עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (441)
אלוהים  (355)
ספרים  (278)
המשיח  (201)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (112)
מזמורים  (96)
גאולה  (77)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
האל  (45)
ישוע  (45)
ריקודי הלל  (44)
אמת  (34)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (32)
שירי קודש  (30)
אחרית הימים  (27)
ישועה  (26)
משיח  (23)
אמונה באלוהים  (21)
מקהלה  (21)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
דרך החיים  (13)
כתבי הקודש  (11)
יעד  (9)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
תפילה  (8)
כנסייה  (7)
שירים חדשים  (7)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ציות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
דבר אלוהים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
אמונה  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
חכמה  (2)
יהוה  (2)
רוח הקודש  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
הכרת אלוהים  (1)
ותחייתו  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מזמור  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
רצון האל  (1)
שיפוט  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 118

24/07/2019 17:01
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהים

 

האל הכול יכול אומר

 

אני אעניק חסד לכל מי שיקום ויעיד למען בני; אני אשמיד את כל מי שלא יקום להעיד למען בני, אלא יתנגד לו וישתמש בתפיסות האנושיות כדי לאמוד אותו. על כולם לראות בבהירות! מתן עדות למען בני היא מעשה שמביע יראה כלפיי, והדבר משביע את רצוני. אל תכבדו רק את האב ותציקו לבן ותדכאוהו. אלה שנוהגים כך הם צאצאי התנין הגדול האדום כאש, ואיני זקוק לחלאות כאלה שיעידו למען בני; אני אשמיד אותם בבור חסר התחתית. אני רוצה שעושי-השירות הנאמנים והישרים יגישו שירות לבני, ואיני זקוק לאף אחד מן האחרים. זהו טבעי הצודק, והדבר מראה שאני האל הקדוש וחסר-הפגמים בכבודו ובעצמו. לא אסלח לאף אחד שיפר את צוויי המנהליים. אייסר בזה אחר זה את כל מי שהתמרד נגדך או שרדף אותך בעבר, במשפחה או בעולם, ולא אפטור איש, כי אף חלק ממני אינו בשר ודם. מתן העדות למענך היום מראה שעושי-השירות סיימו להגיש לי שירות, ולכן אל תטריד עצמך בספקות ובנקיפות מצפון. אחרי הכול, אלה הם עושי-השירות שלך, ובסופו של יום אתה בא מהשמיים ובסוף תחזור אל גופי, שכן גופי אינו יכול להתקיים בלעדיך. אלה שמרדו בך ולא תאמו לך בעבר (זה דבר שאחרים אינם יכולים לראות – רק אתה יודע זאת בליבך) גילו עכשיו את צורותיהם המקוריות ונפלו, שכן אתה הוא אלוהים עצמו, ואתה לא תסבול מרד או פגיעה מאף אחד. למרות שלא ניתן כלל לראות זאת מבחוץ, רוחי, רוח הקודש, שוכנת בקרבך – אין על כך כל ספק. על כל האנשים להאמין בכך, ואם לא, מוט הברזל שלי יכה ארצה את כל המתריסים כנגדי! היות שאני מעיד למענך, אין ספק שאתה בעל סמכות, וכל מה שאתה אומר הוא התבטאות שלי, כל מה שאתה עושה הוא ביטוי שלי, שכן אתה אהובי ואתה חלק שישותי הפיסית אינה יכולה להתקיים בלעדיו. לכן כל אחד ממעשיך, מה שאתה לובש, הדברים שאתה משתמש בהם והמקום שבו אתה חי – גם אלה הם לבטח מעשיי. אל לאיש לנסות למצוא בך דופי או פגם, כי לא אסלח לאנשים כאלה!

 

אגרש מביתי את כל המשרתים הרשעים, ובביתי אגרום לכל המשרתים הנאמנים להעיד למען בניי הבכורים; זו תוכניתי, וכך אני עובד. כאשר משרתים רשעים מעידים למען בניי, הדבר מריח כגוויית המת, ואני מתעב זאת. כשמשרתים נאמנים מעידים למען בניי, זו עדות רצינית וכנה, ואני מקבל זאת ברצון. לכן, כל מי שאינו נכון להעיד למען בניי – צאו מכאן מייד! לא אכריח אתכם. אם אני מבקש מכם לעזוב, עליכם לעזוב! ראו מהן ההשלכות מבחינתכם ומה מצפה לכם – את זה עושי השירות מבינים טוב יותר מכל אחד אחר. משפטי, חרון אפי, קללותיי, אשי וזעמי המשתולל יומטו בכל עת על כל מי שיתריס נגדי. ידי אינה חסה על איש; לא משנה עד כמה עושה-שירות היה נאמן בעבר, אם הוא מורד בבניי היום, אשמיד אותו מייד ולא אאפשר לו להישאר לצדי. מכאן ניתן לראות את ידי חסרת הרחמים. היות שאנשים אינם מכירים אותי וטבעם הוא להתריס נגדי, אפילו אלה שנאמנים לי עושים זאת למען העונג שלהם. אך אם יקרה דבר שיגרום להם צער, ליבם ישתנה באחת, והם ירצו לסגת ולפרוש מנוכחותי. זה טבעו של השטן. אל לכם להיות דעתנים ולהאמין כי אתם נאמנים! אם זה לא יעניק לו דבר, עדר בהמות זה פשוט אינו מסוגל להיות נאמן לי. אלמלא פרסמתי את צוויי המנהליים, כבר הייתם נסוגים מזמן. כולכם לכודים כעת בין הפטיש לסדן – אינכם מעוניינים לתת לי שירות, אך אינכם רוצים שאכה אתכם ארצה בידי. אלמלא הכרזתי שהאסונות הגדולים יומטו על כל מי שמתריס נגדי בכל עת, הייתם נסוגים כבר מזמן. האם איני יודע עד כמה חשיבתם של אנשים יכולה להיות צרה? לרוב האנשים יש כעת תקווה קלושה, אך כאשר התקווה הופכת לאכזבה, הם אינם מעוניינים להמשיך והם מבקשים לפנות לאחור. כבר אמרתי שאיני מחזיק כאן איש בניגוד לרצונו, אך הקדישו מחשבה לשאלה מה תהיינה ההשלכות מבחינתכם – וזוהי עובדה, איני מאיים עליכם כאן. איש מלבדי אינו יכול להבין את טבע האדם, וכולם חושבים שהם נאמנים לי מבלי לדעת שנאמנותם אינה טהורה. אותם מיני טומאה יהרסו אנשים, שכן הם מזימה של התנין הגדול האדום כאש. כבר מזמן חשפתי את העניין לעיני כול; אני הוא האל הכול יכול, האם לא אבין דבר כה פשוט? אני מסוגל לחדור אל דמכם ואל בשרכם כדי לראות את כוונותיכם. לא קשה לי להבין את טבע האדם, אך אנשים מנסים להתחכם, בחשבם שאיש מלבדם אינו יודע את כוונותיהם. האין הם יודעים שהאל הכול יכול קיים בשמיים, בארץ ובכל הדברים?

 

אני אמשיך לאהוב את בניי עד הסוף ולשנוא את התנין הגדול האדום כאש ואת השטן לעולם ועד. ייסוריי יומטו על כל אלה שיתריסו נגדי, ואף אויב אחד לא ישוחרר. כבר אמרתי: "אני מניח בציון אבן גדולה. עבור המאמינים, זו אבן הפינה למבנה שלהם. עבור אלה שאינם מאמינים, זו אבן-נגף שתכשיל אותם. עבור בני השטן, זו אבן שתמחץ אותם למוות". לא זו בלבד שאמרתי את הדברים בעבר, אלא כבר ניבאו זאת אנשים רבים, ורבים קראו זאת בעידן הזה. יתרה מכך, יש אנשים שניסו להסביר את הדברים האלה, אך איש לא חשף את פשר התעלומה הזאת בעבר, מכיוון שעבודה זו נעשית רק בתקופה הנוכחית, אחרית הימים. אם כן, למרות שהיו אנשים שניסו להסביר את הדברים הללו, הם סיפקו רק הסברים מוטעים. כיום אני מגלה לכם את המשמעות המלאה, כדי שתדעו עד כמה זה רציני שאני מעיד למען בניי הבכורים ומהי מטרתי בעשותי כן. אני מניח אבן גדולה בציון, והאבן הזו מתייחסת לבנים הבכורים שאודותיהם נמסרת העדות. המילה "גדולה" אין פירושה שהעדות הזאת נמסרת באיזה קנה מידה ענקי ועצום, אלא שכאשר נמסרת עדות למען בניי הבכורים, עושי-שירות רבים מאד ייסוגו. כאן, "אלה שאינם מאמינים" הם אלה שייסוגו בשל מתן העדות על בניי, ולכן האבן היא אבן-נגף לאדם כזה. אני אומר שזו אבן משום שאדם כזה יוכה ארצה בידי, ומכאן שהאבן שגורמת לאנשים לכשול ולמעוד אינה ביטוי המתייחס לנפילה או להיחלשות, אלא לכך שאדם יוכה ארצה בידי. "המאמינים" (במשפט: "עבור המאמינים, זו אבן הפינה למבנה שלהם") הם אותם עושי-שירות נאמנים, ואילו "אבן הפינה למבנה שלהם" – אלו החסד והברכות שהם יקבלו לאחר שיגישו לי שירות בנאמנות. העובדה שנמסרה עדות למען הבנים הבכורים משמעה שכל העידן הישן הזה יחלוף בקרוב, והיא מסמלת את הרס ממלכת השטן; אם כן, עבור הגויים, זו האבן שמוחצת אותם למוות; הישן יגווע והחדש ייווסד – זו המשמעות האמיתית של הביטוי "יתנפץ לרסיסים". האם אתם מבינים? ניתן לסכם את העבודה שאני עושה בשלב האחרון הזה רק במילים המועטות האלה. זה מעשה פלאי שעשיתי, ועליכם להבין את רצוני מתוך דבריי.

 

 

מקור: כנסיית האל הכול יכול

 

 

עוד


היכן נמצאים חיי נצח?——עיקרי אמונה באלוהים——תעלומות שאינכם מכירים
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון