עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 97

29/05/2019 14:25
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםפרק 97


אני אגרום לכל אדם ואדם לראות את מעשיי המופלאים ולשמוע את דבריי החכמים. כל אדם ואדם צריך לראות ולשמוע את העניינים האלה, ואלה צריכים להיות כל העניינים ללא יוצא מן הכלל. זה הצו המנהלי שלי וזה חרון האף שלי. אני אערב כך אדם ואדם וכל עניין ועניין, כדי שכל בני האדם מקצה אחד של התבל ועד הקצה המנוגד יראו זאת במו עיניהם – אחרת לעולם לא אחדל. חרון האף שלי יצא עד תומו, ואף טיפה לא נחסכה. הוא מכוון אל כל בני האדם שמקבלים את השם הזה (הוא יופנה בקרוב לכל אומות העולם). ומהו חרון האף שלי? כמה חמור הוא? על אילו בני אדם יצא חרון האף שלי? רוב בני האדם חושבים שחרון אף הוא הרמה החמורה ביותר של כעס, אך זה לא הסבר ממצא של חרון אף. חרון האף שלי והצווים המנהליים שלי הם שני חלקים בלתי נפרדים. כשאני מחיל את הצווים המנהליים שלי, חרון האף שלי בא בעקבותיהם. אם כן, מהו חרון אף בדיוק? חרון אף הוא רמה של משפט שאני שופט את בני האדם, והוא העיקרון בבסיס ההחלה של כל אחד מהצווים המנהליים שלי. כשמישהו מפר את אחד מהצווים שלי, חרון האף שלי יוצא ברמה המותאמת לרמה שבה הופר הצו. עם חרון אף באים הצווים המנהליים שלי, והצווים המנהליים שלי באים עם חרון אף. הצווים המנהליים שלי וחרון אף הם שלם שלא ניתן לחלק. זה המשפט החמור ביותר, ואף אחד לא רשאי להפר אותו. כל בני האדם חייבים לציית לו. אחרת, הם יתקשו להתחמק מהמכה המוחצת של ידי. בני האדם מעולם לא ידעו על כך לאורך העידנים (על אף שבני אדם מסוימים סבלו את הכאב הנגרם כתוצאה מאסונות אדירים, הם בכל זאת לא ידעו על כך. אולם הדבר מתחיל לצאת לפועל בעיקר כעת), אך כיום אני מגלה לכם את כל זאת, כדי שתוכלו להימנע מהפרת המשפט הזה.


כל בני האדם צריכים לשמוע את קולי ולהאמין בדבריי. אחרת, לא אפעל ולא אעשה שום עבודה. כל מילה ומעשה שלי הם דוגמאות שעליהם לפעול לפיהן. הן המופת שלכם והן מודל לחיקוי עבורכם. הסיבה לכך שהתגלמתי כבשר ודם הייתה כדי שתוכלו לראות מה אני ומה יש לי באנושיות. בעתיד, אניח לכם לראות מה אני ומה יש לי באלוהיות. הדברים צריכים להתקדם כך, שלב אחר שלב. אחרת, בני האדם פשוט לא יהיו מסוגלים להאמין, והם לא יכירו אותי. במקום זאת, הם לא יבינו בבירור ובאופן מובחן את החזיונות, והם לא יהיו מסוגלים להבין אותי בבירור. דבריי הוכיחו שדמותי הופיע בפניכם לחלוטין. רק בני האדם טיפשים ובורים, ולכן הם שומעים את דבריי ועדיין לא מכירים אותי. בני האדם עדיין מתריסים נגדי בתור ההתגלמות הנוכחית, ולכן אני משתמש בחרון האף שלי ובצווים המנהליים שלי כדי להעניש את התקופה הישנה הזו, המרושעת והמופקרת, וכדי להמיט חרפה גמורה על השטן ועל השדים. זו הדרך היחידה, זה היעד של האנושות, וזה הסוף שממתין לאנושות. התוצאה היא מסקנה קבועה מראש שאף אחד לא יכול לשנות או להתחמק ממנה. רק אני אומר את המילה האחרונה. זה הניהול שלי וזו התוכנית שלי. כל בני האדם חייבים להאמין, והדברים צריכים לשכנע אותם בלבם. בני האדם שמשיגים עושר רב בחיים האלה יסבלו לבטח לנצח נצחים, ואילו בני האדם שיסבלו בחיים האלה יבורכו לבטח לנצח נצחים – הועדתי כל זאת מראש, ואף אחד לא יכול לשנות זאת. אף אחד לא יכול לשנות את לבי, ואף אחד לא רשאי להוסיף אפילו מילה אחת לדבריי. על אחת כמה וכמה שאף אחד לא רשאי להסיר אף מילה באופן שרירותי. אני אמיט ייסורים על מי שיפרו את הכללים האלה ללא ספק.


התעלומות שלי מתגלות בפניכם מדי יום – האם אתם באמת מבינים אותן? האם אתם באמת בטוחים בהן? האם אתם מסוגלים לזהות זאת כשהשטן מרמה אתכם? הדבר נקבע בהתאם לשיעור קומתכם בחיים. מאחר שאני אומר שאני מועיד מראש את כל הדברים, מדוע אני מתגלם כבשר ודם באופן אישי כדי להפוך את הבנים הבכורים שלי למושלמים? יתר על כן, מדוע עשיתי כל כך הרבה עבודה שבני האדם חושבים אותה לחסרת תועלת? האם אני הוא זה שמבולבל? זכרו זאת! כל הדברים שאני עושה נעשים לא רק כדי לזכות בבנים הבכורים שלי, אלא באופן חשוב מכך, הם נעשים כדי להמיט חרפה על השטן. אף על פי שהוא מתריס נגדי, אני יכול לגרום לצאצאיו להתמרד נגדו ולעבור לשבח אותי. יותר מכך, המטרה היא ששלב העבודה הבא יזרום על מי מנוחות, ושהעולם כולו יגיע לי וישבח אותי, ושכל הדברים שנשמה באפיהם יכרעו לי ברך ויעניקו לי כבוד. זה באמת יהיה יום הכבוד שלי. אני מחזיק את כל הדברים בידיי, וכששבעת הרעמים יישמעו, כל הדברים יושלמו, והם יהיו מקובעים ולא ישתנו עוד לעולם. מאותו רגע ואילך, נבוא אל החיים החדשים של השמיים והארץ החדשים ואל נסיבות חדשות לחלוטין, וחיי המלכות ייפתחו. אך נראים הדברים בתוך המלכות? בני האדם פשוט לא מסוגלים לתפוס זאת בבירור (מפני שאף אחד מעולם לא טעם מחיי המלכות, ולכן בני האדם רק דמיינו זאת בדעתם והרהרו בכך בלבם). בעקבות המעבר מחיי הכנסייה לחיי המלכות, שהוא גם המעבר מהמצב הנוכחי למצב בעתידי, דברים רבים יקרו במהלך הזמן הזה שבני האדם מעולם לא דמיינו בעבר. חיי הכנסייה הם הדבר שבא לפני הביאה אל חיי המלכות, ולכן לפני שחיי המלכות יתחילו, לא אבחל באמצעים כדי לטפח את חיי הכנסייה. מהם חיי הכנסייה? זה המצב שבו כולם, לרבות הבנים הבכורים שלי, אוכלים ושותים את דבריי, נהנים מהם, מכירים אותי, ובכך מקבלים את האש והטיהור שלי. זאת על מנת להבין את הצווים המנהליים שלי, את המשפט שלי ואת חרון האף שלי, כדי שהם יוכלו להימנע מפגיעה בחיי המלכות. ומה הם חיי המלכות? חיי המלכות הם המצב שבו הבנים הבכורים שלי מולכים איתי כמלכים, ומושלים איתי בכל האומות ובכל העמים (רק הבנים הבכורים ואני מסוגלים ליהנות מחיי המלכות). על אף שבניי ואנשיי מכל העמים ומכל האומות באים אל המלכות, הם לא מסוגלים ליהנות מחיי המלכות. רק בני האדם שייכנסו לעולם הרוחני יוכלו ליהנות מחיי המלכות. על כן, רק הבנים הבכורים שלי ואני מסוגלים לחיות כגוף, ואילו בניי ואנשיי ממשיכים לחיות כבשר ודם. (אולם אלה לא הבשר והדם שהשטן השחית. זו החשיבות של כך שהבנים הבכורים שלי ימלכו איתי כמלכים.) רוחם, נפשם וגופם של כל בני האדם האחרים יושלכו לשאול. במילים אחרות, בני האדם האלה יגוועו כליל ויחדלו מלהתקיים (אך חייבים לעבור את כל השלשלאות והפורענויות של השטן, כגון מצוקות ואסונות). לאחר זה יסתיים, בני האדם יוכלו לעלות על דרך הישר של חיי המלכות באופן רשמי, ואני אתחיל לחשוף את מעשיי (שייחשפו בגלוי ולא יהיו נסתרים עוד). מאותו רגע ואילך, אין ספק שלא יהיו עוד אנחות או דמעות. (זאת מכיוון שלא יהיה עוד אף אחד שיוכל לפגוע בבני האדם או לגרום להם לבכות או לסבול. הדבר נכון גם לגבי בניי ואנשיי. אולם יש עובדה אחת שחשוב להדגיש, והיא שבניי ואנשיי יהיו בשר ודם לעולם.) הכל יהיה שמח, וזה יהיה מחזה של עונג. זה לא היה משהו מוחשי – זה יהיה דבר שלא ניתן לראות בעיניים מוחשיות. הבנים הבכורים גם יהיו מסוגלים ליהנות מכך. זה המעשה המופלא שלי וזו עוצמתי.


אני רוצה שתהיו מסוגלים לשאוף לרצון שלי ולהתחשב בלבי בכל עת. עונג בר-חלוף יכול להרוס את כל חייכם, ואילו סבל בר-חלוף יכול להביא לברכות נצחיות. אל תאמרו נואש – זה נתיב שיש לפסוע בו. אמרתי פעמים רבות בעבר: "אין ספק שאברך מאוד את אלה שישקיעו למעני מאמצים כנים." מהן ברכות? אלה לא רק הדברים שמושגים כיום, אלא יותר מכך, אלה הדברים שתיהנו מהם בעתיד – רק אלה הן ברכות אמיתיות. כשתחזרו להר ציון, אתם תכירו תודה אינסופית על הסבל שאתם עוברים בהווה, מכיוון שזו ברכה שאני נותן לכם. החיים כיום כבשר ודם כמוהם כשהות על הר ציון (כלומר אתם חיים בתוכי), ואילו חיים כגוף מחר יהיו יום הכבוד, והם עוד יותר משולים לשהות על הר ציון. למשמע הדברים האלה, אני אומר: אם כן, אתם מבינים את הכוונה בהתייחסות להר ציון. הר ציון הוא מילה נרדפת למלכות, והוא גם העולם הרוחני. על הר ציון של היום, אתם חיים כבשר ודם, מקבלים נחמה וזוכים בחסדי. על הר ציון של העתיד, אתם תחיו כגוף ותיהנו מהברכה של מלוכה כמלכים. אין להתעלם מכך בשום פנים ואופן. בנוסף, אל תניחו לרגעים שבהם אתם יכולים לזכות בברכות לחמוק מבין אצבעותיכם בשום אופן. אחרי הכל, היום הוא היום, והוא שונה מאוד ממחר. כשתתחילו ליהנות מברכות, תחשבו שהחסד של היום לא ראוי לציון. זה מה שאני מפקיד בידיכם, וזו העצה האחרונה שלי.


מקור: כנסיית האל הכול יכול


עוד


החוקר את הברק ממזרח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון