עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (441)
אלוהים  (355)
ספרים  (278)
המשיח  (201)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (112)
מזמורים  (96)
גאולה  (77)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
האל  (45)
ישוע  (45)
ריקודי הלל  (44)
אמת  (34)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (32)
שירי קודש  (30)
אחרית הימים  (27)
ישועה  (26)
משיח  (23)
אמונה באלוהים  (21)
מקהלה  (21)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
דרך החיים  (13)
כתבי הקודש  (11)
יעד  (9)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
תפילה  (8)
כנסייה  (7)
שירים חדשים  (7)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ציות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
דבר אלוהים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
אמונה  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
חכמה  (2)
יהוה  (2)
רוח הקודש  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
הכרת אלוהים  (1)
ותחייתו  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמור  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
רצון האל  (1)
שיפוט  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 91

09/05/2019 08:12
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםפרק 91


רוחי מדברת ומבטאת את קולי ללא-הרף – כמה מקרבכם יכולים להכיר אותי? מדוע אני חייב להתגלם כבשר ודם ביניכם? זו תעלומה אדירה. אתם חושבים עליי ומשתוקקים אליי לאורך כל היום, ואתם משבחים אותי, נהנים ממני ואוכלים ושותים אותי מדי יום. אולם אתם בכל זאת לא מכירים אותי. כמה נבער ועיוור! כמה מעט אתם מכירים אותי! כמה מקרבכם יכולים להתרכז ברצוני? כלומר כמה מקרבכם יכולים להכיר אותי? כולכם בני אדם ערמומיים וזדוניים, אך אתם עדיין רוצים לְרַצות את רצוני? בשום אופן לא! אני אומֵר לכם: בלי קשר לשאלה כמה טובות פעולותיו של השטן, הכל נעשה כדי להשמיד את הבנייה שלי וכדי להפריע לניהול שלי. גם אם הוא עושה דברים טובים מאוד, מהותו לא משתנה – הוא מתריס נגדי. לפיכך, אני מכה בבני אדם רבים אפיים ארצה מבלי שהם מודעים לכך, והם בורחים ממשפחתי מבלי שהם מודעים לכך. כיום, האדם לא מתזמר אף עניין (גדול או קטן), וכל העניינים נתונים בידיי. אם מישהו אומר שהאדם שולט בכל הדברים, אני אומֵר שאתם מתריסים נגדי, ואין ספק שאני אמיט עליכם ייסורים חמורים ואעזוב אתכם בשום מקום, שם תוכלו לנוח לעולמים. מבין כל הדברים, מה לא מצוי בידיי? מה אני לא מסדיר או קובע? ואתם בכל זאת אומרים שאתם מכירים אותי! זה שקר מוחלט. רימיתם אחרים, ולכן אתם חושבים שתוכלו לרמות גם אותי? חשבתם שהעניין יסתיים אם אף אחד אחר לא ידע מה עשיתם? אל תחשבו שלא תיענשו! אני חייב לגרום לכם לכרוע ברך בפניי ולהביע זאת במילים. לא מקובל עליי שלא תדברו. זה הצו המנהלי שלי!


האם אתם מבינים באמת מיהי רוחי ומיהו האדם שאני? מה החשיבות של התגלמותי כבשר ודם? מי מביניכם הרהר בקפידה בעניין החשוב הזה וקיבל ממני גילוי כלשהו? אתם משטים בעצמכם! מדוע אני אומר שאתם צאצאיו של התנין הגדול האדום כאש? כיום אני מגלה בפניכם את התעלומה של התגלמותי, תעלומה שהאדם לא הצליח לחשוף מאז בריאת העולם, שהובילה להשמדתם של כל כך הרבה ממושאי השנאה שלי. וכך גם היום. משום בשרי ודמי, רבים מאהוביי הופכים למושלמים. מדוע אני חייב להתגלם כבשר ודם? בנוסף, מדוע יש לי הצלם הנוכחי שלי (כל הדברים כגון הגובה שלי, המראה החיצוני שלי, שיעור הקומה שלי וכו')? מי יכול לומר על כך דבר? יש חשיבות כה רבה להתגלמות שלי, ולכן פשוט לא ניתן לבטא את הכל במילים. רק אומר לכם כעת חלק מכך (מכיוון ששלבי עבודתי התקדמו עד הלום, אני חייב לעשות זאת ולומר זאת): ההתגלמות שלי מכוונת בעיקר לבניי הבכורים, כדי שאוכל לרעות אותם וכדי שהם יוכלו לשוחח איתי ולדבר איתי פנים-אל-פנים. מעבר לכך, הדבר מוכיח שאני ובניי הבכורים קרובים זה לזה (כלומר אנחנו אוכלים ביחד, שוהים זה במחיצתו של זה, חיים ביחד ופועלים ביחד), כדי שאוכל להאכיל אותם במציאות – אלה לא מילים נבובות אלא שזו המציאות. בעבר, בני האדם האמינו בי, אך הם לא יכלו לתפוס את המציאות. הסיבה לכך הייתה שעדיין לא התגלמתי כבשר ודם. כיום, הווייתי המגולמת כבשר ודם מאפשרת לכולכם לתפוס את המציאות, והיא מאפשרת לבני האדם שאוהבים אותי בכנות להכיר אותי דרך הדיבור שלי, ההתנהגות שלי והעקרונות שעומדים בבסיס האופן שבו אני מתמודד עם עניינים – האל החכם עצמו. הדבר מאפשר גם לבני האדם שלא מחפשים אותי בכנות לראות את ההיבט שלי שהוא האנושיות שלי בפעולות הבלתי נתפסות שלי, ולהתריס נגדי בכך. לאחר מכן, הם מתים "ללא כל סיבה", כשאני מכה אותם אפיים ארצה. כשההתגלמות משפילה את השטן, היא נושאת את העדות המהדהדת ביותר עליי. לא זו בלבד שאני מסוגל לבקוע מהבשר והדם, אלא שאני יכול גם לחיות בבשר ובדם. אני לא סובל משום מגבלות של מרחב או גיאוגרפיה, ואין איתי חסימות משום סוג, והכל זורם באופן חלק. השטן מבויש עד מאוד בשלב הזה, וכשאני בוקע מהבשר והדם, אני עדיין עובד באמצעות הבשר שלי, והדבר לא משפיע עליי כלל. אני עדיין צועד ברחבי ההרים, הנהרות והאגמים ובכל פינה בתבל. התגלמתי כבשר ודם כדי לחשוף את כל בני האדם שאני הולדתי אך אשר עברו להתריס נגדי. אילולא התגלמתי כבשר ודם, לא הייתה שום דרך לחשוף אותם (כלומר את אלה שפועלים בדרך אחת בפניי ובדרך אחרת מאחורי גבי). אילו הייתי נשאר רוח, בני האדם היו עובדים אותי בתפיסותיהם והיו חושבים שאני אל חסר צורה ובלתי נגיש. אני מתגלם כיום כהפך של התפיסות האנושיות (בכל הנוגע לגובה שלי ולמראה שלי), ואני נראה כמו אדם רגיל שאינו גבוה במיוחד. זה השלב שמבייש את השטן יותר מכל, והוא זה שסותר באופן החזק ביותר את התפיסות האנושיות (חילול הקודש של השטן). אילו המראה שלי היה שונה מהמראה של כולם, זה היה מצב בעייתי – כולם היו באים לעבוד אותי והיו מבינים אותי מתוך התפיסות שלהם, והם לא היו מסוגלים לשאת עדות יפהפייה עליי. לכן אימצתי את הצלם שיש לי כיום, וכלל לא קשה להבין זאת. כולם צריכים לצאת מהתפיסות שלהם ולא להניח למזימות הערמומיות של השטן לשטות בהם. בעתיד, אספר לכם יותר בהצלחה, בהתאם לצרכים של עבודתי.


כיום, הפרויקט שלי מצליח לחלוטין, והתוכנית שלי מתבצעת עד תום. זכיתי בקבוצת בני אדם שמשתפים איתי פעולה בתיאום גמור, וזה גם הזמן שבו אני זוכה לכבוד הרב ביותר. בניי האהובים (כל אלה שאוהבים אותי) מסוגלים להתאפיין בלב ודעת שמסכימים איתי לגמרי ועושים ביחד איתי את כל הדברים שאני צריך לעשות – זה דבר מופלא. אחרי היום, בני האדם שאני לא מרוצה מהם לא יקבלו את עבודתה של רוח הקודש. במילים אחרות, אני אשליך את בני האדם שלא תואמים את מה שאמרתי בעבר. בני האדם תואמים באופן מושלם את מה שאני אומר. זכרו זאת! מדובר בתאימות מלאה. אל תשגו בהבנתכם. הכל תלוי בי. בני האדם, אל תדברו איתי על תנאים. אם אני אומר שאתם מוסמכים, הרי שהדבר חקוק בסלע, ואם אני אומר שאתם לא מוסמכים, אל תיראו כאובים ואל תאשימו את השמיים והארץ – אני הסדרתי את הכל. מי גרם לכם לזלזל בעצמכם? מי גרם לכם לעשות את השטויות המבישות האלה? אפילו אם לא תאמרו דבר, לא תוכלו להסתיר ממני את האמת. אל מי אני מכוון את דבריי כשאני אומר שאני אלוהים עצמו שבוחן את לב לבו של האדם? אני אומר זאת לבני האדם השקרנים. לעשות דבר כזה מאחורי גבי – כמה מביש. האם אתם רוצים להוליך אותי שולל? זה לא עד כדי כך קל! צאו מכאן תכף ומיד! בני מרדות! אתם לא אוהבים את עצמכם, ואתם לא מכבדים את עצמכם! לא אכפת לכם מעצכם, אך אתם עדיין רוצים שאוהב אתכם? בשום אופן לא! אני לא רוצה אפילו אחד מחדלי האישים האלה. הם כולם יסתלקו מכאן! זה ממיט על שמי את החרפה הקשה ביותר, ולא טוב לא להבין זאת בבירור. אתם חייבים להגן על עצמכם ולא להזדהם מהטינופת של העידן הישן, המרושע והמופקר הזה. אתם חייבים להיות קדושים לגמרי וללא כל רבב. כיום, בני האדם המוסמכים די הצורך למלוך איתי כמלכים הם אלה שלא הזדהמו בשום טינופת, מכיוון שאני האל הקדוש עצמו, ואני לא רוצה אף אדם שמבייש את שמי. באשר לאלה, השטן שולח אותם כדי לבחון אותי, והאמת לאמיתה היא שהם משרתים של השטן שיש להכות בהם בחזרה (להשליך אותם לבור התהום).


המשפחה שלי קדושה וללא רבב, המקדש שלי נהדר ומלכותי (כלומר בני האדם שיודעים מה אני ומה יש לי). מי מעז להיכנס ולגרום למהומה אקראית? בשום אופן לא אסלח לבני אדם כאלה. הם יושמדו כליל, והם חייבים לנחול חרפה אדירה. אני פועל בחוכמה. ללא סכין, ללא רובה ומבלי לנקוף אצבע, אני אביס את בני האדם שמתריסים נגדי וממיטים בושה על שמי. אני רחב לב, ובקצב יציב, אני ממשיך בעבודתי, על אף שהשטן יוצר הפרעות קשות. אני לא מתייחס אליו. אני אביס אותו עם השלמת תוכנית הניהול שלי. זה הכוח שלי וזו החוכמה שלי, ומעבר לכך, זה חלק קטן מהכבוד האינסופי שלי. בעיניי, בני האדם שמתריסים נגדי הם כמו חרקים הזוחלים על האדמה, וכשאני רוצה, אני יכול לדרוס אותם תחת רגלי בכל עת. עם זאת, אני עושה דברים בחוכמה. אני רוצה שבניי הבכורים יצאו ויטפלו בהם. אני לא ממהר. אני פועל באופן שיטתי, באורח מסודר ובדיוק וללא כל שגיאה. הבנים הבכורים האלה שנולדו לי צריכים להתאפיין במהות שלי ולהיות מסוגלים לראות את החוכמה האינסופית הניבטת ממעשיי!


מקור: כנסיית האל הכול יכול


עוד


האל הכול יכול - ביאת המשיח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון