עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (441)
אלוהים  (355)
ספרים  (278)
המשיח  (201)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (112)
מזמורים  (96)
גאולה  (77)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
האל  (45)
ישוע  (45)
ריקודי הלל  (44)
אמת  (34)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (32)
שירי קודש  (30)
אחרית הימים  (27)
ישועה  (26)
משיח  (23)
אמונה באלוהים  (21)
מקהלה  (21)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
דרך החיים  (13)
כתבי הקודש  (11)
יעד  (9)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
תפילה  (8)
כנסייה  (7)
שירים חדשים  (7)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ציות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
דבר אלוהים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
אמונה  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
חכמה  (2)
יהוה  (2)
רוח הקודש  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
הכרת אלוהים  (1)
ותחייתו  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמור  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
רצון האל  (1)
שיפוט  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 90

04/05/2019 10:31
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםפרק 90


לא קל לעלות בקנה אחד עם הכוונות שלי בכל מעשיכם. אתם לא צריכים לאלץ את עצמכם להעמיד פנים. במקום זאת, השאלה המכריעה היא אם הענקתי לכם את האיכות שלי לפני שבראתי את העולם, והתשובה תלויה בי. זה לא דבר שבני האדם יכולים לעשות. אני אוהַב את בני האדם שאני אוהֵב, ואין ספק שכל מי שאני אומר שהוא בן בכור הוא אכן בן בכור – זו עובדה ודאית. ייתכן שאתם רוצים להעמיד פנים, אך זה יהיה לשווא! האם אתם חושבים שאני לא מזהה אתכם? האם מספיק להתנהג יפה בפניי? האם הדבר עד כדי כך פשוט? בשום אופן לא. חייבים להיות לכם הבטחתי וההועדה שלי מראש. האם אתם חושבים שאני לא יודע מה אתם עושים מאחורי גבי? אתם מושחתים! שובו במהירה לאגם האש והגופרית לאחר שתסיימו לשרת אותי! אני נגעל, אני מתמלא בתיעוב כשאני רואה אתכם. כל בני האדם שמשרתים אותי לא משקיעים מאמצים למעני, הם כולם מושחתים ומשולחי רסן, והם לא מפענחים את כוונותיי. לאחר שאתם מסיימים לשרת אותי, הסתלקו מפניי! אחרת אגרש אתכם! בני האדם האלה לא יכולים להישאר בביתי (כלומר בכנסייה) אפילו רגע אחד נוסף. הם חייבים לצאת מכאן כדי לא להמיט חרפה על שמי ולהרוס את שמי הטוב. בני האדם האלה הם כולם צאצאים של התנין הגדול האדום כאש – התנין הגדול האדום כאש שלח אותם להפריע לניהול שלי. הם מתמחים בהונאה כדי להפריע לעבודתי. בניי! אתם חייבים להבין זאת בבירור! אל תתקשרו עם בני האדם האלה. כשתראו בני אדם כאלה, התרחקו מהם במהירות כדי להימנע מנפילה בפח שלהם ומפגיעה בחייכם! אני מתעב יותר מכל את בני האדם שמדברים ברשלנות, שפועלים ללא מחשבה, שרק מתבדחים וצוחקים, ואשר מפטפטים פטפוטי סרק. אני לא רוצה אף אחד מבני האדם האלה – הם כולם מהסוג של השטן! הם מתגרים בי ללא כל סיבה – מה הם? הם מדברים שטויות ועושים שטויות – האם אין להם בושה? בפועל, בני אדם כאלה נושאים את הערך הנמוך ביותר. זיהיתי את טיבם לפני זמן רב, ונטשתי אותם לפני זמן רב. אחרת, מדוע הם מדברים שטויות פעם אחר פעם מבלי שאני מטיל עליהם משמעת? הם באמת הצאצאים של התנין הגדול האדום כאש! כעת, התחלתי להסיר את הדברים האלה בזה אחר זה. האם אני יכול להשתמש בצאצאיו של השטן כבניי הבכורים, כבניי וכאנשיי? אם כך, אהיה מבולבל, הלא כן? בשום אופן לא אעשה זאת. האם אתם מבינים זאת בבירור?


אני הסדרתי בידיי החכמות כל דבר שאתם נתקלים בו כיום, בין שהוא טוב או רע. אני תזמרתי ושלטתי בכל הדברים. זה בהחלט לא דבר שהאנושות יכולה לעשות. יש כאלה שעדיין מזיעים בכפות ידיהם בדאגה לגביי. הם ממש לא צריכים לדאוג! הם מזניחים את המשימה העיקרית שלהם, והם לא נוכחים ברוח, אך הם בכל זאת רוצים לצמוח בחייהם – הם מקווים לשווא! הם לא קצרי רוח כלל וכלל, אלא שהם רוצים לְרַצות את כוונותיי! אתם דואגים בשמי, אך אני לא דואג. ממה אתם דואגים? בעבודתכם למעני, אתם שטחיים, ואתם משקרים ביודעין. אני אומֵר לכם! אני אגרש מביתי בני אדם כאלה מרגע זה ואילך. הם לא ראויים לשרת אותי בביתי. אני מתעב בני אדם כאלה מפני שהוא מחלל את קודשי במעשיו. כשנאמר "חילול הקודש שלי הוא חטא שאין עליו מחילה", למי הדבר התייחס? האם זה ברור לכם? בני אדם כאלה סבורים שהבעיה לא החמירה עד כדי כך, למרות שהם כבר חטאו. בני האדם המבולבלים האלה הם בהחלט עיוורים ובורים, ורוחם חסומה! אני אגרש אתכם! (משום שזה האופן שבו השטן מפתה אותי, אני שונא זאת עד כדי כך, והנושא הזה הוזכר פעם אחר פעם, ובכל פעם הוא מכעיס אותי. אני לא יכול להתאפק, ואף אחד לא יכול לעצור אותי. אילולא הזמן הזה הגיע, הייתי מטפל בו מזמן.) (הדבר מתייחס לעבודה שכעת יש בני אדם רבים שעדיין לא סבורים שזרים ירצו להתקהל בסין. אפילו כעת, הם עדיין לא מאמינים, מה שגורם לזעם שלי לתסוס ולרתוח.)


איזה מין אדם הוא כלבבי בביתי? במילים אחרות, לפני הבריאה, איזה מין אדם הועדתי מראש לחיות לנצח בביתי? האם אתם יודעים זאת? האם חשבתם איזה מין אדם אני אוהב ואיזה מין אדם אני שונא? ביתי נועד לבני אדם שרואים איתי עין בעין, שחולקים איתי את הרגעים הטובים ואת המצוקות שלהם, כלומר בני אדם שחולקים גם ברכות וגם קושי. כל בני האדם האלה יכולים לאהוב את מה שאני אוהב ולשנוא את מה שאני שונא. הם יכולים לנטוש את מה שאני מתעב. אם אני אומר שאסור להם לאכול, הם מוכנים להישאר בבטן ריקה כדי לְרַצות את כוונותיי. בני אדם כאלה מוכנים לשמור על נאמנות אליי ולהשקיע מאמצים למעני, והם יכולים להתחשב במאמצים הקפדניים שלי ותמיד לעבוד קשה למעני. לפיכך, לבני אדם כאלה אני נותן את המעמד של בנים בכורים, ואני נותן להם את כל מה שיש לי: יש לי היכולת להוביל את כל הכנסיות, ואני נותן להם את היכולת הזו; יש לי חוכמה, וגם אותה אני נותן להם; אני יכול לסבול משום שאני מנהיג את האמת, ואני אתן גם זאת לבני האדם האלה, מה שיאפשר להם לסבול הכל למעני; יש לי איכות טובה, ואני אתן להם גם את זה, מה שיהפוך אותם לזהים אליי – הם לא יהיו שונים ממני כהוא זה, ולכן בני האדם יראו אותי בהם. כעת, אני מכניס את האלוהיות הגמורה שלי לתוך בני האדם האלה כדי לאפשר להם להביא לידי ביטוי בחייהם היבט אחד של האלוהיות הגמורה שלי, וכדי לבטא אותי באופן מלא – זו כוונתי. אל תשאפו להיות כמוני מבחינות חיצוניות (אכילת מזון כמו שלי, לבישת בגדים כמו שלי). כל זה חסר תועלת, ואתם רק תאבדו את עצמכם כשתשאפו לדברים כאלה. זאת משום שמי ששואף לחקות אותי באופן חיצוני נמנה על משרתיו של השטן, והמאמץ הזה הוא מזמינה של השטן ושאיפה של השטן. אתם שואפים להיות זהים אליי, אך האם אתם ראויים לכך? אני ארמוס אתכם למוות! עבודתי תמיד מתקדמת, והיא מתרחבת לכל אומה בעולם. צעדו בעקבותיי במהירות!

כל העיוורים חייבים להסתלק מפניי, ואסור להם להישאר אפילו רגע אחד נוסף, מכיוון שבני האדם שאני רוצה הם אלה שיכולים להכיר אותי, שיכולים לראות אותי ואשר יכולים לזכות ממני בכל הדברים. ומי יכול באמת לזכות ממני בכל הדברים? יש בהחלט מעט מאוד בני אדם כאלה, ואין ספק שהם יקבלו את הברכות שלי. אני אוהב את בני האדם האלה, ואני בוחר בהם אחד-אחד להיות יד ימיני ולהיות הביטויים שלי בעולם, ואני אגרום לכל האומות ולכל העמים להלל אותי ללא-הרף, ולהריע עוד ועוד למענם. הו, הר ציון! הרם את נס הניצחון והרע לי! זאת מכיוון שאני נוסע בתבל מקצה אל קצה, עובר על כל פינה של ההרים, הנהרות וכל הדברים, ואז חוזר הנה שוב. אני חוזר כמנצח, עם צדק, משפט, חרון אף ואש, ויתרה מזאת, אני חוזר עם בניי הבכורים. אני משליך הרחק את כל הדברים שאני מתעב, ואת כל בני האדם, העניינים והחפצים שאני סולד מהם. אני נוחל בניצחון, והשלמתי את כל מה שרציתי לעשות. מי מעז לומר שלא השלמתי את עבודתי? מי מעז לומר שלא זכיתי בבנים הבכורים שלי? מי מעז לומר שלא חזרתי כמנצח? מי שיגיד זאת בהחלט שייך לסוג של השטן, ואלה הם בני האדם שמתקשים לזכות במחילה ממני. הם עיוורים, הם שדים מטונפים, ואני מתעב אותם יותר מכל. בנוגע לדברים האלה, אתחיל לחשוף את חרון אפי ואת כל המשפט שלי, ובאמצעות האש הבוערת שלי, אני אצית את התבל מקצה לקצה ואאיר כל פינה – זה הצו המנהלי שלי.


לאחר שתבינו את דבריי, יהיה עליכם לשאוב מהם נחמה. אסור לכם להתעלם מהם ולתת להם לחלוף על פניכם. אמירות של שיפוט נשמעות מדי יום. אם כן, מדוע אתם כה רפי שכל ואדישים? מדוע אתם לא משתפים איתי פעולה? האם אתם מוכנים להישלח לגיהינום? אני אומר שאני האל מלא הרחמים לבניי הבכורים, לבניי ולאנשיי. אם כן, איך אתם מבינים זאת? זו לא הצהרה פשוטה, ויש לתפוס אותה מנקודת מבט חיובית. הו, האנושות העיוורת! הושעתי אתכם פעמים רבות, וחילצתי אתכם מאחיזתו של השטן ומהייסורים כדי שתוכלו לזכות בהבטחה שלי. אם כן, מדוע אתם לא מתחשבים בלבי? האם מישהו מכם יכול לזכות כך בישועה? הצדק, המלכותיות והמשפט שלי לא מגלים רחמים לשטן. אולם בעיניכם, הם נועדו להושיע אתכם, אך אתם פשוט לא מסוגלים להבין את הטבע שלי, ואתם גם לא מכירים את העקרונות שמנחים את מעשיי. חשבתם שאני פועל מבלי להתייחס לחומרת מעשיי או למטרתם – כמה נבער! אני מסוגל לראות בבירור את כל בני האדם, את כל האירועים ואת כל הדברים. אני מבין בבהירות גמורה את מהותו של כל אדם. כלומר אני תופס באופן מוחלט את כל הדברים שהאדם מסתיר בלבו. אני רואה בבירור אם מישהי היא כמו איזבל, או אם מישהי זונה, ואני יודע את הדברים שבני האדם עושים בסתר. אל תתהדרו בקסם האישי שלכם בפניי, חדלי אישים שכמותכם! צאו מכאן עכשיו! על מנת להימנע מביוש שמי, אין לבני אדם כאלה תועלת עבורי! הם לא יכולים לשאת עדות על שמי, אלא במקום זאת הם פועלים באופן שאינו מועיל והם ממיטים חרפה על משפחתי! הם יסולקו מביתי תכף ומיד. אני לא רוצה אותם! לא אסבול אפילו עיכוב של שנייה! עבור בני האדם האלה, השאיפה שלהם תעלה חרס, תהיה אשר תהיה, מכיוון שבמלכות שלי, כולם קדושים וללא רבב. לרבות אנשיי, אם אני אומר שאני לא רוצה מישהו, אני מתכוון לכך. אל תחכו שאשנה את דעתי. לא אכפת לי כמה טובים הייתם אליי בעבר!


אני מגלה לכם תעלומות מדי יום. האם אתם מכירים את שיטת הדיבור שלי? בהתאם למה אני מגלה תעלומות? האם אתם יודעים זאת? אתם מרבים לומר שאני האל שמקיים אתכם ברגע הנכון. אם כן, כיצד אתם תופסים את ההיבטים האלה? אני חושף בפניכם את התעלומות שלי בזו אחר זו בהתאם לשלבי עבודתי, ואני מקיים אתכם בהתאם לתוכנית שלי, ויתרה מזאת, אני מקיים אתכם בהתאם לשיעור קומתכם האמיתי (אמירה זו מתייחסת לכל אדם ואדם במלכות). שיטת הדיבור שלי היא כזו: לבני האדם בביתי אני מעניק נחמה. אני מקיים אותם ושופט אותם. לשטן אני לא מגלה שום רחמים, וכלפיו הכל חמה ואש. אשתמש בצווים המנהליים שלי כדי לגרש מביתי בזה אחר זה את בני האדם שלא הועדתי מראש או בחרתי. אין צורך להיות קצרי רוח. אחרי שאגרום להם לגלות את צורתם האמיתית (אחרי שהם ישרתו את בניי בסוף), הם ישובו אל בור התהום. אחרת, לעולם לא ארפה מהעניין הזה ולעולם לא אניח לו. בני האדם מרבים להזכיר את הגיהינום ואת השאול. אולם האם אתם יודעים למה מתייחסות שתי המילים האלה, ומה ההבדל ביניהן? האם אתם באמת מתייחסים לאיזושהי פינה קרה ואפלה? הדעת האנושית תמיד מפריעה לניהול שלי. בני האדם מהרהרים בדברים באקראי, אך הם חושבים שמצבם די טוב! השאול והגיהינום מתייחסים שניהם למקדש הטינופת שהשטן או רוחות רעות שכנו בו בעבר. במילים אחרות, כל מי שהשטן או רוחות רעות דבקו בו בעבר הוא זה שמצוי בשאול ובגיהינום – אין שום טעות! זו הסיבה שהדגשתי פעם אחר פעם בעבר שאני לא שוכן במקדש של טינופת. האם אני (אלוהים עצמו) יכול לחיות בשאול, או בגיהינום? האין אלה שטויות בלתי סבירות? אמרתי זאת מספר פעמים, אך אתם עדיין לא מבינים למה אני מתכוון. בהשוואה לגיהינום, השטן משחית את השאול הרבה יותר בחומרה. בני האדם שנשלחים לשאול הם המקרים החמורים ביותר, ופשוט לא הועדתי מראש את בני האדם האלה; בני האדם שנשלחים לגיהינום הם אלה שהועדתי מראש אך סילקתי לאחר מכן. במילים פשוטות, לא בחרתי אפילו אחד מבני האדם האלה.


בני האדם מרבים להוכיח את עצמם כמומחים להבנה שגויה של דבריי. אילולא הצבעתי על דברים והבהרתי אותם לאט-לאט, מי מכם היה מבין? אתם רק מאמינים למחצה אפילו למילים שאני אומר, קל וחומר לדברים שלא הוזכרו עד כה. כעת, ריבים פנימיים החלו בכל האומות: פועלים רבים עם מנהיגים, תלמידים רבים עם מורים, אזרחים רבים עם הממשל במדינה, וכל הפעילויות שגורמות למתיחות מופיעות בכל אומה ואומה, וזה רק חלק אחד שמשרת אותי. ומדוע אני אומר שהוא משרת אותי? האם אני מתענג על ביש המזל של בני האדם? האם אני יושב ולא מקשיב? ודאי שלא! זאת מכיוון שהשטן משתלח בבני האדם במהלך חבלי המוות האחרונים שלו, ומהצד השלילי, הדבר משמש כניגוד לעוצמתי ולמעשיי המופלאים. כל זה הוא עדות חזקה שנישאת עליי, וזה כלי נשק שניתן להשתמש בו כדי לתקוף את השטן. בזמן שכל אומות העולם נאבקות על שטח והשפעה, בניי הבכורים ואני מולכים כמלכים ביחד ומסדרים אותן. הן בשום אופן לא מעלות על דעתן שבתנאים הסביבתיים המחפירים האלה, מלכותי מתממשת לחלוטין בקרב בני האדם. יתר על כן, כשהן נלחמות על כוח ורוצות לשפוט בני אדם אחרים, בני האדם האחרים שופטים אותן וחרון אפי מעלה אותן בלהבות – כמה עלוב! כמה עלוב! מלכותי מתממשת בקרב בני האדם – איזה אירוע רב כבוד הוא זה!


בהיותכם בני אנוש (בין שאתם בני האדם של מלכותי או צאצאי השטן), אתם חייבים לראות כולכם את מעשיי המופלאים. אחרת, לעולם לא הסדיר את העניין הזה עד תום. אפילו אם אתם מוכנים לקבל את המשפט שלי, בכל זאת לא יהיה די בכך אם לא תראו את מעשיי המופלאים. כל בני האדם צריכים להיות משוכנעים מהלב, מהדבר וממראה עיניהם, ואך אחד לא מורשה לחמוק. כל בני האדם חייבים להעניק לי כבוד. בסופו של דבר, אני אגרום אפילו לתנין הגדול האדום כאש לעלות ולהלל אותי למען הניצחון שלי. זה הצו המנהלי שלי – מי יזכור אותו? כל בני האדם חייבים להלל אותי עד אין קץ ולהעניק לי כבוד.


מקור: כנסיית האל הכול יכול


עוד


חיפוש אחר עקבות האל - הברק ממזרח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון