עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

הנתיב... (6)

07/08/2019 16:59
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, ישוע המשיח, אלוהים

 

האל הכול יכול אומר

 

הגענו עד הלום בזכות עבודתו של אלוהים. על כן, כולנו הניצולים של תוכנית הניהול של אלוהים, והעובדה שאלוהים הצליח לשמר אותנו עד היום נובעת מכך שאלוהים רומם אותנו גבוה. על פי תוכניתו של אלוהים, יש להחריב את ארצו של התנין הגדול האדום כאש, אך אני חושב שאולי הוא יצר תוכנית אחרת, או שהוא רוצה לבצע חלק נוסף של עבודתו. על כן, עד היום, לא הצלחתי להסביר זאת בבירור – נדמה שזו חידה בלתי פתורה. אולם בסך הכל, אלוהים הועיד מראש את הקבוצה הזו שלנו, ואני ממשיך להאמין שיש לאלוהים עוד עבודה בנו. מי ייתן וכולנו נפציר בשמיים כך: "מי ייתן ורצונך יוגשם, ומי ייתן ושוב תופיע בפנינו ולא תסתיר את עצמך, כדי שנוכל לראות את כבודך ואת ארשת פניך ביתר בירור." אני תמיד מרגיש שהנתיב שאלוהים מכוון אותנו עליו לא נע בקו ישר למעלה, אלא שהוא דרך מפותלת ומלאה במהמורות, ואלוהים אומר שככל שהנתיב הוא יותר דרך חתחתים, כך הוא יכול לחשוף יותר את הלב האוהב שלנו, אך אף אחד מאיתנו לא יכול לפלס נתיב כזה. בחוויותיי, צעדתי לאורך נתיבים שהיו דרך לא דרך ודרך חתחתים, וסבלתי כאב אדיר. היו זמנים שבהם הייתי כה מוכה צער עד שרציתי לפרוץ בבכי, אך צעדתי בנתיב הזה עד היום. אני חושב שזה הנתיב שאלוהים סולל, ולכן אני סובל את הייסורים של כל הכאב וממשיך לצעוד. זאת משום שזה מה שאלוהים הועיד מראש, ולכן מי יכול להימלט מכך? אני לא מבקש לקבל שום ברכה. כל מה שאני מבקש הוא להיות מסוגל לצעוד בנתיב שעליי לצעוד בו לפי רצונו של אלוהים. אני לא שואף לחקות אחרים, או לצעוד בנתיב שהם צועדים בו – אני רק שואף להגשים את המחויבות שלי לצעוד עד הסוף בנתיב שהועד לי מראש. אני לא מבקש את עזרת הזולת. למען האמת, אני גם לא יכול לעזור לאף אחד. נדמה שאני רגיש עד מאוד מהבחינה הזו. אני לא יודע מה אחרים חושבים. הסיבה לכך היא שתמיד האמנתי שאלוהים הוא זה שקובע כמה על כל אדם לסבול וכמה עליו לצעוד בנתיבו, ושאף אחד לא יכול לעזור לאף אחד אחר באמת. ייתכן שחלק מאחינו ואחיותינו הנלהבים יאמרו שחסרה לי אהבה. אולם זה פשוט מה שאני חושב. בני האדם צועדים בנתיבם בהסתמך על הכוונתו של אלוהים, ואני חושב שרוב אחיי ואחיותיי יבינו את לבי. אני מקווה גם שאלוהים יספק לנו הרבה יותר נאורות בהיבט הזה, כדי שהאהבה שלנו תוכל להפוך לטהורה יותר וכדי שחברותנו תוכל להפוך ליקרה יותר. מי ייתן ולא נתבלבל בעניין הזה, אלא שהדבר רק יתבהר לנו, כדי שהקשרים הבין-אישיים שלנו יוכלו להתבסס על סמך מנהיגותו של אלוהים.

 

אלוהים עבד בסין היבשתית במשך מספר שנים, והוא שילם מחיר כבד בכל בני האדם כדי להביא אותנו סוף-סוף עד הלום. אני חושב שעל מנת להוביל את כולם אל הנתיב הנכון, העבודה הזו חייבת להתחיל כשכולם נמצאים במצבם החלש ביותר – רק כך ניתן להתגבר על המהמורה הראשונה ולהמשיך לנוע קדימה. האין זה טוב יותר? האומה הסינית שהושחתה מזה אלפי שנים המשיכה עד היום. כל מיני נגיפים ממשיכים להתרחב ולהתפשט לכל עבר כמו מגיפה. די במבט בקשרים בין בני האדם כדי לראות כמה נגיפים יש בבני האדם. קשה לאלוהים עד מאוד לפתח את עבודתו באזור כה מהודק ומזוהם בנגיפים. האישיות של בני האדם, ההרגלים שלהם, האופן שבו הם עושים דברים, כל דבר שהם מבטאים בחייהם והקשרים הבין-אישיים שלהם כולם שבורים לאיך ערוך, ואלוהים מגנה אפילו את הידע התרבות שלהם. שלא לדבר על החוויות השונות שהם למדו ממשפחותיהם ומהחברה – אלוהים שפט את כל הדברים האלה. הסיבה לכך היא שבני האדם שחיים בארץ הזו אכלו יותר מדי נגיפים. נדמה שזה המצב הרגיל בעיני בני האדם, והם לא מקדישים לכך מחשבה. לפיכך, ככל שבני האדם במקום מסוים מושחתים יותר, כך הקשרים הבין-אישיים שלהם יותר לא נאותים. יש מחלוקת בקשרים אנושיים – הם זוממים זה נגד זה ושוחטים זה את זה כאילו המקום זה הוא עיר שדים שבה אדם לאדם זאב. קשה עד מאוד לבצע את עבודתו של אלוהים במקום כה מבעית שכזה שבו רוחות רפאים משתוללות. כשאני מטפל בבני אדם, אני תמיד מפציר באלוהים ללא-הרף. הסיבה לכך היא שאני תמיד מפחד לטפל בבני האדם, ואני פוחד פחד עז שאפגע ב"כבודם" של אחרים עם הטבע שלי. בלבי, אני תמיד מפחד שהרוחות הטמאות האלה ינהגו בפזיזות, ולכן אני תמיד מפציר באלוהים להגן עליי. אפשר לראות כל מיני סוגים של קשרים לא נאותים בין בני האדם האלה בקרבנו. אני רואה את כל הדברים האלה ויש שנאה בלבי. זאת משום שבני האדם תמיד עושים את העסקים של בני האנוש זה עם זה ואף פעם לא מביאים את אלוהים בחשבון. אני שונא את מעשיהם של בני האדם האלה עד לשד עצמותיי. מה שאפשר לראות בסין היבשתית אינו אלא טבע שטני מושחת, ולכן, בעבודתו של אלוהים בבני האדם האלה, כמעט בלתי אפשרי למצוא בהם איזשהו חלק רצוי. הם כולם החלקים שרוח הקודש פועלת בהם, והעניין הוא שרוח הקודש מרגשת יותר את בני האדם ועובדת בהם. כמעט בלתי אפשרי לנצל את בני האדם האלה, כלומר לא ניתן לעשות את העבודה של ההתרגשות מרוח הקודש בשיתוף הפעולה של בני האדם. רוח הקודש פשוט עובדת קשה כדי לרגש את בני האדם, אך אף על פי כן, בני האדם פשוט קהי חושים וחסרי רגש, ואין להם מושג מה אלוהים עושה. על כן, ניתן להשוות את עבודתו של אלוהים בסין היבשתית לעבודתו בבריאת העולם. הוא גורם לכל בני האדם להיוולד מחדש ומשנה הכל לגביהם, מפני שאין שום חלק רצוי בבני האדם האלה. זה כל כך שובר לב. אני מרבה להתפלל תפילות של צער על בני האדם האלה: "אלוהים, מי ייתן ועוצמתך האדירה תתגלה בבני האדם האלה, כדי שרוחך תוכל לרגש אותם עד מאוד, וכדי שהסובלים קהי החושים ורפי השכל האלה יתעוררו, יפסיקו לישון ויראו את יום כבודך." מי ייתן ונתפלל בפני אלוהים ונאמר: הו אלוהים! מי ייתן ותרחם עלינו שוב ותדאג לנו, כדי שלבנו יוכל לפנות אליך במלואו, וכדי שנהיה מסוגלים להימלט מהארץ המטונפת הזו, לעמוד זקוף ולהשלים את מה שהטלת עלינו לעשות. אני מקווה שאלוהים ירגש אותנו שוב כדי שנוכל לזכות בנאורות שלו, ושהוא יוכל לרחם עלינו, כדי שלבנו יהיה מסוגל לפנות אליו בהדרגה, וכדי שנוכל ליפול בחלקו. זה הרצון שכולנו שותפים לו.

 

אלוהים קבע לחלוטין את הנתיב שאנחנו צועדים בו. בסך הכל, אני חושב שאני בהחלט מסוגל לצעוד בנתיב הזה עד הסוף, והסיבה לכך היא שאלוהים תמיד מאיר לי פנים, ונדמה שידו של אלוהים תמיד מכוונת אותי. על כן, דבר לא מדלל זאת בלבי – דעתי תמיד טרודה בעבודתו של אלוהים. אני מנסה ככל יכולתי להשלים במסירות את כל הדברים שאלוהים הטיל עליי לעשות, ואני בשום אופן לא מתערב במשימות שהוא לא הפקיד בידיי, ולא מתערב בעבודה שאף אחד אחר עושה. זאת משום שאני מאמין שעל כל אדם לצעוד בנתיב שלו עצמו מבלי להתערב בנתיבם של אחרים. כך אני תופס זאת. ייתכן שהסיבה לכך היא האישיות שלי עצמי, אך אני מקווה שאחיי ואחיותיי מבינים זאת וסולחים לי, מפני שאני לעולם לא מעז לפעול נגד צוויו של אבי. אני לא מעז להפר את רצון שמיים. האם ייתכן ששכחתם ש"אסור להפר את רצון שמיים"? אולי יש כאלה שחושבים שאני יותר מדי אנוכי, אך אני חושב שבאתי במיוחד כדי לעשות חלק מהעבודה של ניהולו של אלוהים. לא באתי למען קשרים בין-אישיים. אני פשוט לא יכול ללמוד כיצד לקיים קשרים טובים עם אחרים. אך יש לי הכוונה מאלוהים על מה שהוא הטיל עליי, ויש לי הביטחון וההתמדה לעשות את העבודה הזו היטב. ייתכן שאני אנוכי מדי. אני רוצה שכולם יוכלו לנקוט יוזמה ולחוש באהבתו חסרת האנוכיות של אלוהים ולשתף איתו פעולה. אל תחכו לבואה של מלכותיותו השנייה של אלוהים – זה לא טוב לאף אחד. אני תמיד חושב שעליי לעשות את כל מה שניתן כדי לעשות את מה שעליי לעשות על מנת לְרַצות את אלוהים. אלוהים הטיל משימה שונה על כל אדם, ועלינו לחשוב כיצד עלינו להשלים אותה. עליכם להיות מודעים מהו הנתיב שאתם צועדים בו בפועל – חיוני שזה יהיה לכם ברור. מכיוון שכולכם מוכנים לְרַצות את אלוהים, מדוע אתם לא נותנים לו ראשית את כל כולכם? בפעם הראשונה שבה התפללתי לאלוהים, נתתי לו את כל לבי. בני האדם סביבי – הוריי, אחיותיי, אחיי או עמיתיי – הנחישות שלי דחקה את כולם לפינה נידחת בדעתי כאילו שהם לא היו קיימים כלל מבחינתי. הסיבה לכך הייתה שדעתי תמיד התמקדה באלוהים, בדבריו או בחוכמתו – הדברים האלה תמיד היו בקדמת הבמה בלבי והם הפכו לדבר היקר ביותר בלבי. על כן, בעיניהם של בני אדם המלאים בתורות חיים, אני יצור חסר רגש ובעל דם קר. התנהלותי, האופן שבו אני עושה דברים, כל מהלך שלי – כל הדברים האלה מנקבים את לבם. הם שולחים בי מבטים משונים, כאילו הפכתי לחידה שלא ניתן לפתור. בני האדם בוחנים אותי בלבם בסתר – הם לא יודעים מה אני עומד לעשות. איך ייתכן שאפסיק להתקדם משום כל מהלך של בני האדם האלה? אולי הם מקנאים, אולי הם נגעלים, או לועגים – אני עדיין מתפלל בלהיטות בפני אלוהים כאילו רק אני והוא היינו באותו עולם, ולא היה אף אחד אחר. כוחות חיצוניים תמיד מדכאים אותי קשות, אך ההרגשה שאלוהים מרגש אותי גם גואה בי. בדילמה הזו, אני משתחווה בפני אלוהים. "הו אלוהים! אני לעולם לא מוכן שלא לעבוד למען רצונך. בעיניך, אני מכובד ושווה זהב טהור, אך אני לא מסוגל להימלט מכוחות החושך. אני מוכן לסבול למענך במשך חיים שלמים, ואני מוכן להפוך את עבודתך למפעל חיי. אני מתחנן בפניך להעניק לי מקום מנוחה ראוי כדי שאוכל להקדיש לך את עצמי. הו אלוהים! אני מוכן להעלות את עצמי כקורבן מנחה למענך. אתה מכיר היטב את חולשתו של האדם, ולכן מדוע אתה מסתיר את עצמך מפניי?" בדיוק באותו רגע, אני מרגיש כמו פרח כחלית הרים המשחרר את ניחוחו ברוח העדינה, אך איש לא ידע זאת. השמיים בכו ולבי המשיך לבכות כאילו היה לי אפילו יותר כאב בלב. כל הכוחות והמצור על האנושות היו כמו ברק באמצע יום בהיר. מי יכול להבין את לבי? על כן, באתי בפני אלוהים שוב ואמרתי: "הו אלוהים! האם אין כל דרך לבצע את עבודתך בארץ הטינופת הזו? מדוע אחרים רגועים בסביבה תומכת ונקייה מרדיפה, אך לא יכולים להתחשב בלבך? אפילו לו הייתי פורש כנפיים, מדוע אני לא מסוגל לעוף מכאן? האם אתה לא מאשר?" העברתי כמה ימים בבכי על כך, אך תמיד האמנתי שאלוהים ינחם את לבי הדואב. מההתחלה עד הסוף, איש לא יכול היה להבין את מצב רוחי החרד. ייתכן שזו הייתה תפיסה ישירה מאלוהים – אני תמיד בוער למען עבודתו, ובקושי אין לי זמן לנשום. עד היום, אני עדיין מתפלל: "הו אלוהים! אם זה רצונך, מי ייתן ותגרום לי לבצע עבודה אפילו אדירה יותר שלך, כדי שהיא תוכל להתפשט אל כל רחבי התבל, להיפתח בפני כל אומה וכל פלג בעולם, כדי שלבי יוכל לזכות במעט שלווה, כדי שאוכל לחיות במנוחה במשך שארית חיי, וכדי שאוכל לעבוד למענך ללא הפרעות ואהיה מסוגל לשכך את לבי כדי לשרת אותך במשך כל ימי חיי." זה רצון לבי. אולי אחיי ואחיותיי יאמרו שאני יהיר, ושאני שחצן. אני מכיר בכך משום שזו עובדה – מה שיש לאדם צעיר הוא יהירות לשמה. לכן, אני אומר את האמת מבלי לסתור את העובדות. יכול להיות שאתם רואים בי את כל מאפייני האישיות של אדם צעיר, אך אתם יכולים גם לראות את הנקודות שמבדילות ביני לבין צעירים אחרים – אלה הם השקט והרוגע שלי. אני לא הופך את זה לנושא. אני מאמין שאלוהים מכיר אותי יותר טוב ממה שאני מכיר את עצמי. אלה מילים מלבי, ואני מקווה שאחיי ואחיותיי לא ייעלבו. מי ייתן ונדבר מתוך המילים שבלבנו, נביט בכל אחת ממטרות העיסוק שלנו, נשווה את לבנו המלא אהבה לאלוהים, נאזין למילים שאנחנו לוחשים לאלוהים, נשיר את השירים היפהפיים ביותר בלבנו, ונבטא את רגשות הגאווה שלנו, כדי שחיינו יהפכו ליותר יפים. שכחו את העבר והביטו קדימה בעתיד שלנו. אלוהים יפלס לנו נתיב!

  

 

מקור: כנסיית האל הכול יכול

 

 

עוד


"פרשנות חדשה לברית החדשה,איך נוצרו כתבי הקודש?חיוני לבני העם היהודי"מיהו ישוע? הכר את ישוע המשיח.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

חיפוש
ארכיון