עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (441)
אלוהים  (355)
ספרים  (278)
המשיח  (201)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (112)
מזמורים  (96)
גאולה  (77)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
האל  (45)
ישוע  (45)
ריקודי הלל  (44)
אמת  (34)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (32)
שירי קודש  (30)
אחרית הימים  (27)
ישועה  (26)
משיח  (23)
אמונה באלוהים  (21)
מקהלה  (21)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
דרך החיים  (13)
כתבי הקודש  (11)
יעד  (9)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
תפילה  (8)
כנסייה  (7)
שירים חדשים  (7)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ציות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
דבר אלוהים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
אמונה  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
חכמה  (2)
יהוה  (2)
רוח הקודש  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
הכרת אלוהים  (1)
ותחייתו  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמור  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
רצון האל  (1)
שיפוט  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 104

22/06/2019 10:29
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהיםפרק 104


האל הכול יכול אומר


כל האנשים, האירועים והדברים שמחוצה לי ימותו ויעברו מן העולם, ואילו כל האנשים, האירועים והדברים שבתוכי יקבלו ממני הכול ויבואו עמי אל התהילה, אל הר ציון שלי, אל משכני, ויחיו לצדי לנצח. בראשית בראתי את כל הדברים, ובאחרית אשלים את עבודתי וגם אמשול לנצח כמלך מלכי המלכים. בינתיים אני גם מנהיג את כל היקום ומפקד עליו. איש אינו יכול לקחת ממני את סמכותי, שכן אני האל האחד בכבודו ובעצמו, ובידי גם הסמכות להעביר את סמכותי אל בניי הבכורים, כדי שבניי הבכורים יוכלו למשול לצדי. זה קיים לנצח, ולעולם לא ניתן לשנות זאת. זהו הצו המנהלי שלי (בכל מקום שבו אני דן בצו המנהלי שלי, הדברים מתייחסים למה שקורה במלכותי, הקיים לנצח ואינו ניתן לשינוי). כולם חייבים להיות משוכנעים בליבם ובדברם, וחייבים לראות את כוחי הגדול באהוביי. איש אינו יכול לבייש את שמי – כולכם צריכים לצאת מכאן! העניין אינו שאני חסר רחמים, אלא שאתם רשעים. אם אתם פוגעים בייסוריי, אני אטפל בכם ואגרום לכם למות לנצח (כמובן, כל זה מופנה כלפי אנשים שאינם בניי הבכורים). ביתי אינו רוצה זבל כזה, אז מהרו וצאו מכאן! אל תתעכבו לדקה ואף לא לשנייה! עליכם לעשות כדבריי, אחרת אשמיד אתכם במילה אחת. כדאי שלא תמשיכו להסס, כדאי שלא תמשיכו לרמות. אלה שממציאים שטויות בנוכחותי, אלה שמשקרים לי בפנים – לכו מכאן מהר! זמני מוגבל בעניינים כאלה. (כשמגיעה העת לתת שירות הם יתנו שירות, וכשמגיעה העת לעזוב הם יעזבו. אני עושה דברים בחוכמה, איני טועה בדקה או בשנייה – איני טועה ולו במקצת. הכול צודק ומדויק לחלוטין.) אך כלפי בניי הבכורים אני סובלני עד אין קץ ואוהב לנצח נצחים; אני מאפשר לכם ליהנות לנצח מברכות טובות ומחיי נצח עמי, ובינתיים, לעולם לא לסבול מעיכובים או משפט (הדברים מתייחסים לתקופה שבה תחלו ליהנות מברכות). זו הברכה וההבטחה האינסופית לבניי הבכורים, מהימים שבהם בראתי את העולם. עליכם לראות כאן את צדקי – אני אוהב את אלה שייעדתי מראש, שונא את אלה שנטשתי וסילקתי מן הדרך, לנצח נצחים.


כבניי הבכורים, כולכם צריכים להקפיד על חובותיכם ולעמוד בעמדותיכם, להיות פירות הביכורים הבשלים שהובאו בפניי ולקבל את ביקורתי אישית, כדי שתוכלו להביא לידי ביטוי בחייכם את דמותי מלאת ההדר ושאור תפארתי יזהר דרך פניכם, כדי שאמירותיי תופצנה דרך פיותיכם, כדי שתוכלו למשול במלכותי וכדי שתוכלו למשול באנשיי. כאן אני מזכיר את "פירות הביכורים הבשלים" וגם מונח כמו "הובאו בפניי". מהם פירות הביכורים הבשלים? בהסתמך על תפיסותיהם, בני האדם חושבים שזו הקבוצה הראשונה של אנשים שהובאו או שמדובר במתגברים או באנשים שהם בנים בכורים. כל אלה הם רעיונות מופרכים, הבנה מוטעית של דבריי. פירות הביכורים הבשלים הם האנשים שזכו להתגלות ממני וקיבלו ממני סמכות. המונח "פירות ביכורים בשלים" מתייחס לכך שהם ברשותי ושייעדתי ובחרתי בהם מראש – אין פירושו שהם הראשונים על פי סדר. "פירות הביכורים הבשלים" אינם דבר חומרי בעיניהם של בני האדם. המונח "פירות" מתייחס לדבר שמדיף ניחוח (זו המשמעות הסמלית), כלומר אלה שמסוגלים להביא אותי לידי ביטוי בחייהם, לבטא אותי ולחיות עמי לנצח. כשאני מדבר על "פירות" אני מתייחס לכל בניי ואנשיי, ואילו פירות הביכורים הבשלים הם הבנים הבכורים שימשלו לצדי כמלכים. אם כן, יש להסביר את הביטוי "פירות הביכורים הבשלים" כבעלי סמכות. זו המשמעות האמיתית. המשמעות של "מובאים" או "הובאו" אינה להילקח ממקום נמוך אל מקום גבוה, כפי שאנשים מתארים לעצמם. זו טעות ענקית. המונח "מובאים" פירושו שבחרתי והועדתי אותם מראש. המילה מתייחסת לכל אלה שבחרתי והועדתי מראש. אלה שזכו במעמד של בנים בכורים, במעמד של בניי או אנשיי, הם כולם אנשים שהובאו בפניי. זה כלל אינו מתיישב עם תפיסותיהם של אנשים. אלה שיש להם חלק בביתי העתידי הם כולם אנשים שהובאו בפניי. הקביעה הזו נכונה לחלוטין, לעולם אינה משתנה ואיש אינו יכול להפריך אותה. זו התקפת-הנגד על השטן. כל מי שהועדתיו מראש יובא בפניי.


כיצד מסבירים את "החצוצרה הקדושה"? כיצד אתם מבינים זאת? מדוע נאמר שהיא קדושה ושכבר נשמעה תרועתה? יש להסביר זאת על פי שלבי עבודתי ולהבין זאת על פי שיטת עבודתי. המועד שבו השיפוט שלי יפורסם בפומבי הוא כאשר טבעי יתגלה בפני כל האומות והעמים. זהו המועד שבו נשמעת החצוצרה הקדושה. במילים אחרות, אני נוהג לומר שטבעי הוא קדוש ואינו סובל פגיעה, ולכן המילה "'קדושה" משמשת לתיאור "החצוצרה". מכאן ניתן לראות שאותה "חצוצרה" מתייחסת לטבעי ומייצגת את מה שאני ואת מה שיש לי. ניתן גם לומר ששיפוטי מתקדם מדי יום ביומו, שחמתי משתחררת מדי יום ושקללתי נוחתת על כל דבר שאינו תואם את טבעי מדי יום. כעת ניתן לומר שהמועד שבו מתחיל שיפוטי הוא המועד שבו נשמעת תרועת החצוצרה הקדושה, והיא נשמעת מדי יום מבלי להפסיק לרגע, לדקה או לשנייה. מכאן ואילך, החצוצרה הקדושה תישמע בקול רם יותר ויותר עם הופעתם ההדרגתית של אסונות גדולים. במילים אחרות, יחד עם התגלותו של שיפוטי הצודק, טבעי יהיה יותר ויותר פתוח ומה שאני ומה שיש לי יתווספו יותר ויותר לבניי הבכורים. זו שיטת עבודתי העתידית: מחד, לקיים ולהושיע את אלה שאני אוהב, ומאידך, להשתמש בדבריי כדי לחשוף את כל אלה שאני מתעב. זכרו! זו שיטת עבודתי, אלה שלבי עבודתי, וזה נכון לחלוטין. את זאת תכננתי מאז הבריאה, ואיש אינו יכול לשנות זאת.


קיימים עדיין חלקים רבים בדבריי שקשה לאנשים להבין, ולכן שיפרתי עוד יותר את סגנון הדיבור שלי ואת השיטות שבהן אני משתמש לחשיפת תעלומות. במילים אחרות, סגנון הדיבור שלי משתנה ומשתפר מדי יום, כאשר בכל יום אני משתמש בצורה שונה ובשיטה שונה. אלה הם שלבי עבודתי, ואיש אינו יכול לשנות זאת. אנשים יכולים רק לדבר ולפעול על פי מה שאני אומר. זו עובדה אמיתית לחלוטין. ערכתי הסדרים מתאימים הן בישותי הפיסית והן בגופי הגשמי. בכל מעשה ופעולה של אנושיותי ניתן להיווכח בחוכמת אלוהותי (היות שלאנושות אין חוכמה כלשהי, כשאני אומר שלבניי הבכורים יש את חוכמתי, כוונתי היא שטבעי האלוהי שוכן בקרבם של בניי הבכורים). כשבנים בכורים עושים שטויות, זה מפני שעדיין קיימים בכם יסודות של אנושיות. אם כן, עליכם להיפטר מהטיפשות האנושית, לעשות את מה שאני אוהב ולדחות את מה שאני שונא. כל מי שבא ממני חייב לחזור אל תוכי. כל מי שנולד ממני חייב לחזור אל תוך תפארתי. יש לנטוש ולהרחיק ממני בזה אחר זה את אלה שאני שונא. אלה הם שלבי עבודתי, ניהולי והתוכנית בת ששת אלפי השנים שאותה יצרתי. כל אלה שאני נוטש צריכים לציית ולעזוב אותי בצייתנות. בגלל הברכות שהענקתי להם, כל אלה שאני אוהב צריכים לשבחני כדי ששמי יהיה מפואר אף יותר וכדי שניתן יהיה להוסיף אור מפואר אל פניי המפוארים, וזאת כדי שהם יוכלו להיות מלאים בחוכמתי בחיק תפארתי ויוכלו לפאר את שמי אף יותר באורי המפואר!מקור: כנסיית האל הכול יכול


עוד


החוקר את הברק ממזרח


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון