עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (441)
אלוהים  (355)
ספרים  (278)
המשיח  (201)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (112)
מזמורים  (96)
גאולה  (77)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
האל  (45)
ישוע  (45)
ריקודי הלל  (44)
אמת  (34)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (32)
שירי קודש  (30)
אחרית הימים  (27)
ישועה  (26)
משיח  (23)
אמונה באלוהים  (21)
מקהלה  (21)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
דרך החיים  (13)
כתבי הקודש  (11)
יעד  (9)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
תפילה  (8)
כנסייה  (7)
שירים חדשים  (7)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ציות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
דבר אלוהים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
אמונה  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
חכמה  (2)
יהוה  (2)
רוח הקודש  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
הכרת אלוהים  (1)
ותחייתו  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמור  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
רצון האל  (1)
שיפוט  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 99

06/06/2019 14:07
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםפרק 99


מפני שקצב עבודתי מאיץ, אף אחד לא יכול לעמוד בקצב צעדיי, ואף אחד לא יכול לחדור לדעתי, אך זו הדרך היחידה שיש להתקדם בה. זה ה"מוות" שאני מדבר עליו כשאני מתייחס אל קימה לתחייה מהמוות (הדבר מתייחס לחוסר היכולת לתפוס את רצוני ולהבין את כוונת דבריי. זה הסבר אחר למילה "מוות", ואין פירושו שרוחי זנחה אתכם). כשאתם ואני נעבור מהשלב הזה אל הגוף, המשמעות המקורית של הקימה לתחייה מהמוות תתגשם (כלומר, זו המשמעות המקורית של קימה לתחייה מהמוות). כעת, זה המצב שלכם: אתם לא יכולים לתפוס את רצוני, ואתם לא יכולים למצוא את עקבותיי. יתרה מזאת, אתם לא יכולים להיות שקטים ברוחכם, ולכן אתם מרגישים חוסר שקט בדעתכם. מצב כזה הוא בדיוק ה"מרירות" שהזכרתי, ובני האדם לא יכולים לשאת את המרירות הזו. מצד אחד, אתם חושבים על העתיד שלכם עצמכם, ומצד שני אתם מקבלים את האש והמשפט שלי שמתקיפים אתכם מכל עבר. בנוסף, בנימה ובסגנון של דבריי, אתם לא יכולים לתפוס שום כלל, וביום אחד של אמירות, יש כמה נימות שונות, כדי שתסבלו רבות. אלה שלבי העבודה שלי. זו החוכמה שלי. בעתיד, אתם תחוו מרירות רבה יותר מהבחינה הזו, וכל זה נועד כדי לחשוף את כל בני האדם הצבועים – זה צריך להיות ברור כעת! כך אני עובד. עם המוטיבציה של מרירות כזו, לאחר המקבילה הזו של חבלי מוות, אתם תבואו אל מישור אחר. אתם תבואו אל הגוף ותמלכו איתי על כל האומות וכל העמים.


מדוע אני מדבר בנימה חמורה בזמן האחרון? מדוע הנימה שלי משתנה לעתים כה תכופות, ומדוע שיטת העבודה שלי משתנה גם היא לעתים כה תכופות? החוכמה שלי טמונה בדברים האלה. דבריי נאמרים למען כל מי שקיבל את השם הזה (בין אם אתם מאמינים שניתן להגשים את דבריי ובין אם לא), כך שכולם צריכים לשמוע ולראות את דבריי, ואין לדכא אותם מפני שיש לי שיטת עבודה ויש לי חוכמה. אני משתמש בדבריי כדי לשפוט בני אדם, כדי לחשוף בני אדם, וכדי לחשוף את האופי האנושי. כך אני בוחר את בני האדם שבחרתי בהם, וכך אני מסלק את בני האדם שלא בחרתי או הועדתי מראש. כל זה הוא החוכמה שלי והפלא של עבודתי. זו בדיוק השיטה שלי בשלב העבודה הזה. מבין בני האדם, האם יש מישהו שיכול לתפוס את רצוני? מבין בני האדם, האם יש מישהו שיכול להתחשב בעול שלי? אני הוא זה שעושה את העבודה, אלוהים עצמו. יבוא יום שבו תבינו באופן יסודי את החשיבות של דבריי ותבינו בבירור את הסיבה לכך שרציתי לומר את הדברים האלה. החוכמה שלי אינסופית, נצחית, וחסרת גבולות, והיא לגמרי בלתי חדירה בפני בני האנוש. הם יכולים רק לראות חלק מהדברים שאני עושה, אך מה שהם רואים בכל זאת פגום ולא שלם. כשתעברו לחלוטין מהשלב הזה לשלב הבא, תהיו מסוגלים להבין זאת בבירור. זכרו! העידן הנוכחי הוא החשוב ביותר – זה השלב האחרון שבו אתם חיים כבשר ודם. חייכם כעת הם החיים המוחשיים האחרונים שלכם. כשתיכנסו לעולם הרוחני מהבשר והדם, כל הכאב יעזוב אתכם. אתם תצהלו ותעלצו עד מאוד, ותזנקו מרוב אושר ללא-הפסק. אולם אתם חייבים להבין בבירור שדבריי נועדו רק לבנים הבכורים, מפני שרק הבנים הבכורים ראויים לברכה הזו. הביאה אל העולם הרוחני היא הברכה הגדולה מכל, הברכה הרמה מכל, וההנאה היקרה ביותר. כעת, מה שאתם זוכים לאכול ומה שאתם זוכים ללבוש הם הנאות של בשר ודם ותו לא, וזהו חסד שאני פשוט לא מתייחס אליו. עבודתי מתמקדת בשלב הבא (הביאה אל העולם הרוחני וההתמודדות עם התבל).


אמרתי כבר שכבר השלכתי את התנין הגדול האדום כאש ומחצתי אותו. איך ייתכן שאתם לא מאמינים לדבריי? מדוע אתם עדיין רוצים לחוות רדיפה ומצוקה למעני? האין זו העלות הנוספת? הזכרתי לכם פעמים רבות שאתם רק צריכים ליהנות בזמן שאני עושה את העבודה באופן אישי: מדוע אתם כל כך להוטים לעשות מעשה? אתם באמת לא יודעים איך ליהנות! הכנתי הכל למענכם לחלוטין: מדוע אף אחד מכם לא בא אליי כדי לקחת זאת? אתם עדיין לא בטוחים במה שאמרתי! אתם לא מבינים אותי! אתם חושבים שאני אומר מילות נימוס ריקות מתוכן, ואתם באמת מבולבלים! (פירושן של ההכנות המלאות שאני מדבר עליהן הוא שעליכם להעריך אותי יותר ולהתפלל אליי יותר, בזמן שאני אעבוד באופן אישי כדי לקלל את כל מי שמתנגד אליי וכדי להעניש את כל מי שרודף אתכם.) אתם לא יודעים שום דבר על דבריי! אני מגלה לכם את כל התעלומות שלי. כמה מכם באמת מבינים אותן? כמה מכם מבינים אותן לעומק? מהו כס המלכות שלי? מהו מטה הברזל שלי? מי מביניכם יודע זאת? כשכס המלכות שלי מוזכר, רוב בני האדם חושבים שזה המקום שבו אני יושב, שהדבר מתייחס למקום משכני, או שהוא מתייחס אליי עצמי. כל אלה הן הבנות שגויות – הן פשוט אנדרלמוסיה גמורה! אף אחד מהן לא נכונה, הלא כן? זה האופן שבו כולכם מבינים ותופסים זאת, וזו טעות מוחלטת! מהי סמכות? מה הקשר בין סמכות וכס המלכות? כס המלכות הוא הסמכות שלי. כאשר בניי הבכורים ירוממו את כס המלכות שלי, זו תהיה העת שבה בניי הבכורים יקבלו ממני את הסמכות. רק לי יש סמכות, ולכן כס המלכות הוא שלי בלבד. במילים אחרות, אחרי שהבנים הבכורים שלי יסבלו באותו אופן שבו אני סבלתי, הם יקבלו את מה שאני ואת מה שיש לי, והם יקבלו ממני הכל, וזה התהליך שבו הם יזכו במעמד של בניי הבכורים. זו תהיה העת שבה בניי הבכורים ירוממו את כס המלכות שלי, וזו תהיה העת שבה הם יקבלו ממני סמכות. כעת עליכם להבין זאת! כל מה שאני אומר הוא ברור וחסר כל עמימות, כדי שכולם יבינו. הניחו בצד את התפיסות שלכם, והמתינו לקבל את התעלומות שאני מגלה לכם! אם כן, מהו מטה הברזל? בשלב הקודם, פירושו היה דבריי החמורים, אך כעת הוא שונה מאשר בעבר: כעת, מטה הברזל מתייחס למעשיי, שהם אסונות אדירים שנושאים סמכות. אם כן, כאשר מוזכר מטה הברזל שלי, הוא מקושר לסמכות. המשמעות המקורית של מטה הברזל מתייחסת לאסונות האדירים – הוא חלק מהסמכות. כולם חייבים להבין זאת בבירור, ורק כך הם יוכלו לתפוס את רצוני ולקבל גילוי מדבריי. כל מי שמחזיק בעבודתה של רוח הקודש נושא את מטה הברזל בידיו, והוא זה שנושא בסמכות ובזכות להוציא לפועל כל אחד מהאסונות האדירים. זה סעיף אחד בצווים המנהליים שלי.


הכל פתוח בפניכם (בהתייחסות לחלק שהוסבר בבירור), והכל נסתר מכם (בהתייחסות לחלק הנסתר בדבריי). אני מדבר בחוכמה: אני מניח לכם להבין רק את הפירוש המילולי של מילים מסוימות, ולעומת זאת, אני מניח לכם לתפוס את המשמעות של אחרים (אולם רוב בני האדם לא מסוגלים להבין), מפני שזה שלב בעבודתי. אני יכול רק לגלות לכם את המשמעות האמיתית של דבריי כשאתם מגיעים למעמד מסוים. זו החוכמה שלי, ואלה המעשים המופלאים שלי (שנעשים על מנת להפוך אתכם למושלמים ולהביס את השטן באופן יסודי ולהמיט בושה על השדים). רק כשתבואו למישור חדש תהיו מסוגלים להבין לגמרי. אני חייב לעשות זאת משום שהתפיסות האנושיות מכילות דברים רבים שבני האדם פשוט לא מצליחים לפענח, ואפילו אם אדבר בבירור, עדיין לא תבינו את הדברים האלה. אחרי הכל, דעתם של בני האדם מוגבלת, ויש דברים רבים שאוכל להסביר לכם רק אחרי שתבואו אל העולם הרוחני. אחרת, הבשר והדם האנושיים לא עומדים בתנאים, והדבר יכול רק להפריע לניהול שלי. זו המשמעות האמיתית של "שלבי העבודה שלי" שאני מדבר עליהם. בתפיסות שלכם, כמה אתם מבינים אותי? האם אתם מבינים ללא רבב? האם זה הידע שיש לכם ברוחכם? לפיכך, אני חייב להניח לכם לעבור למישור אחר, על מנת שתוכלו להשלים את עבודתי ולהגשים את רצוני. אם כן, מהו המישור האחר הזה בדיוק? האם הוא באמת מראה נשגב, כפי שבני האדם חושבים? האם הוא באמת כמו אוויר שלא ניתן לראות או למשש, אך שהוא בכל זאת קיים? כפי שאמרתי, המצב כגוף הוא מצב של בשר ועצם – הוא מוחשי. זו האמת לאמיתה, ואין בכך ספק. כולם חייבים להאמין בכך. זה המצב האמיתי של הגוף. יתרה מזאת, בגוף, אין דברים שבני האדם שונאים. אולם מהו המצב הזה בדיוק? כשבני האדם עוברים מהבשר והדם לגוף, קבוצה גדולה חייבת להיעלם. במילים אחרות, הם יעזבו את בית הבשר והדם, ואפשר לומר שכל אחד ילך אחר סוגו: איש איש דבק ברעהו והיו לבשר אחד, ואיש איש דבר ברעהו והיו לגוף אחד. כעת, בני האדם שעוזבים את ביתם, את הוריהם, את בני זוגם, את בניהם ואת בנותיהם מתחילים לבוא אל העולם הרוחני. בסופו של דבר, כך קורה: המצב בעולם הרוחני הוא שהבנים הבכורים נאספים ביחד, שרים ורוקדים, ומשבחים אותי ומריעים בשמי הקדוש. וזה מחזה יפהפה וחדש תמיד. כל בניי האהובים משבחים אותי לעולם ללא-הפסק, ומרוממים את שמי הקדוש לעולם. זה המצב לאחר הביאה אל העולם הרוחני, וזו גם העבודה לאחר הביאה אל העולם הרוחני. בנוסף, זה גם המצב שעליו דיברתי, על רעיית הכנסייה בעולם הרוחני. יתר על כן, העניין הוא שדמותי מופיעה בכל האומות בתבל ובקרב כל האומות וכל העמים, ונושאת את סמכותי, את חרון אפי, את המשפט שלי, ויתרה מזאת, את מטה הברזל שלי, כדי למשול בכל האומות ובכל העמים. בקרב כל העמים ובתבל כולה, זה נושא עליי עדות שמרעידה את השמיים והארץ, מה שגורם לכל העמים ולכל הדברים בהרים, בנהרות, באגמים ובקצות התבל לשבח אותי, להעניק לי כבוד ולהכיר אותי, האל האחד עצמו, שהוא בורא הכל, ואשר מכוון הכל, מנהל הכל, שופט הכל, משיג הכל, מעניש הכל ומשמיד הכל. אם כן, זו הופעתה של דמותי.


מקור: כנסיית האל הכול יכול


עוד


החוקר את הברק ממזרח

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון