עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (441)
אלוהים  (355)
ספרים  (278)
המשיח  (201)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (112)
מזמורים  (96)
גאולה  (77)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
האל  (45)
ישוע  (45)
ריקודי הלל  (44)
אמת  (34)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (32)
שירי קודש  (30)
אחרית הימים  (27)
ישועה  (26)
משיח  (23)
אמונה באלוהים  (21)
מקהלה  (21)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
דרך החיים  (13)
כתבי הקודש  (11)
יעד  (9)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
תפילה  (8)
כנסייה  (7)
שירים חדשים  (7)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ציות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
דבר אלוהים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
אמונה  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
חכמה  (2)
יהוה  (2)
רוח הקודש  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
הכרת אלוהים  (1)
ותחייתו  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמור  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
רצון האל  (1)
שיפוט  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 97

29/05/2019 14:25
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםפרק 97


אני אגרום לכל אדם ואדם לראות את מעשיי המופלאים ולשמוע את דבריי החכמים. כל אדם ואדם צריך לראות ולשמוע את העניינים האלה, ואלה צריכים להיות כל העניינים ללא יוצא מן הכלל. זה הצו המנהלי שלי וזה חרון האף שלי. אני אערב כך אדם ואדם וכל עניין ועניין, כדי שכל בני האדם מקצה אחד של התבל ועד הקצה המנוגד יראו זאת במו עיניהם – אחרת לעולם לא אחדל. חרון האף שלי יצא עד תומו, ואף טיפה לא נחסכה. הוא מכוון אל כל בני האדם שמקבלים את השם הזה (הוא יופנה בקרוב לכל אומות העולם). ומהו חרון האף שלי? כמה חמור הוא? על אילו בני אדם יצא חרון האף שלי? רוב בני האדם חושבים שחרון אף הוא הרמה החמורה ביותר של כעס, אך זה לא הסבר ממצא של חרון אף. חרון האף שלי והצווים המנהליים שלי הם שני חלקים בלתי נפרדים. כשאני מחיל את הצווים המנהליים שלי, חרון האף שלי בא בעקבותיהם. אם כן, מהו חרון אף בדיוק? חרון אף הוא רמה של משפט שאני שופט את בני האדם, והוא העיקרון בבסיס ההחלה של כל אחד מהצווים המנהליים שלי. כשמישהו מפר את אחד מהצווים שלי, חרון האף שלי יוצא ברמה המותאמת לרמה שבה הופר הצו. עם חרון אף באים הצווים המנהליים שלי, והצווים המנהליים שלי באים עם חרון אף. הצווים המנהליים שלי וחרון אף הם שלם שלא ניתן לחלק. זה המשפט החמור ביותר, ואף אחד לא רשאי להפר אותו. כל בני האדם חייבים לציית לו. אחרת, הם יתקשו להתחמק מהמכה המוחצת של ידי. בני האדם מעולם לא ידעו על כך לאורך העידנים (על אף שבני אדם מסוימים סבלו את הכאב הנגרם כתוצאה מאסונות אדירים, הם בכל זאת לא ידעו על כך. אולם הדבר מתחיל לצאת לפועל בעיקר כעת), אך כיום אני מגלה לכם את כל זאת, כדי שתוכלו להימנע מהפרת המשפט הזה.


כל בני האדם צריכים לשמוע את קולי ולהאמין בדבריי. אחרת, לא אפעל ולא אעשה שום עבודה. כל מילה ומעשה שלי הם דוגמאות שעליהם לפעול לפיהן. הן המופת שלכם והן מודל לחיקוי עבורכם. הסיבה לכך שהתגלמתי כבשר ודם הייתה כדי שתוכלו לראות מה אני ומה יש לי באנושיות. בעתיד, אניח לכם לראות מה אני ומה יש לי באלוהיות. הדברים צריכים להתקדם כך, שלב אחר שלב. אחרת, בני האדם פשוט לא יהיו מסוגלים להאמין, והם לא יכירו אותי. במקום זאת, הם לא יבינו בבירור ובאופן מובחן את החזיונות, והם לא יהיו מסוגלים להבין אותי בבירור. דבריי הוכיחו שדמותי הופיע בפניכם לחלוטין. רק בני האדם טיפשים ובורים, ולכן הם שומעים את דבריי ועדיין לא מכירים אותי. בני האדם עדיין מתריסים נגדי בתור ההתגלמות הנוכחית, ולכן אני משתמש בחרון האף שלי ובצווים המנהליים שלי כדי להעניש את התקופה הישנה הזו, המרושעת והמופקרת, וכדי להמיט חרפה גמורה על השטן ועל השדים. זו הדרך היחידה, זה היעד של האנושות, וזה הסוף שממתין לאנושות. התוצאה היא מסקנה קבועה מראש שאף אחד לא יכול לשנות או להתחמק ממנה. רק אני אומר את המילה האחרונה. זה הניהול שלי וזו התוכנית שלי. כל בני האדם חייבים להאמין, והדברים צריכים לשכנע אותם בלבם. בני האדם שמשיגים עושר רב בחיים האלה יסבלו לבטח לנצח נצחים, ואילו בני האדם שיסבלו בחיים האלה יבורכו לבטח לנצח נצחים – הועדתי כל זאת מראש, ואף אחד לא יכול לשנות זאת. אף אחד לא יכול לשנות את לבי, ואף אחד לא רשאי להוסיף אפילו מילה אחת לדבריי. על אחת כמה וכמה שאף אחד לא רשאי להסיר אף מילה באופן שרירותי. אני אמיט ייסורים על מי שיפרו את הכללים האלה ללא ספק.


התעלומות שלי מתגלות בפניכם מדי יום – האם אתם באמת מבינים אותן? האם אתם באמת בטוחים בהן? האם אתם מסוגלים לזהות זאת כשהשטן מרמה אתכם? הדבר נקבע בהתאם לשיעור קומתכם בחיים. מאחר שאני אומר שאני מועיד מראש את כל הדברים, מדוע אני מתגלם כבשר ודם באופן אישי כדי להפוך את הבנים הבכורים שלי למושלמים? יתר על כן, מדוע עשיתי כל כך הרבה עבודה שבני האדם חושבים אותה לחסרת תועלת? האם אני הוא זה שמבולבל? זכרו זאת! כל הדברים שאני עושה נעשים לא רק כדי לזכות בבנים הבכורים שלי, אלא באופן חשוב מכך, הם נעשים כדי להמיט חרפה על השטן. אף על פי שהוא מתריס נגדי, אני יכול לגרום לצאצאיו להתמרד נגדו ולעבור לשבח אותי. יותר מכך, המטרה היא ששלב העבודה הבא יזרום על מי מנוחות, ושהעולם כולו יגיע לי וישבח אותי, ושכל הדברים שנשמה באפיהם יכרעו לי ברך ויעניקו לי כבוד. זה באמת יהיה יום הכבוד שלי. אני מחזיק את כל הדברים בידיי, וכששבעת הרעמים יישמעו, כל הדברים יושלמו, והם יהיו מקובעים ולא ישתנו עוד לעולם. מאותו רגע ואילך, נבוא אל החיים החדשים של השמיים והארץ החדשים ואל נסיבות חדשות לחלוטין, וחיי המלכות ייפתחו. אך נראים הדברים בתוך המלכות? בני האדם פשוט לא מסוגלים לתפוס זאת בבירור (מפני שאף אחד מעולם לא טעם מחיי המלכות, ולכן בני האדם רק דמיינו זאת בדעתם והרהרו בכך בלבם). בעקבות המעבר מחיי הכנסייה לחיי המלכות, שהוא גם המעבר מהמצב הנוכחי למצב בעתידי, דברים רבים יקרו במהלך הזמן הזה שבני האדם מעולם לא דמיינו בעבר. חיי הכנסייה הם הדבר שבא לפני הביאה אל חיי המלכות, ולכן לפני שחיי המלכות יתחילו, לא אבחל באמצעים כדי לטפח את חיי הכנסייה. מהם חיי הכנסייה? זה המצב שבו כולם, לרבות הבנים הבכורים שלי, אוכלים ושותים את דבריי, נהנים מהם, מכירים אותי, ובכך מקבלים את האש והטיהור שלי. זאת על מנת להבין את הצווים המנהליים שלי, את המשפט שלי ואת חרון האף שלי, כדי שהם יוכלו להימנע מפגיעה בחיי המלכות. ומה הם חיי המלכות? חיי המלכות הם המצב שבו הבנים הבכורים שלי מולכים איתי כמלכים, ומושלים איתי בכל האומות ובכל העמים (רק הבנים הבכורים ואני מסוגלים ליהנות מחיי המלכות). על אף שבניי ואנשיי מכל העמים ומכל האומות באים אל המלכות, הם לא מסוגלים ליהנות מחיי המלכות. רק בני האדם שייכנסו לעולם הרוחני יוכלו ליהנות מחיי המלכות. על כן, רק הבנים הבכורים שלי ואני מסוגלים לחיות כגוף, ואילו בניי ואנשיי ממשיכים לחיות כבשר ודם. (אולם אלה לא הבשר והדם שהשטן השחית. זו החשיבות של כך שהבנים הבכורים שלי ימלכו איתי כמלכים.) רוחם, נפשם וגופם של כל בני האדם האחרים יושלכו לשאול. במילים אחרות, בני האדם האלה יגוועו כליל ויחדלו מלהתקיים (אך חייבים לעבור את כל השלשלאות והפורענויות של השטן, כגון מצוקות ואסונות). לאחר זה יסתיים, בני האדם יוכלו לעלות על דרך הישר של חיי המלכות באופן רשמי, ואני אתחיל לחשוף את מעשיי (שייחשפו בגלוי ולא יהיו נסתרים עוד). מאותו רגע ואילך, אין ספק שלא יהיו עוד אנחות או דמעות. (זאת מכיוון שלא יהיה עוד אף אחד שיוכל לפגוע בבני האדם או לגרום להם לבכות או לסבול. הדבר נכון גם לגבי בניי ואנשיי. אולם יש עובדה אחת שחשוב להדגיש, והיא שבניי ואנשיי יהיו בשר ודם לעולם.) הכל יהיה שמח, וזה יהיה מחזה של עונג. זה לא היה משהו מוחשי – זה יהיה דבר שלא ניתן לראות בעיניים מוחשיות. הבנים הבכורים גם יהיו מסוגלים ליהנות מכך. זה המעשה המופלא שלי וזו עוצמתי.


אני רוצה שתהיו מסוגלים לשאוף לרצון שלי ולהתחשב בלבי בכל עת. עונג בר-חלוף יכול להרוס את כל חייכם, ואילו סבל בר-חלוף יכול להביא לברכות נצחיות. אל תאמרו נואש – זה נתיב שיש לפסוע בו. אמרתי פעמים רבות בעבר: "אין ספק שאברך מאוד את אלה שישקיעו למעני מאמצים כנים." מהן ברכות? אלה לא רק הדברים שמושגים כיום, אלא יותר מכך, אלה הדברים שתיהנו מהם בעתיד – רק אלה הן ברכות אמיתיות. כשתחזרו להר ציון, אתם תכירו תודה אינסופית על הסבל שאתם עוברים בהווה, מכיוון שזו ברכה שאני נותן לכם. החיים כיום כבשר ודם כמוהם כשהות על הר ציון (כלומר אתם חיים בתוכי), ואילו חיים כגוף מחר יהיו יום הכבוד, והם עוד יותר משולים לשהות על הר ציון. למשמע הדברים האלה, אני אומר: אם כן, אתם מבינים את הכוונה בהתייחסות להר ציון. הר ציון הוא מילה נרדפת למלכות, והוא גם העולם הרוחני. על הר ציון של היום, אתם חיים כבשר ודם, מקבלים נחמה וזוכים בחסדי. על הר ציון של העתיד, אתם תחיו כגוף ותיהנו מהברכה של מלוכה כמלכים. אין להתעלם מכך בשום פנים ואופן. בנוסף, אל תניחו לרגעים שבהם אתם יכולים לזכות בברכות לחמוק מבין אצבעותיכם בשום אופן. אחרי הכל, היום הוא היום, והוא שונה מאוד ממחר. כשתתחילו ליהנות מברכות, תחשבו שהחסד של היום לא ראוי לציון. זה מה שאני מפקיד בידיכם, וזו העצה האחרונה שלי.


מקור: כנסיית האל הכול יכול


עוד


החוקר את הברק ממזרח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון