עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

אזהרה למי שלא מנהיג את האמת

12/10/2019 00:00
שבחו את אלוהים
ספרים, האמת, דבר אלוהים

אזהרה למי שלא מנהיג את האמת

 

האל הכול יכול אומר

 

אלה מבין האחים והאחיות שתמיד נותנים פורקן לשליליות שלהם הם המשרתים של אלוהים והם מפריעים לכנסייה. יום יבוא ובני האדם האלה יסולקו ויגורשו. באמונתם באלוהים, אם לב ירא אל לא פועם בקרבם של בני האדם, ואם אין להם לב שנשמע לאלוהים, הרי שלא זו בלבד שהם לא יהיו מסוגלים לעשות שום עבודה למען אלוהים, אלא שנהפוך הוא – הם יהפכו לבני אדם שמפריעים לעבודתו של אלוהים ואשר מתריסים נגדו. כשמישהו שמאמין באלוהים לא נשמע לאלוהים או לא ירא אותו, אלא מתריס נגדו, זו החרפה הגדולה ביותר למאמין. אם דיבורו והתנהלותו של מאמין תמיד מזדמנת ובלתי מאופקת, כאילו היה לא מאמין, הרי שהמאמין הזה אפילו רע יותר מלא מאמין – הוא שד טיפוסי. צריך היה לסלק מהכנסייה את בני האדם בכנסייה שנותנים פורקן לדבריהם הארסיים, ואת אלה מבין האחים והאחיות שמפיצים שמועות, מחרחרים מדון ומגבשים קליקות. אולם משום שעבודתו של אלוהים נמצאת בתקופה שונה, בני האדם האלה הוגבלו, מכיוון שנגזר עליהם להיות מושא לסילוק. כל מי שהשטן השחית אותו ניחן בטבע מושחת. אולם בעוד יש כאלה שפשוט ניחנים בטבע מושחת, יש בני אדם שאינם כאלה – כלומר לא זו בלבד שיש להם טבע מושחת, אלא שגם אופיים זדוני באופן קיצוני. כל מה שאדם כזה עושה ואומר אינו רק ביטוי של טבעו השטני המושחת, אלא שהוא עצמו השטן הרשע האמיתי. כל מה שהם עושים הוא להפריע ולקטע את עבודתו של אלוהים, לקטע את היווכחות האחים והאחיות בחיים, ולהשמיד את החיים הרגילים של הכנסייה. במוקדם או במאוחר, יש לפנות את בני האדם האלה, שהם זאב בעור של כבש, ויש לאמץ גישה לא מנומסת בשום אופן כלפי המשרתים האלה של השטן. יש לאמץ גישה של זניחה כלפיהם. רק כך ניתן לעמוד לצדו של אלוהים, ומי שלא יכול לעשות זאת משתף פעולה עם השטן. אלוהים תמיד שוכן בלבם של אלה שמאמינים באלוהים באמת ואשר תמיד יש בקרבם לב ירא אל ואוהב אל. בני האדם שמאמינים באלוהים צריכים לעשות דברים בזהירות ובלב שקול, ועל כולם לעמוד בדרישותיו של אלוהים ולהיות מסוגלים לְרַצות את לבו של אלוהים. אסור להם להיות עקשנים ולעשות את כל מה שמתחשק להם – התנהגות כזו לא ראויה לנימוס של אדם קדוש. בני האדם לא יכולים לנופף בדגלו של אלוהים ולהשתולל איתו בכל מקום, ולא יכולים להתרברב ולרמות בכל מקום – זו ההתנהלות המרדנית ביותר. למשפחות יש כללים ולאומות יש חוקים. קל וחומר בבית האל, הלא כן? הרף אף חמור יותר, הלא כן? יש אפילו יותר צווים מנהלתיים, הלא כן? בני האדם חופשיים לעשות את כל מה שהם רוצים, אך לא ניתן לשנות את הצווים המנהלתיים של אלוהים כפי שרק רוצים. אלוהים הוא אל שלא מתיר לבני האדם לפגוע בו, ואלוהים הוא אל שממית בני אדם – האם בני האדם באמת עדיין לא יודעים זאת?

 

בכל כנסייה וכנסייה יש בני אדם שמפריעים לכנסייה ובני אדם שמפריעים לעבודתו של אלוהים. כל בני האדם האלה הם השטן המתחזה לבני משפחתו של אלוהים. בני אדם כאלה טובים במיוחד בחיקוי, בהתייצבות מכובדת בפניי, בהנהון ובהשתחוות – הם מתנהגים כמו כלבים מוכי שחין: הם מקדישים את "כל כולם" על מנת להשיג את היעדים שלהם עצמם, אך הם מגלים את ארשת פניהם המכוערת בפני האחים והאחיות. כשהם רואים מישהו שמנהיג את האמת, הם מתקיפים אותו ומדירים אותו, וכשהם רואים מישהו יותר מאיים מהם עצמם, הם מתחנפים ומתרפסים בפניו. הם מתנהגים כמו רודנים בכנסייה. אפשר לומר שברוב הכנסיות יש כאלה "נחשים מרושעים מקומיים" וכאלה "כלבי שעשועים". הם מתגנבים ביחד, קורצים ומאותתים זה לזה בסתר, ואף אחד מהם לא מנהיג את האמת. מי מהם שניחן בכמות הארס הרבה ביותר הוא "השד הראשי", ומי מהם שניחן ביוקרה הרבה ביותר הוא זה שמוביל אותם ונושא את דגלם גבוה באוויר. בני האדם האלה גדלים פרא בכנסייה, מפיצים את השליליות שלהם, יורקים מוות, עושים כל דבר שעולה על רוחם, אומרים כל דבר שעולה על רוחם, ואיש לא עושה דבר כדי לעצור אותם, מכיוון שטבעם שטני לחלוטין. ברגע שהם מתחילים לגרום להפרעות, אווירת מוות משתררת בכנסייה. בני האדם שמנהיגים את האמת בכנסייה נזנחים, והם לא מסוגלים להגשים את הפוטנציאל שלהם, ואילו בני האדם שמפריעים להתנהלות בכנסייה ומפיצים מוות גדלים פרא בכנסייה. יתרה מזאת, רוב בני האדם נוהים אחריהם. כנסייה כזו פשוט נמצאת תחת שליטתו של השטן, והשטן מולך בה. אם אנשי הכנסייה לא יתקוממו ויגרשו את השדים הראשיים האלה, גם הם יושמדו במוקדם או במאוחר. מעתה ואילך, יש לנקוט אמצעים נגד כנסיות כאלה. אם בני האדם שמסוגלים להנהיג מעט אמת לא יעסקו בחיפוש, הכנסייה הזו תוחרם. אם אין אף אחד בכנסייה שמוכן להנהיג את האמת, ואם אין אף אחד שיכול לשאת עדות על אלוהים, הרי שצריך לנתק את הכנסייה הזו לגמרי, וצריך לגדוע את כל הקשרים שלה עם כנסיות אחרות. מעשה כזה נקרא קבירת המוות וגירוש השטן. אם יש מספר נחשים מרושעים מקומיים בכנסייה, וכן כמה זבובים קטנים שנוהים אחריהם ואשר נעדרים כל יכולת הבחנה, אם אנשי הכנסייה עדיין לא יכולים להתנער מהכבלים והמניפולציות של הנחשים האלה אחרי שהם ראו את האמת, הרי שהשוטים האלה יסולקו בסופו של דבר. אף על פי שייתכן שהזבובים הקטנים האלה לא עשו שום מעשה איום, הם אפילו יותר ערמומיים, ואפילו יותר חלקלקים וחמקנים, וכל זבוב כזה יסולק. לא יישאר אף אחד! בני האדם ששייכים לשטן יוחזרו לשטן, ואילו בני האדם ששייכים לאלוהים יצאו לחפש אחר האמת ללא ספק. הדבר נקבע לפי האופי שלהם. מי ייתן וכל חסידי השטן לגווע! איש לא ירחם על בני האדם האלה. מי ייתן ובני האדם שיוצאים לחפש אחר האמת יזכו באספקה ויוכלו להתענג על דבר האל כאוות נפשם. אלוהים צודק – הוא לא נוהג בבני האדם באופן לא הוגן. אם אתם שדים, אתם לא תהיו מסוגלים להנהיג את האמת. אם אתם בני אדם שיוצאים לחפש אחר האמת, לבטח לא תפלו בשבי השטן – אין שום ספק בכך.

 

בני האדם שלא שואפים להתקדם תמיד מייחלים שהזולת יהיה שלילי ובטלן כמוהם עצמם. בני האדם שלא מנהיגים את האמת מקנאים באלה שמנהיגים את האמת. בני האדם שלא מנהיגים את האמת תמיד רוצים להוליך שולל את אלה שמבולבלים ונעדרים יכולת הבחנה. הדברים שבני האדם האלה נותנים להם פורקן יכולים לגרום לכם להתנוון, להידרדר, לפתח מצבים חריגים ולהתמלא בחושך. הם גורמים לכם להתרחק מאלוהים, והם גורמים לכם להוקיר את הבשר והדם ולהתפנק. בני האדם שלא אוהבים את אמת, אשר תמיד מתנהלים עם אלוהים באדישות, נעדרים הכרה עצמית, וטבעם מפתה את בני האדם לעשות חטאים ולהתריס נגד אלוהים. הם לא מנהיגים את האמת והם גם לא מאפשרים לאחרים להנהיג אותה. הם מוקירים את החטא, והם לא מתעבים כלל את עצמם. הם לא מכירים את עצמם, הם מונעים מאחרים להכיר את עצמם, והם מונעים מאחרים לכמוה לאמת. בני האדם שאותם הם מוליכים שולל צוללים אל תוך החשיכה ולא יכולים לראות את האור. הם לא מכירים את עצמם ולא מבינים בבירור את האמת – הם מתרחקים יותר ויותר מאלוהים. הם לא מנהיגים את האמת, והם מונעים מאחרים להנהיג את האמת – כך הם גורמים לאווילים האלה להתייצב בפניהם. במקום לומר שהם מאמינים באלוהים, עדיף לומר שהם מאמינים באבותיהם הקדמונים, שהם מאמינים באלילים שבלבם. עדיף שבני האדם האלה שאומרים שהם חסידי אל יפקחו עיניים ויביטו היטב כדי לראות במי הם מאמינים בדיוק: האם אתם מאמינים באלוהים, או שמא זהו השטן? אם אתם יודעים שהדבר שאתם מאמינים בו הוא לא אלוהים אלא האלילים שלכם עצמכם, מוטב שלא תאמרו שאתם מאמינים. אם אתם באמת לא יודעים במי אתם מאמינים, מוטב שלא תאמרו שאתם מאמינים. אמירה כזו תהיה חילול קודש! אף אחד לא מכריח אתכם להאמין באלוהים. אל תאמרו שאתם מאמינים בי, מכיוון ששמעתי מספיק מילים כאלה לפני זמן רב, ואני לא רוצה לשמוע אותן שוב, מפני שהדבר שאתם מאמינים בו הוא האלילים שבלבכם והנחשים המקומיים המנוולים שבקרבכם. בני האדם שמנענעים בראשיהם כשהם שומעים את האמת ומחייכים מאוזן לאוזן כשהם שומעים דיבור על מוות, הם צאצאיו של השטן, והם כולם מושאים לסילוק. קיימים בכנסייה בני אדם רבים שאין להם כל יכולת הבחנה, וכשמשהו מטעה קורה, הם פשוט עומדים לצדו של השטן. כשהם נקראים משרתי השטן, הם מרגישים שנעשה להם עוול כה גדול. ואפשר לומר שאין להם כל יכולת הבחנה, אך הם תמיד יעמדו בצד שהאמת לא בו. לא הייתה אפילו פעם חיונית אחת שבה הם עמדו בצד של האמת, ולא הייתה אפילו פעם אחת שבה הם עמדו על רגליהם וסנגרו על האמת – אם כן, האם באמת אין להם כל יכולת הבחנה? מדוע הם תמיד עומדים לצדו של השטן? מדוע הם לעולם לא אומרים אף מילה הוגנת או סבירה למען האמת? האם המצב הזה באמת נובע מהבלבול הרגעי שלהם? ככל שיש לאדם פחות יכולת הבחנה, כך הוא פחות מסוגל לעמוד בצד של האמת. מה זה מוכיח? האין זה מוכיח שבני האדם חסרי יכולת ההבחנה אוהבים רוע? האין זה מוכיח שבני האדם חסרי יכולת ההבחנה הם צאצאים נאמנים של השטן? מדוע הם תמיד מסוגלים לעמוד לצדו של השטן ולדבר באותה שפה שבה הוא מדבר? כל מילה וכל מעשה שלהם, ואף הדברים שהם מבטאים מוכיחים היטב שהם לא אוהבים את האמת בשום אופן, אלא שהם בני אדם שמתעבים את האמת. העובדה שהם יכולים לעמוד לצדו של השטן מוכיחה היטב שהשטן באמת אוהב את השדים העלובים האלה שנלחמים למען השטן כל חייהם. האין העובדות האלה ברורות להפליא? אם אתם באמת אוהבים את האמת, מדוע אתם לא מסוגלים להעריך כלל את בני האדם שמנהיגים את האמת, ומדוע אתם מיד נוהים אחרי אלה שלא מנהיגים את האמת ברגע שחל השינוי הקל שבקלים בארשת פניהם? איזו מין בעיה היא זו? לא אכפת לי אם יש לכם יכולת הבחנה או לא, לא אכפת לי כמה יקר המחיר ששילמתם, לא אכפת לי כמה אדירים כוחותיכם, ולא אכפת לי אם אתם נחשים מרושעים או מנהיגים נושאי דגלים. אם כוחותיכם אדירים, אתם היחידים שזוכים לסיוע מעוז ידו של השטן. אם יוקרתכם רבה, הסיבה לכך היא פשוט שיש יותר מדי בני אדם מסביבכם שלא מנהיגים את האמת. אם לא סולקתם, הסיבה לכך היא שכעת לא הזמן לעבודת הגירוש, אלא שכעת הזמן לעבודת הסילוק אין בהילות לגרש אתכם כעת. אני רק צריך לחכות לבוא היום אחרי שתסולקו, כדי להעניש אתכם. מי שלא מנהיג את האמת יסולק!

 

בני האדם שמאמינים באלוהים באמת ובתמים הם אלה שמוכנים להנהיג את דבר האל, והם אלה שמוכנים להנהיג את האמת. בני האדם שיכולים באמת ובתמים לשאת עדות על אלוהים הם גם אלה שמוכנים להנהיג את דברו, והם אלה שיכולים לעמוד בצד של האמת באמת ובתמים. בני האדם שמשתמשים בתכסיסים ואשר עושים עוול הם כולם בני אדם שאין להם אמת, והם ממיטים חרפה על אלוהים. בני האדם בכנסייה שעוסקים בוויכוחים הם משרתיו של השטן, והם התגלמותו של השטן. אדם כזה הוא זדוני מדי. בני האדם חסרי יכולת ההבחנה ואשר לא מסוגלים לעמוד בצד של האמת רוחשים כולם כוונות רעות ומכתימים את האמת. בני האדם האלה מייצגים את השטן באופן אפילו יותר טיפוסי. הם כבר לא יכולים לזכות בשום גאולה, ומיותר לציין שהם יהיו כולם מושא לסילוק. בני האדם שלא מנהיגים את האמת לא ראויים להישאר במשפחתו של אלוהים, והדבר נכון גם לגבי אלה שמשמידים את הכנסייה בכוונה תחילה. אך כעת לא הזמן לעשות עבודת גירוש. הם פשוט ייחשפו ויסולקו בסופו של דבר. אין לבצע עוד עבודה חסרת תועלת על בני האדם האלה. מי ששייך לשטן לא מסוגל לעמוד בצד של האמת, ואילו מי שמחפש אחר האמת יכול לעמוד בצד של האמת. מי שלא מנהיג את האמת לא ראוי לשמוע את דרך האמת ולא ראוי לשאת עדות על האמת. הלכה למעשה, האמת לא נועדה לאוזניו של אדם כזה, אלא שהיא נאמרת כדי שישמע אותה מי שמנהיג אותה. לפני שיתגלה סופו של כל אדם, אלוהים יזנח את בני האדם שמפריעים לכנסייה וקוטעים את העבודה. ברגע שהעבודה תסתיים, בני האדם ייחשפו בזה אחר זה לפני שהם יסולקו. במהלך העת של אספקת האמת, בינתיים אין כל התייחסות אליהם. כשהאמת כולה תתגלה לאדם, צריך יהיה לסלק את בני האדם האלה, מכיוון שזו תהיה גם העת שבה כל בני האדם ימוינו על פי סוגם. משום הפיקחות העלובה של בני האדם חסרי יכולת ההבחנה, בני אדם רעים ישמידו אותם ויורידו אותם מדרך הישר – הם לא יוכלו לשוב לעלות עליה. כך צריך לטפל בבני האדם האלה, מכיוון שהם לא אוהבים את האמת, מפני שהם לא מסוגלים לעמוד בצד של האמת, מפני שהם נוהים אחרי בני אדם רעים, שהם עומדים בצד של בני אדם רעים, ומפני שהם מתריסים נגד אלוהים ועושים יד אחת עם בני אדם רעים. הם יודעים היטב שבני האדם הרעים האלה קורנים מרוב רוע, אך הם מקשים את לבם ונוהים אחריהם, וכך הם מתקדמים בניגוד לאמת. כל בני האדם האלה, שלא מנהיגים את האמת אלא עושים דברים הרסניים ונוראים, למעשה עושים דברים רעים, הלא כן? על אף שיש ביניהם כאלה שרואים בעצמם מלכים וכאלה שמשתרכים מאחור, האופי שלהם של התרסה נגד אלוהים זהה לחלוטין, הלא כן? איזה תירוץ יכול להיות להם לכך שאלוהים לא מושיע אותם? איזה תירוץ יכול להיות להם לכך שאלוהים לא צודק? הרוע שלהם עצמם ישמיד אותם, הלא כן? המרדנות שלהם עצמם תגרור אותם מטה אל הגיהינום, הלא כן? בני האדם שמנהיגים את האמת יזכו בישועה ויהפכו למושלמים באמצעות האמת בסופו של דבר. בני האדם שלא מנהיגים את האמת יזמינו עליהם את השמדתם באמצעות האמת בסופו של דבר. זה הסוף שממתין למי שמנהיג את האמת ולמי שלא מנהיג אותה. אני ממליץ לכל מי שלא מתכנן להנהיג את האמת לעזוב את הכנסייה בהקדם האפשרי כדי להימנע מעשיית חטאים נוספים. בבוא העת, יהיה מאוחר מדי אפילו להתחרט, ובפרט חייבים לעזוב עוד מוקדם יותר כל בני האדם שמגבשים קליקות ויוצרים פילוג, וכן כל הנחשים המרושעים המקומיים הללו ששוכנים בתוך הכנסייה. בני האדם האלה שניחנים באופי זאבי מרושע לא מסוגלים להשתנות. מוטב שהם יעזבו את הכנסייה בהקדם האפשרי, ולא ישובו לעולם להפריע לחיים הראויים של האחים והאחיות – כך הם יוכלו להימנע מעונשו של אלוהים. כדאי שאלה מכם שנהו אחריהם ינצלו את ההזדמנות הזו כדי להתבונן בעצמם ולחשוב על כך. האם תנהו אחרי הרשעים ותצאו מהכנסייה, או שמא תישארו בתוכה ותהפכו לחסידים צייתנים? עליהם לשקול את העניין בקפידה. אני נותן לכם עוד הזדמנות אחת לבחור. אני ממתין לתשובתכם.

 

מקור: כנסיית האל הכול יכול

 

מאמרים מומלצים

עבודתה של רוח הקודש ועבודתו של השטןכיצד יש להנהיג היווכחות בהפיכה לאדם ישר?
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

חיפוש
ארכיון