עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 116

20/07/2019 14:46
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהים


האל הכול יכול אומר

 

חלקים נרחבים מדבריי גורמים לאנשים לחוש פחד ולרעוד מאימה, חלקים נרחבים אחרים גורמים לאנשים לסבול ולאבד תקווה, ואילו חלקים נרחבים ורבים מאלה הורסים אנשים. את העושר שבדבריי איש אינו יכול להבין או לתפוס בבהירות. רק כשאני אומר לכם את דבריי ומגלה לכם אותם משפט אחר משפט, יכולים אתם לדעת את המצב לאשורו, אך עדיין אינכם מבינים את האמת שבעובדות הספציפיות. לכן אשתמש בעובדות כדי לגלות את כל דבריי, ובכך אאפשר לכם הבנה רבה יותר. משיטת דיבורי ניתן לראות שבדבריי איני רק מדבר – יותר מכך, אני פועל באמצעות דבריי; רק זו היא המשמעות הנכונה של דברים והישגים המתרחשים בו-זמנית. כי איתי הכול חופשי והכול משתחרר, ועל המסד הזה, כל מעשיי מלאים בחוכמה. איני מדבר כלאחר-יד וגם איני פועל כך (בין באנושיותי ובין באלוהותי, אני מדבר ופועל בחוכמה, כי אנושיותי היא חלק בלתי-נפרד ממני). אך כשאני מדבר, איש אינו שת ליבו לנימת דיבורי; כשאני פועל, איש אינו שם לב לשיטת עבודתי. זהו חסרונם של בני האדם. אני אגלה את כוחי הגדול על כל בני האדם, לא רק על בניי הבכורים, וחשוב מכך, אגלה את כוחי הגדול בקרב כל האומות וכל העמים; רק זו היא עדות רבת-עוצמה שתבייש את השטן. איני פועל באופן טיפשי. רבים חושבים שזו שגיאה מצדי להעיד על הבנים הבכורים; הם אומרים שקיימים אלים אחרים מלבדי, שאני פועל בחוסר היגיון, שאני משפיל את עצמי; אמירות כאלה חושפות אף יותר את שחיתותם של בני האדם. האם ייתכן שלהעיד על בניי הבכורים זו שגיאתי? אתם אומרים שאני טועה; היכולים אתם להעיד? אלמלא רוממתי אותם והעדתי עליהם, הייתם ממשיכים למעוך את בניי תחתיכם, להתייחס אליהם באדישות קרה, כאילו היו משרתיכם. עדר בהמות שכמותכם! אני אטפל בכם אחד אחד! לא ארפה מאיש! אמרו לי, אלו שאינם תואמים אנשים שניחנו באנושיות רגילה – מהם הדברים האלה? אין שום ספק שאלה הן בהמות! פשוט איני יכול לסבול אותן. אילו הייתי מחכה לכם שתעידו, עבודתי כבר הייתה מתעכבת! עדר בהמות שכמותכם! פשוט אין בכם שום אנושיות! איני צריך מכם שום שירות! צאו מכאן תיכף ומייד! הצקתם והטרדתם את בניי במשך זמן כה רב; אני ארמוס אתכם עד שתהפכו לעיסה! רק תעזו לנהוג שוב בפראות, רק תעזו לבייש אותי שוב! כבר השלמתי את עבודתי הגדולה והגיע הזמן לטפל בפינוי עדר הבהמות הזה!

 

הכול מוגשם בידיי (עבור אלה שאני אוהב), והכול גם מושמד בידיי (עבור הבהמות הללו שאני שונא, האנשים, העניינים והדברים הללו שאני בז להם). אני מאפשר לבניי הבכורים לראות את כל מה שברצוני לעשות, נותן להם להבין ביסודיות ולראות מתוך כך את כל מה שעשיתי מאז שיצאתי מציון. אחר כך ניכנס ביחד אל הר ציון, ניכנס אל המקום שבו היינו לפני העידנים ונחיה את חיינו מחדש. מנקודה זו ואילך לא יהיה שוב מגע עם העולם ועם עדר הבהמות הזה, אלא חופש מלא; הכול יתנהל ללא מעצורים ועיכובים. מי מעז להתנגד למי מבין בניי הבכורים? מי שוב מעז להתנגד לבניי הבכורים? לא אפטור אותו בקלות! כמו שיראתם אותי בעבר, היום עליכם לירוא כך את בניי הבכורים. אל תנהגו עמי בצורה אחת ומאחורי גבי בצורה אחרת; אני רואה מיהו מי בצלילות מלאה. מי שאינו נאמן לבניי הבכורים אינו נוהג כלפיי כבן הנאמן להוריו, וזו עובדה ברורה, שכן אנו גוף אחד. אם מישהו טוב אליי אך מתייחס אחרת לבניי הבכורים, אין ספק שהוא צאצא טיפוסי של התנין הגדול האדום כאש, מכיוון שהוא מפרק את גופו של המשיח; אין לעולם מחילה על החטא הזה! על כל אחד מכם לראות זאת. זוהי חובתכם להעיד עליי, ואף יותר מכך זו חובתכם להעיד על הבנים הבכורים. איש מכם לא יחמוק מאחריותו; אני אטפל מייד בכל אחד מכם שיפריע! אל תחשבו שאתם מצוינים מדי. אני אומר לכם! ככל שאתם נוהגים כך, כך אתם מהווים יותר מטרה לענישה חמורה מצדי! ככל שאתם נוהגים כך, כך אתם יותר חסרי-תקווה, בני הנשייה, ואני אייסר אתכם לעד!

 

רוחי, רוח הקודש, עושה את כל העבודה באופן אישי, ואני לא אאפשר לאף אחד ממחנהו של השטן להתערב, וכך אמנע שיבושים בתוכניותיי. בסוף אתן למבוגרים ולילדים לקום ולהלל אותי ואת בניי הבכורים, לשבח את מעשיי הנפלאים ואת הופעתה של ישותי הפיסית. אתן לקול השבחים להדהד עד לקצווי היקום, להרעיד הרים, נהרות ואת כל הדברים, ואשפיל את השטן עד עפר; אני אשתמש בעדותי כדי להשמיד את כל העולם הישן, המסואב והמתועב ולבנות עולם חדש, קדוש וטהור. (כשאני אומר שהשמש, הירח, הכוכבים והגופים השמימיים לא ישתנו בעתיד, איני מתכוון לומר שהעולם הישן עדיין יעמוד על תילו, אלא שכל העולם יושמד ושהעולם הישן יוחלף. לא אחליף את היקום.) רק אז יהיה זה עולם התואם את רצוני; בתוכו לא יתקיים דיכוי מהסוג הקיים כיום, תופעת הניצול, והעולם יהיה מלא בהגינות וסבירות תוך קיום כבשר ודם. (למרות שאני אומר שהעולם יהיה הוגן וסביר, הקיום בו יהיה כבשר ודם; בהשוואה למלכותי הוא יהיה שונה מאוד, שונה כמו שמיים וארץ; פשוט אין אפשרות להשוות – אחרי הכול, העולם האנושי הוא העולם האנושי והעולם הרוחני הוא העולם הרוחני.) באותה העת, בניי הבכורים ואני נממש באותו עולם את סמכות השיפוט שלנו (בעולם הזה לא תהיה כל הפרעה מצד השטן, כי עד אז אפנה לחלוטין את השטן), אך חיינו יהיו עדיין חיי המלכות, ואת זה איש אינו יכול להכחיש. לאורך העידנים, בני האדם (ולא משנה עד כמה הם היו נאמנים) מעולם לא חוו חיים כאלה, כי לאורך כל העידנים לא היה אף אחד שנהג כבני הבכור, והם עדיין יגישו לי שירות מאוחר יותר. למרות שאותם עושי-שירות הם נאמנים, בסופו של דבר הם צאצאים של השטן שאותם כבשתי, ולכן לאחר מות הגוף הגשמי הם ימשיכו להיוולד אל העולם האנושי כדי לעשות עבורי שירות; זו המשמעות האמיתית של האמירה "אחרי הכול, הבנים הם הבנים, ועושי-השירות הם צאצאי השטן". לאורך העידנים לא היה ידוע כמה אנשים קיימים כדי לתת שירות עבור הבנים הבכורים של ימינו; מבין כל עושי-השירות, איש אינו יכול לברוח, ואני אגרום להם לעשות עבורי שירות לנצח. בכל הנוגע לטבעם, הם כולם בני השטן, כולם מתנגדים לי, ולמרות שהם עושים עבורי שירות, זה נכפה עליהם, ואין להם כל חלופה כי ידי שולטת בכול; עושי-השירות שאני משתמש בהם חייבים לתת לי שירות עד הסוף. אם כן, ישנם עדיין רבים היום שטבעם זהה לזה של הנביאים והשליחים לאורך הדורות, מכיוון שרוחם אחת. מכאן שישנם עדיין עושי-שירות נאמנים רבים המתרוצצים עבורי, אך בסופו של דבר (הם עושים עבורי שירות ללא הרף כבר למעלה מששת אלפים שנה, ולכן האנשים האלה שייכים לקבוצת עושי-השירות) איש אינו יכול להשיג את מה שכולם קיוו לו לאורך הדורות, כי מה שהכנתי אינו עבורם.

 

כל מה ששייך לי כבר הוגשם לנגד העיניים: בניי הבכורים ישובו אל ביתי, ישובו לצדי ויתאחדו מחדש. היות שחזרתי עטור ניצחון וזכיתי בתהילה מלאה, אני בא להשיב אתכם. בעבר היו אנשים שהביעו תחזיות בדבר "חמש עלמות חכמות, חמש עלמות שוטות"; למרות שהתחזיות אינן מדויקות, הן אינן מוטעות לחלוטין, ואני יכול למסור לכם אי-אילו הסברים. חמש עלמות חכמות וחמש עלמות שוטות בהחלט אינן מייצגות את מספרם של האנשים, והן גם לא מייצגות סוג מסוים של אנשים, בהתאמה. חמש עלמות חכמות משמען מספר האנשים; חמש עלמות שוטות מייצגות סוג אחד של אנשים, אך אף אחד מבין שני אלה אינו מתייחס אל הבנים הבכורים – הם מייצגים את הבריאה. זו הסיבה שבעטיה הם התבקשו להכין שמן באחרית הימים. (הבריאה אינה ניחנה באיכות שלי; אם הם רוצים ליצור עלמות חכמות, עליהם להכין שמן, ולכן עליהם להצטייד בדבריי.) חמש העלמות החכמות מייצגות את בניי ואת אנשיי מבין בני האדם שבראתי. הם קרויים[א] "עלמות" מכיוון שלמרות שהם נולדו עלי אדמות, אני בכל זאת זוכה בהם; ניתן לומר שהם התקדשו, ולכן הם קרויים "עלמות". המספר "חמש" שהוזכר כאן מייצג את מספרם של בניי ואנשיי שאותם הועדתי מראש. "חמש עלמות שוטות" – זו התייחסות לעושי השירות. הם עושים למעני שירות מבלי לייחס ולו חשיבות מועטה ביותר לחיים – הם חותרים רק לדברים חיצוניים (מכיוון שאין בהם את האיכות שלי, הם עושים רק דברים חיצוניים בכל מעשיהם), והם אינם מסוגלים להיות עוזריי המיומנים, ולכן הם קרויים "העלמות השוטות". כאן המספר "חמש" מייצג את השטן, והם קרויים[ב] "עלמות" משום שכבשתי אותם והם מסוגלים לעשות למעני שירות, אך אנשים כאלה אינם קדושים, ולכן הם קרויים עושי-שירות.

 

 

מקור: כנסיית האל הכול יכול

 

 

עוד


היכן נמצאים חיי נצח?——עיקרי אמונה באלוהים——תעלומות שאינכם מכירים
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

חיפוש
ארכיון