עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

עבודתה של רוח הקודש ועבודתו של השטן

10/10/2019 00:10
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, רוח הקודש


עבודתה של רוח הקודש ועבודתו של השטן

 

האל הכול יכול אומר

 

כיצד אתם תופסים את הפרטים הספציפיים ברוח? כיצד רוח הקודש עובדת באדם? כיצד השטן עובד באדם? כיצד רוחות רעות עובדות באדם? וכיצד העבודה הזו באה לידי ביטוי? כשמשהו קורה לכם, האם הוא נובע מרוח הקודש, והאם עליכם להישמע לו או לדחות אותו? הנוהג של בני האדם בפועל מוביל לדברים רבים ששייכים לרצון האנושי, אך בני האדם סבורים שהדברים הללו נובעים מרוח הקודש. חלקם נובעים מרוחות רעות, אך בני האדם חושבים בכל זאת שהם נובעים מרוח הקודש, ולפעמים רוח הקודש מכוונת את בני האדם מבפנים, אך בני האדם מפחדים שהכוונה כזו נובעת מהשטן, והם לא מעזים להישמע לה, כשלמעשה, זוהי נאורות מרוח הקודש. לפיכך, ללא הבחנה, אין שום דרך לחוות מתי חוויות כאלה באמת קורות לכם, וללא הבחנה, אין שום דרך לזכות בחיים. כיצד רוח הקודש עובדת? כיצד רוחות רעות עובדות? מה נובע מרצונו של האדם? ומה נובע מההכוונה והנאורות של רוח הקודש? אם תתפסו את כללי עבודתה של רוח הקודש בקרב האדם, תהיו מסוגלים לפתח את הידע שלכם ולהבחין בין דברים שונים בחיי היום-יום שלכם ובחוויות שלכם בפועל. אתם תכירו את אלוהים, תהיו מסוגלים להבין את השטן ולהבחין בו, לא תהיו מבולבלים בצייתנות שלכם או בעיסוקכם, ותהיו בני אדם בעלי מחשבות ברורות, ואשר נשמעים לעבודתה של רוח הקודש.

 

עבודתה של רוח הקודש היא סוג של הכוונה פעילה ונאורות חיובית. היא לא מתירה לבני האדם להיות פסיביים. היא מביאה להם נחמה, מעניקה להם אמונה ונחישות ומאפשרת להם לעסוק בהפיכה למושלמים בידי אלוהים. כשרוח הקודש עובדת, בני האדם מסוגלים להיווכח באופן פעיל. הם לא פסיביים והדבר לא נכפה עליהם, אלא שהם נוקטים יוזמה באופן פעיל. כשרוח הקודש עובדת, בני האדם שמחים ונכונים, והם מוכנים להישמע לה, ושמחים להצטנע בפניה. אפילו שהם כאובים ושבירים מבפנים, הם נחושים בדעתם לשתף פעולה, הם סובלים בשמחה, הם מסוגלים להישמע לה, והרצון האנושי והחשיבה האנושית לא הכתימו אותם, וקל וחומר שלא הכתימו אותם רצונות ומניעים אנושיים. כשבני האדם חווים את עבודתה של רוח הקודש, הם קדושים במיוחד בתוך תוכם. בני האדם שמחזיקים בעבודתה של רוח הקודש מביאים לידי ביטוי את אהבתו של אלוהים, את אהבתם של האחים והאחיות שלכם, את העונג מהדברים שמענגים את אלוהים, ואת התיעוב של הדברים שאלוהים מתעב. בני האדם שעבודתה של רוח הקודש מרגשת אותם ניחנים באנושיות רגילה, והם עוסקים ללא-הרף בחיפוש האמת וניחנים באנושיות. כשרוח הקודש עובדת בתוך בני האדם, מצבם הולך ומשתפר, האנושיות שלהם הופכת ליותר ויותר רגילה, ועל אף שייכן שחלק משיתוך הפעולה שלהם טיפשי, המניעים שלהם נכונים, ההיווכחות שלהם חיובית, הם לא מנסים להפריע, ואין בהם שום כוונות זדון. עבודתה של רוח הקודש היא רגילה ואמיתית, רוח הקודש עובדת באדם לפי הכללים של החיים הרגילים של האדם, והיא הופכת את בני האדם לנאורים ומובילה אותם בהתאם לעיסוק הממשי של בני האדם הרגילים. כשרוח הקודש עובדת בבני האדם, היא מכוונת אותם והופכת אותם לנאורים בהתאם לצרכים של בני אדם רגילים, היא מקיימת אותם בהתאם לצרכים שלהם, והיא מכוונת אותם באופן חיובי והופכת אותם לנאורים על סמך מה שחסר להם ועל סמך הפגמים שלהם. כשרוח הקודש עובדת, העבודה תואמת את הכללים של החיים הרגילים של האדם. רק בחיים האמיתיים, בני האדם מסוגלים לראות את העבודה של רוח הקודש. אם בני האדם שרויים במצב חיובי בחיי היום-יום שלהם, ואם יש להם חיים רוחניים רגילים, הרי שעבודתה של רוח הקודש שורה עליהם. במצב כזה, כשהם אוכלים ושותים את דברי האל, הם מאמינים; כשהם מתפללים, יש להם השראה; כשמשהו קורה להם, הם לא פסיביים; כשהוא קורה להם, הם מסוגלים לראות את הלקחים שאלוהים דורש מהם ללמוד; הם לא פסיביים או חלשים ועל אף שהם חווים קשיים אמיתיים, הם מוכנים להישמע לכל ההסדרים של אלוהים.

 

אילו תוצאות משיגה עבודתה של רוח הקודש? אתם יכולים להיות אווילים וחסרי יכולת הבחנה, אך מספיק שרוח הקודש תעבוד בכם כדי שתתמלאו באמונה, כדי תמיד תרגישו שאתם לא יכולים לאהוב את אלוהים מספיק, כדי שתהיו מכונים לשתף פעולה, כדי שתהיו מוכנים לשתף פעולה גם לנוכח קשיים אדירים. דברים יקרו לכם, ולא יהיה לכם ברור אם הם נובעים מאלוהים או מהשטן, אך אתם תהיו מסוגלים לחכות, ולא תהיו פסיביים או רשלנים. זו עבודתה הרגילה של רוח הקודש. כשרוח הקודש עובדת בתוך בני האדם, הם עדיין נתקלים בקשיים אמיתיים, לפעמים הם בוכים, ולפעמים יש דברים שהם לא יכולים להתגבר עליהם, אך מדובר בשלב של העבודה הרגילה של רוח הקודש. על אף שהם לא מתגברים על הדברים האלה, ועל אף שלעתים, הם חלשים ומתלוננים, לאחר מכן, הם עדיין מסוגלים לאהוב את אלוהים באמונה גמורה. הפסיביות שלהם לא יכולה למנוע מהם לחוות חוויות רגילות, ובלי קשר למה שאחרים אומרים ולהתקפות שלהם, בני האדם האלה עדיין מסוגלים לאהוב את אלוהים. במהלך תפילה, הם תמיד מרגישים שהם היו פעם אסירי תודה לאלוהים, והם גומרים בדעתם לְרַצות את אלוהים ולהתכחש לבשר והדם כשהם ייתקלו בדברים כאלה בעתיד. חוזקם מוכיח שעבודתה של רוח הקודש שורה עליהם, וזה המצב הרגיל של עבודתה של רוח הקודש.

 

איזו עבודה נובעת מהשטן? בעבודה שנובעת מהשטן, החזיונות בבני האדם מעורפלים ומופשטים, הם חסרי אנושיות רגילה, המניעים של מעשיהם שגויים, ועל אף שהם רוצים לאהוב את אלוהים, תמיד יש בהם האשמות, וההאשמות והמחשבות האלה תמיד מפריעות להם, מקשים על צמיחת חייהם, ומונעים מהם להשיג תנאים רגילים בפני אלוהים. במילים אחרות, ברגע שעבודתו של השטן חודרת אל בני האדם, לבם לא יכול להיות רגוע בפני אלוהים, הם לא יודעים מה לעשות עם עצמם, המראה של אספה גורם להם לרצות לברוח, והם לא מסוגלים לעצום עיניים כשאחרים מתפללים. עבודתן של רוחות רעות הורסת את הקשר הרגיל בין האדם ואלוהים ופוגמת בחזיונות הקודמים של בני האדם או בנתיב ההיווכחות הקודם שלהם בחיים. בלבם, הם לא יכולים לעולם להתקרב לאלוהים, תמיד מתרחשים דברים שגורמים להם להפרעה וכובלים אותם, ולבם לא יכול למצוא שלווה, מה שמרוחקן את חוזקה של אהבתם לאלוהים וגורם להם למפח נפש. אלה ביטויה של עבודת השטן. עבודתו של השטן מתגלמת בדברים הבאים: אי יכולת לעמוד על שלכם ולעמוד איתן, מה שגורם לכם להפוך לאשמים בפני אלוהים, ולבני אדם ללא נאמנות לאלוהים. כשהשטן מפריע לכם, אתם מאבדים את האהבה והנאמנות לאלוהים, אתם מאבדים את הקשר הרגיל עם אלוהים, את לא עוסקים בחיפוש האמת או בשיפור עצמי, אתם נסוגים לאחור והופכים לפסיביים, אתם מתפנקים, אתם משלחים רסן מהתפשטות החטא ואתם לא שונאים חטאים. יתר על כן, הפרעתו של השטן הופכת אתכם למופקרים, גורמת למגע של אלוהים לעזוב אתכם, וגורמת לכם להתלונן על אלוהים ולהתנגד לו, מה שמוביל אתכם לפקפק באלוהים, ואז עולה הסיכון שתעזבו את אלוהים. כל זה נובע מעבודתו של השטן.

 

כשמשהו קורה לכם בחיי היום-יום שלכם, כיצד עליכם להבדיל אם הוא נובע מעבודתה של רוח הקודש או מעבודתו של השטן? כשהתנאים של בני האדם רגילים, חייהם הרוחניים רגילים וגם חייהם כבשר ודם רגילים, וההיגיון שלהם רגיל ומסודר. באופן כללי, אפשר לומר שמה שהם חווים ומגלים בתוך עצמם נובע מהריגוש של רוח הקודש (הפקת תובנות או החזקה בידע שטחי בעת האכילה והשתייה של דברי האל, שמירה על נאמנות כשקורים להם דברים, או התאפיינות בכוח לאהוב את אלוהים כשקורים דברים – כל הדברים האלה נובעים מרוח הקודש). עבודתה של רוח הקודש באדם רגילה במיוחד. האדם מסוגל לחוש בה, ונדמה שהיא נובעת מהאדם עצמו, אך למעשה, זוהי עבודתה של רוח הקודש. בחיי היום-יום, רוח הקודש עושה גם עבודה גדולה וגם עבודה קטנה בכולם, והעניין הוא רק שהיקף העבודה משתנה. יש בני אדם בעלי איכות טובה. הם מבינים דברים במהירות, והנאורות של רוח הקודש אדירה במיוחד בקרבם. יש בני אדם בעלי איכות ירודה, ונדרש להם זמן רב יותר להבין דברים, אך רוח הקודש מרגשת אותם בתוך תוכם, וגם הם מסוגלים להשיג נאמנות לאלוהים – רוח הקודש עובדת בבני האדם שעוסקים בשאיפה לאלוהים. כשבחיי היום-יום, בני האדם לא מתנגדים לאלוהים או מורדים באלוהים, לא עושים דברים שסותרים את הניהול של אלוהים, ולא מתערבים בעבודתו של אלוהים, רוח הקודש עובדת בכולם במידה כזו או אחרת, מרגשת אותם, הופכת אותם לנאורים, מעניקה להם אמונה, מעניקה להם חוזקה, מובילה אותם להיווכח באופן פעיל ולא להיות עצלנים או לחמוד את הנאות הבשר, להיות מוכנים להיווכח באמת ולכמוה לדברי האל – כל הדברים האלה הם עבודה שנובעת מרוח הקודש.

 

כשמצבם של בני האדם לא רגיל, רוח הקודש זנחה אותם, הם ממורמרים, המניעים שלהם שגויים, הם עצלנים, הם מתפנקים כבשר ודם, ולבם מורד באמת – כל זה נובע מהשטן. כשהתנאים של בני האדם לא רגילים, כשהם חשוכים בתוך תוכם, וכשהם מאבדים את ההיגיון הרגיל שלהם, כשרוח הקודש זונחת אותם, וכשהם לא מסוגלים להרגיש את אלוהים בתוך עצמם, פירוש הדבר שהשטן עובד בתוכם. אם תמיד יש לבני האדם כוח פנימי, ואם הם תמיד אוהבים את אלוהים, באופן כללי, כשקורים להם דברים, הם נובעים מרוח הקודש, וכל אדם שהם פוגשים מגיע כתוצאה מהסדריו של אלוהים. במילים אחרות, כשהתנאים שלכם רגילים, כשאתם בעבודתה האדירה של רוח הקודש, השטן לא יכול לערער אתכם כלל. על היסוד הזה, אפשר לומר שכל דבר נובע מרוח הקודש, ועל אף שייתכן שיש לכם מחשבות שגויות, אתם מסוגלים להתכחש אליהן ולא לפעול לפיהן. כל זה נובע מעבודתה של רוח הקודש. באילו מצבים השטן מתערב? כשהתנאים שלכם לא רגילים, כשאלוהים לא ריגש אתכם, כשאתם נעדרים את עבודתו של אלוהים, כשאתם יבשים ועקרים מבפנים, כשאתם מתפללים לאלוהים אך לא תופסים דבר, וכשאתם אוכלים ושותים את דברי האל אך לא זוכים בהארה או בנאורות – בזמנים כאלה קל לשטן לעבוד בתוככם. במילים אחרות, כשרוח הקודש נוטשת אתכם וכשאתם לא יכולים להרגיש את אלוהים, דברים רבים שקורים לכם נובעים מפיתוי של השטן. השטן עובד במקביל לעבודתה של רוח הקודש, והוא מתערב באדם במקביל לכך שרוח הקודש מרגשת את האדם בתוכו. אולם בזמנים כאלה, ידה של עבודתה של רוח הקודש היא על העליונה, ובני האדם שהתנאים שלהם רגילים יכולים לנצח – זה הניצחון של עבודתה של רוח הקודש על עבודתו של השטן. אולם כשרוח הקודש עובדת, יש מעט מאוד עבודה של רוח הקודש. כשרוח הקודש עובדת, עדיין יש טבע של מרדנות בבני האדם, וכל מה שהיה בהם במקור עדיין מצוי בהם, אך עם עבודתה של רוח הקודש, קל לבני האדם לדעת את הדברים היסודיים שלהם ושל הטבע המרדני שלהם כלפי אלוהים. זאת על אף שהם יכולים להיפטר מהם באמצעות עבודה הדרגתית. עבודתה של רוח הקודש רגילה במיוחד, וכשהיא עובדת בבני האדם, עדיין יש להם בעיות, הם עדיין בוכים, הם עדיין סובלים, הם עדיין חלשים, ויש עדיין דברים רבים שלא ברורים להם. אולם במצב כזה, הם מסוגלים להימנע מלהחליק אחורנית, והם יכולים לאהוב את אלוהים אפילו שהם בוכים ומיוסרים בתוך תוכם, הם עדיין מסוגלים להלל את אלוהים. עבודתה של רוח הקודש רגילה במיוחד והיא כלל לא על-טבעית. רוב בני האדם מאמינים שברגע שרוח הקודש מתחילה לעבוד, חלים שינויים במצבם של בני האדם, והדברים היסודיים שבהם מוסרים. אלה אמונות שגויות. כשרוח הקודש עובדת באדם, הדברים הפסיביים באדם עדיין שם, ושיעור קומתו נותר בעינו, אך הוא זוכה בהארה ובנאורות של רוח הקודש, ולכן מצבו פעיל יותר, התנאים בתוכו רגילים, והוא משתנה במהירות. בחוויות האמיתיות של בני האדם, הם חווים בעיקר את העבודה של רוח הקודש או של השטן. אם הם לא מסוגלים להיאחז במצבים האלה ולא מבחינים ביניהם, לא בא בחשבון שהם יזכו לחוויות אמיתיות, ועל אחת כמה וכמה שהטבע שלהם לא ישתנה. לפיכך, המפתח לחוויה של עבודת אלוהים היא היכולת לזהות את הדברים האלה. כך, יהיה לבני האדם קל יותר לחוות חוויות.

 

עבודתה של רוח הקודש היא התקדמות פעילה, ואילו עבודתו של השטן היא נסיגה ומרדנות פסיבית לאלוהים, התנגדות לאלוהים, אובדן אמונה באלוהים וחוסר מוכנות אפילו לשיר מזמורים או לרקוד. הדברים שנובעים מההארה של רוח הקודש לא נכפים עליכם, אלא שהם טבעיים במיוחד. אם תפעלו לפיהם, האמת תהיה בידכם, ואם לא תעשו זאת, לאחר מכן, תקבלו נזיפה. אם מדובר בהארה של רוח הקודש, שום דבר לא יפריע למעשיכם או יגביל אותם, אתם תשולחו לחופשי, יהיה נתיב של נוהג במעשיכם, לא תהיו כפופים לשום מגבלה, ותהיו מסוגלים לפעול לפי רצונו של אלוהים. עבודתו של השטן מביאה דברים רבים שגורמים לכם להפרעה. היא גורמת לכם להיות לא מוכנים להתפלל, עצלים מדי לאכול ולשתות את דברי האל ולא פנויים לחיי הכנסייה; היא מנכרת אתכם מהחיים הרוחניים. עבודתה של רוח הקודש לא מתערבת בחיי היום-יום שלכם, והיא לא מתערבת בהיווכחות שלכם בחיים רוחניים רגילים. כשבדברים רבים קורים לכם, אתם לא מסוגלים להבדיל. לעומת זאת, אחרי כמה ימים, אתם מביאים לידי ביטוי כמות קטנה ומבטאים כמות קטנה. יש בכם תגובות מסוימות, ובאמצעות הביטויים האלה אתם מסוגלים להכריע אם המחשבות בתוכם נובעות מאלוהים או מהשטן. יש דברים שגורמים לכם להתנגד לאלוהים באופן מובהק ולמרוד בו, או להפסיק להנהיג את דברי האל, וכל הדברים האלה נובעים מהשטן. יש דברים שהם לא גלויים, ושאתם לא יכולים לפענח בזמן האמת. לאחר מכן, אתם יכולים לראות את הביטויים שלהם ולהבחין. אם אתם יכולים לזהות בבירור אילו מהם נובעים מהשטן ואילו מהם מגיעים מרוח הקודש, החוויות שלכם לא יוכלו להסיט אתכם מהדרך בקלות. לפעמים, כשהתנאים שלכם לא טובים, יש לכם מחשבות מסוימות שמחלצות אתכם המצב הפסיבי שלכם. זה מראה לכם שכאשר התנאים שלכם לא מיטיבים איתכם, עדיין יכול להיות שחלק מהמחשבות שלהם נובעות מרוח הקודש. גם כשאתם פסיביים, לא כל המחשבות שלכם נשלחות מהשטן. אילו כך היה המצב, מתי הייתם מסוגלים לעבור למצב חיובי? לאחר שהייתם פסיביים למשך זמן מה, רוח הקודש נותנת לכם את ההזמנות להפוך למושלמים, היא מרגשת אתכם, ומוציאה אתכם והמצב השלילי שלכם.

 

כשאתם יודעים מהי עבודתה של רוח הקודש ומהי עבודתו של השטן, אתם יכולים להשוות אותן למצבכם שלכם במהלך החוויות שלכם ולחוויות שלכם עצמכם, וכך יהיו בחוויות שלכם הרבה יותר אמיתות שיהיו קשורות לעקרונות. לאחר שתבינו את הדברים האלה, תהיו מסוגלים לשלוט במצבכם בפועל, ותהיו מסוגלים להבחנה בבני אדם ובאנשים שייקרו בדרככם,[א] ולא תהיו חייבים להשקיע מאמץ כה רב בהשגת עבודתה של רוח הקודש. כמובן, כך יהיה כל עוד המניעים שלכם יהיו נכונים, וכל עוד תהיו מוכנים לצאת לחיפושים ולהנהיג. ניסוחים כאלה – ניסוחים שנוגעים לעקרונות – צריכים להיכלל בחוויות שלכם. בלעדיהם, החוויות שלכם יהיו מלאות בהפרעות מהשטן ובידע אווילי. אם לא תבינו איך רוח הקודש עובדת, לא תבינו איך עליכם להיווכח, ואם לא תבינו איך השטן עובד, לא תבינו איך עליכם להיזהר בצעדיכם. בני האדם צריכים להבין גם איך רוח הקודש עובדת וגם איך השטן עובד. הם חלק חיוני בחוויות של בני האדם.

 

על אף שאתם מאמינים באלוהים בלבד, האם יש לכם קשר רגיל עם אלוהים? יש כאלה שאומרים שכל מה שחשוב הוא שיש להם קשר רגיל עם אלוהים, והם לא דואגים מהקשרים שלהם עם הזולת. אולם כיצד מתבטא קשר רגיל עם אלוהים? האם בני אדם כאלה נעדרים כל ידע של ממש? מדוע נאמר שהשאלות כמה אתם נחושים לאהוב את אלוהים ואם באמת התכחשתם לבשר והדם, תלויות בשאלה אם יש לכם דעות קדומות לגבי האחים והאחיות שלכם, ובשאלה אם אתם יכולים להניח בצד את הדעות הקדומות האלה, אם אתם מחזיקים בהן? במילים אחרות, כשיש לכם קשר רגיל עם האחים והאחיות שלכם, גם התנאים שלכם בפני אלוהים הם רגילים. כשאחד מהאחים והאחיות יהיה חלש, אתם לא תתעבו אותו, תשנאו אותו, תלעגו לו או תפנו אליו עורף. אם תהיו מסוגלים לעזור לו, אתם תשתפו איתו ותאמרו, "פעם הייתי פסיבי וחלש. באמת לא רציתי להשתתף באספות, אבל משהו קרה, ואלוהים האיר אותי והטיל עליי משמעת. קיבלתי נזיפות בתוך תוכי, התביישתי כל כך, ותמיד הרגשתי שאכזבתי את אלוהים ושבעתיד עליי לחיות באמת את חיי הכנסייה. ככל שבאתי יותר במגע עם האחים והאחיות, כך הרגשתי שאני לא מסוגל לחיות ללא אלוהים. כשהייתי איתם, לא הרגשתי בודד. כשהסתגרתי לבני בחדר, הרגשתי בודד וחסר חברים, הרגשתי שחיי ריקים, והתחלתי לחשוב על המוות. עכשיו, כשהייתי עם האחים והאחיות, השטן לא העז לעשות את עבודתו, ולא הרגשתי בודד. כשראיתי כמה חזק האחים והאחיות אוהבים את אלוהים, זה העניק לי השראה, ולכן תמיד הייתי עם האחים והאחיות, והמצב הפסיבי שלי נעלם מעצמו." למשמע הדברים האלה, האח או האחות ירגיש שאין טעם להתפלל בבית, הם עדיין ירגישו שאין אהבה בין האחים והאחיות, שהחיים שלהם ריקים, שאין להם על מי לסמוך, ושלא מספיק להתפלל בלבד. אם תשתפו איתם כך, יהיה להם נתיב לנהוג לפיו. אם תרגישו שאתם לא מסוגלים לתמוך בהם, אתם יכולים לבקר אותם. מנהיג הכנסייה לא צריך להיות זה שעושה זאת – מאחריותם של כל אח ואחות לעשות את העבודה הזו. אתם רואים שאח או אחות שרוי במצב רע, עליכם לבקר אותם. זו האחריות של כל אחד מכם.

  

 

מקור: כנסיית האל הכול יכול

 

מאמרים מומלצים

בני האדם שאוהבים את אלוהים יחיו לאורו לנצח


כיצד יש להנהיג היווכחות בהפיכה לאדם ישר?
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון