עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרק 120

26/07/2019 16:56
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהים


 

האל הכול יכול אומר

 

ציון! תחי! ציון! שירו בקול! חזרתי עטור ניצחון, חזרתי מנצח! כל העמים! מהרו והסתדרו בטור! כל הדברים! אתם תעצרו לחלוטין, שכן ישותי הפיסית עומדת מול היקום כולו ומופיעה במזרח העולם! מי מעז שלא לכרוע ברך ולסגוד לי? מי מעז שלא לדבר על אל האמת? מי מעז שלא להביט למעלה ביראה? מי מעז שלא להלל? מי מעז שלא לומר שבחים בקול? אנשיי ישמעו את קולי, בניי ישרדו בתוך מלכותי! הרים, נהרות וכל הדברים יריעו ללא קץ וידלגו אנה ואנה ללא הרף. כשזה יקרה, איש לא יעז לסגת, איש לא יעז להתקומם ולהתנגד. זה המעשה הנפלא שעשיתי, ועוד יותר מכך, זוהי עוצמתי האדירה! אגרום לכל דבר לירוא אותי בליבו, ואף יותר מכך, אגרום לכל דבר לשבחני. זו המטרה העילאית של תוכנית הניהול בת ששת אלפי השנים שלי, וכך ציוויתי. אפילו אדם אחד, אפילו חפץ אחד ואפילו עניין אחד אינו מעז להתקומם ולהתנגד לי. כל אנשיי יזרמו אל ההר שלי (מדובר כאן בעולם שאברא בעתיד), וכולם יסורו למרותי, שכן יש בי מלכותיות, משפט וסמכות. (הדברים מתייחסים לתקופה שבה אני בגוף. יש לי גם סמכות בהתגלמותי כבשר ודם, אך היות שאין לגבור על מגבלות הזמן והמרחב בתוך ההתגלמות כבשר ודם, לא ניתן לומר שזכיתי בתהילה מלאה. למרות שאני משיג לעצמי את הבנים הבכורים בהתגלמותי כבשר ודם, בכל זאת לא ניתן לומר שזכיתי בתהילה. רק כאשר אשוב לציון ואשנה את מראי, ניתן יהיה לומר שיש לי סמכות – היינו שזכיתי בתהילה.) דבר לא יקשה עליי. הכול יושמד בדברים שייצאו מפי, ובשל המילים שתצאנה מפי, הם ייבראו ויובאו לידי שלמות – כזו היא עוצמתי האדירה וכזו היא סמכותי. היות שאני מלא בעוצמה ובסמכות, אין אדם שיכול להעז לחסום אותי. כבר ניצחתי את כל הדברים, כולל את כל בני המרי. אני מקבץ את כל בניי הבכורים כדי לחזור לציון. איני שב לציון לבדי. זו הסיבה שכולם יראו את בניי הבכורים וכך יפתחו יראה כלפיי בליבם. זו מטרתי בכך שאני משיג לעצמי את הבנים הבכורים, וזו הייתה תוכניתי מאז הימים שבהם בראתי את העולם.

 

ביום שבו אשוב לציון, הכול יסתדר כשורה, ואת היום הזה יזכרו כל העמים. כאשר אשוב לציון, כל הדברים עלי אדמות ישתתקו, ותשרה עליהם שלווה. כאשר אחזור לציון, כולם יחזרו למראם המקורי. כשזה יקרה, אחל בעבודתי בציון, אעניש את הרשעים ואתגמל את הטובים, אכניס לתוקף את הצדק שלי ואוציא לפועל את משפטי. אני אשתמש בדבריי כדי להגשים את הכול ולגרום לכל אחד ולכל דבר לטעום את טעם ידי המייסרת. אגרום לכל האנשים לחזות במלוא תפארתי, במלוא חוכמתי ובמלוא שפעתי. איש לא יעז לקום ולחרוץ משפט, שכן הכול נשלם איתי. בכך כולם יראו את מלוא כבודי ויחוו את נצחוני השלם, שכן הכול בא לידי ביטוי איתי. מתוך זה ניתן לראות היטב את עוצמתי האדירה ואת סמכותי. איש לא יעז לפגוע בי או לחסום אותי. הכול יתפרסם בפומבי איתי – מי יעז להסתיר דבר-מה? אין ספק שלא אגלה כלפיו רחמים! על חדלי אישים כאלה לקבל ממני עונש חמור – יש לסלק חלאות כאלה משדה הראייה שלי. אני אמשול בהם במוט ברזל ואשפוט אותם בסמכותי ללא שמץ של רחמים ומבלי לחוס כלל על רגשותיהם, שכן אני אלוהים בכבודו ובעצמו, שאין בו רגשות, שהוא מלכותי ושאין לפגוע בו. על כולם להבין זאת ולראות זאת כדי להימנע מכך שאכה אותם ארצה "ללא כל סיבה או היגיון", שאחסל אותם בבוא העת, שכן המוט שלי יכה ארצה את כל אלו שפוגעים בי. לא ישנה לי אם הם מכירים את צוויי המנהליים או לא, לא תהיה לכך כל חשיבות מבחינתי, שכן ישותי הפיסית אינה יכולה לסבול פגיעה מצד איש. זו הסיבה לכך שנאמר שאני אריה; בכל מי שאגע, אכה אותו ארצה. זו הסיבה שנאמר שמי שאומר בימים אלה שאני אלוהי החמלה, טוב-הלב והאהבה מחלל את שמי. במהותי איני שה אלא אריה. איש אינו מעז לפגוע בי, ואת כל מי שיפגע בי אעניש מיידית במוות, ללא כל רגש! מתוך כך ניתן ללמוד בבירור על טבעי. לכן, אם קבוצה גדולה של אנשים תפרוש בעידן הסופי, לבני אדם יהיה קשה לסבול זאת, אך אני נינוח ומאושר, ואיני רואה בכך כלל משימה קשה – כזהו טבעי.

 

אני מקווה שלכל בני האדם יהיה לב כנוע, כדי שיפעלו על פי כל מה שבא ממני. אם כך יהיה, אין ספק שארעיף ברכות גדולות על האנושות, שכן אמרתי שאלו שיתאמו לי יישמרו, ואילו העוינים לי יקוללו. כך ציוויתי, ואיש אינו יכול לשנות זאת. הדברים הללו שקבעתי הם דברים שהגשמתי, ומי שפועל נגדם ייוסר מיידית. בציון יש לי את כל מה שאני צריך ואת כל מה שאני משתוקק לו. בציון לא קיים ולו רמז לעולם, ובהשוואה לעולם זהו ארמון עשיר ואדיר-ממדים, אך איש לא נכנס לשם, ולכן בדמיונם של בני האדם ציון אינה קיימת כלל. החיים בציון אינם דומים לחיים עלי אדמות; עלי אדמות, החיים הם אכילה, התלבשות, משחק וחיפוש אחר תענוגות, ואילו בציון הדברים שונים מאוד. אלה הם חיים של אב ובנים שאושר אופף אותם, אב ובנים שממלאים תמיד את מלוא מרחב היקום אך תמיד מתאחדים בהרמוניה. עכשיו, כאשר הדברים הגיעו כיום אל הנקודה הזאת, אומר לכם היכן נמצאת ציון. ציון היא מקום משכני, מקום הימצאה של ישותי הפיסית. מכאן שציון היא בהכרח מקום קדוש שחייב להיות רחוק מן העולם הזה. לכן אני אומר שאני בז לבני אדם, לדברים ולעניינים של העולם הזה, שאני מתעב את האכילה, המשחקים והרדיפה אחר התענוגות המאפיינים את הגוף הגשמי, שכן עד כמה שהתענוגות הארציים הם מהנים, לא ניתן להשוות ביניהם לבין החיים בציון; זהו הבדל של שמיים וארץ, ואין שום דרך להשוות ביניהם. הסיבה לכך שקיימות חידות רבות שבני האדם אינם מסוגלים לפתור בעולם הזה היא שהם לא שמעו דבר אודות ציון. ובכן, היכן נמצאת ציון אחרי הכול? האם היא בחלל החיצון כפי שאנשים מדמיינים זאת? לא! זהו רק הדמיון שבחשיבה האנושית. בני אדם מחשיבים את הרקיע השלישי שהזכרתי לסוג, אך ההבנה שהתגבשה בדעתם של אנשים היא ההיפך הגמור למה שהתכוונתי אליו. הרקיע השלישי שעליו אני מדבר כאן אינו כוזב ולו במקצת. זו הסיבה שאני אומר שלא אשמיד את השמש, את הירח, את הכוכבים ואת הגופים השמימיים ושלא אשמיד את השמיים ואת הארץ. היכול אני להשמיד את מקום מושבי? היכול אני לחסל את הר ציון? האין זה מגוחך? הרקיע השלישי הוא מקום מושבי – זהו הר ציון, וזה מוחלט. (מדוע אני אומר שזה מוחלט? זה מפני שבני האדם אינם מסוגלים כלל להבין את מה שאני אומר עכשיו, הם רק יכולים לשמוע את הדברים. היקפה של החשיבה האנושית פשוט אינו מספיק כדי לכלול זאת, ולכן אומר רק זאת אודות ציון, כדי שאנשים לא יתייחסו לכך כאל סתם מעשייה).

 

לאחר שאשוב לציון, תושבי העולם הזה ימשיכו להללני כפי שעשו בעבר. אותם עושי-שירות נאמנים עדיין ימתינו כדי לתת לי שירות, אך אז תפקידם כבר יגיע לקצו. הדבר הטוב ביותר שהם יכולים לעשות הוא להרהר על הנסיבות שבהן אני נמצא עלי אדמות. באותה התקופה אחל להמיט אסונות על אלו שיסבלו מהם, אך בדיוק כמו שכולם[א] מאמינים שאני אל צודק, בהחלט לא אעניש את אותם עושי-שירות נאמנים, והם רק יקבלו ממני חסד. זו התגלות של העובדה שאני אל הצדק והנאמנות בכבודו ובעצמו, שכן אמרתי שאעניש את כל עושי-הרע ושאלה שיעשו מעשים טובים יקבלו ממני טובות-הנאה חומריות. כאשר אשוב לציון, אחל לפנות לכל אומה מאומות העולם; אני אביא את בני ישראל אל הישועה ואייסר את המצרים. זה השלב הבא בעבודתי. עבודתי באותם ימים לא תהיה זהה לזו שאני עושה כיום: לא תהיה זו עבודה בהתגלמות בשר ודם – העבודה תתעלה כליל על הגוף הגשמי, והיות שדיברתי, הדבר ייעשה, והיות שציוויתי, הוא יעמוד על תילו. ברגע שאומר זאת, הדבר יתגשם מיידית במציאות, וזו המשמעות האמיתית של הרעיון לפיו דברי נאמר והתגשמותו מתרחשת בו-זמנית, שכן דבריי הם הסמכות עצמה. כעת אני מדבר על אי-אילו דברים כלליים כדי לסייע לבני האדם עלי אדמות לקבל כמה רמזים ולא לגשש באפילה מתוך בהלה. בבוא העת אני אארגן את הכול, ואסור לאיש לפעול בזדון כדי שלא אכהו ארצה בידי. בדמיונותיהם של בני האדם, אני מדבר רק על דברים מעורפלים, שכן אחרי הכול, צורת החשיבה האנושית היא מוגבלת, והמרחק בין החשיבה האנושית לבין הדברים שעליהם דיברתי הוא גדול כמו בין השמיים לארץ. לפיכך, איש אינו יכול להצליח להבין את הדברים, והדבר הטוב ביותר שאדם יכול לעשות הוא להתאים עצמו לדבריי – זו מגמה בלתי נמנעת. אמרתי כך: "באחרית הימים החיה תופיע כדי לרדוף את אנשיי, ואלו שיפחדו מהמוות יסומנו בחותם כדי שהחיה תישאם משם. החיה תהרוג את אלה שראו אותי". "החיה" במובאה הזאת מתייחסת ללא ספק לשטן שמטעה אנשים. במילים אחרות, כאשר אחזור לציון, קבוצה גדולה של עושי-שירות תפרוש, כלומר החיה תישא אותם משם. ברואים אלה ילכו כולם אל הבור חסר התחתית כדי לקבל ממני ייסורי נצח. "אלה שראו אותי" – מדובר באותם עושי-שירות נאמנים שאותם כבשתי. "ראו אותי" – זה מתייחס לכך שכבשתי אותם. "החיה תהרוג" – זה מתייחס לשטן שלא יעז לקום ולהתנגד לי לאחר שכבשתי אותו, ובמילים אחרות, השטן לא יעז לעשות כל עבודה שהיא על אותם עושי-שירות. לכן נשמתם של אותם האנשים תיוושע, וזה בזכות יכולתם להיות נאמנים לי, כלומר אותם עושי-שירות נאמנים יוכלו לקבל את חסדי וברכתי. לכן אני אומר שנשמותיהם תיוושענה (אין זו התייחסות לעלייה אל הרקיע השלישי – זו רק תפיסה אנושית). אך השטן יכבול שוב את המשרתים הרשעים, והם יושלכו אל הבור חסר התחתית. כך אני מעניש אותם. זה הגמול הראוי להם בשל פשעיהם.

 

לאור הקצב המואץ של עבודתי, זמני עלי אדמות מתקצר והולך. יום שובי לציון מתקרב עוד ועוד. עבודתי עלי אדמות הגיעה לקיצה, ועליי לחזור לציון. איני רוצה כלל לחיות עלי אדמות, אך למען ניהולי, למען תוכניתי, עמדתי בכל הסבל. היום זמני כבר הגיע. אחיש את קצבי, ואיש אינו יכול לעמוד בו. בין שבני אדם יכולים להבין זאת או שלא, אספר לכם בפרוטרוט את כל מה שבני אדם אינם יכולים להבין, אך שאלה מכם שנמצאים עלי אדמות צריכים לדעת. אם כן, אני אומר שאני האל בכבודו ובעצמו המתעלה מעבר לזמן ולמרחב. אלמלא הייתה מטרתי לזכות בבנים הבכורים ובכך להביס את השטן, כבר הייתי חוזר לציון, או שפשוט לא הייתי בורא את האנושות. אני בז לעולמם של בני האדם. אני מתעב אנשים שקיימים בנפרד ממני, אפילו עד כדי כך שאני שוקל להשמיד את האנושות כולה במכה אחת. אך בעבודתי יש סדר ומבנה, יש בה חוש של פרופורציה ומתינות – היא אינה חסרת-סדר. כל מה שאני עושה נועד להביס את השטן, ואפילו יותר מכך, כדי שאוכל להיות יחד עם בניי הבכורים בהקדם האפשרי. זו מטרתי.

 

 

מקור: כנסיית האל הכול יכול

 

 

עוד


היכן נמצאים חיי נצח?——עיקרי אמונה באלוהים——תעלומות שאינכם מכירים
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

חיפוש
ארכיון