עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (441)
אלוהים  (355)
ספרים  (278)
המשיח  (201)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (112)
מזמורים  (96)
גאולה  (77)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
האל  (45)
ישוע  (45)
ריקודי הלל  (44)
אמת  (34)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (32)
שירי קודש  (30)
אחרית הימים  (27)
ישועה  (26)
משיח  (23)
אמונה באלוהים  (21)
מקהלה  (21)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
דרך החיים  (13)
כתבי הקודש  (11)
יעד  (9)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
תפילה  (8)
כנסייה  (7)
שירים חדשים  (7)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ציות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
דבר אלוהים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
אמונה  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
חכמה  (2)
יהוה  (2)
רוח הקודש  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
הכרת אלוהים  (1)
ותחייתו  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמור  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
רצון האל  (1)
שיפוט  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 117

21/07/2019 16:51
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהים

 


האל הכול יכול אומר

 

אתה הוא זה שפותח את המגילה, אתה הוא זה ששובר את שבעת החותמים, מכיוון שכל התעלומות מקורן בך ושאתה מגלה את כל הברכות. אני מוכרח לאהוב אותך לנצח, ואני מוכרח לגרום לכל העמים לסגוד לך, שכן אתה הוא ישותי הפיסית, אתה חלק מהביטוי השופע והמלא שלי, חלק חיוני מגופי. לכן עליי למסור עדות מיוחדת. חוץ ממה שבתוך ישותי הפיסית, מי עוד הוא כלבבי? אתה עצמך אנו זה שמעיד עליך, אלא רוחי, רוח הקודש, מעידה עבורך, ואני בהחלט לא אסלח לכל מי שיעז להתריס נגדך, מפני שהדבר נוגע לצוויי המנהליים. אני בהחלט אגשים את כל מה שתאמר, ולבטח אקבל את כל מה שאתה חושב. אם מישהו אינו נאמן לך, הוא מתנגד אליי בגלוי, ואני לבטח לא אסלח לו. אני אייסר בייסורים קשים את כל מי שיתנגד לבני ואברך את אלה שיתאמו לך. זו הסמכות שאני מוסר בידך. אתה נחשב למופת לדרישות ולתקנים שנדרשים מהבנים הבכורים, כפי שדובר בעבר. במילים אחרות, אתה ההתגלמות של דרישותיי מן הבנים הבכורים. זה אינו דבר שבני אדם מסוגלים לעשות, אלא מה שרוח הקודש, רוחי, עושה בעצמה. אם מישהו מאמין שבני אדם הם אלו שמעידים עבורך, אותו ברוא הוא ללא ספק ממחנהו של השטן והוא אויבי! לכן העדות היא מכרעת, לא ניתן לשנותה לנצח, ורוח הקודש מאשרת אותה! איש אינו יכול לשנות זאת בקלות דעת, ואם כן, לא אסלח! היות שבני אדם אינם יכולים להעיד עליי, אני עצמי מעיד על ישותי הפיסית, ולבני אדם אסור להתערב בעבודתי! אלה דברי שיפוט חמורים שכולם חייבים לתת עליהם את דעתם!

 

עליכם לשקול ולציין לעצמכם כל פרט מדבריי. אל תתייחסו לכך בקלות דעת, אלא הקשיבו בתשומת לב. מדוע אני אומר שבניי הבכורים הם ישותי הפיסית? וחלק חיוני של מלכותי? לפני כל העידנים חיינו ביחד ומעולם לא נפרדנו. בגלל השיבושים שגרם השטן, לאחר שהתגלמתי כבשר ודם בפעם הראשונה חזרתי שוב לציון. אחר כך כולנו באנו אל העולם, ולאחר שאנחל ניצחון באחרית הימים – היינו לאחר שאזכה בכם שוב מתוך הגוף הגשמי שהשטן השחית – אשיב אתם לציון כדי שישותי הפיסית תאוחד ולעולם לא תופרד עוד. לאחר מכן לא אתגלם כבשר ודם, ואתם בהחלט לא תצאו מן הגוף. במילים אחרות, לאחר מכן לא אברא שוב את העולם, אלא אשאר לנצח בלתי נפרד מבניי הבכורים בציון, מכיוון שהכול כבר הושלם עד תום ושאני עומד לסיים את העידן הישן כולו. רק בציון קיימים חיי השמיים והארץ החדשים, שכן ישותי הפיסית קיימת בציון. לא יהיו עוד שמיים חדשים או עולמות חדשים שיתקיימו מלבד זה. אני השמיים החדשים ואני גם העולם החדש, שכן ישותי הפיסית ממלאת את ציון כולה. ניתן גם לומר שבניי הבכורים הם השמיים החדשים, שבניי הבכורים הם העולם החדש. בניי הבכורים ואני עשויים גוף אחד ואיננו ניתנים להפרדה. כשמדברים עליי, זה כולל בהכרח את הבנים הבכורים, ובהחלט לא אסלח לכל מי שינסה להפריד בינינו. כשאגרום לכל האומות והעמים לשוב אל כס מלכותי, כל השטנים יבוישו עד עפר וכל השדים המצחינים ייסוגו מפניי. אזי הצדק ישכון לבטח בקרב כל העמים (כלומר בניי ואנשיי), ולבטח לא יתקיימו עוד שיבושים כלשהם מהשטן בקרב האומות, שכן אני אמשול בכל האומות והעמים, אני אאחוז ברסן השלטון בכל היקום כולו, והשטנים ייהרסו כליל, יובסו כליל ויקבלו את העונשים הנובעים מצוויי המנהליים.

 

אני מתקדם בעבודה בקרב כל העמים, אך הם מצוידים רק בהארה מרוחי, רוח הקודש, ואף אחד מהם אינו מוסמך לגלות את פשר תעלומותיי, אף אחד אינו מוסמך להביעני. רק האדם שבא ממני מוסמך לעשות את עבודתי, ובשאר אני משתמש רק באופן זמני. רוחי, רוח הקודש, לא תרד באופן שרירותי על אדם, שכן כל מה שמצוי בי הוא יקר-ערך. כשרוחי יורדת על פלוני וכשרוחי עובדת בקרבו של פלוני – אלה דברים שונים בתכלית. רוחי, רוח הקודש, עובדת בקרבם של אנשים שנמצאים מחוצה לי, אך יורדת על האדם שבא ממני. אלה הם שני עניינים שאינם קשורים כלל זה לזה, וזאת מפני שהאדם שבא ממני הוא קדוש, ואילו אלה שנמצאים מחוצה לי אינם קדושים, ולא משנה כמה הם טובים. רוחי לא תרד על אדם בשל סיבה של מה-בכך. אין צורך שאנשים ידאגו. איני עושה שגיאות, ומעשיי מדויקים במאת האחוזים! היות שהעדתי עליו, לבטח גם אגן עליו; אותו אדם בהחלט בא ממני וחיוני לישותי הפיסית. לכן אני מקווה שאנשים יניחו בצד את תפיסותיהם, ישליכו רעיונות שנתן להם השטן, יאמינו שכל אחת מאמירותיי היא אמת ולא ייכנעו לספקות שבראשם. זוהי השליחות שלי אל האנושות, ומה שאני מפציר באנושות לעשות. על כולם להקפיד על הדברים האלה, לציית להם בכנות ולהתייחס לדבריי כאל התקן.

 

לא זו בלבד שאני עומד להתחיל בעבודתי בקרב כל האומות והעמים – אני עומד גם להתחיל את עבודתי בכל מקום ביקום כולו, וזה מראה אף יותר שיום שובי לציון אינו רחוק עוד (מכיוון שעליי לחזור לציון לפני שאוכל להתחיל את העבודה בקרב כל העמים וברחבי היקום כולו). האם קיים מישהו שמסוגל להבין את שלבי עבודתי ואת צורת עבודתי? הסיבה שאני אומר שאפגוש זרים ברוחי היא כי למעשה לא ניתן לעשות זאת כבשר ודם, ומכיוון שאיני נכון להסתכן בסכנות בפעם השנייה. אלה הסיבות לכך שאתקשר עם זרים ברוחי. זה יקרה בעולם הרוחני האמיתי, ולא באיזה עולם רוחני מעורפל כפי שמדמיינים לעצמם אלה שחיים כבשר ודם.[א] מה שאני אומר באותה עת ייבדל פשוט בדרך שבה אומר את הדברים, שכן יהיה זה עידן אחר. לכן אני מזכיר לאנושות שוב ושוב לשים לב לצורה שבה אני מדבר, ואני מזכיר לאנושות גם שקיימות תעלומות בדבריי שבני אדם אינם יכולים לגלות. אך איש אינו מבין מדוע אני אומר את הדברים האלה, ורק מתוך מה שאני אומר לכם היום אתם יכולים להבין מעט, אך עדיין לא את הכול. לאחר השלב הזה בעבודתי אספר לכם צעד אחר צעד (אני עדין רוצה לסלק בכך אי-אילו אנשים מן הדרך, ולכן לא אומר דבר לעת עתה). זו השיטה שלפיה ייעשה השלב הבא בעבודתי. על כולם לשים לב ולראות בבירור שאני האל בכבודו ובעצמו, האל החכם.

 

 

מקור: כנסיית האל הכול יכול

 

 עוד


היכן נמצאים חיי נצח?——עיקרי אמונה באלוהים——תעלומות שאינכם מכירים
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון