עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (474)
אלוהים  (364)
ספרים  (302)
המשיח  (211)
הבורא  (122)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (96)
גאולה  (87)
סרטונים  (66)
האלוהים  (56)
ישוע  (48)
האל  (45)
ריקודי הלל  (45)
אמת  (43)
שירי קודש  (40)
קול של אלוהים  (34)
אמונה באלוהים  (33)
הבשורה  (32)
דבר אלוהים  (29)
ישועה  (28)
אחרית הימים  (27)
משיח  (23)
דרך החיים  (22)
מקהלה  (22)
מנוחה  (20)
האל הכול יכול  (17)
ציות  (14)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
שיפוט  (13)
כתבי הקודש  (12)
רוח הקודש  (10)
התגלמות בבשר ודם  (9)
יעד  (9)
תפילה  (9)
הכרת אלוהים  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
שירים חדשים  (8)
כנסייה  (7)
אמונה  (6)
מזמור  (6)
אהבה  (5)
דקלומי  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
אהבתו של אלוהים  (4)
אור  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
עדות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
אהבה לאלוהים  (3)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
המנון  (3)
חכמה  (3)
יהוה  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי הלל  (3)
Faith  (2)
אהבת אלוהים  (2)
ברק ממזרח  (2)
גורל  (2)
החיים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
רצון האל  (2)
שיר תודה לאלוהים  (2)
שמיים  (2)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הברק ממזרח  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
טיהור האדם  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
להלל  (1)
להתפלל  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
ללכת אחרי  (1)
מבורך  (1)
מוסיקה לחיים  (1)
מושיע  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
סרטוני  (1)
סרטים חדשים  (1)
ריבונות  (1)
שיר קודש  (1)
שירים על אלוהים  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפארת לאל  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

בנוגע לחיים רוחניים תקינים

28/08/2019 17:04
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, אמונה באלוהים

 

האל הכול יכול אומר

 

למאמין נחוצים חיים רוחניים תקינים – זהו הבסיס לחוויית דברי האל ולהיווכחות במציאות. כעת, האם הדברים שאתם מנהיגים – התפילות, ההתקרבות לאלוהים, השירה, דברי השבח, ההרהורים והניסיון להבין את דברי האל – אכן עומדים ברף של חיים רוחניים תקינים? הנושא לא באמת ברור לאף אחד מכם. חיים רוחניים תקינים לא מוגבלים לתפילה, שירה, חיי כנסייה, אכילה ושתייה של דברי האל ושאר נהגים שכאלה, אלא שפירושם חיים רוחניים רעננים ותוססים. העניין הוא לא השיטה, אלא התוצאה. רוב בני האדם חושבים שכדי שיהיו להם חיים רוחניים תקינים, עליהם להתפלל, לשיר, לאכול ולשתות את דברי האל או לנסות לפענח את דברי האל. בלי קשר לשאלה אם יש לכך תוצאות, או אם ישנה הבנה אמיתית, בני האדם האלה מתמקדים רק בביצוע הפעולות כדי לצאת ידי חובה ולא מתמקדים בתוצאה. בני האדם האלה חיים בתוך טקסי הדת ואינם חיים בתוך הכנסייה, ועוד פחות מכך בתוך המלכות. תפילותיו של אדם כזה, השירים שלו ואכילתו ושתייתו את דברי האל נעשים כולם לפי הכללים, מתוך הכרח ובאופן המקובל. הם לא נעשים מתוך רצון ומהלב. בלי קשר לשאלה כמה ישירו ויתפללו בני האדם האלה, לא יהיו למעשיהם תוצאות משום שכל מה שהם עושים הוא להנהיג את הכללים הדתיים ואת טקסי הדת, והם לא מקיימים את דברי האל. על ידי כך שהם מתמקדים בשיטה ומתייחסים אל דברי האל ככללים שצריך לציית להם, בני אדם כאלה לא מנהיגים את דברי האל, אלא מספקים את הבשר והדם ופועלים כדי להרשים אחרים. פולחן דתי כזה ושלטון דתי כזה נובעים מהאדם ולא מאלוהים. אלוהים לא נשמע לכללים ולא מציית לחוקים – הוא עושה דברים חדשים בכל יום ועושה עבודה מעשית. כמו אנשי הכנסייה הפרוטסטנטית בסין שמוגבלים לאשמורת בוקר יומית, תפילות ערב, מתן תודה לפני ארוחות, ביטויי הודיה לכל דבר ושאר מנהגים כאלה, בלי קשר לשאלה מה יעשו בני האדם האלה ולמשך כמה זמן, עבודת רוח הקודש לא תהיה בידם. אם בני האדם חיים בכפוף לכללים ולבם מוקדש לנוהג, אין לרוח הקודש שום מקום לעבוד, משום שלבם של בני האדם מלא בכללים ובתפיסות אנושיות. לפיכך, אין לאלוהים מקום לפעול. בני האדם האלה תמיד יחיו תחת שליטת החוק, והם לעולם לא יוכלו לקבל שבחים מאלוהים.

 

חיים רוחניים תקינים פירושם לחיות את חייכם בפני אלוהים. כאשר האדם מתפלל הוא יכול להשקיט את לבו לפני אלוהים, ודרך התפילה הוא יכול לחפש נאורות שבאה מרוח הקודש, להכיר את דברי האל ולהבין את רצונו של אלוהים. כאשר האדם אוכל ושותה את דברי האל, הוא יכול להבין בבירור רב יותר ובאופן צלול יותר את מה שאלוהים רוצה לעשות ברגע זה, יכול להיות לו נתיב חדש של נוהג, והוא יכול לא להיות שמרן. כך, כל הנוהג שלו יהיה מיועד להשיג התקדמות בחיים. לדוגמה, התפילות של אדם כזה לא נועדו להשמיע כמה מילים יפות או ליילל אל אלוהים כדי לבטא כמה הוא חב לאלוהים. במקום זאת, הן מהוות הנהגה של ביטוי רוח האדם, של השקטת לבו בפני אלוהים ושל חיפוש הכוונה בכל דבר. תפילותיו נועדו להפוך את לב האדם ללב שנמשך לאור חדש בכל יום, ולגרום לאדם להפסיק להיות פסיבי או עצלן ולעלות על דרך הישר של הנהגת דברי האל. בימינו, רוב בני האדם ממוקדים בשיטות, והם לא מנסים לעסוק בחיפוש האמת כדי להתקדם בחיים. זה המקום שבו בני אדם סוטים מהדרך. יש גם בני אדם מסוימים שאפילו אם הם מסוגלים לקבל אור חדש, שיטותיהם לא משתנות. הם משלבים תפיסות דתיות מן העבר כדי לקבל את דברי האל כיום, ומה שהם קולטים הוא הדוקטרינה שנושאת תפיסות דתיות, והם לא קולטים באופן טהור את האור של היום. לפיכך, הנהגים שלהם טמאים – הם עושים את אותו הדבר תחת כותרת חדשה, וגם אם הנוהג שלהם טוב מאוד, הוא עדיין צבוע. אלוהים מכוון את בני האדם לעשות דברים חדשים בכל יום ודורש מבני האדם לרכוש תובנות והבנות חדשות בכל יום, ושהם לא יהיו מיושנים או חד-גוניים. אם אתם מאמינים באלוהים מזה שנים רבות, אבל השיטות שלכם לא השתנו כלל, ואם אתם עדיין נלהבים ועסוקים בחיצוניות, ואתם לא מתייצבים בפני אלוהים כדי ליהנות מדבריו בלב שקט, הרי שלא תוכלו להשיג דבר. כשאתם מקבלים את עבודתו החדשה של אלוהים, ואם אתם לא עורכים תוכנית חדשה ולא נוהגים בדרך חדשה, אם אתם לא שואפים להבנה חדשה, אלא נאחזים בדברים מהעבר ומקבל רק כמות מוגבלת של אור חדש מבלי לשנות את הנוהג שלכם, הרי שאפילו שבני אדם כאלה נמצאים בתוך הזרם להלכה, הם למעשה פרושים דתיים שחיים מחוץ לזרם של רוח הקודש.

 

אם אתם רוצים לחיות חיים רוחניים תקינים, עליכם לקבל אור חדש בכל יום, לשאוף להבין באמת את דברי האל ולהבין את האמת בצלילות. אתם זקוקים לנתיב שלפיו תוכלו לנהוג בכל תחום, ועל ידי כך שתקראו את דברי האל מדי יום, תוכלו למצוא שאלות חדשות ולגלות את החסרונות שלכם עצמכם. כך יצמח בקרבכם לב שצמא ומחפש, וכך כל הווייתכם תתחיל לפעול, ותוכלו להיות שקטים בפני אלוהים בכל עת ולפחד באמת שתישארו מאחור. אם יכול להיות לאדם מסוים לב צמא כזה ולב מחפש כזה, ואם הוא גם מוכן להיווכח ללא-הרף, הרי שהוא צועד בדרך הישר לחיים רוחניים. כל מי שיכול לקבל ריגוש מרוח הקודש, כל מי שרוצה להתקדם, כל מי שמוכן לשאוף להפוך למושלם בידי אלוהים, כל מי שכמה להבנה עמוקה יותר של דברי האל, כל מי שלא מחפש דברים על-טבעיים אלא משלם מחיר מעשי, כל מי שמגלה התחשבות מעשית ברצונו של אלוהים, כל מי שנוכח באופן מעשי, כל מי שהופך את החוויות שלו לאמיתיות ומציאותיות יותר, כל מי שלא מחפש מילים ריקות של דוקטרינה או תחושות על-טבעיות, כל מי שלא עובד אף אישיות גדולה – בני אדם כאלה נוכחו בחיים רוחניים תקינים, וכל מה שהם עושים נועד לקדם את חייהם, לשמור על רוחם רעננה ולא מעופשת, ולאפשר להם תמיד להיווכח באופן חיובי. לדוגמה, כשהם מתפללים לפני ארוחות, הם לא עושים זאת בעל כורכם, אלא שהם משקיטים את לבם בפני אלוהים ומודים לאלוהים בלבם. הם מוכנים לחיות למען אלוהים, למסור את זמנם לאלוהים, לשתף פעולה עם אלוהים ולהשקיע למען אלוהים. אם לבם לא יכול להיות שקט בפני אלוהים, הם יעדיפו לא לאכול אלא להמשיך להנהיג. לפיכך, זה לא ציות לחוקים אלא הנהגה של דברי האל. יש בני אדם שכאשר הם מתפללים לפני ארוחות, הם מעמידים פנים באופן מודע, והם אומנם נראים חסודים, אך הם תוהים בדעתם: "מדוע עליי לנהוג כך? הדברים לגמרי בסדר גם ללא תפילות, הלא כן? הדברים נשארים אותו הדבר גם לאחר התפילה, אז מה הטעם?" בני אדם כאלה מצייתים לכללים, ועל אף שדבריהם אומרים שהם מוכנים לְרַצות את אלוהים, לבם לא התייצב בפני אלוהים. הם לא מתפללים כך כדי להנהיג את השקטת לבם בפני אלוהים, אלא עושים זאת כדי לשטות באחרים וכדי שאחרים יראו אותם מתפללים. אדם כזה הוא צבוע לחלוטין, כמו כומר שיכול רק להתערב למען אחרים אך לא יכול להיווכח באמת בעצמו. אדם כזה הוא פקיד דתי לגמרי! בכל יום אלוהים אומר דברים חדשים ועושה דברים חדשים, אך אתם מצייתים לכללים בכל יום, מנסים לשטות באלוהים ומתמודדים עם אלוהים רק כדי לצאת ידי חובה. אם כך, האין אתם מתריסים נגד באלוהים? האם אתם יכולים לקבל ברכות בעוד אתם מצייתים לכללים ומתריסים נגד אלוהים? האם אלוהים לא ימיט עליכם ייסורים?

 

עבודתו של אלוהים מתפתחת במהירות, ומגרשת הרחק-הרחק את הקיצוניים הדתיים מכל הפלגים ואת הידוענים שבאים להשתתף בתפילות בכנסייה. כך גם מתפזרים לארבע רוחות השמיים אותם מומחים מביניכם שאוהבים במיוחד לציית לכללים. עבודתו של אלוהים לא מחכה, היא לא תלויה בשום דבר, והיא לא גוררת את רגליה. היא לא מושכת או דוחפת אף אחד. אם לא תוכלו לעמוד בקצב, אלוהים ייטוש אתכם, גם אם אתם חסידי אל מזה שנים רבות. גם אם אתם מנוסים ומוסמכים מאוד, אם אתם מצייתים לכללים, צריך לסלק אתכם. אני מייעץ לבני אדם כאלה לרכוש קצת ידע עצמי, להתנדב לשבת במושב האחורי ולא להיאחז בדברים ישנים. אם אתם כופים על אחרים להנהיג את דבר האל לפי עקרונות הפעולה שלכם, הרי שאתם מנסים לכבוש את לבם של בני האדם, הלא כן? הנוהג שלכם הוא ציות לכללים וחינוך בני האדם להשתתף בתפילה בכנסייה. אתם תמיד כופים על בני האדם לפעול לפי רצונכם. על כן, אתם יוצרים קליקות, הלא כן? אתם מפלגים את הכנסייה, הלא כן? אם כך, איך אתם מעזים לומר שאתם מתחשבים ברצונו של אלוהים? מה מכשיר אתכם לומר שמטרתכם היא להפוך אחרים למושלמים? אם אתם ממשיכים להוביל כך, אתם מובילים את בני האדם לטקסים דתיים, הלא כן? אם אדם מסוים חי חיים רוחניים תקינים, ואם הוא משיג שחרור וחופש ברוחו מדי יום, הרי שהוא יכול להנהיג את דברי האל באופן חופשי כדי לְרַצות אותו, וגם כשהוא מתפלל, הוא לא רק נצמד לנהלים רשמיים או להליך מסוים, והוא מסוגל לעמוד בקצב של האור החדש בכל יום. כשהוא מנהיג את השקטת לבו בפני אלוהים, הוא באמת יכול להשקיט את לבו בפני אלוהים, ואיש לא יכול להפריע לו. שום אדם, אירוע או דבר לא יכול לרסן את חייו הרוחניים התקינים. נוהג כזה נועד להשיג תוצאות ולא רק לתת לבני האדם כמה כללים שעליהם לציית להם. נוהג כזה הוא לא ציות לכללים, אלא שהוא נועד לקדם את התקדמותם של בני האדם בחיים. אם רק תצייתו לכללים, חייכם לא ישתנו לעולם. אפילו אם יש אחרים שנוהגים כך, בסופו של דבר, בני אדם אחרים יוכלו לעמוד בקצב התקדמותה של עבודתה של רוח הקודש, ואילו אתם תסולקו מהזרם של רוח הקודש. אם כך, אתם משלים את עצמכם, הלא כן? מטרת הדברים האלה היא לאפשר לבני האדם להשקיט את לבם בפני אלוהים ולפנות אל אלוהים, לאפשר לעבודתו של אלוהים על בני האדם להמשיך ללא הפרעות ולאפשר לה להשיג תוצאות. 

 

מקור: כנסיית האל הכול יכול

 

 

עוד

מיהו ישוע? הכר את ישוע המשיח.


מהו אדם ישר? מדוע אלוהים אוהב בני אדם ישרים?
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון