עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם. את הכנסייה ייסד אך ורק האל הכול יכול, באופן אישי. הוא מנהיג ורועה את הכנסייה באופן אישי - אף אדם לא ייסד את הכנסייה. זוהי עובדה שבה מכירים כל האנשים הנבחרים בכנסיית האל הכול יכול.
נושאים
האמת  (470)
אלוהים  (361)
ספרים  (302)
המשיח  (214)
הבורא  (123)
ישוע המשיח  (114)
מזמורים  (94)
גאולה  (84)
סרטונים  (65)
האלוהים  (54)
ישוע  (49)
אמת  (47)
ריקודי הלל  (47)
האל  (44)
שירי קודש  (39)
דבר אלוהים  (38)
אמונה באלוהים  (37)
קול של אלוהים  (34)
הבשורה  (33)
ישועה  (29)
אחרית הימים  (27)
דרך החיים  (24)
משיח  (23)
מקהלה  (22)
מנוחה  (21)
הכרת אלוהים  (19)
אמונה  (18)
ציות  (17)
שיפוט  (17)
האל הכול יכול  (16)
דקלומי דבר האלוהים  (13)
כתבי הקודש  (13)
תפילה  (12)
התגלמות בבשר ודם  (11)
עדות  (11)
רוח הקודש  (11)
יעד  (8)
כנסיית האל הכול יכול - מזמורים  (8)
מוסיקה לחיים  (8)
רצון האל  (8)
שירים חדשים  (8)
אהבתו של אלוהים  (7)
כנסייה  (7)
מזמור  (7)
סרטי בשורה  (7)
אהבה  (6)
הביאה השנייה של ישוע  (6)
החיים  (6)
המנון  (6)
שמיים  (6)
אהבה לאלוהים  (5)
אהבת אלוהים  (5)
בקש את מלכות אלוהים  (5)
דקלומי  (5)
השבח לאל  (5)
סרטוני התנסות ברדיפה  (5)
קול אלוהים  (5)
שיר פולחן  (5)
אור  (4)
הדרך למלכות השמיים  (4)
יהוה  (4)
כנסיית האל הכול יכול  (4)
כנסיית האל הכול יכול - ספרים  (4)
ללכת אחרי  (4)
מושיע  (4)
מזמורי הלל  (4)
ריבונות  (4)
שירים חדשים של המלכות  (4)
ברק ממזרח - ספרים  (3)
הישועה  (3)
חכמה  (3)
טיהור האדם  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מזמורי דברי אלוהים  (3)
נבואה מכתבי הקודש  (3)
Faith  (2)
אדם ישר  (2)
אלוהים הוא אהבה  (2)
באחרית הימים הביאה השנייה של ישוע אדוננ  (2)
ברק ממזרח  (2)
בשורת מלכות השמיים  (2)
גורל  (2)
הביאה השנייה  (2)
הדרך למלכות השמיים נבואה מכתבי הקודש  (2)
הישועה מידי אלוהים  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
המלכות  (2)
הריבון על הכול  (2)
ישוע אדוננו  (2)
להתפלל  (2)
מהי תפילה  (2)
סיפור אמיתי סרט  (2)
עבודת אלוהים  (2)
עוצמתו של אלוהים  (2)
קטעי קריאה מדברי האלוהים  (2)
קטעים מסרטי בשורה  (2)
שיר אמונה reverence  (2)
תפארת לאל  (2)
אהבתו של  (1)
איוב  (1)
אלוהים הגן על סיפורים אמיתיים  (1)
אמונהעדות  (1)
אפליקציית כנסיית האל הכול יכול  (1)
בני של אלוהים  (1)
ברק ממזרח - הריבון על הכול  (1)
בשורה  (1)
בשורת מלכו  (1)
גאולה.מזמורים  (1)
גאולת האדם  (1)
דופקים בדלת סרטים תנכיים  (1)
דקלום על במה  (1)
דרמה מוסיקלית  (1)
האל הכול יכולהמשיחישועאלוהים  (1)
הביאה השנייה של ישו  (1)
הביאה השנייה של ישוע אדוננו  (1)
הברק ממזרח  (1)
הדרך להכיר את אלוה  (1)
הדרך להכיר את אלוהים  (1)
הדרך לחיי נצח  (1)
הישועה מידי אלוהים סיפורים אמיתיים  (1)
המושיע  (1)
הנבואות שבכתבי הקודש המשיח  (1)
העלמות החכמות  (1)
העלמות החכמות קול אלוהים  (1)
הפרושים  (1)
התגלמות בבשר וד  (1)
התנסויות בחיי  (1)
התנסויות בחיים  (1)
ותחייתו  (1)
חופש  (1)
חיי הכנסייה סדרה מגוונת  (1)
חסד  (1)
חסד אלוהים  (1)
חשיבות התפילה  (1)
ידע  (1)
ידקלומי דבר האלוהים  (1)
יש  (1)
כבר חזר  (1)
כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  (1)
לא תשתנה  (1)
לבואו של האל  (1)
להלל  (1)
להנחות את האדם  (1)
לולא הושיעני אלוהים  (1)
לחיים  (1)
למודי הקודש  (1)
לשמוע את קול אלוהים  (1)
מבורך  (1)
מוסיקת גוספל  (1)
מוש  (1)
מושיע דבר אלוהים  (1)
מזמור דבר אלוהים היומ בגורל  (1)
מזמור דברי אלוהים  (1)
מים חיים  (1)
משיח בא  (1)
מתגברים  (1)
נאורות  (1)
נבואות כתבי הקודש הביאה השנייה של ישוע  (1)
נבואת אחרית הימים  (1)
סובלני  (1)
סימני אחרית הימים בקשר לעלייה השמיימה  (1)
סיפורים אמיתיים  (1)
סיפורים אמיתיים מהחיים אהבת אלוהים  (1)
סרטוני  (1)
סרטונים חדשים  (1)
סרטים דתיים  (1)
סרטים חדשים  (1)
סרטים קצרים  (1)
צדק  (1)
רוח הקודש כנסיית האל הכול יכול  (1)
שיר הלל  (1)
שיר קודש  (1)
שיר תודה לאלוהים  (1)
שירי הלל  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות המשיח  (1)
שרים של תפילות  (1)
תודה אלוהים  (1)
תודה לאלוהים  (1)
תפילת  (1)
אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל ה


אפליקציית כנסיית האל


כנסיית האל הכול יכול
כנסיית האל הכול יכול

פרידה מהימים שבהם נאבקתי בגורל

21/12/2019 07:01
שבחו את אלוהים
אהבתו של אלוהים, אמונה, החיים, אמונה

פרידה מהימים שבהם נאבקתי בגורל(החלק השני)

התעקשות לעשות דברים בדרך הלא נכונה

למרות שנהניתי מאהבתו של אלוהים ומרחמיו, עדיין לא הבנתי את חשיבותה האמיתית של האמונה באלוהים. לכן לא לקחתי ברצינות את האמונה באלוהים. רק לאחר שגופי התאושש מעט, אמי הציעה שאמצא עבודה שקרובה לבית כדי שאתפרנס, והיא קיוותה שאנצל יותר מהזמן הפנוי בהנהגת אמונתי באלוהים. אבל לא הייתי מוכנה לנהל חיים כאלה. חיכיתי עד שתחלים הפציעה שברגלי, וללא היסוס כבר עזבתי את הבית כדי לעבוד במשרה זמנית. במהלך עבודה זו ניהלתי מערכת יחסים עם מישהו, ולאחר חיזור הדדי וממושך הוא הציע לי להינשא לו. הוא הבטיח שהוא יאהב אותי עד סוף ימינו. חשבתי על האופן שבו לימודיי נחסמו בפניי לאורך השנים, על כך שבאמצע הדרך סבלתי גם מתאונת דרכים, ועל כך שלאחר כל המאמצים – עדיין לא הייתי מסוגלת לשנות את גורלי. אם כן, קיוויתי שהפעם אשנה את גורלי דרך נישואין. הנחתי שאם אנשא לאדם שמוכן להבטיח שיאהב אותי כל חיי, החלק הבא של חיי לבטח יהיה שמח ומבורך. נשאתי את החזון לחיים יפים הלאה אל אולם החתונה. להפתעתי, לאחר שנישאתי גיליתי שזה כלל לא כמו שדמיינתי. לעתים קרובות בעלי היה מתווכח איתי על עניינים שוליים, וחמותי התייחסה אליי באדישות, ולפעמים אף חרחרה ריב ביני לבין בעלי. חייתי בסבל ואיש לא יכול היה לנחם אותי. מה גם שהמשפחה שאליה נישאתי התגוררה רחוק, כך שלא היה סביבי איש שבפניו אוכל להיפתח. חשתי חסרת אונים, וכל שיכולתי הוא לצאת שוב ולחפש עבודה זמנית. כיוון שבעלי ואני התגוררתי באזורים שונים, עד מהרה הרגשנו כמו זרים. לאחר חמש שנות נישואין, בעלי הציע שנתגרש וסיפר לי שהוא כבר פגש אישה אחרת שהוא אוהב יותר. כששמעתי אותו אומר זאת, נפשי התרוקנה לחלוטין וחשבתי לעצמי: "מה אעשה? כולם אומרים שגירושים עבור אישה זה כמו להיות חצי בחיים. איך אשרוד את החלק הבא בחיי?" לאחר שחתמתי על הסכם הגירושים, נותרתי לבדי, נשאתי את מזוודותיי אל הרכבת ופניתי הביתה. אז פרצתי בבכי בלתי נשלט. חשתי את הצער העמוק שאנשים חווים במהלך חייהם בעולם, וכאבתי עוד יותר על הבדידות חסרת התקדים שצפויה לי. זהו עולם כה גדול אך לא היה בו מקום עבורי. הרגשתי בודדה מאוד. באמת רציתי להתאבד ולשים קץ לכל זה. אך אז חשבתי על הוריי המזדקנים לאיטם, והיססתי – אם אמות, איך הוריי יסבלו את הצער? זה לא בא בחשבון. לא אוכל למות כך. עליי לנגב את דמעותיי, להתמודד בגבורה ולהמשיך לחיות.

שובו של הבן האובד

כששבתי הביתה, אמי שוב שיתפה איתי את דבר האל. לקחתי את הספר מידיה וקראתי את דברי האל: "מהרגע שבו אתם מגיעים בבכי לעולם הזה, אתם מתחילים למלא את חובתכם. אתם נכנסים לתפקידכם בתוכנית של אלוהים ובייעודו של אלוהים. אתם מתחילים את מסע החיים. בלי קשר לרקע שלכם ולמסע הצפוי לכם, איש לא יכול לברוח מהתזמור וההסדר שהותוו לו משמיים, ואיש לא שולט על גורלו, מפני שאלוהים המושל בכל הוא היחיד המסוגל לבצע עבודה כזו" ('אלוהים הוא מקור חיי האדם' ב'הדבר מופיע בבשר'). "אתם והשטן חוצים אלפי שנים של סופה וסער. יחד איתו, אתם מתנגדים לאלוהים, שהיה המקור לחייכם. אתם לא מכים על חטא, וקל וחומר שאתם לא יודעים שהגעתם לנקודת האבדון. אתם שוכחים שהשטן פיתה אתכם וייסר אתכם, ואתם שוכחים את מקורכם. בדיוק כך, השטן פוגע בכם בהדרגה ברגע זה ממש. לבכם ורוחכם קהי חושים ורקובים. אתם כבר לא מתלוננים על מצוקתו של העולם, וכבר לא מאמינים שהעולם אינו צודק. אפילו כבר לא אכפת לכם מקיומו של האל הכול יכול. זאת משום שאתם סבורים שהשטן הוא אביכם האמיתי, ומשום שאתם כבר לא יכול להתרחק ממנו. זה הסוד בלבכם" ('אנחתו של האל הכול יכול' ב'הדבר מופיע בבשר').

לאחר שקראתי את דברי האל, הבנתי. אלוהים הוא הבורא ושליט השמיים והארץ וכל הדברים, ועוד יותר מכך הוא מקור חייה של האנושות. אלוהים מושל ושולט בגורלו של כל אדם. אולם אני לא האמנתי באמת באלוהים, ולא היה לי ידע אמיתי על ריבונות האל. בחיי עדיין הסתמכתי על הזרעים שהשטן נטע בתוכי, שאמרו לי: "גורלך הוא בידיים שלך." עדיין ניסיתי לשווא להסתמך על עצמי ולשוטט בעולם בחיפוש אחר חלקת שמיים, תוך שאני דוחה את ריבונות האל ואת הסדריו. חשבתי על העשור האחרון – למדתי קשה ונאבקתי לעשות כסף כדי לשנות את גורלי. בהמשך, לאחר שנקלעתי לתאונת הדרכים, אלוהים הגן עליי ועזר לי להימלט מהאסון. באופן פלאי, הוא אפשר לגופי להחלים במהרה. אבל עדיין לא ראיתי את האמת, למרות ניסיונותיה של אמי לשכנע אותי. לא קיבלתי את הבשורה שבאה מאלוהים, ובמקום זאת הסתמכתי על שאיפותיי ועל רצוני לערוך תכניות; ניסיתי להבין מה יהיה נתיב חיי בעתיד. ואז השקעתי את אושרי בחיי הנישואין. חשבתי שמצאתי מישהו להינשא לו, שיהיה מחויב לי ושיאהב אותי לכל החיים, ושכך אהיה שמחה לחלוטין. אולם בסופו של דבר הנישואים הכושלים הסבו לי סבל אינסופי. נאחזתי במילים: "גורלך הוא בידיים שלך," מתוך אמונה שאם אסתמך על עבודה קשה – אוכל לשנות את גורלי ואהיה אדם מצליח. אך אחרים שנים כה רבות, לאחר שהצטלקתי ונחבלתי ולאחר כישלונות מוחצים, לא השגתי דבר מלבד כאב וסבל. רק במחשבה לאחור, על האופן שבו נשענתי על רעלני השטן בחיי, על האופן שבו התחריתי בגורלי – ראיתי שלא הכרתי בסמכות האל. הבנתי שהסתמכתי על יכולותיי וכך דחיתי את ריבונות של אלוהים. זה באמת היה כה מטופש! למרות שהרחקתי את עצמי מאלוהים וסירבתי להאזין לקולו, אלוהים בכל זאת סלח לי וסבל אותי. הוא חיכה לי בשקט ויצר לי סביבה שבה יתעוררו לבי ונשמתי. בעזרת אמי שמסרה לי את הבשורה, יכולתי שוב להילקח בפני האל. ברגע זה יש לי אינספור חרטות, אך לבי מלא בהכרת תודה ובתחושת חוב לאלוהים, ואיני יכולה לעצור את הדמעות הזולגות במורד פניי.

מציאת אושר

העובדה ששבתי לאלוהים ושזכיתי להשקיית דבר האל, ריפאה אט אט את פצעי רוחי. מאוחר יותר, אחות שכנה גילתה על גירושיי והציעה להכיר לי בן זוג פוטנציאלי. הפעם ביקשתי ביוזמתי את עצתה של אמי. אמי לא החליטה עבורי, ובמקום זאת היא אמרה שאתפלל כדי לחפש אחר רצון האל. באתי בפני האל בתפילה, והפקדתי בידיו את נושא נישואיי. לאחר התפילה, חשתי שלווה רבה בלבי. זה גרם לי להיזכר בפסקה מתוך דברי האל: "גורלו של אדם נתון בידי אלוהים. אתם לא מסוגלים לשלוט בעצמכם: על אף שהאדם תמיד מתרוצץ ומתעסק בדברים למען עצמו, האדם עדיין לא מסוגל לשלוט בעצמו. אילו ידעתם מהם סיכוייכם העתידיים, ואילו הייתם מסוגלים לשלוט בגורלכם, האם עדיין הייתם ברואים? …יעדו של האדם נתון בידי הבורא, ולכן כיצד יכול האדם לשלוט בעצמו?" ('שיקום חייו הרגילים של האדם והובלתו אל יעד נפלא' ב'הדבר מופיע בבשר'). זה נכון. גורלי נשלט בידי האל. לא משנה איזה סוג נישואין יהיה לי – זה נשלט ומאורגן בידי האל. אני לא יכולה לקבל החלטה בעצמי כפי שעשיתי בעבר, בהתבסס על הדרישות והסטנדרטים שלי. לא משנה איך יהיו חיי בשלב הבא, איזה סוג של בעל אמצא – אני מאמינה שאלוהים הסדיר וקבע הכול מראש. כל שעליי לעשות כעת הוא לחפש אחר רצון האל, ללכת בעקבות הנהגתו ולהישמע לריבונותו.

ביום שבו נפגשנו, ראיתי שהאיש אינו גבוה במיוחד ולא איש שיחה. על סמך הסטנדרטים הקודמים שלי למציאת בן זוג, ודאי שהייתי מחפשת בן זוג שיוכל לדבר היטב, או שיהיה גבוה ונאה. אך הפעם לא מיהרתי לסרב. במקום זאת, הסכמתי שקודם כול נלמד להכיר זה את זו למשך זמן מה. בימים שלאחר מכן, גיליתי שלמרות שהוא לא היה מקסים או רומנטיקן, הוא היה ישר ומתחשב באחרים, נאמן לחובותיו, וחשוב מכול – הוא תמך באמונתי באלוהים. הרגשתי שהוא חייב להיות הבעל שאלוהים ארגן עבורי. אחרי תקופת היכרות מסוימת, נישאנו. לאחר חתונתנו, משפחתו של בעלי היתה טובה אליי מאוד – כולם תמכו באמונתי באל. כשאחים ואחיות התאספו בביתנו, בני משפחתו בירכו את האורחים בחביבות. אני שמחה מאוד ולבי מרוצה. אני אסירת תודה בלבי על חסד והברכה שהעניק לי אלוהים. אלוהים אומר: "כשאתם מגיעים להכרה אמיתית בכך שלאלוהים יש ריבונות על הגורל האנושי, כשאתם מבינים באמת שכול דבר שאלוהים תכנן והחליט למענכם הוא זכות גדולה והגנה גדולה, אתם מרגישים כיצד כאבכם נעשה בהדרגה קל יותר וכול שלמותכם נעשית רגועה, חופשית, משוחררת" ('אלוהים עצמו, הייחודי ג" ב'הדבר מופיע בבשר').

דברי האל גרמו לי להכיר בכך שרק אלוהים מבין את צורכי האדם. הוא מתבונן בכל מצוקותינו, ורק לו הריבונות על הכול. הוא מארגן עבורנו הכול בדרך הטובה ביותר. היום זכיתי בישועה מאלוהים ובאתי לפניו. אני נהנית מההשקיה ומהצידה שבדבר האל, ודרך חוויותיי בעבודה, במשפחה ובנישואין, יכולתי להיפטר מהכלל השטני ששכן בקרבי ושאמר לי: "גורלך הוא ביד יים שלך." למדתי להבין שמדובר במילים שטניות המרמות ומשחיתות את האדם, משטות בו כדי שיתרחק מאלוהים. במקביל, למדתי לראות בבירור שאלוהים ברא את האנושות, שהוא שולט בכל חיינו ומנהל אותם, ושאיש לא יכול להיחלץ מכך או לשנות זאת. אנו מנסים לשווא להסתמך על עצמנו כדי לשנות את גורלנו, אך בפועל מוצאים עצמנו מוכים וחבולים. זוהי התגלמות סמכותו של הבורא. אלוהים הציל אותי מתחומו של השטן. שבתי אל אלוהים, הוא הנחה אותי להבין את האמת, ואני סוף סוף פוסעת בנתיב הנכון לחיי האדם. דרך הדברים שחווייתי, למדתי להבין שכל העושר, המעמד והדברים החומריים בעולם הם ריקניים, ושכל שניתן להסתמך עליו בחיים הוא דבר האל. רק אז לבך יהיה יציב ושלו. זוהי האהבה והברכה הגדולות ביותר שאלוהים העניק לי. עתה, כשאני ממשיכה במסעי, אני חיה על פי כלל אחד: אנשים בורים המתנגדים לאלוהים חיים בסבל הגדול ביותר, ורק אנשים נבונים שנשמעים לריבונות האל הם חופשיים ומאושרים!

מתוך: פרידה מהימים שבהם נאבקתי בגורל

עוד תכנים נהדרים:

משמעות הסבל בחיים

מזמור 'איפה ביתי' | אלוהים הוא המחסה לנפשי


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

חיפוש
ארכיון