עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

6. כיצד תבדילו בין מנהיגים אמיתיים ושקריים – ב

24/06/2019 10:32
שבחו את אלוהים
ספרים, אמת, קול של אלוהים, המשיח
פרק 6, כמה יכולות הבחנה שצריכות להיות לכם באמונתכם באלוהים


6. כיצד תבדילו בין מנהיגים אמיתיים ושקריים – בין רועים אמיתיים ושקריים?


דברי אלוהים רלוונטיים:


בני האדם שלא פועלים לפי עבודתה הנוכחית של רוח הקודש לא נוכחו בעבודה של דברי האל, וגם אם הם יעבדו רבות, גם אם הם יסבלו סבל רב, וגם אם הם יתרוצצו רבות, אלוהים לא מייחס חשיבות לאף אחד מהדברים האלה, והוא לא ישבח אותם. כיום, כל מי שפועל לפי דברי האל בהווה נמצא בזרם של רוח הקודש. בני האדם שלא מכירים את דברי האל בהווה נמצאים מחוץ לזרם של רוח הקודש, ואלוהים לא משבח בני אדם כאלה. שירות המנותק מהאמירות של רוח הקודש בהווה הוא שירות למען הבשר והדם ושירות המבוסס על תפיסות, והוא לא מסוגל להיות בהתאם לרצונו של אלוהים. אם בני האדם חיים בצל תפיסות דתיות, הם לא מסוגלים לעשות שום דבר שתואם לרצונו של אלוהים, ואפילו שהם משרתים את אלוהים, הם משרתים בצל הדמיון והתפיסות שלכם, והם לגמרי לא מסוגלים לשרת בהתאם לרצונו של אלוהים. מי שלא מסוגל לפעול לפי עבודתה של רוח הקודש לא מבין את רצונו של אלוהים, ומי שלא מבין את רצונו של אלוהים לא יכול לשרת את אלוהים. אלוהים רוצה שירות כלבבו. הוא לא רוצה שירות ששייך לתפיסות ולבשר והדם. אם בני האדם לא מסוגלים לפעול לפי שלבי עבודתה של רוח הקודש, הרי שהם חיים בצל תפיסות, והשירות של בני אדם כאלה מעורר הפרעות ופגמים. שירות כזה מנוגד לאלוהים, ולפיכך, מי שלא מסוגל לצעוד בעקבות אלוהים לא מסוגל לשרת את אלוהים. מי שלא מסוגל לצעוד בעקבות אלוהים מתנגד לאלוהים בוודאות, והוא לא מסוגל להיות תואם לאלוהים. "לפעול לפי עבודתה של רוח הקודש" פירושו להבין את רצונו של אלוהים כיום, להיות מסוגל לפעול בהתאם לדרישות הנוכחיות של אלוהים, להיות מסוגל להישמע לאלוהים ולהיות חסיד של אלוהים של היום, ולהיווכח בהתאם לאמירות האחרונות של אלוהים. רק מי שעושה את כל זאת פועל לפי עבודתה של רוח הקודש ומצוי בזרם של רוח הקודש. בני אדם כאלה לא רק מסוגלים לזכות בשבחים מאלוהים ומסוגלים לראות את אלוהים, אלא שהם גם יכולים להכיר את טבעו של אלוהים מהעבודה האחרונה של אלוהים, ויכולים להכיר את התפיסות של האדם ואת מרדנותו, את אופיו ואת מהותו, מעבודתו האחרונה של אלוהים. יתרה מזאת, בני האדם האלה מסוגלים להשיג שינוי הדרגתי בטבעם במהלך שירותם. רק בני אדם כאלה הם אלה שמסוגלים לזכות באלוהים, ואשר באמת ובתמים מצאו את הדרך האמיתית. אלה שעבודתה של רוח הקודש מסלקת אותם הם בני אדם שלא מסוגלים לפעול לפי העבודה האחרונה של אלוהים, ואשר מתמרדים נגד העבודה האחרונה של אלוהים. העובדה שבני אדם כאלה מתנגדים לאלוהים בגלוי נובעת מכך שאלוהים עשה עבודה חדשה, ומשום שצלמו של אלוהים לא זהה לזה שבתפיסותיהם – כתוצאה מכך, הם מתנגדים לאלוהים בגלוי ומותחים על אלוהים ביקורת, מה שגורם לאלוהים לתעב אותם ולדחות אותם.


מתוך 'הכירו את העבודה החדשה ביותר של אלוהים וצעדו בעקבות אלוהים' ב'הדבר מופיע בבשר'


בני אדם רבים מתנגדים לאלוהים ומפריעים לעבודתה של רוח הקודש מפני שהם לא מכירים את עבודתו העשירה ומגוונת של אלוהים, ויתרה מכך, הם עושים זאת מפני שיש להם רק קמצוץ של ידע ודוקטרינה המאפשרים להעריך את עבודתה של רוח הקודש. האין זה כך? על אף שחוויותיהם של בני אדם כאלה הן שטחיות, הם יהירים ומפונקים באופיים והם בזים לעבודתה של רוח הקודש, מתעלמים מתפיסותיה של רוח הקודש ויתרה מזאת, הם משתמשים בטיעונים הישנים והשוליים שלהם כדי לאמת את עבודתה של רוח הקודש. הם גם מעמידים פנים ומאמינים לגמרי בהשכלתם ולמדנותם ומאמינים לגמרי שהם מסוגלים לנסוע ברחבי העולם. בני אדם כאלה הם אלה שרוח הקודש מתעבת ודוחה, הלא כן? הם יסולקו לפני העידן החדש, הלא כן? בני האדם המתייצבים בפני אלוהים ומתנגדים לו בגלוי הם אנשים עלובים וקצרי ראייה שבסך הכל מנסים להוכיח כמה הם נבונים, הלא כן? הם מנסים לכבוש את ה"אקדמיה" העולמית כשבידם רק ידע זעום על ספרי הקודש; הם מנסים להפוך את כיוון עבודתה של רוח הקודש ומשתדלים לגרום לה להתאים את עצמה להלך המחשבה שלהם עצמם כשהם יכולים ללמד בני אדם רק דוקטרינה שטחית; הם כל כך קצרי ראייה שהם מנסים לראות במבט חטוף אחד 6,000 שנים של עבודת האל. האם בני האדם האלה ניחנים בהיגיון כלשהו? למעשה, ככל שבן אדם מכיר את אלוהים יותר טוב, כך הוא פחות ממהר למתוח ביקורת על עבודתו. יתר על כן, בן אדם כזה ממעט לדבר על הכרתו את עבודת האל כיום, אך הוא הביקורת שלו לא נחפזת. ככל שבני אדם מכירים פחות את אלוהים, כך הם יותר יהירים ובעלי ביטחון עצמי מופרז יותר וכך הם מצהירים יותר הצהרות מיותרות על הווייתו של אלוהים. עם זאת, הם מדברים רק על תיאוריה ולא מציעים הוכחות אמיתיות. בני אדם כאלה הם חסרי כל ערך. בני אדם שרואים בעבודתה של רוח הקודש משחק הם קלי דעת! בני אדם שלא נזהרים כשהם נתקלים בעבודה החדשה של רוח הקודש, שמדברים ללא הרף, שממהרים למתוח ביקורת, שמשלחים רסן מהאינסטינקט הטבעי שלהם להתכחש לנכונותה של עבודתה של רוח הקודש וכן מעליבים אותה ומחללים את קדושתה – בני אדם כה גסי רוח אינם מבינים כהוא זה את עבודתה של רוח הקודש, הלא כן? יתרה מזאת, האין הם יהירים, גאוותנים מטבעם ובלתי ניתנים לשליטה? אפילו אם יום יבוא ובני האדם האלה יקבלו את עבודתה החדשה של רוח הקודש, אלוהים עדיין לא יסבול אותם. לא רק שהם מזלזלים במי שעובד עבור אלוהים, אלא שהם גם מחללים את קדושתו של אלוהים עצמו. בני אדם פזיזים כאלה לא יזכו למחילה, ובין שבעידן הזה ובין שבעידן הבא, הם ירקבו בגיהינום לנצח נצחים! בני אדם גסי רוח ומפונקים כאלה מעמידים פנים שהם מאמינים באלוהים וככל שהם ממשיכים לעשות זאת, כך סביר יותר שהם פוגעים בצווים המנהליים של אלוהים. כל בני האדם היהירים האלה שהם חסרי מעצורים מיסודם ומעולם לא נשמעו לאיש צועדים בנתיב הזה, הלא כן? הם מתנגדים לאלוהים כל יום ביומו, מתנגדים לאלוהים שהוא תמיד חדש ולעולם אינו ישן, הלא כן?


מתוך 'הכרת שלושת השלבים של עבודת האל היא הנתיב להכרת האל' ב'הדבר מופיע בבשר'


אדם כזה תמיד רוחש עוינות נגד עבודתו החדשה של אלוהים, אינו מראה נכונות להישמע, ומעולם לא נשמע לו ברצון ולא היה צנוע בפניו. הוא מרומם את עצמו על פני הזולת ולעולם אינו נשמע לאיש. לפני אלוהים, הוא רואה בעצמו האדם המיומן ביותר בהטפת "דבר האל" והמוכשר ביותר בעבודה על הזולת. הוא לעולם אינו נפטר מאוצרות שכבר בבעלותו, אלא מתייחס אליהם כאל נכסים משפחתיים שיש לסגוד להם, שיש להטיף עליהם לזולת ולהשתמש בהם כדי לחנך את השוטים המעריצים אותו. בהחלט ישנם אנשים כאלה בכנסייה. אפשר לומר שהם "גיבורים עשויים לבלי חת," אשר דרים כפולשים ארעיים דור אחר דור בבית האל. הם חושבים את הטפת "דבר האל" (הדוקטרינה) לחובתם הרמה ביותר. שנה אחר שנה ודור אחר דור, הם מתרוצצים ואוכפים במרץ את חובתם "המקודשת והבלתי ניתנת להפרה". איש אינו מעז להתקרב אליהם ואיש אינו מעז להוכיח אותם בגלוי. הם הופכים ל"מלכים" בבית האל, ונוהגים כרודנים במרוצת הדורות.


מתוך 'מי ששומע לאלוהים בלב טהור ייפול לבטח בנחלתו' ב'הדבר מופיע בבשר'


אתם משרתים את אלוהים עם אופייכם הטבעי ועל פי העדפותיכם האישיות. יתר על כן, אתם ממשיכים לחשוב שאלוהים אוהב כל דבר שאתם אוהבים, ושאלוהים שונא כל דבר שאת לא אוהבים, ושעבודתכם מונחית על-ידי העדפותיכם שלכם בלבד. האם אפשר לקרוא לכך שירות של אלוהים? בסופו של דבר, טבע חייכם לא ישתנה כהוא זה. למעשה, אתם תהפכו לעיקשים יותר, משום ששירתתם את אלוהים, וזה יעמיק וישריש ואת הטבע המושחת שלכם. בתוך תוככם, תפתחו דוקטרינות של שירות לאלוהים שלא יהיו מבוססות על דבר מלבד אופייכם והניסיון שצברתם בשירותכם על פי הטבע שלכם עצמכם. אלה ניסיון ולקחים אנושיים זו תורת חייו של האדם. בני אדם כאלה נמנים על הפרושים ועל אנשי הדת.


מתוך 'הפסיקו את השירות הדתי' ב'הדבר מופיע בבשר'


קל מאוד לאדם לבצע עבודה במסגרת דעתו. למשל, כמרים ומנהיגים בעולם הדתי נשענים על כישרונותיהם ותפקידיהם בביצוע עבודתם. בן אדם שיצעדו בעקבותיהם במשך זמן רב יידבקו בכישרונותיהם ויושפעו ממהותם במידה מסוימת. הם מתמקדים בכישרונות, ביכולות ובידע של בני אדם והם קשובים לדברים על-טבעיים מסוימים ולדוקטרינות עמוקות רבות שאינן מציאותיות (הדוקטרינות המעמיקות האלה כמובן אינן ניתנות להשגה). הם לא מתמקדים בשינויים בטבעם של בני האדם, אלא באימון בני האדם להטיף ולעבוד, ובשיפור הידע של בני האדם והדוקטרינות הדתיות העשירות שלהם. הם לא מתמקדים במידה שבה משתנה טבעם של בני האדם, או במידה שבה בני האדם מבינים את האמת. הם לא עוסקים במהותם של בני האדם, וקל וחומר שהם לא מנסים להכיר את המצבים הרגילים והחריגים של בני האדם. הם לא סותרים את תפיסותיהם של בני האדם או חושפים אותן, וקל וחומר שהם לא מתקנים את פגמיהם או את שחיתותם. רוב בני האדם הצועדים בעקבותיהם משרתים בשימוש בכישרונותיהם הטבעיים, ומה שהם מבטאים הוא ידע ואמת דתית מעורפלת שאין להם נגיעה למציאות ולא מסוגלים להעניק חיים לבני אדם. למעשה, מהות עבודתם היא טיפוח כישרונות – טיפוחו של בן אדם חסר כל לבוגר סמינר כשרוני, שלאחר מכן ייצא לעבוד ולהוביל.


מתוך 'עבודת האל ועבודת האדם' ב'הדבר מופיע בבשר'


אתם מסוגלים לבטא ידע כחול אשר על שפת הים, אך דבר מכך לא מכיל שום נתיב אמיתי. בכך אתם מוליכים בני אדם שולל, הלא כן? אתם אומרים דברים אך לא עושים מעשים, הלא כן? התנהגות כזו פוגעת בבני האדם! ככל שהתיאוריה יותר מרוממת, כך היא יותר בלתי מציאותית, וכך היא פחות מסוגלת לגרום לבני האדם לראות את המציאות; ככל שהתיאוריה יותר מרוממת, כך היא יותר גורמת לכם להתריס נגד אלוהים ולהתנגד אליו. אל תתייחסו אל התיאוריות הנשגבות ביותר כאל אוצרות יקרי ערך – הן קטלניות וחסרות תועלת! אולי רוב בני האדם מסוגלים לדבר על רוב התיאוריות הנשגבות ביותר, אך התיאוריות האלה לא מכילות דבר מהמציאות, מכיוון שבני האדם האלה לא חוו אותן באופן אישי, ולכן אין בהן שום נתיב של נוהג. בני אדם כאלה לא מסוגלים להעלות את האדם על דרך המלך, והם רק יורידו את בני האדם מדרך הישר. זה פוגע בבני האדם, הלא כן? לכל הפחות, עליכם להיות מסוגלים לפתור את הבעיות הנוכחיות ולאפשר לבני האדם להשיג היווכחות. רק זה נחשב כמסירות, ורק כך תהיו כשירים לעבוד למען אלוהים. אל תאמרו תמיד מילים יומרניות וגחמניות, ואל תכפו דברים על בני האדם ותגרמו להם להישמע לכם ולנהגים הרבים הלא ראויים שלכם. לא תהיה לכך כל השפעה, וזה יוכל רק להגביר את הבלבול של בני האדם. הובלת בני האדם כך תיצור הסדרה רבה, מה שיגרום לבני האדם לתעב אתכם. זה החיסרון של האדם, והוא באמת בלתי נסבל.


מתוך 'התמקדו יותר במציאות' ב'הדבר מופיע בבשר'


הידע שלך יכול לכלכל אנשים רק לזמן מוגבל. ככל שהזמן עובר, אם אתה ממשיך לומר את אותם דברים, יהיו אנשים שיבחינו בכך; הם יאמרו שאתה שטחי מדי וחסר עומק. לא תיוותר לך ברירה אלא לנסות ולהטעות את האנשים על ידי דיבור על דוקטרינות. אם תתמיד בכך, הכפופים לך יאמצו את שיטותיך, צעדיך והמודל שלך לאמונה באלוהים ולהתנסות, והם יוציאו אל הפועל את הדברים ואת הדוקטרינות האלו. בסופו של דבר, היות שאתה מדבר בצורה הזאת, הם יתייחסו אליך כאל מופת. אתה גורם לאנשים לדבר על דוקטרינות, והכפופים לך ילמדו ממך דוקטרינות. ככל שהדברים יתנהלו כך, יימצא שעלית על הדרך הלא נכונה. כל מי שכפוף לך ילך בעקבותיך. ...התבונן במנהיגי כל פלג וכל כיתה. הם כולם יהירים וצדקניים, והם מפרשים את כתבי הקודש מחוץ להקשרם ועל פי דמיונם הם. הם כולם מסתמכים על כישרונות ועל למדנות בעבודתם. אלמלא היו מסוגלים לשאת דרשה כלשהי, האם אנשים היו נוהים אחריהם? אחרי הכול יש להם ידע כלשהו הודות לימודיהם, והם מסוגלים לדבר במידה מועטה על דוקטרינות, או לחלופין, הם יודעים להעביר אחרים לצדם וכיצד להשתמש בתחבולות מסוימות שבאמצעותן הם משכו אליהם אנשים ורימו אותם. מן השפה ולחוץ הם מאמינים באלוהים, אך לאמיתו של דבר הם הולכים בעקבות מנהיגיהם. אם הם פוגשים באלו שמטיפים לדרך הנכונה, יהיו ביניהם כאלה שיאמרו: "עלינו להיוועץ בו ביחס לאמונתנו באלוהים". ראו כיצד הם זקוקים להסכמתו של מאן-דהוא כדי להאמין באלוהים; האין זו בעיה? למה הפכו אפוא המנהיגים הללו? האם הם לא הפכו לפרושים, לרועי שקר, לצוררי משיח ולאבני נגף המונעים מבני אדם לקבל את דרך האמת?


מתוך 'תיעוד נאומיו של המשיח'


אינכם "מסכמים את האמת" כדי לאפשר לאנשים להשיג חיים או להשיג שינויים בטבעם בזכות האמת. למעשה, אתם עושים זאת כדי שאנשים יוכלו להיות בקיאים בידע כלשהו ודוקטרינות כלשהן מתוך האמת. הם נראים כאילו שהם מבינים את המטרה שביסוד עבודתו של אלוהים, כאשר הם בסך הכול למדו היטב אי-אילו מילים מתוך דוקטרינה. המשמעות המשתמעת מן האמת אינה נהירה להם, ואין הדבר שונה מלימודי תיאולוגיה או מקריאה בכתבי הקודש. אתם אוספים את הספרים או את החומרים האלה, וכך אתם משיגים את ההיבט הזה של הדוקטרינה או את ההיבט ההוא של הידע. אתם דרשני דוקטרינות נהדרים, אך מה קורה כשאתם מסיימים לדבר? כעת אנשים אינם מסוגלים להתנסות, אין להם שמץ של הבנה אודות עבודתו של אלוהים וגם לא אודות עצמם. בסופו של דבר, הם לא השיגו דבר מלבד נוסחאות וחוקים. ...כשאתם שואלים שאלה אחר שאלה בהתייחס לאותם דברים, ואז עונים ועורכים סקירה או סיכום, אתם חושבים שהכפופים לכם יכולים להבין את הדברים בנקל. לא רק שקל לזכור את הדברים, התשובות לאותן שאלות ברורות להם כהרף עין, ואתם חושבים שזה נפלא לפעול כך. אך מה שהם מבינים אינו המשמעות האמיתית שמשתמעת מהדברים; הבנתם שונה מהמציאות ואיננה אלא רק מילים מתוך דוקטרינה. לכן ייטב אם לא תפעלו כך בכלל. אתם עושים את הדברים האלה כדי לגרום לאנשים להבין ידע ולשלוט בידע. אתם מכניסים אנשים בסוד הדוקטרינות, אל הדת, וגורמים להם להאמין באלוהים וללכת בעקבותיו במסגרת דוקטרינות דתיות. אם כן, האם אינכם בדיוק כמו פאולוס? ...בסופו של דבר, הם יילקחו למקום שבו הם אינם יכולים לחוות את האמת ואינם יכולים לחוות את דבר האלוהים – מקום שבו הם יכולים רק לרכוש דוקטרינות ולדון בהן, ואינם יכולים להבין את אלוהים. ואז הם יוכלו רק לדבר על דוקטרינות שמצלצלות יפה, דוקטרינות נכונות, אך דבריהם לא יהיו קשורים למציאות ולא יציעו דרך לצעוד בה. מנהיגות מסוג כזה אכן גורמת לנזקים חמורים.


מתוך 'תיעוד נאומיו של המשיח'


בני האדם שקוראים את כתבי הקודש בכנסיות גדולות מדקלמים כל יום פסוקים מכתבי הקודש, אך אף אחד מהם לא מבין את תכליתה של עבודתו של אלוהים. אף אחד מהם לא מסוגל להכיר את אלוהים. יתרה מזאת, אף אחד מהם לא תואם את לבו של אלוהים. הם כולם בני אדם חסרי תועלת ונתעבים, שכל אחד מהם מתייהר לרצות לחנך את אלוהים. על אף שהם מנופפים בשמו של אלוהים, הם מתנגדים אליו בכוונה תחילה. על אף שהם מתקראים מאמינים באלוהים, הם בני האדם שאוכלים ושותים את דמו של האדם. בני אדם כאלה הם שטנים שטורפים את נשמתו של האדם, שדים שמפריעים בכוונה לבני האדם שמנסים לעלות על הדרך הנכונה, ואבני נגף שמכשילים בדרכם את בני האדם שמחפשים את אלוהים. על אף שבשרם "איתן", כיצד יוכלו חסידיהם לדעת שהם צוררי משיח שמובילים את האדם בדרכים המנוגדות לאלוהים? כיצד הם יוכלו לדעת שהם שטנים חיים שמחפשים במיוחד נשמות לטרוף?


מתוך 'כל מי שלא מכיר את אלוהים מתנגד לאלוהים' ב'הדבר מופיע בבשר'


מדוע אני אומר שבני אדם בעולם הדתי לא מאמינים באלוהים ושהם רשעים ששייכים לאותו סוג של השטן? אני אומר שהם רשעים מפני שהם לא מבינים את רצונו של אלוהים ולא רואים את חוכמתו. אלוהים לא חושף בפניהם את עבודתו בשום זמן. הם עיוורים שלא רואים את מעשיו של אלוהים. הם בני האדם שאלוהים נטש ושאלוהים לא מטפל בהם או מגן עליהם. יתרה מזאת, הם בני האדם שלא ניחנים בעבודתה של רוח הקודש. מי שאלוהים לא עושה בו את עבודתו הוא רשע שמתנגד לאלוהים.


מתוך 'כל מי שלא מכיר את אלוהים מתנגד לאלוהים' ב'הדבר מופיע בבשר'


השיתוף של האדם:


האחריות של העובדים היא לבצע את חובתם ולהוביל את הכנסיות על פי רצונו של אלוהים ובהתאם לדרישותיו והסדריו של אלוהים. אלוהים מברך עבודה כזו. אם העובדים אינם פועלים לפי רציונליות כזו, והם מפרים את רצון אלוהים בכך שהם עושים דברים בדרכם, תופסים את מקומו של הרועה, מלמדים אנשים כרצונם, מפיצים את ההשקפות, הדמיונות והדוקטרינות שלהם, וגורמים לאחרים לקבל אותן, אז עובדים שכאלה הפכו לרועי שקר. יש דוגמאות רבות לעובדים שהפכו לרועי שקר, ורבים מהם מחוסלים בידי אלוהים בכל שלב של עבודתו. אלוהים אמר פעם שבכל עידן יש אנשים רבים שמשרתים את אלוהים ובכל זאת גם מתנגדים לו, כך שבסופו של דבר הם גורמים לאחרים לציית ולסגוד להם כאילו היו אלוהים. זהו ביטוי של היות אדם "רועה שקר". כולנו צריכים לראות בזה אזהרה. עובדים צריכים להתמקד בשינויים שחלים בטבע שלהם, ואם הם לא קשובים לכך ומתרשלים, יהיה להם מאוד קל להפוך לרועי שקר. בעבודה של רועי שקר יש דגש מיוחד על הנהגת אנשים בהתאם למשמעות של רועי השקר. הם תכננו בעצמם את כל מה שהם עושים, אומרים ומבקשים, והם מתייחסים לכך כמו לאמת הטהורה ביותר, וחושבים שהם יכולים ללמד אנשים להיות בני אדם ולאפשר לאנשים לזכות באמת בהתאם לתוכנית שלהם. אלה הם ביטויים ליהירות המופלגת ולצדקנות של רועי שקר. אנשים שהם רציונליים באמת יחפשו וישתפו את האמת כאשר הם מאמינים שהם צודקים, וכן יקדישו תשומת לב לשמיעת השקפות שונות וידע של אחרים כדי לקבוע אם כל מה שהם הבינו הוא נכון. כל אלה שחוו את גיזומו וטיפולו של אלוהים צריכים להיות מסוגלים לשים בצד חלק מצדקנותם ויהירותם. כאשר הם עובדים, הם נזהרים בצעדיהם כדי להימנע מהפרת רצונו של אלוהים ומנקיטה בדרך לא נכונה. הם לא מסוגלים לחשוב על ההשלכות של הפיכתם לרועי שקר. לכל עובד יש נוהגים משלו. לכולם יש את התאוריות שלהם שאיתן הם משקים אנשים. למעשה, אף אחד לא יכול להיות ברור לחלוטין לגבי היקף האמת או הערך שבדרכם. לאנשים אין מודעות עצמית. הם לא מספיק כנים לגבי הכרתם את האמת ולא מהרהרים בה לעומק, והם בוחרים באופן שרירותי כמה דברים חסרי ערך ומתייחסים אליהם כמו לאוצרות שיש לספק לאחרים. האם נוהגים אלה לא מרמזים על רועי שקר? האם זה לא מזיק גם לאחרים וגם להם עצמם? לא משנה כמה עבודה רועי השקר עושים, הם כלל לא מסוגלים להביא אנשים בפני אלוהים ולאפשר להם להכיר אותו ולהישמע לו. רועי השקר מפיצים רק מילים, דוקטרינות, השקפות ודמיונות, ואין דבר שמפריע לעבודתו של אלוהים או שמתנגד לאלוהים יותר מזה.


משיתופיהם של בכירים


שירות בהתאם לשיטות דתיות פירושו לעשות הכול על פי השיטות המסורתיות של הדת ונוהגי השירות, לציית בנוקשות לטקסים דתיים שונים ולהנהיג אנשים אך ורק בהתאם לידע שבכתבי הקודש. למראית עין, זה נראה נמרץ ורב עוצמה, מדיף ריח של דת, וזה מתאים באופן מושלם להשקפותיהם של אנשים אשר אינם מביעים התנגדות. עם זאת, שירות זה נעדר את עבודת רוח הקודש. הדברים שאליהם הם מטיפים אינם אלא דוקטרינות דתיות וידע מכתבי הקודש – הם מלאים בהשקפות דתיות. הם נעדרים את נאורות רוח הקודש, והכינוסים הם קפואים וחסרי חיות. עם שירות כזה, ככל שהשנים חולפות, העם הנבחר של אלוהים נשאר ללא האמת. אין להם שום ידע אודות אלוהים, והם לא נשמעים לו כלל. הם לא עלו על הנתיב הנכון לאמונה באלוהים, שכן אנשים לא מבקשים ישועה אלא חסד וברכות, ולכן אין שום רמז לשינויים בטבע חייהם. לאחר ששירתו למשך כמה שנים, אנשים כאלה נשארים בידיים ריקות, בלי שום תוצאה נראית לעין. זו ההשלכה של שירות על פי שיטות דתיות. ברור שאנשים שמשרתים כך את אלוהים לא מכירים את עבודתו של אלוהים, הם לא מבינים את רצונו של אלוהים, והם לא יודעים מה זה אומר לשתף פעולה עם עבודתה של רוח הקודש. זה רק מקרה של עיוור מוביל עיוור. הם מוליכים שולל את העם הנבחר של אלוהים, וכמו הפרושים הם מאמינים באלוהים ובכל זאת מתנגדים לו. הם לא מכירים את אלוהים, וביסודו של דבר הם לא מסוגלים להשיג את ישועתו של אלוהים.


מתוך 'קטעים נבחרים מקורותיהם של הסדרי העבודה של כנסיית האל הכול יכול'


הכמרים של הקהילה הדתית מנצלים כל הזדמנות כדי להפגין את רמת הידע שלהם ולשוות לעצמם מראה של אדיקות. המטרה שלהם היא לגרום לאנשים להעריץ אותם ולסגוד להם, והם משתמשים בצלם של עצמם כדי לגרום לאנשים להישמע להם וללכת בדרכם. כתוצאה מכך הם מובילים אנשים לסגוד לידע שבכתבי הקודש, לסגוד למעמד ועוצמה ולסגוד למיומנויות הטפה. בדרך זו, בכל צעד וצעד הם מובילים אנשים אל דרך ההתנגדות לאלוהים. אלה שמונחים בידי צוררי המשיח מאמינים באל מעורפל. הם טובים בדיבור חלול ודוקטרינות ריקות, מיומנים בצביעות, וכולם מאמינים באלוהים ובכל זאת מורדים באלוהים. אין ספק שהדרך שבה מנהיגי שקר וצוררי משיח עובדים – הדרך שבה הם משרתים את אלוהים אך מתנגדים לו – מזיקה מאוד לאנשים.


מתוך 'קטעים נבחרים מקורותיהם של הסדרי העבודה של כנסיית האל הכול יכול'


מקור:  כנסיית האל הכול יכול   


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

חיפוש
ארכיון