בעבודתכם למעני, אתם שטחיים, ואתם משקרים ביודעין. אני אומֵר לכם! אני אגרש מביתי בני אדם כאלה מרגע זה ואילך. הם לא ראויים לשרת אותי בביתי. אני מתעב בני אדם כאלה מפני שהוא מחלל את קודשי במעשיו. כשנאמר "חילול הקודש שלי הוא חטא שאין עליו מחילה", למי הדבר התייחס? האם זה ברור לכם? בני אדם כאלה סבורים שהבעיה לא החמירה עד כדי כך, למרות שהם כבר חטאו. בני האדם המבולבלים האלה הם בהחלט עיוורים ובורים, ורוחם חסומה! אני אגרש אתכם! (משום שזה האופן שבו השטן מפתה אותי, אני שונא זאת עד כדי כך, והנושא הזה הוזכר פעם אחר פעם, ובכל פעם הוא מכעיס אותי. אני לא יכול להתאפק, ואף אחד לא יכול לעצור אותי. אילולא הזמן הזה הגיע, הייתי מטפל בו מזמן.) (הדבר מתייחס לעבודה שכעת יש בני אדם רבים שעדיין לא סבורים שזרים ירצו להתקהל בסין. אפילו כעת, הם עדיין לא מאמינים, מה שגורם לזעם שלי לתסוס ולרתוח.)


איזה מין אדם הוא כלבבי בביתי? במילים אחרות, לפני הבריאה, איזה מין אדם הועדתי מראש לחיות לנצח בביתי? האם אתם יודעים זאת? האם חשבתם איזה מין אדם אני אוהב ואיזה מין אדם אני שונא? ביתי נועד לבני אדם שרואים איתי עין בעין, שחולקים איתי את הרגעים הטובים ואת המצוקות שלהם, כלומר בני אדם שחולקים גם ברכות וגם קושי. כל בני האדם האלה יכולים לאהוב את מה שאני אוהב ולשנוא את מה שאני שונא. הם יכולים לנטוש את מה שאני מתעב. אם אני אומר שאסור להם לאכול, הם מוכנים להישאר בבטן ריקה כדי לְרַצות את כוונותיי. בני אדם כאלה מוכנים לשמור על נאמנות אליי ולהשקיע מאמצים למעני, והם יכולים להתחשב במאמצים הקפדניים שלי ותמיד לעבוד קשה למעני. לפיכך, לבני אדם כאלה אני נותן את המעמד של בנים בכורים, ואני נותן להם את כל מה שיש לי: יש לי היכולת להוביל את כל הכנסיות, ואני נותן להם את היכולת הזו; יש לי חוכמה, וגם אותה אני נותן להם; אני יכול לסבול משום שאני מנהיג את האמת, ואני אתן גם זאת לבני האדם האלה, מה שיאפשר להם לסבול הכל למעני; יש לי איכות טובה, ואני אתן להם גם את זה, מה שיהפוך אותם לזהים אליי – הם לא יהיו שונים ממני כהוא זה, ולכן בני האדם יראו אותי בהם. כעת, אני מכניס את האלוהיות הגמורה שלי לתוך בני האדם האלה כדי לאפשר להם להביא לידי ביטוי בחייהם היבט אחד של האלוהיות הגמורה שלי, וכדי לבטא אותי באופן מלא – זו כוונתי. אל תשאפו להיות כמוני מבחינות חיצוניות (אכילת מזון כמו שלי, לבישת בגדים כמו שלי). כל זה חסר תועלת, ואתם רק תאבדו את עצמכם כשתשאפו לדברים כאלה. זאת משום שמי ששואף לחקות אותי באופן חיצוני נמנה על משרתיו של השטן, והמאמץ הזה הוא מזמינה של השטן ושאיפה של השטן. אתם שואפים להיות זהים אליי, אך האם אתם ראויים לכך? אני ארמוס אתכם למוות! עבודתי תמיד מתקדמת, והיא מתרחבת לכל אומה בעולם. צעדו בעקבותיי במהירות!


FacebookTwitterWhatsAppShare


מקור: כנסיית האל הכול יכול


עוד


חיפוש אחר עקבות האל - הברק ממזרח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון