עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 92

13/05/2019 01:04
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםפרק 92


כל אדם ואדם יכול לראות את כול יכולתי ואת חוכמתי בדברים שאני אומר ובפעולות שאני עושה. בכל אשר אפנה, עבודתי באה איתי. צעדיי לא נמצאים רק בסין – באופן חשוב מכך, הם נמצאים בכל האומות בעולם. לעומת זאת, הראשונות שמקבלות את השם הזה הן רק שבע האומות שדובר בהן בעבר, מכיוון שאלה שלבי עבודתי, ובעתיד הקרוב, העניין יתבהר לכם לחלוטין ותבינו אותו עד היסוד. אם אומר לכם כעת, אני חושש שמשום כך, מרבית בני האדם תיפול אפיים ארצה, מכיוון שאמרתי בעבר שאני מדבר אליכם ומשמיע את קולי בהתאם לשיעור קומתכם, וכל מעשיי נושאים בתוכם חוכמה אינסופית שאף אחד לא יכול לתפוס. אני יכול לספר לכם על כך רק מעט-מעט. דעו זאת! אתם תמיד ילדים בעיניי. בכל צעד שאתם צועדים, אני חייב להוביל אתכם ולכוון אתכם. בני האדם, רק תחת הכוונתי תוכלו להביא לידי ביטוי את כל חייכם. אחרת, אף אחד לא יוכל להמשיך לחיות. כל התבל נתונה בידיי, אך אתם לא רואים אותי רץ אנה ואנה. נהפוך הוא: אני רגוע ושמח. בני האדם לא מכירים את כול יכולתי, והם כולם רוצים להרגיש חרדים למעני – כמה מעט אתם מכירים את עצמכם! אתם עדיין מציגים לראווה את האשפה שלכם בפניי ומעריצים את עצמכם! הבנתי את פשר ההתנהגות הזו לפני זמן רב. בנוסף, אתם עושים תכסיסים בפניי, חדלי אישים בזויים שכמותכם! צאו מביתי ברגע זה! אני לא רוצה דברים כמוכם. הייתי מעדיף לא להכניס אף אחד למלכותי, על פני חדלי אישים בזויים כמוכם! האם ידעתם שאני כבר לא עובד עליכם? זאת חרף העובדה שאתם עדיין אוכלים ומתלבשים כרגיל כעת! אולם האם אתם יודעים שאתם חיים למען השטן? שאתם משרתים את השטן? עם זאת, אתם בכל זאת מעזים להתייצב בפניי! אתם כל כך חסרי בושה!


בעבר, אמרתי לעתים קרובות, "האסונות האדירים ביותר יפקדו אתכם בקרוב. האסונות האדירים כבר נפלו מידיי." למה מתייחסות המילים "אסונות אדירים", ואיך אתם מסבירים את המילה "נפלו"? אתם חושבים שהאמירה "אסונות אדירים" מתייחסת לאסונות שאין מהם מנוס ואשר פוגעים ברוח, בנפש ובגוף של האדם, ואתם חושבים ש"רעידות האדמה, הרעב והמגיפות" שאני מדבר עליהם הם האסונות האדירים האלה. אולם מה שאתם לא יודעים הוא שאתם מפרשים את דבריי באופן שגוי. בנוסף, אתם חושבים שהמילה "נפלו" פירושה שהאסונות האדרים החלו. זה מגוחך! אתם באמת תופסים זאת כך, ואחרי שאני שומע את ההסבר שלכם, אני ממש מזדעם. התעלומה שבני האדם לא מצליחים לפתור (התעלומה הסודית ביותר) היא גם התעלומה שקיבלה את הפרשנויות השגויות ביותר לאורך העידנים. יתר על כן, התעלומה הזו היא דבר שאף אחד לא חווה בעבר (מכיוון שהתעלומה הזו באה לידי ביטוי רק באחרית הימים, והאדם יכול לראות אותה רק בעידן האחרון, אך הוא לא מכיר אותה), מפני שאני אוטם אותה באופן הדוק מאוד, והאדם לא יכול לחדור אליה כלל (הוא אפילו לא יכול לראות את החלק הקטן ביותר שלה). עכשיו, לאחר שעבודתי התקדמה עד השלב הזה, אני מעורר בכם השראה בהתאם לצרכים של עבודתי. אחרת, לא הייתה לכם דרך להבין. כעת אני מתחיל לשתף, וכולם צריכים לשים לב. אחרת, כל מי שיהיה פזיז, כולל בניי הבכורים, יסבול את המשפט שלי, ובמקרים החמורים ביותר, ידי תכה את בני האדם האלה אפיים ארצה (כלומר רוחם, נפשם וגופם יילקחו). האסונות האדירים מוזכרים ביחס לכל אחד מהצווים המנהליים של מלכותי, וכל אחד מהצווים המנהליים שלי הוא חלק מהאסונות האדירים. (הצווים המנהליים שלי לא נחשפו לכם לגמרי, אך אתם לא צריכים לדאוג או להיות חרדים מכך. יש דברים שתפיקו מהם תועלת מעטה אם תתוודעו אליהם מוקדם מדי. זכרו זאת! אני אל חכם.) אם כן, מה החלק האחר? האסונות האדירים מכילים שני חלקים: הצווים המנהליים שלי וחרון אפי. הזמן שבו יתרחשו האסונות האדירים יהיה גם הזמן שבו אתחיל להזדעם ולאכוף את הצווים המנהליים שלי. כאן אני אומֵר לבניי הבכורים: אתם חייבים להקפיד שלא להתנוון כתוצאה מכך. האם שכחתם את כל הדברים והעניינים שהועדתי מראש? בניי, אל תפחדו! אגן עליכם לבטח, אתם תיהנו איתי מברכות טובות לעד, ואתם תהיו איתי לעולמים. משום שאני אוהב אתכם, לא אזנח אתכם. משום שאני לא עושה דברים טיפשיים, אילו הייתי מפרק דברים שהושלמו בקושי רב, הייתי מחבל לעצמי בתוכניות, הלא כן? אני יודע מה אתם חושבים בלבכם. האם זכרתם זאת? מה עוד תרצו שאומר? אדבר עוד על האסונות האדירים. הזמן שבו יתרחשו האסונות האדירים יהיה הזמן המפחיד ביותר, והם יחשפו יותר מכל את הכיעור האנושי. כל מיני מראות שטניים ייחשפו לאור זיו פניי, והם לא יוכלו להסתתר בשום מקום, והם לא יוכלו לתפוס מחסה בשום מקום. הם ייחשפו לחלוטין. תוצאות האסונות האדירים יהיו שכל מי שלא נמנה על בני האדם שבחרתי או הועדתי מראש, יכרע ברך לפניי ויתחנן למחילה בבכי ובחריקת שיניים. כך אני שופט את השטן – זה המשפט מלא החמה שלי. אני עסוק כעת בביצוע העבודה הזו, ואולי ישנם בני אדם מסוימים שרוצים להעמיד פנים שיש להם הסמכות ולהתקדם באמצעות שקרים, אך ככל שזה מצבם, כך השטן יעבוד עליהם יותר, עד שהם יגיעו לשלב שבו הצורות המקוריות שלהן ייחשפו.


אני לא ממהר לעשות את עבודתי, ואני מתזמר כל אדם ואדם בעצמי (כך אני שם אותם ללעג ומוכיח שהם צאצאיו של התנין הגדול האדום כאש. אני לא מתייחס אליהם, כך שהשימוש במילה "תזמור" אינו מוגזם), ואני עושה כל מעשה בעצמי. הכל מצליח איתי, וזו הצלחה בטוחה ומאובטחת. כל מה שאני עושה, כל שלב, כבר מוסדר. אני מספר לכם את רצוני ומספר לכם על העול שלי מעט-מעט. מהשלב הזה ואילך, דבריי מתחילים להופיע בפני כל האומות וכל העמים. מפני שבניי הבכורים כבר הושלמו (דבריי מתמקדים בבניי ובאנשיי), שיטת העבודה שלי החלה להשתנות שוב. האם אתם מבינים זאת בבירור? האם חשתם בנימת דבריי בימים האחרונים? אני מנחם את הבנים הבכורים שלי בכל שלב, אך מעתה והלאה (מפני שבניי הבכורים כבר הושלמו), אני נושא סכין בידי (והוא דבריי החמורים ביותר). באשר לכל מי שלא מוצא חן בעיניי לרגע (כלומר בני האדם שלא בחרתי או הועדתי מראש, כך שאין סתירה), לא אכפת לי אם הוא משרת אותי או אם הוא משהו אחר – אני אשליך אותו תכף ומיד. אני האל הכול יכול, ואני יכול לגרום לכל בני האדם לשרת אותי. אני לא מסויג מהפרידה מבני אדם כאלה כלל וכלל. אם אני אומר שאני לא רוצה בהם, אני לא רוצה בהם. עכשיו, כשהזמן הזה כבר כאן, ברגע שאני רואה מישהו שמעצבן אותי, אני מיד משליך אותו ללא בדיקה. זאת משום שאני האל שמקיים הבטחות. לבני האדם שהועדתי מראש לשרת אותי, אני אומר כך: בלי קשר לשאלה עד כמה אתם טובים ובלי קשר לשאלה אם עשיתם משהו שמתריס נגדי, אם תעצבנו אותי, אני אסלק אתכם. אני לא מפחד מצרות עתידיות. יש לי הצווים המנהליים שלי, אני מקיים הבטחות, ומה שמובטח בדבריי יתקיים. האם ייתכן שאשמור את השטן? הקשיבו לי, בני אדם שכמותכם! אתם לא צריכים לפחד. אתם חייבים לצאת ברגע שאני דורש מכם לצאת. אל תתרצו תירוצים, מפני שאין לי מילים לומר לכם! זאת מפני שאני נוקט סבלנות כזו, מפני שהגיע הזמן לאכוף את הצווים המנהליים שלי, ומפני שהגיע גם יומכם האחרון. במשך אלפי שנים, הייתם מושחתים ותמיד עשיתם דברים בעקשנות ובזדון, אך תמיד הייתי סובלני (מכיוון שאני רחב יד, ואני מאפשר לשחיתות שלכם להתפתח עד רמה מסוימת). אולם כעת הגיע תאריך הסיום של החמלה שלי, והגיע העת שבה צריך לקחת אתכם ולהשליך אתכם אל תוך אגם האש והגופרית. הזדרזו ופנו דרך. אני מתחיל לאכוף את המשפט שלי ולשחרר את חמתי באופן רשמי.


בכל האומות ובכל המקומות בעולם, רעידות אדמה, רעב, מגיפות ואסונות מכל מיני סוגים מתרחשים לעתים תכופות. כשאעשה את העבודה האדירה שלי בכל האומות ובכל המקומות, האסונות האלה יהיו חמורים יותר מאשר כל זמן אחר מאז בריאת העולם. זו תחילת המשפט שאני עורך לכל העמים. אולם בניי יכולים להירגע – שום אסון לא יפקוד אלכם, ואני אגן עליכם (כלומר תחיו כגוף לאחר מכן, אך לא בבשר ובדם, כך שלא תסבלו את הסבל של אף אסון). אתם פשוט תהיו ביחד איתי, תמלכו כמלכים, תשפטו את כל האומות ואת כל העמים, ותיהנו מברכות טובות ביחד איתי לעולמים בקצות התבל. המילים האלה יתגשמו כולן, והן יושגו בקרוב לנגד עיניכם. אני לא מתעכב אפילו שעה או יום אחד. אני עושה דברים במהירות אדירה. אל תדאגו ואל תלקו בחרדה. הברכות שאני נותן לכם הן דבר שאף אחד לא יכול לקחת מכם – זה הצו המנהלי שלי. כל בני האדם ישמעו לי בזכות מעשיי. לא זו בלבד שהם יריעו עוד ועוד, אלא יתרה מזאת, הם יזנקו עוד ועוד מרוב אושר.


מקור: כנסיית האל הכול יכול


עוד


האל הכול יכול - ביאת המשיח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

חיפוש
ארכיון